توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

                  پرتال رفاه

پرتال رفاه


بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

پرتال رفاه را از این سایت دریافت کنید.

پورتال تامین کنندگان

پورتال تامین کنندگان رفاه

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : sp.refah.ir

پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir، نحوه ثبت نام در پرتال صندوق رفاه دانشجویی، فراموشی رمز عبور ارائه شده است.

پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir

برای مشاوره ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه

برای مشاوره ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه

برای ورود مستقیم به سامانه پورتال دانشجویی صندوق رفاه کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه پورتال دانشجویی صندوق رفاه به نشانی bp.swf.ir ارائه شده است.

عناوین اصلی این مقاله

معرفی پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir

راهنمای ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir

نحوه ثبت نام در پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir

فراموشی رمز عبور پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir

امکانات پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir

سوالات متداول

دانشجویان ممکن است در طول دوره تحصیل خود در دانشگاه با مشکلات مالی روبرو شوند. از همین رو، دانشگاه‌ها به منظور رفع نیازهای مالی و رفاه حال دانشجویان، خدمات و تسهیلاتی ارائه می دهند. اداره رفاه دانشجویان نیز به طور خاص جهت ارائه خدمات و تسهیلات به دانشجویان مقاطع تحصیلی مختلف تاسیس شده و با راه اندازی پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir، امکان ارائه خدمات به صورت غیرحضوری را فراهم کرده است.

دانشجویان با ثبت نام در پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir و ثبت درخواست برای دریافت تسهیلاتی مانند وام، در صورت داشتن شرایط لازم می توانند از این خدمات صندوق رفاه بهره مند شوند. اما نحوه ثبت نام و ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه چگونه است؟ پرتال دانشجویی صندوق رفاه چه امکانی دارد؟. در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوالات پاسخ دهیم.

معرفی پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir

پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir که به منظور تامین نیازهای رفاهی اولیه و پرداخت کمک هزینه به کلیه دانشجویان راه اندازی شده است تسهیلات مختلفی را به تمامی دانشجویان در مقاطع تحصیلی مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می ‌کند.

یکی از مهمترین خدمات پورتال دانشجویی صندوق رفاه، ارائه وام های مختلف از جمله وام های تحصیلی، ضروری، وام شهریه و ... به دانشجویان است. پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir برای تامین نیازهای مختلف دانشجویان، امکان ثبت درخواست غیرحضوری و اینترنتی برای دریافت وام و همچنین پرداخت هزینه های تسهیلاتی مانند وام را در اختیار آنها می گذارد.

با مطالعه شرایط و ثبت نام در پرتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir می توانید از تسهیلات دانشجویی اداره رفاه دانشجویان بهره ببرید و قسط های وام خود را نیز از طریق همین پورتال بپردازید. وام های مسکن، تحصیلی، شهریه، وام ضروری و ... از انواع تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان به شمار می آیند. دانشجویانی که در طول دوره تحصیل در دانشگاه از وام های دانشجویی استفاده می کنند پس از فارغ التحصیلی موظف هستند بر اساس دستورالعمل نحوه بازپرداخت وام های دانشجویی، این وام ها را به صندوق رفاه دانشجویان بازگردانند.

اداره رفاه دانشجویان جهت تسهیل باپرداخت وام، این امکان را فراهم کرده تا دانشجویان بتوانند از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir هزینه های وام و هزینه های خوابگاه را به صورت اینترنتی و غیرحضوری بپردازند و از مرجعه حضوری به بانک بی نیاز شوند.

بیشتر بخوانید : سایت صندوق رفاه دانشجویی

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

راهنمای ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir

برای ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir باید در این پورتال ثبت نام کرده باشید. در صورتی که قبلا مراحل ثبت نام را طی کرده و اطلاعات شما تایید شده باشد می توانید وارد پورتال دانشجویی شوید و از خدمات آن بهره ببرید. برای ورود به پرتال دانشجویی با استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر (Explorer Internet ) یا فایر فاکس (Firefox ) از طریق رایانه یا گوشی وارد پورتال دانشجویی bp.swf.ir شوید.

در ادامه، با ورود به پورتال دانشجویی صندوق رفاه bp.swf.ir فقط کافی است که نام کاربری (که همان کد ملی شما است) و رمز عبور خود را در کادرها وارد کنید و بر روی گزینه «bp.swf.ir» کلیک نمایید.

همانطور که در این مقاله توضیح داده شد، دانشجویان برای استفاده از خدمات صندوق رفاه دانشجویی باید به پورتال خودشان در این صندوق وارد شوند. برای ورود به پورتال شخصی در این سایت لازم است که افراد حتما یک رمز عبور برای ورود به سامانه دریافت کرده باشند. در غیر این صورت، امکان ورود به پورتال دانشجویی و استفاده از خدمات سایت وجود ندارد؛ بنابراین اگر ثبت نام نکرده اید با استفاده از راهنمای بعدی که درباره نحوه ثبت نام در پورتال دانشجویی است می توانید از این خدمات بهره ببرید.

سامانه منادا نقل و انتقالات دانشگاه آزاد، سامانه ای است که برای ثبت نام دانشجویان و ثبت درخواست دریافت مهمانی و یا انتقال دائم راه اندازی شده است. در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به سایت منادا، نحوه ثبت نام در این سامانه، درخواست مهیمانی و یا انتقالی ارائه شده است.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samanehha.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب