خانم‌ها به جوکر می آیند / فصل جدید جوکر متحول می‌شودخانم‌ها به جوکر می آیند / فصل جدید جوکر متحول می‌شودخانم‌ها به جوکر می آیند / فصل جدید جوکر متحول می‌شود

احسان علیخانی در قسمت پایانی مسابقه «جوکر» ابراز امیدواری کرد که چارچوب‌های ساخت کمدی مثل بازتر شود و خانمها به جوکر بیایند او برای شرکت خانمها در جوکر ابراز آمادگی کرد و گفت اگر اجازه دهند از همین فصل بعد خانم‌ها هم به جوکر می‌آیند.

قبلا با حضور بچه‌های تئاتر و استندآپ کمدین، چهار تا ضبط گرفتیم

در آخرین قسمت از فصل اول «جوکر»، احسان علیخانی کارگردان جوکر به جمع شرکت‌کننده‌ها آمد و درباره پروسه تولید جوکر گفت: «قبل از اینکه پروژه راه بیوفتد، با حضور بچه‌های تئاتر و استندآپ کمدین، چهار تا ضبط گرفتیم. اولی خوب از آب در نیامد و واقعا ترسیدم. با خودم گفتم نمی‌شود. در یک مقاطعی نا امیدترین بودم. می‌گفتم نمی‌شود و نمی‌گیرد و مسخره‌مان می‌کنند. برای دومین بار یک سری بچه‌های تئاتری جدی‌تر آمدند کمکمان کردند. بعد از ضبط سوم، حس کردم ده پانزده درصد داریم به هدف نزدیک می‌شویم و آنوقت تازه با سیامک وارد گفت‌وگو شدم. سیامک که آمد ضبط صفرمان با سیامک و بچه‌های تئاتر و استندآپ کمدین گرفتیم. گفتم اگه بیست سی درصد خود برنامه جذاب باشد با حضور شماها و خلاقیت و خوشمزگی‌تان و همراهی بچه‌های نویسنده‌ و … کار خوب از آب درمی‌آید و بالاخره هم شد.

این مطلب را از دست ندهید.پایان سریال یاغی لو رفت / منتظر لحظات نفسگیرتر سریال یاغی باشید

چرا نباید خانم‌ها در جوکر باشند؟

امیرمهدی ژوله در این گفتگو اشاره کرد که چرا نباید خانم‌ها در جوکر باشند و گفت: «نمی‌دانم این را پخش می‌کنید یا نه. اصلا مگر می‌شود یک برنامه‌ای فقط مردانه باشد؟ امیدوارم فضایی فراهم شود که همانجور که الان خانواده‌ها کنار هم برنامه را می‌بینند، اهالی هنر و سینما بتوانند با خانواده حضور داشته باشند و خانم‌ها هم در مسابقه شرکت کنند.

خانم‌ها به جوکر می آیند

احسان علیخانی هم ابراز امیدواری کرد که چارچوب‌های ساخت کمدی مثل بازتر شود و خانمها به جوکر بیایند و گفت: «ما اگر فضا باشد کاملا آماده‌ایم برای فصل بعد این کار را بکنیم. اگر اجازه دهند از خدایمان است.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب