توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

خودسوزی مرد ایثارگر مقابل بنیاد شهید +عکس


خودسوزی مرد ایثارگر مقابل بنیاد شهید +عکس

 خودسوزی مرد ایثارگر صبح امروز در مقابل بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد اتفاق افتاد.

سید منصور موسوی، مدیرکل بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به انتشار عکس مربوط به خودسوزی ایثارگر جلوی بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک نفر ایثارگر صبح امروز سه شنبه ساعت حدود ۹ به بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد مراجعه می کند که مستقیم به پشت بام ساختمان اداره می رود تا خود را از پشت بام به پایین بیندازد که همکاران متوجه او می‌شوند و با صحبت کردن، او را آرام کرده و از این کار منصرف می کنند و مشکلش را جویا می شوند و می‌گوید مشکلم بیکاری است.

ماجرای خودسوزی مرد ایثارگرمقابل بنیاد شهید

گفت: همکاران به او قول می‌دهند که مشکلش حل می شود و می گویند اگر وام اشتغال و یا بلاعوض خواستید به شما می دهیم راضی می‌شود و از ساختمان بیرون می‌رود.

نیم ساعت بعد برمی‌گردد و جلوی در بنیاد شهید در خیابان اقدام به خودسوزی می‌کند.

پس از این اقدام نگهبانان متوجه می شوند و اقدام به خاموش کردن آتش می کنند و با اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شده و هم اکنون بستری است.

دستور ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای بررسی خودسوزی فرزند شهید

سید علی احمد زاده، استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن ابراز نگرانی و ناراحتی از ماجرای خودسوزی یکی از فرزندان شهدا دستور رسیدگی به ماجرا و برخورد با خاطیان و سهل انگاران را صادر کرد. وی گفت: فرزندان شهدا میراث ارزشمندی برای نظام و انقلاب هستند و صیانت از آنها دفاع از آرمان های شهدا و انقلاب است.

نماینده عالی دولت نیز در استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار آسیب‌شناسی و بررسی دقیق و در اسرع وقت در مورد دلایل این خودسوزی‌ شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: پس از بررسی دقیق موضوع، در صورت  بی توجهی به خانواده شهدا و ایثارگران با مقصران برخورد خواهد شد.

او با دادن تذکرات به مسئولان بنیاد شهید استان خواستار ورود اداره کل  بازرسی استان و دادستان مرکز استان و دیگر نهادهای مربوطه به قید فوریت شد و گفت: بی توجهی به مطالبات و خواسته های خانواده شهدا به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

این مهم باید در اولویت بررسی باشد و نتیجه بررسی در اسرع وقت به استاندار گزارش شود.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب