توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب خلاصه گزارش پژوهش صفحه ۶۹ تفکر هفتم


جواب خلاصه گزارش پژوهش صفحه ۶۹ تفکر هفتم ؛ در این مقاله پاسخ و جواب خلاصه گزارش پژوهش جلسه چهارم و پنجم پروژه پژوهش ارائه گزارش پژوهش صحه 69 کتاب تفکر و سبک زندگی هفتم متوسطه اول را قرار داده ایم. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت های درس سراب تفکر هفتم

جواب خلاصه گزارش پژوهش صفحه ۶۹ تفکر هفتمجواب خلاصه گزارش پژوهش صفحه ۶۹ تفکر هفتم

پاسخ خلاصه گزارش پژوهش صفحه 69 تفکر هفتم

عنوان یا پرسش پژوهش: عوامل موثر بر یادگیری لذت بخش ریاضی کدام اند؟

هدف یا اهداف پژوهش: ۱) علاقه مند کردن دانش آموزان جهت مطالعه لذت بخش ریاضی ۲) ترغیب دبیران ریاضی جهت افزایش مهارت حرفه ای خود

شیوه ی گردآوری اطلاعات: در این پژوهش از شیوه اسنادی و کتابخانه ای استفاده کرده و با ابزار کتاب و مقالات علمی تدوین شده است. و در ادامه از روش نظرسنجی برای جمع آوری اطلاعات کمک گرفته ایم.

فیش برداری: بدین ترتیب که از مطالعه کتاب ها و مقالات، ابتدا به استخراج فیش های مرتبط پرداخته شده است و پس از مطالعه دسته بندی و تفکیک فیش ها مطالب مورد نظر به دست آمده است.

پرسشنامه: جهت بررسی میزان تاثیر موثر در لذت یادگیری سه عامل درونی و سه عامل بیرونی انتخاب شد و با تهیه پرسشنامه داده های آماری مورد نیاز جمع آوری شد و میزان تاثیر آنها مورد ارزیابی قرار گرفت.

نتایج پژوهش/ پاسخ پرسش پژوهش: نتایج این پژوهش نشان که در مدرسه ما، عوامل موثر بر یادگیری لذت بخش ریاضی، چندین مورد است: ۱) آموزش درس ریاضی با استفاده شکلک ها و تصاویر جذاب ۲) آموزش ریاضی در زنگ اول مدرسه به دلیل خسته نبودن ذهن دانش آموزان و یادگیری بالای آنها ۳) برخورد مناسب معلمان با دانش آموزان تنبل و یاد دادن اصولی درس ریاضی به آنها و …

پیشنهادها یا پرسش های جدید: ۱) درس ریاضی را در روزهایی قرار دهند که درس های سنگین دیگری در آن روز درس داده نشود ۲) در طول سال همواره آموزش های جدید برای تدریس بهتر درس ریاضی، به معلمان داده شود. ۳) دانش آموزان سعی کنند در کلاس درس ریاضی به خوبی به مفاهیم گفته شده توسط معلم گوش دهند و یادگیری خود را بالا ببرند.

همچنین بخوانید: جواب آزمایش کنید و گفت و گو کنید صفحه 62 درس راز تعادل تفکر هفتم

توجه: شما دانش آموزان عزیز می توانید برای دسترسی بهتر و سریعتر به جواب های درس تفکر و سبک زندگی هفتم ، در انتهای جواب صفحه مورد نظر خود، عبارت « ماگرتا » را نیز به همراه آن در گوگل جستجو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله جواب سوالات خلاصه گزارش پژوهش صفحه ۶۹ کتاب تفکر هفتم ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید. سوالات خود را در بخش نظرات بیان کنید. ????

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب