توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

شبنم مقدمی بازیگر جذاب در سریال خاتون در استکهلم؟ + عکس


 مه شو : شبنم مقدمی در سال 1377 با اجرای نمایش خانه کاغذی فعالیت خود را در رادیو آغاز کرد و بعد از آن در برنامه هایی مانند هفت شنبه، خط خطیم، کبوتری ناگهان و هفت ترانه را اجرا کرد.  شبنم مقدمی به موازات اجرا در برنامه های رادیویی فعالیت بازیگری را با فیلم زخمی ساخته کامران قدکچیان در سال 1377 آغاز کرد.شبنم مقدمی بازیگر مطرح کشورمن که با نقش آفرینی های به یاد ماندنی خود در سریال هایی همچون هیولا، خاتون ، عقیق و فیلم های خجالت نکش ، شبی که ماه کامل شد و ... در میان مردم شناخته می شود  او عکس پائیزی در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته و از دلتنگی خود گفت.

image_2021-10-20_141746


شبنم مقدمی

شبنم مقدمی در سریال خاتون به کارگردانی تینا پاکروان، ایفاگر نقش فخرالنسا ادر شیرزاد ملک را ایفا می کند که رابطه خوبی با عروس خود(خاتون) نداشته و پسرش را به ازدواج با برادرزاده خود ترغیب می کند.

فخرالنسا زنی عبوس و سخت گیری است که با تنها فرزند خود در شمال کشور زندگی کرده و همسر خود را از دست داده است.


 

آنچه دیگران میخوانند شبنم مقدمی بازیگر جذاب در سریال خاتون در استکهلم؟ + عکس مهمانی سحر دولتشاهی و امین حیایی در چین | تصاویر سحر دولتشاهی تسلیت : مرجان گلچین داغدار شد عکس لو رفته بهاره کیان افشار با لباس عروس | تصاویر بهاره کیان افشار لیندا کیانی با این مانتو همه را حسرت به دل کرد | تصاویر لیندا کیانی
now = new Date(); var head = document.getElementsByTagName('head')[0]; var script = document.createElement('script'); script.async = true; script.type = 'text/javascript'; var script_address = 'https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js'; script.src = script_address + '?v=' + now.getFullYear().toString() + '0' + now.getMonth() + '0' + now.getDate() + '0' + now.getHours(); head.appendChild(script);

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب