• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۱

          عکسهای عروسی آناشید حسینی

عکسهای عروسی آناشید حسینیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

عکسهای عروسی آناشید حسینی را از این سایت دریافت کنید.

کولاک عکس های جشن عروسی "آناشید حسینی" و دندانپزشکش/ تصویر

آناشید حسینی که مدتی قبل خبر نامزدی با دکتر امین رضا چلبیانلو در همه جا پیچید دو روز گدشته عکس هایی از جشن عروسی مجلل خود به اشتراک گذاشت.

تصاویری از جسن عروسی آناشید حسینی و دکتر دندانپزشکش دکتر امین رضا چلبیانلو جراح و دندانپزشک و تهیه کننده سینما در اینستاگرام کولاک کرد.

به گزارش وقت صبح، آناشید حسینی که مدتی قبل خبر نامزدی با دکتر امین رضا چلبیانلو در همه جا پیچید دو روز گدشته عکس هایی از جشن عروسی مجلل خود به اشتراک گذاشت.

واقعیت ماجرای حمله “شیلا خداداد” به “آناشید حسینی”

شیلا خداداد مدتی قبل در ویدئویی تنفر خود را نسبت به بلاگرها ابراز کرد و انتقاد مستقیمی نسبت به آناشید حسینی داشت.

شیلا خداداد بازیگر مطرح و جذاب ایرانی در یک ویدئو واقعیتی را درباره اینکه مردم نان شب ندارند بخورند و بلاگرها به آنها فخرفروشی می کنند را مطرح کرد.

این بازیگر مطرح گفت در روزگاری که مردم با وضعیت بد اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند بلاگرها توصیه هایی را به آنها دارند که از توان مالی آنها خارج است.

شیلا خداداد روی صحبتش در این کلیپ پخش شده با آناشید حسینی عروس سابق پسر سفیر ایران بود.

انتقادهای شیلا خداداد از آناشید حسینی که این روزها بلاگر معروفی در اینستاگرام شده است با لحنی تند مطرح شد.

خانم بازیگر در قسمتی از صحبت هایش هم تنفرش از بلاگرها را ابراز کرد.

چهره ها

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.vaghtesobh.com

آناشید حسینی عروس شد

آناشید حسینی با انتشار عکس هایی از شوهر جدیدش رونمایی کرد؛ شوهر آناشید دندانپزشک است.

خانه سلبریتی ها A کدخبر: 14316 ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ ۰۹:۱۳:۰۶

آناشید حسینی | آناشید حسینی عروس سفیر | آناشید حسینی عروسی

آناشید حسینی عروس شد | عکس عروسی آناشید حسینی با دندانپزشک معروف

آناشید حسینی با انتشار عکس هایی از شوهر جدیدش رونمایی کرد؛ شوهر آناشید دندانپزشک است.

آناشید حسینی طراح پر حاشیه ایرانی که قبلا عروس سفیر ایران بود. آناشید حسینی با یک دنداپزشک معروف در تهران ازدواج کرد. آناشید حسینی با انتشار عکس هایی از عروسیش خبر داد. آناشید حسینی مدتی با پویا مختاری بلاگر ایرانی در ترکیه در ارتباط بود. اخبار آناشید حسینی را با ما دنبال کنید.

آنچه دیگران می خوانند

حمله هولناک به نماینده مجلس| شهر بهم ریخت

خبر خوش برای بازنشستگان| واریزی جدید برای مردم

تهران بهم ریخت| حادثه وحشتناک در این شهر

هشدار جدی به مردم| مراقب باشید

عروسی عزا شد| حادثه وحشتناک در این شهر

خبر خوش برای بازنشستگان| واریزی جدید برای مردم

آشنایی پویان مختاری با  آناشید حسینی

پای  آناشید حسینی  همسرسابق یکی از فرزندان سفرای ایران بود هم به زندگی  پویان مختاری  باز شد.یک بار پویان مختاری در لایو اینستاگرامی خود گفت من از شخصیت خانم حسینی خوشم می آید و از ایشون خواستگاری کردم ،ایشون هم قبول کردند.

ویژه

شکارچیان زن دستگیر شدند | تعرض جنسی زنجیره ای به زنان | جزئیات دردناک

قیمت سکه باورنکردنی شد | قیمت سکه امروز 30 تیر 1401

قتل وحشتناک در حمام | جسد زن تکه تکه شده بود!

قیمت مرغ تازه و منجمد روز آخر هفته | مرغ امروز 30 تیر چقدر شد؟

خواسته بازنشستگان عملی می شود | افزایش 3 برابری حقوق بازنشستگان

اما خبرهای مربوط به ازدواج این دوشخص تا جایی پیش رفت که در آخرین لایوهای اینستاگرامی  پویان مختاری  درباره  آناشید حسینی  اینطور گفت: خانم آناشید هم بیاد، اون رفته و هیچ مشکلی هم نداشته.آدم بده ما هستیم. ولی بدم نیست ایشون اتفاقات گذشته را بگوید و خودش را به راه علی چپ نگیرد.

سیده  آناشید حسینی  مدل ایرانی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمده و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است. آناشید حسینی در عرصه مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می‌کند و به عنوان مدلینگ ایرانی و محجبه در فضای مجازی و صنعت مد شناخته می‌شود. آناشید به دلیل طراحی‌های خاص و منحصر بفرد در این حوزه به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.

آناشید حسینی  با توجه به فعالیتی که دارد و در طراحی لباس فعال است، بیشتر لباس‌هایی که خود آن را تهیه می‌کند به عنوان مدل پوشیده و آن را به نوعی معرفی و منتشر می‌کند. با این حال آناشید می‌گوید دوست ندارم مرا مدل خطاب کنند. آناشید حسینی  در برنامه وقتشه مهمان بود که البته این برنامه هیچ وقت پخش نشد اما بعدا در فضای مجازی قسمت هایی از این برنامه منتشر شد .او در جریان این برنامه توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت من از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشتم. او ادامه داد: من به عنوان مدل محجبه ثابت کردم که زیبایی ظاهری و شیک بودن و با حجاب بودن اصلا تناقضی ندارد.

ازدواج امیرحسین مرادیان با  آناشید حسینی

ماجرا از آنجایی آغاز شد که  خبر‌هایی درباره‌ی ازدواح این زوج در فضای مجازی و وب‌سایت‌ها منتشر شد .خبرهایی که همگی از لوکس بودن و هزینه‌ی بالای این مراسم نوشته و به نوعی معترض بودند و عنوان‌هایی همچون "عروسی لاکچری پسر سفیر ایران" و یا "عروسی میلیاردی پسر سفیر ایران در دانمارک" به کار بردند.

آناشید حسینی درباره‌ی حواشی ازدواجش گفت: پدر من یک فعال اقتصادی هستند و هیچگاه شغل دولتی نداشته اند و من با امیرحسین مرادیان یک سال است که ازدواج کرده ام. شایعاتی که درباره‌ی ازدواج و مراسم عروسی ما نوشته شد و در فضای مجازی پخش شد ما را بسیار آزرده خاطر کرد چراکه همش صحبت از عروسی لاکچری و هزینه‌های میلیاردی شده بود و به همسر من عنوان آقازاده داده بودند و این نهایت بی انصافی است.

ما هم شرایط بد اقتصادی را می‌بینیم و درک می‌کنیم به صورتی که من در همایش هایم لباس‌ها را با سود ناچیزی به فروش رساندم چراکه از وضعیت مردم آگاهیم. من و همسرم هردو شاغل هستیم و هزینه‌ی مراسم ازدواجمان را باهمدیگر پرداخت کردیم و حتی از تمامی خدمات سالن عروسی استفاده نکردیم. مراسم عروسی ما معمولی نبود، ولی معقول بود و به دلیل حضور مهمان‌های سیاسی این حواشی بیشتر شد. عکس‌هایی ام که از مراسم عروسی مان پخش شد بدون اطلاع ما بوده و غیر قابل قبول است.

آناشید حسینی  من مدل نیستم

آناشید حسینی  وقتی معروف شد به یک مدل باحجاب نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و اینطور گفت: خیلی سعی می کنم عنوان مدل روی من نگذارند ، در صفحات مجازی از عکسهای من سوء استفاده می کنند و با عنوان مدل محجبه پر سرو صدای ایران نام می برند که واقعا ناراحت کننده است.

جدایی  آناشید حسینی  از پسر سفیر

زندگی  آناشید حسینی  و  امیرحسین مرادیان  هرچه بود و با هرجنجالی بود به پایان رسید و آنها سرخانه و زندگی خودشان رفتند .اما زندگی این زوج جوان زیاد پایدار نبود و پس از مدت کوتاهی امیرحسین مرادیان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود ازجدای اشان خبر داد.البته که پسر سفیر این نوشته بلند بالا را برای صدرالسلامی نوشته بود،همان فردی که با انتشار عکس های عروسی امیرحسین و آناشید آنها را به باد انتقاد گرفته بود.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.khoondanionline.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب