معین بانک رفاه

معین بانک رفاهبچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

معین بانک رفاه را از این سایت دریافت کنید.

سامانه معین

ورود به داشبورد معین

ورود به سامانه معین

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : refah-moein.rb24.ir

سامانه معین بانک رفاه

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه معین بانک رفاه کارگران و نحوه فعال سازی سایت معین ارائه شده و ویژگی های این سامانه گفته شده است.

سامانه معین بانک رفاه refah-moein.rb24.ir

برای مشاوره استفاده از خدمات سامانه معین بانک رفاه

برای مشاوره استفاده از خدمات سامانه معین بانک رفاه

برای ورود مستقیم به سامانه معین بانک رفاه کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه معین بانک رفاه به نشانی refah-moein.rb24.ir ارائه شده است .

عناوین اصلی این مقاله

معرفی سامانه معین بانک رفاه

راهنمای ورود به سامانه معین بانک رفاه refah-moein.rb24.ir

نحوه فعال سازی سامانه معین بانک رفاه

ویژگی های سامانه معین بانک رفاه

سوالات متداول

بانک رفاه کارگران همواره در تلاش بوده است که خدمات خود را در سطح وسیع به کاربران حقیقی و حقوقی ارائه کند. اکثر سامانه ها و برنامه های راه اندازی شده توسط بانک رفاه، قابل استفاده برای اشخاص حقیقی بودند؛ اما در سال 1400، سامانه ای تحت عنوان سامانه معین راه اندازی شده است تا اشخاص حقوقی نیز بتوانند خدمات ارائه شده از سوی این بانک را دریافت کنند. سامانه معین بانک رفاه، یک سامانه یکپارچه است که فقط اشخاص حقوقی به آن دسترسی دارند.

این سامانه با هدف کنترل کردن و یا پیگیری امور بانکی اشخاص حقوقی راه اندازی شده است و این امکان را به اشخاص حقوقی می دهد تا بتوانند بسیاری از امور بانکی خود را بدون مراجعه حضوری به شعب بانک رفاه کارگران، انجام دهند. وجود این سامانه باعث تسریع در امور بانکی اشخاص حقوقی و سهولت در انجام این امور، شده است. به همین خاطر، بهتر است که تمامی اشخاص حقوقی، اقدام به فعال سازی سامانه معین بانک رفاه نمایند.

با توجه به اهمیت سامانه معین بانک رفاه به نشانی اینترنتی refah-moein.rb24.ir در ادامه مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به این سایت، نحوه فعال سازی و ویژگی های آن ارائه شده است.

معرفی سامانه معین بانک رفاه

در کنار تمامی برنامه ها و سامانه های راه اندازی شده توسط بانک رفاه، بسیاری از اشخاص حقیقی می توانند امور بانکی خود را با سهولت بیشتری  انجام دهند؛ چرا که بسیاری از امور بانکی از طریق این سامانه ها قابل انجام خواهد بود؛ اما همواره، جای یک سامانه برای انجام امور بانکی اشخاص حقوقی احساس می شد و همین موضوع باعث شد که بانک رفاه اقدام به راه اندازی سامانه ای به نام سامانه معین کند.

سامانه مدیریت عملیات یکپارچه نظارت که به اختصار سامانه معین نامیده می شود، با هدف سهولت در پیگیری امور بانکی و کنترل این امور تولید و طراحی شده است. این سامانه بسترهای امنیتی لازم را برای ارائه خدمات بانکی و دفتری به اشخاص حقوقی را فراهم نموده است.

در این سامانه بسیاری از امور بانکی و دفتری اشخاص حقوقی به صورت غیر حضوری انجام می شود که از مهم ترین این امور می توان به امکان استعلام و پیگیری کردن وضعیت چک ها، گزارش گرفتن از شناسه های تولید شده و پرداخت شده، دریافت صورت حساب بانکی، مشاهده مانده حساب بانکی و ... می کند.

بنابراین، سامانه معین بانک رفاه به نشانی اینترنتی refah-moein.rb24.ir تراکنش های مالی اشخاص حقوقی را پردازش می کند و انجام می دهد و سپس با طبقه بندی و نظم دهی به این تراکنش های مالی، این امکان را به اشخاص حقوقی می دهد تا بتوانند گزارش های متنوعی را از طریق سامانه معین دریافت کنند.

بیشتر بخوانید : سایت بانک رفاه

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

راهنمای ورود به سامانه معین بانک رفاه refah-moein.rb24.ir

سامانه معین بانک رفاه، با هدف ارائه بسیاری از خدمات به صورت آنلاین و غیر حضوری به مشتریان حقوقی راه اندازی شده است و مشتریان حقوقی این بانک که دارای حساب فعال رفاه می باشند، می توانند با فعال سازی سامانه معین، از خدمات این سامانه برخوردار شوند.

اشخاص حقوقی که پس از فعال سازی حساب کاربری خود، قصد ورود به سامانه معین بانک رفاه را دارند، می توانند با نام کاربری و رمز عبور دریافت شده خود، به سامانه معین وارد شوند. در صورتی که قصد ورود به سایت refah-moein.rb24.ir را دارید، می توانید طبق آموزش زیر به سامانه معین وارد شوید.

راهنمای ورود به سامانه معین بانک رفاه

ابتدا وارد «سامانه معین بانک رفاه»  شوید.

در مرحله بعدی می توانید، نام کاربری و رمز عبور خود را جهت ورود به سامانه معین وارد نمایید و سپس با وارد کردن عبارت امنیتی بر روی گزینه «ورود به سیستم» کلیک کنید.

آن دسته از افرادی که در سایت بانک صادارت حساب دارند، می توانند با ورود به سایت پیشخوان شمس از امکاناتی که در این سامانه ارائه می شود، استفاده نمایند.

بیشتر بخوانید : سایت پیشخوان شمس بانک صادرات

نحوه فعال سازی سامانه معین بانک رفاه

همانطور که در این مقاله هم به آن اشاره شد، سامانه معین با هدف ارائه خدمات بیشتر به مشتریان بانک رفاه راه اندازی شده است؛ اما خدمات ارائه شده در این سامانه، فقط برای مشتریان حقوقی قابل استفاده خواهد بود. هر یک از اشخاص حقوقی که دارای حساب فعال در بانک رفاه کارگران می باشند، می توانند اقدام به استفاده از خدمات این سامانه کنند.

اما به منظور استفاده از خدمات سامانه معین بانک رفاه، لازم است که کلیه اشخاص حقوقی ابتدا اقدام به ثبت نام در این سامانه نمایند و پس از فعال سازی حساب کاربری خودشان، روند مربوط به ورود به سامانه معین این بانک را انجام دهند. بنابراین، اولین قدم برای استفاده از این سامانه، فعال سازی آن می باشد.

به منظور فعال سازی سامانه معین به نشانی اینترنتی refah-moein.rb24.ir، لازم است که ابتدا به یکی از شعب بانک رفاه مراجعه کنید و در آن شعبه، درخواست خود را برای دریافت نام کاربری و رمز عبور و در واقع، فعال سازی حساب کاربری در این سامانه ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست، یک نام کاربری و رمز  عبور از سوی بانک رفاه برای ورود به سامانه معین ارائه می شود که اشخاص حقوقی می توانند از این پس، با این نام کاربری و رمز عبور، به سامانه وارد شوند و از خدمات آن استفاده نمایند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samanehha.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب