علت پریدن پیج اینستاگرام

علت پریدن پیج اینستاگراممهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

علت پریدن پیج اینستاگرام را از این سایت دریافت کنید.

علت دیسیبل شدن، حذف شدن و پریدن پیج اینستاگرام (راه برگرداندن)

دلیل پریدن و disable شدن و از دسترس خارج شدن پیج اینستاگرام و روش حل مشکل دیسیبل شدن و برگرداندن اکانت اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام

علت دیسیبل شدن، پریدن و حذف اکانت اینستاگرام چیست؟

علت دیسیبل شدن، پریدن و حذف اکانت اینستاگرام چیست؟ نحوه برگرداندن پیج حذف و دیسیبل شدن اینستاگرام

10 اردیبهشت 1400 خواندن این مطلب تنها 3 دقیقه از وقت شما را می گیرد.

علت دیسیبل شدن یا غیرفعال شدن پیج اینستاگرام

چند روزی از بروزرسانی قوانین اینستاگرام می‌گذرد. در قوانین جدید اینستاگرام سخت گیری های بیشتری را اعمال نموده است بطوریکه کاربر می‌بایست بصورت مداوم با پیج خود فعالیت نموده و پست و استوری ارسال نماید. عدم انجام این کار باعث غیر فعال شدن دائم اکانت خواهد شد.

در کنار این موارد، محدودیت های سخت تری در درج کامنت و لایک اعمال نموده است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که مدام یک جمله تکراری را در کامنت ها ارسال می‌کنید، اینستاگرام آن ها را به عنوان اسپم شناخته و برای مدتی اجازه درج کامنت و یا زدن لایک را به شما نمی‌دهد.

این موارد در رابطه با ارسال دایرکت ها نیز صادق می‌باشد. نابراین اکیداً پیشنهاد می‌گردد با پیج های خود بصورت روزانه و عادی فعالیت نمائید و پست و استوری منتشر کنید و یک فعالیت منظم داشته باشید.

البته تنها این موارد دلیل دیسیبل شدن پیج نیست. وقتی جمله ترسناک:

your account has been disabled for violating our terms

را می بینید بدانید که هنوز امیدی به بازگردانی پیج دارید. دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام یا غیرفعال شدن پیج اینستاگرام این روزها به یک مشکل بزرگ برای خیلی از افراد تبدیل شده است و شما تنها فرد در این میان نیستید. اما میخواهیم بدانیم که علت دیسیبل شدن این تعداد از پیج ها که روزانه با ما در ارتباطند و از ما راه و چاره میخواهند، آن هم در یک مدت کوتاه چیست؟

بهتر است این موضوع را بدانید که تعداد زیادی از افرادی که دچار این مشکل شده اند از قوانین اینستاگرام و به عبارت بهتر، شبکه های اجتماعی، اطلاع و دانش و تجربه کافی ندارند و همین موضوع منجر به حذف پیج اینستاگرام یا دیسیبل (disable) شدن آن ها می‌گردد.

مطلب پیشنهادی:  علت و رفع ارور Your Account Has Been Temporarily Blocked در اینستاگرام

اما علت های دیسیبل شدن پیج اینستاگرام چیست؟

استفاده از ربات‌ها و اتوماسیون ها و خودکار کننده های فعالیت اینستاگرام و به عبارت بهتر، نرم افزارهای تایید نشده توسط اینستاگرام که به نوعی می توانند سوءاستفاده گر نیز باشند.

رفتار کاربران که شبیه ربات یا ربات گونه است خود می تواند یکی از دلایل دیسیبل شدن پیج باشد.

زیر پا گذاشتن و رعایت نکردن قوانین اینستاگرام هم یکی دیگر از دلایل disable شدن اکانت اینستاگرام است. پس اگر بسیار در این مورد شیطنت وار رفتار می کنید، این را از یاد نبرید. مواردی مثل: بیش از حد فالو یا آنفالو کردن در زمان های کوتاه، لایک کردن های سریع و بی هدف، کامنت های تکراری گذاشتن و ارسال دایرکت های تبلیغاتی و کپی به کسانی که فالوورهایتان نیستند.

تخلف کپی رایت و کپی کردن محتوای دیگران آن هم بدون ذکر منبع یا اجازه از صاحب اثر و بدون آنکه از امکان کپی شدن آن محتوا اطمینان داشته باشید. این موضوع ممکن است در صوت، تصویر یا حتی متن صادق باشد.

انتشار محتواهای نامناسب و ریپورت شدن بش از حد توسط کاربران که باعث می شود اینستاگرام نیز پیج شما را اسپم شناخته و اکانت شما را ساسپنت یا دی اکتیو و به اصطلاح دیسیبل کند.

استفاده از فیلترشکن ها و وی پی ان های رایگان که باعث می شود به دلیل ip های تکراری، پیج شما یک پیج مزاحم تلقی گردد.

با این روش ها از غیرفعال شدن اکانت اینستاگرام جلوگیری کنید

واقعیت این است که مثل ضرب المثل های قدیمی همیشه پیشگیری بهتر از درمان است، بنابراین توصیه ما این است که محدودیت ها و قوانین اینستاگرام را رعایت کنید تا به مشکل کمتری برخورد کنید. برای این که از دیسیبل شدن پیج اینستاگرام خود جلوگیری کنید باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

استفاده از ربات ها را متوقف کنید.

توجه به قوانین اینستاگرام در خصوص تعداد فالو و آنفالو در روز و ساعت و سایر محدودیت ها که البته این موضوع در هیچ کجا به دقت ذکر نشده است. این شما هستید که باید این موارد را تخمین زده و رعایت کنید.

از فیلترشکن در هنگام کار با اینستاگرام استفاده نکنید این موضوع بسیار مهم و دارای اهمیت است.

رفتار صحیح در اینستاگرام  و عدم ایجاد مزاحمت برای دیگران به منظور ریپورت نشدن پیج توسط کاربران دیگر و در نتیجه حساس نشدن اینستاگرام بر روی پیج شما.

فعال سازی ورود دو مرحله ای که باعث افزایش امنیت اکانت شما می شود.

نوشتن متن های مختصر و منحصر به فرد و یونیک در بخش بیو یا پروفایل اکانت اینستاگرام و قرار دادن عکس مناسب به عنوان عکس پروفایل.

در صورتی که دارید، اتصال پیج فیسبوک به اکانت اینستاگرام شما نیز می تواند در این مورد کمک کننده باشد.

تکمیل اطلاعات پروفایل اینستاگرام شما مانند: ایمیل معتبر و تایید آن، شماره تماس معتبر و غیر مجازی و تایید آن و مواردی از این دست.

مطلب پیشنهادی:  دانلود اینستاگرام (آپدیت اینستاگرام فارسی به نسخه جدید و مستقیم)

امیدواریم با رعایت این موارد از دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام خود جلوگیری کنید.

فیس بوک توییتر لینکدین ‫پین‌ترست ‫رددیت واتس آپ تلگرام وایبر

اشتراک گذاری از طریق ایمیل

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : irsocial.net

چگونه مشکل خروج ناگهانی اینستاگرام را حل کنیم؟ آموزش حل تمامی ارورهای اینستاگرام

اگر به هر دلیلی با مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام مواجه هستید، در این مطلب راه حل جامع برای رفع تمامی ارورها را به شما یاد می‌دهیم.

آموزشآموزش شبکه‌های اجتماعیبرگزیده

چگونه مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام را حل کنیم؟

با سعید صانعی ۱۴۰۱/۰۳/۲۸

اگر به هر دلیلی با مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام مواجه هستید، در این مطلب راه حل جامع برای رفع تمامی ارورها را به شما یاد می‌دهیم.

اینستاگرام طی دو سال اخیر تغییرات بنیادی فراوانی داشته که باعث شده مشکلات ریز و درشتی برای این پلتفرم به وجود بیاید. نحوه مقابله با انتشار مطالب ممنوعه، قانون کپی رایت، سخت گیرانه‌تر شدن قانون دیسیبل شدن اکانت و آپدیت‌های فراوان و اضافه شدن ویژگی‌های جدید به اینستاگرام از طرفی باعث شده تا قابلیت‌های جذاب جدیدی هم به اینستاگرام اضافه شود و قوانین این شبکه اجتماعی مانند انتشار محتوای نامناسب و امکان استفاده از محتوای تولیدی دیگران و کپی کردن آن به طور جدی‌تر اجرا شود.

اما در عین حال ایجاد تغییرات گسترده موجب می‌شود تا ایرادات و اصطلاحا باگ‌هایی در بخش‌های مختلف این پلتفرم به وجود بیاید که استفاده کاربران از اینستاگرام را دچار چالش کرده و ایرادات بعضا غیرمنطقی زیادی از عملکرد کاربران گرفته می‌شود.

نتیجه تمام این ایرادات با هر دلیلی خروج ناگهانی از اینستاگرام است، تفاوتی ندارد شما چه خطایی انجام داده‌اید و به چه طریق قوانین اینستاگرام را زیر پا گذاشته‌اید، حتی ممکن است اینستاگرام به اشتباه حساب شما را به عنوان یک حساب کاربری متخطی بشناسد اما در هر حال اگر با مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام مواجه هستید، یعنی مشکلی وجود دارد که باید آن را رفع کنید. ما پیشتر مقالاتی در خصوص برگرداندن اکانت اینستاگرام و مشکل خواندن feed اینستاگرام داشتیم، اما در این مقاله به طور جامع‌تر به این مبحث می‌پردازیم.

خروج ناگهانی از اینستاگرام 5 دلیل عمده دارد:

مشکلات نرم‌افزاری تلفن همراه یا برنامهاینستاگرام شما را ربات تشخیص دادهبا پیام تغییر رمز اکانت مواجه شدیدبا ارور Couldn’t Refresh Feed مواجه هستیدحساب شما دیسیبل شده است

در ادامه تمامی موارد بالا را بررسی می‌کنیم تا شما به خوبی متوجه شوید که چرا با مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام مواجه هستید و البته راه حل این مشکل چیست؟ با ادامه این مقاله همراه آی‌تی‌رسان باشید:

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای حل مشکلات اینستاگرام می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام ([email protected]) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.از نسخه وب وارد حساب خود شوید

اولین کار آن است که از طریق مرورگر خود وارد نسخه وب اینستاگرام بشوید. برای این کار باید در مرورگر آدرس سایت اینستاگرام را وارد کنید و از همان جا لاگین کنید. اگر به راحتی در اینستاگرام لاگین شدید و دیگر مشکل خروج ناگهانی از برنامه وجود نداشت یعنی ایراد کار از اپلیکیشن یا تلفن همراه شماست و حساب اینستاگرام‌تان هیچ مشکلی ندارد.

1-مشکلات نرم‌افزاری تلفن همراه یا برنامه

شایدی مشکل شما از طرف برنامه نباشد و ایرادی است که به دلیل آپدیت نکردن یا قدیمی بودن سیستم عامل گوشی به وجود آمده است. در این حال باید موارد گفته شده در ادامه را انجام دهید تا مشکل نرم‌افزاری اینستاگرام حل شود.

اینستاگرام را آپدیت کنید

همانطور که گفتیم اینستاگرام به طور مداوم آپدیت‌های جدیدی ارائه می‌دهد و به همین دلیل ممکن است نسخه‌های قدیمی‌تر این برنامه برخی ایرادات داشته باشند، به این ترتیب اولین کار آن است که اینستاگرام خود را آپدیت کنید.

کش را پاک کنید

دومین راه حل برای رفع مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام آن است که کش برنامه را پاک کنید. با این کار دیتا‌های ذخیره شده از طرف برنامه پاک می‌شود، معمولا در 80 درصد موارد با پاک کردن کش مشکلات مزاحم این برنامه رفع خواهد شد.

به این منظور در گوشی‌های اندرویدی از قسمت تنظیمات گوشی به بخش Apps یا برنامه‌ها رفته و اینستاگرام را انتخاب کنید. سپس در منوی به نمایش درآمده گزینه Clear Cash یا Clear Data را انتخاب کنید. در ادامه وارد اینستاگرام شوید و ببینید آیا مشکل رفع شده یا خیر! برای آیفون‌های اپل باید یک‌بار اپلیکیشن اینستاگرام را به صورت کامل حذف و سپس دوباره آن را نصب کنید.

برنامه را حذف و مجددا نصب کنید

برخی مشکلات با پاک کردن کش نیز درست نمی‌شوند، در این گونه مواقع باید برنامه را به طور کامل حذف و دیتا‌های آن را نیز پاک کنید. سپس از یک مارکت معتبر آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کنید.

گوشی را ریستارت کنید

یک نصیحت به شما می‌کنم، هر موقع به هر مشکلی مواجه شدید که با راه حل‌های معمولی رفع نشد، حتما یک بار گوشی را ریستارت کنید. ریستارت کردن مانند یک راه حل ثابت می‌ماند که در اکثر مواقع مشکل شما را حل می‌کند. در خصوص این مشکل یا ایراد‌های نرم‌افزاری که در اپلیکیشن‌های مختلف پیش می‌آید نیز ریستارت کردن یک راه حل بسیار مناسب است. پس شانس خود را امتحان کرده و گوشی را ریستارت کنید که احتمالا مشکل‌تان رفع می‌شود.

اندروید شما قدیمی است

اگر باز هم مشکل شما رفع نشد باید بگویم که احتمالا نسخه اندروید شما قدیمی است، نسخه‌های جدید اینستاگرام با اندروید‌های قدیمی مشکل دارند و به خوبی اجرا نمی‌شوند، در حال حاضر اندروید 11 عرضه شده و به همین جهت اگر اندروید شما نسخه 9 یا 8 و قدیمی‌تر است، نسخه‌های قدیمی‌تر اینستاگرام را پیدا کرده و استفاده کنید اگر باز هم مشکل حل نشد بهتر است به فکر یک تلفن همراه نو با اندروید جدید باشید. البته تا آن زمان می‌توانید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید.

2-اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده

اگر مشکل نرم‌افزاری نبود و شما با نسخه وب اینستاگرام نیز نتوانستید وارد حساب خود شوید، احتمالا پیامی را دریافت می‌کنید که نشان می‌دهد چرا شما از حساب خود لاگ‌اوت می‌‌شوید و دلیل خروج ناگهانی از حساب شما چیست؟ اگر فعالیتی انجام داده باشید که اینستاگرام شما را ربات تشخیص داده باشد، احتمالا پیام‌هایی حاوی متن “we noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out” یا ” “We detected an unusual login attempt” ” را دریافت خواهید کرد، در این حال یعنی عملی را انجام داده‌اید که اینستاگرام احساس می‌کند شما ربات هستید و حالا حساب شما را تا زمان مشخص شدن هویت‌تان بسته است.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : itresan.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب