بازیگران فیلم اسپاگتی در هشت دقیقهمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

بازیگران فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه را از این سایت دریافت کنید.

اسپاگتی در هشت دقیقه

از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اسپاگتی در هشت دقیقه

کارگردان رامبد جوان

تهیه‌کننده محمدرضا تخت کشیان

نویسنده رامبد جوان محمود طالبیان بازیگران رامبد جوان سارا خوئینی‌ها آتیلا پسیانی افسانه چهره‌آزاد مائده طهماسبی حسین محب‌اهری امیرحسین رستمی محسن قاضی‌مرادی محمود بهرامی مریم کاویانی مهدی صفایی آلما اسکویی محمدمهدی احمدی موسیقی بردیا کیارس

فیلم‌بردار همایون پایور

تدوین‌گر نازنین مفخم

تاریخ‌های انتشار ۲۶ مرداد ۱۳۸۴ مدت زمان ۹۰ دقیقه کشور ایران زبان فارسی

فروش گیشه ۲۲۹٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان (تهران)

فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه به کارگردانی رامبد جوان، تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان و نویسندگی رامبد جوان و محمود طالبیان ساختهٔ سال ۱۳۸۳ است.

خلاصهٔ داستان[ویرایش]

داستان این فیلم دربارهٔ «پدرام آرام» وکیل پایه یک دادگستری است که با دختر شش ساله‌اش «تکتا» در یک برج ۲۱ طبقه زندگی می‌کند. «پدرام» بسیار شلخته، حواس‌پرت و نامنظم است و همیشه روزهای دوشنبه و سه‌شنبه را اشتباه می‌گیرد. «گلشید» ۳۰ ساله با پسرش «مانی» شش ساله به صورت موقت، آپارتمان طبقهٔ بالای پدرام را اجاره می‌کنند. «گلشید» قصد مهاجرت به آلمان را دارد. همسایگی این دو خانواده ماجراهایی را برای آنها به وجود می‌آورد و…

جوایز[ویرایش]

سال جشنواره رده دریافت‌کننده نتیجه

۱۳۸۴ بیستمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان بهترین کارگردانی رامبد جوان برنده

منابع[ویرایش]

«اسپاگتی در ۸ دقیقه» در شبکه دو

اسپاگتی در هشت دقیقه

رده‌ها: فیلم‌های ۱۳۸۴فیلم‌های ایرانیفیلم‌ها به کارگردانی رامبد جوانفیلم‌ها به زبان فارسی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : fa.wikipedia.org

فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه

اسپاگتی در هشت دقیقه (1383) ، اسپاگتی در هشت دقیقه به کارگردانی رامبد جوان و با بازی آتیلا پسیانی ، سارا خوئینی‌ها ، افسانه چهره‌آزاد شامل پوستر و عکس اسپاگتی در هشت دقیقه ، دانلود تیزر و ویدئو اسپاگتی در هشت دقیقه ، نقد اسپاگتی در هشت دقیقه ، خلاصه داستان کامل و موضوع اسپاگتی در هشت دقیقه ، معرفی بازیگران اسپاگتی در هشت دقیقه و عوامل اسپاگتی در هشت دقیقه در منظوم ببینید.

منظوم فیلم ها

فیلم سینمایی اسپاگتی در هشت دقیقه (1383)

‏اسپاگتی در هشت دقیقه‏ (1383)

ورود به فاز ویرایش

‏Spaghetti in Eight Minutes‏

3 دنبال میشه 5.2 رای شما: 0/10

بر اساس رای 670 کاربر

فیلم سینمایی 80 دقیقه کمدی

خلاصه داستان فیلم سینمایی اسپاگتی در هشت دقیقه

«پدرام آرام» وکیل پایه یک دادگستری است که با دختر شش ساله اش «یکتا» در یک برج ۲۱ طبقه زندگی می‌کند. «پدرام» بسیار شلخته، حواس پرت و نامنظم است و همیشه روزهای دوشنبه و سه شنبه را اشتباه می‌گیرد. «گلشید» ۳۰ ساله با پسرش «مانی» شش ساله به صورت موقت آپارتمان طبقه بالای پدرام را اجاره می‌کنند. «گلشید» قصد مهاجرت به آلمان را دارد. همسایگی این دو خانواده ماجراهایی را برای آنها به وجود می‌آورد و...

کارگردان:  رامبد جوان

بازیگران:  آتیلا پسیانی، سارا خوئینی‌ها، افسانه چهره‌آزاد

مشاهده لیست کامل عوامل فیلم سینمایی »

معرفی و بررسی فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه:

فیلم سینمایی اسپاگتی در هشت دقیقه به‌کارگردانی رامبد جوان در 15 سال پیش یعنی سال 1383 در گونه کمدی تولید شده است. اسپاگتی در هشت دقیقه که اولین فیلم رامبد جوان محسوب می‌شود و توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون یعنی منظوم نمره 5.1 از 10 را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم اسپاگتی در هشت دقیقه را اثری متوسط اما مفید برای تماشا ارزیابی می‌کنند. محمدرضا تخت‌کشیان تهیه‌کننده اسپاگتی در هشت دقیقه این فیلم را، به‌عنوان محصول کشور ایران تهیه کرده است.

بازیگران فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه

بازیگران فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه چه کسانی هستند؟ در اسپاگتی در هشت دقیقه بازیگرانی چون آتیلا پسیانی، سارا خوئینی‌ها، افسانه چهره‌آزاد، حسین محب‌اهری، محسن قاضی‌مرادی، محمود بهرامی و مریم کاویانی به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. در فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه حدود 11 بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان اسپاگتی در هشت دقیقه را یک اثر پربازیگر عنوان کرد. از این‌لحاظ کارگردانی فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است؛ باید بررسی کرد آیا رامبد جوان به‌عنوان کارگردان و به‌عنوان بازیگردان و همچنین تیم بازیگری اسپاگتی در هشت دقیقه توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند و بازی‌های درخشانی را نمایش دهند؟

از دیگر بازیگران فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه می‌توان به مهدی صفایی، آلما اسکویی، محمدمهدی احمدی و رامبد جوان اشاره کرد.

متوسط سن بازیگران اسپاگتی در هشت دقیقه براساس میزان سنی که از آنها در دایرةالمعارف آنلاین سینما و تلویزیون یعنی منظوم ثبت شده، 60 سال است که نشان می‌دهد بازیگران اسپاگتی در هشت دقیقه عمدتا از نظر سنی افرادی پیر و باتجربه هستند.

داستان فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه

از محتوا و داستان فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه چقدر اطلاع دارید؟ فیلم‌نامه اسپاگتی در هشت دقیقه توسط رامبد جوان و محمود طالبیان نوشته شده است.

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان اسپاگتی در هشت دقیقه منتشر شده است، می‌خوانیم: ««پدرام آرام» وکیل پایه یک دادگستری است که با دختر شش ساله اش «یکتا» در یک برج ۲۱ طبقه زندگی می‌کند. «پدرام» بسیار شلخته، حواس پرت و نامنظم است و همیشه روزهای دوشنبه و سه شنبه را اشتباه می‌گیرد. «گلشید» ۳۰ ساله با پسرش «مانی» شش ساله به صورت موقت آپارتمان طبقه بالای پدرام را اجاره می‌کنند. «گلشید» قصد مهاجرت به آلمان را دارد. همسایگی این دو خانواده ماجراهایی را برای آنها به وجود می‌آورد و...»

فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه از نظر ساختار (فرم)، محتوا و محیط تولید، به آثار مختلفی شباهت دارد. با توجه به شاخص‌های متعدد و گوناگونی می‌توان گفت آثار مرتبط فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه عبارت است از: فیلم گاهی به آسمان نگاه کن، فیلم پسر آدم، دختر حوا، فیلم آتش بس، فیلم کما و فیلم مجردها.

فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه و کارنامه فعالیت کارگردان و بازیگران

از نظر تاریخچه فعالیت کارگردان و بازیگران فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه نیز آمارها و نکات جذابی را می‌توان بیان کرد. براساس آمارها فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه به طور متوسط فعالیت 17ام بازیگران این اثر است.

2 تن از بازیگران اسپاگتی در هشت دقیقه، اولین فعالیت جدی بازیگری خود را در این اثر تجربه کرده‌اند، در واقع در اسپاگتی در هشت دقیقه 2 فیلم اولی بوده‌اند: مهدی صفایی و محمدمهدی احمدی.

همچنین رامبد جوان کارگردان اسپاگتی در هشت دقیقه اولین همکاری خود با بازیگرانی چون سارا خوئینی‌ها، افسانه چهره‌آزاد، محمود بهرامی، مریم کاویانی و آلما اسکویی را در این اثر تجربه کرده است. در میان بازیگران اسپاگتی در هشت دقیقه نیز 44 همکاریِ اول رخ داده، به‌عبارت دیگر در این فیلم میان هر یک از 11 بازیگر با یکدیگر یک رابطه همکاری شکل گرفته که 44 همکاری برای اولین‌مرتبه در اسپاگتی در هشت دقیقه رخ داده است. مانند: آتیلا پسیانی و سارا خوئینی‌ها، افسانه چهره‌آزاد و حسین محب‌اهری، محسن قاضی‌مرادی و مریم کاویانی، محمود بهرامی و مهدی صفایی، آلما اسکویی و محمدمهدی احمدی.

آیا می‌دانید کدام هنرمندان فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه فوت‌کرده‌اند؟ از میان عوامل و بازیگران فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه، 2 نفر به دیار باقی سفر کرده‌اند و دیگر در میان ما نیستند: شادروان حسین محب‌اهری و محمود بهرامی.

ارزیابی و تحلیل فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه

مخاطبان بعد از تماشای فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه به ارزیابی اثر در منظوم پرداخته‌اند و نتایج مهمی درباره شاخص‌های هنری، فنی و محتوایی اثر بدست آمده است. براساس نظرسنجی و دیدگاه مردم:

فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه قطعا ارزش تماشا دارد چراکه 94% مخاطبان معقدند فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه ارزش یک بار دیدن را دارد.

فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه نسبتا خوش‌ساخت هست زیرا 61% مخاطبان عقیده دارند فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه از لحاظ فنی باکیفیت ساخته شده است.

فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه قطعا عملکرد بازیگریِ خوبی دارد چراکه 75% مخاطبان عقیده دارند تیم بازیگری فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه نقش‌ها را خوب بازی کردند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.manzoom.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

علت تلخی دهان چیست، درمان های خانگی تلخی دهان
پخش زنده کربلا از ماهواره ۱۴۰۱ | پخش زنده کربلا با کیفیت بالا | زیارت آنلاین کربلا
آیا روی ماه یاحسین نوشته ۱۴۰۱ | عکس ماه امشب | عکس ماه که روش نوشته یا حسین
آلف مانگا | alef manga | الف مانگا پرسپولیس کیست | الف مانگا بازیکن فوتبال
نقش ابراهیم اشتر در مختارنامه | مالک اشتر کیست
دلنوشته شام غریبان ۱۴۰۱ | متن شام غریبان عاشقانه | متن برای شمع شام غریبان
ادارات خوزستان فردا تعطیل است ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | اهواز فردا تعطیل است
امار فوتی های کرونا امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | آمار کرونا امروز ایران ۱۴۰۱
متن شام غریبان مرده ۱۴۰۱ | متن شام غریبان پدر | متن شام غریبان مادر فوت شده
بیو شام غریبان ۱۴۰۱ | کپشن شام غریبان | جمله برای شام غریبان
متن شام غریبان برای استوری ۱۴۰۱ | فیلم شمع شام غریبان امام حسین
استوری شام غریبان ۱۴۰۱ | متن کوتاه برای شام غریبان | دعا برای شام غریبان
دلیل مرگ مهران غفوریان ۱۴۰۱ | پیج اصلی مهران غفوریان | مهران غفوریان الان کجاست
ایا فردا سه شنبه 18 مرداد 1401 تعطیل است + بانک ها و ادارات
تعطیلی خوزستان اهواز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بانکها و ادارات