توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

همسر مهدی قائدی با مسخره کردن لهجه این فرد جنجال به پا کرد + فیلم


مه شو: ستاره معصومی همسر مهدی قائدی در دبی لایو گرفت که در آن لهجه ی فردی را مسخره می کند که با واکنش شدید کاربران مواجه می شود و در لایو او فحاشی می کنند. بخشی از ویدیو به دلیل نمایش فحاشی کاربران بریده شده است. همسر مهدی قائدی این روزها در دبی بیشتر از خود مهدی قائدی حاشیه ساز بوده است.

بیشتر رفتار او در نمایش دادن زندگی مجلل و شاهانه اش در دبی مورد انتقاد مردم قرار می گیرد و آن را فخر فروشی می دانند

 

مسخره کردن لهجه توسط همسر مهدی قائدی + فیلم

. البته وضعیت زندگی مهدی قائدی از وقتی که در ایران نبوده و الان در دبی است هزار درصد تغییر کرده است و این کشور عربی واقعا قدر ستاره های ورزشی را می داند !

مهدی قائدی و همسرش در راه اروپا

با اینکه زندگی مهدی قائدی  و همسرش در دبی رویایی است که خب آرزوی خیلی از بازیکنان فوتبال است ولی ظاهرا او زیاد هم از شرایط راضی نیست و هدفش این است که خیلی زود به اروپا برود ! هر روز در هتل ها و مراکز تجاری لوکس و هدیه های گرانقیمت و زندگی در برج لاکچری و ... هر آنچه یک بازیکن فوتبال از این دنیا می خواهد ! البته مهدی قائدی می گوید که زیاد در لیگ عربی نمی ماند و به زودی به اروپا می رود ! اما خیلی از طرفداران استقلال بر این عقیده هستند که مهدی قائدی فوتبالش افت خواهد کرد و آنگونه که فکر میکند به لیگ اروپا نمی رود.

 

آنچه دیگران میخوانند همسر مهدی قائدی با مسخره کردن لهجه این فرد جنجال به پا کرد + فیلم شبنم مقدمی بازیگر جذاب در سریال خاتون در استکهلم؟ + عکس مهمانی سحر دولتشاهی و امین حیایی در چین | تصاویر سحر دولتشاهی تسلیت : مرجان گلچین داغدار شد عکس لو رفته بهاره کیان افشار با لباس عروس | تصاویر بهاره کیان افشار
now = new Date(); var head = document.getElementsByTagName('head')[0]; var script = document.createElement('script'); script.async = true; script.type = 'text/javascript'; var script_address = 'https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js'; script.src = script_address + '?v=' + now.getFullYear().toString() + '0' + now.getMonth() + '0' + now.getDate() + '0' + now.getHours(); head.appendChild(script);

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب