• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۲

          من محجبه و مخالف گشت ارشادم

من محجبه و مخالف گشت ارشادممهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

من محجبه و مخالف گشت ارشادم را از این سایت دریافت کنید.

اینکه کسی بگوید "با حجاب اجباری و گشت ارشاد مخالفم" مثل این است که بگوید "با دستگیری دزد و قاتل مخالفم"

همشهری نوشت:کمتر از 24ساعت بعد از کارزار «من محجبه‌ام و مخالف گشت ارشادم» به کارزار «مخالف حجاب اجباری هستیم» رسیده‌اند. مطالبه‌ای که توسط جمعی از اصلاح‌طلبان کلید خورد، با همراهی برخی زنان محجبه ادامه یافت و مورد استقبال براندازان، معاندان و دشمنان قسم‌خورده این کشور قرار گرفت.

۹۵ نفر

۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۶

اینکه کسی بگوید "با حجاب اجباری و گشت ارشاد مخالفم" مثل این است که بگوید "با دستگیری دزد و قاتل مخالفم"

همشهری نوشت:کمتر از 24ساعت بعد از کارزار «من محجبه‌ام و مخالف گشت ارشادم» به کارزار «مخالف حجاب اجباری هستیم» رسیده‌اند. مطالبه‌ای که توسط جمعی از اصلاح‌طلبان کلید خورد، با همراهی برخی زنان محجبه ادامه یافت و مورد استقبال براندازان، معاندان و دشمنان قسم‌خورده این کشور قرار گرفت.

مهم‌ترین سؤال این است: حالا که این کمپین‌ها را داریم چرا مثلا کارزارهای «من با همجنس‌گرایی یا ازدواج سفید موافقم» راه نیفتد؟ چه فرقی دارد؟ اصلا بگویید من با دستگیری دزدان و قاتلان مخالفم، با پشت چراغ‌قرمز در خیابان ایستادن مخالفم، با جداسازی زنان و مردان در سواحل مخالفم، با ممنوعیت فروش مشروبات الکلی و موادمخدر مخالفم.

حقیقت امر این است که با همان منطقی که می‌توان موافق قانون حجاب نبود،می‌توان همه این قوانین و خطوط قرمز یک کشور اسلامی را به چالش کشید و از یک امر به ظاهر منطقی به بی‌قانونی و بی‌نظمی رسید؛ که مکروه هر جامعه‌ای، اعم از اسلامی و غیراسلامی است.

اول از حذف گشت‌ارشاد حرف می‌زنند، بعد بلافاصله کارزار مخالفت با قانون حجاب کلید می‌خورد. همان کسانی که سال‌هاست به‌دنبال تحریم مردم ایران هستند خوب می‌دانند که اگر دیوار اول این دومینو فرو بریزد، دیوارهای بعدی مثل آب خوردن روی سر مردم آوار می‌شود. وقتی قانونی را در مسئله‌ای خاص زیرپا گذاشتیم، ساده‌انگاری است که فکر کنیم فقط یک قانون نقض شده است، بلکه یک راهی برای زیر پا گذاشتن باقی قوانین باز شده و این ادامه خواهد داشت. پس خطای عدم‌تشخیص محجبه‌ها، بسیار خطرناک‌تر از نقص برخی از زنان در رعایت حجاب اسلامی است.

23302 کد خبر 1653883

برچسب‌ها

گشت ارشاد بدحجابی حجاب سرقت مطالب مرتبط

امام جمعه کرج : پویش «من محجبه و مخالف گشت ارشادم» مشابه قرآن بر سرنیزه کردن است

روزنامه همشهری: وظیفه گشت ارشاد با حجاب کردن مردم نیست؛ ضمانت اجرای قانون است

سرقت دوچرخه ۴میلیاردی در شمال تهران

هشدار رسانه اصولگرا به شرکت کنندگان در پویش «من محجبه‌ام و با گشت ارشاد مخالفم» / امان نامه می خواهید ؟ این همراهی انتها ندارد

هشدار ابطحی درباره اتحاد ناخواسته حامیان تندروی حجاب اجباری و اپوزیسیون برانداز ضدحجاب

موضع گیری همسر رئیسی درباره چالش های اخیر در حوزه حجاب

بدن ، سوژه دعوای سیاسی

نظر شما

نظر شما نظرات

نظرات منتشر شده: 27 نظرات در صف انتشار: 315 نظرات غیرقابل انتشار: 0

۰۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 634 29 پاسخ

فعلا که دزد و قاتل دارند راست راست تو جامعه میچرخند !!

یکی ۰۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 379 71 پاسخ

اصلا قابل مقایسه نیست، ، دزدی و جنایت جنبه عمومی و باعث آزار و صدمه به دیگران است، ولی طرز پوشش ربطی به دیگران نداره.

۰۹:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 73 384 پاسخ کوتاه مفید مختصر ۰۹:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 233 15 پاسخ

همه مجرمیم خلافشم ثابت نمیشه

آرش۵۴ ۰۹:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 387 16 پاسخ

قانون؟!!!! کی دم ازقانون میزنه؟

۰۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 426 21 پاسخ

نه اینکه خیلی دزدها رو گرفتید

S ۰۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 458 17 پاسخ

برخورد چکشی در مورد حجاب دستور اسلام نیست. و با مقوله سرقت کاملا متفاوت است. ‌ از فقها باید بپرسید تا این حرف های بی اساس رو ننویسید

۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 350 27 پاسخ

قانون نظر اکسریت است به رفراندوم بذارید اکسریت مسخص میشود

۰۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 214 19 پاسخ

چه ربطی داره این اجباری و بیهوده اونا نه

بی نام ۰۹:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 239 12 پاسخ

ببخشید این کسایی که زباله میریزن تو خیابون، ته سیگار میریزن ، تخمه میریزن، میشه جزو دزدان و قاتلان طبقه بندی شوند؟

علی ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 404 24 پاسخ

بس کنید ترو خدا یه حکومت به زور چادد ازسر زنان برمیدارد وحکومت دیگر به زور میخواد چادر سرزنان کند سرمردم را باحجاب گرم نکنید چیزهای مهمتر ازحجاب دراین مملکت نیست؟

محمد ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 389 19 پاسخ

شماکه اهل دزد گرفتن هستید این پولهای که ازبین المال دزدی شود راپس بگیرید بعد حرف مفت بزن

ستار ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 292 22 پاسخ

خیلی دوس دارم با این گشت ارشاد رو به رو بشم، به 10 نفر بگم فیلمبرداری کنن و جوابی بهشون بدم که همه بفهمن بین خودشون چی میگذره و چی دیدممممم

درسا ۰۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 88 314 پاسخ

من مخالف چادرم ولی حجاب خوبه واقعا بعضیا شورشو در اوردن شلوارای پاره نیم تنه پوشیدن زیر مانتو جاو شلواراشون ۷۰ سانتی اینا باید جم بشن

حمید ۰۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 333 11 پاسخ

نگارنده محترم اگر مخالفت با گشت ارشاد و حجاب اجباری،به مانند مخالفت با برخورد با قاتل و دزد است، گرسنگی ،فقر،فحشا، تورم سه رقمی،اختلاس،ارتشا ،ژن خوب،زمین و جنگل و ساحل خواری، را به آنچه میدانید،تشبیه کنید. یا اینها خط قرمزند.؟؟؟؟

۱۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 58 220 پاسخ

باحجاب ها هم کمپین راه بیندازند که با بی حجابی مخالفیم وبا گشت ارشاد موافق.

۱۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 276 7 پاسخ

اولا دزد وقابل بی حجاب نیستن مسخره ترین مقایسه ای که میشه کرد دوما ما که نمیبینیم دزد وقاتل رو به راحتی دستگیر کنین

۱۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 229 8 پاسخ

چرا قیمه ها را میریزین تو ماستا؟؟؟؟

۱۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 319 25 پاسخ

با حجاب اجباری مخالفم

... ۱۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 236 17 پاسخ

براتون متاسفم الان مشکل جامعه دو تا موی یک خانم هست حالا اینایی که بالا نوشتید چه شباهتی با حجاب داره

مریم ۱۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 17 241 پاسخ

واقعا تفسیر درستی است.

Ali ۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ 232 4 پاسخ

برای من هم جای سوال است ،علما واسلام شناسانی که مسیله حجاب و رعایت موازین اسلامی برایشان مهم است ،که درست هم می گویند چرا در مورد ربا خواری بانک ها،لگد مال کردن آموزش و پرورش رایگان،و........ لالمونی گرفته اند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.khabaronline.ir

مخالفت امام جمعه کرج با پویش «من محجبه و مخالف گشت ارشادم»

شماری از زنان و دختران محجبه در شبکه های اجتماعی کمپینی را به نام «من محجبه و مخالف گشت ارشادم» راه انداخته اند.

مخالفت امام جمعه کرج با پویش «من محجبه و مخالف گشت ارشادم»

شماری از زنان و دختران محجبه در شبکه های اجتماعی کمپینی را به نام «من محجبه و مخالف گشت ارشادم» راه انداخته اند.

حسینی همدانی امام جمعه کرج با بیان اینکه خط تحریف در موضوعات روز جامعه همچون عفاف و حجاب فعال است، گفت: اخیر این خط تحریف پویشی تحت عنوان «من محجبه و مخالف گشت ارشادم» راه انداخته است. دشمن چون در برنامه‌هایی که برای ۲۱ تیرماه، روز عفاف و حجاب داشت، پیروز نشد امروز این پویش راه انداخته که مشابه قرآن بر سرنیزه کردن سپاه معاویه در جنگ صفین است.

کانال عصر ایران در تلگرام

به گزارش خبر حوزه، نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: خط تحریف پویشی با عنوان «من محجبه و مخالف گشت ارشادم» راه انداخته است. این پویش مشابه قرآن بر سرنیزه کردن سپاه معاویه در جنگ صفین است.

یازدهمین همایش سالانه مدیران و امناء هیئت‌های رزمندگان اسلام استان البرز پیش از ظهر پنجشنبه با حضور و سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی همدانی، نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز در سالن همایش شهید غفور زاده هیئت انصارالامام رزمندگان کرج برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی همدانی در این جلسه با تأکید بر اینکه وظیفه بنده تبیین گفتمان رهبر معظم انقلاب است، بیان کرد: رهبر انقلاب توصیه‌های مهم و دقیقی را به هیئات مذهبی تأکید کردند که اگر رعایت شود، تحول عظیمی را در فضای فکری مخاطب به وجود می‌آورد.

وی در ادامه به بازخوانی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مداحان در سال ۱۴۰۰ پرداخت و عنوان کرد: حضرت آقا در این دیدار فرمودند: «هیئت یک واحد اجتماعی است، یک مجموعه‌ی اجتماعی است که بر محور مودّت اهل‌بیت شکل می‌گیرد؛ محور این اجتماع کوچک یا بزرگ، مودّت اهل‌بیت (علیهم السّلام) و هدایت به سمت اهداف اهل‌بیت است؛ حقیقتِ هیئت این است، ماهیّت هیئت یعنی این.»

امام‌جمعه کرج در ادامه با تبریک به مناسبت ایام ولادت حضرت امام موسی کاظم علیه‌السلام، به تبیین دوران زندگی حضرت پرداخت و گفت: امام کاظم علیه‌السلام برای رسیدن به اهداف بلند الهی و اسلامی کارها را با تشکیلات و انسجام بین افراد انجام می‌داد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی همدانی در ادامه با تأکید بر لزوم الگو گیری از تشکیلات سازی امام کاظم علیه‌السلام، گفت: هیئت یک کار تشکیلاتی و ساختار سازی است، لذا ضروری است تا تمامی هیئات ارتباط سیستمی و تشکیلاتی داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه بعد از واقعه کربلا، اهل‌بیت علیهم‌السلام نیز هیئت تشکیل می‌دادند به اهمیت این واحد اجتماعی پرداخت و تصریح کرد: رهبری دربیانی می‌فرمایند: هیئت کانون «جهاد تبیین» است.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در ادامه خاطرنشان ساخت: هیئات باید علاوه بر پرداختن به فکر، معنویات و درس و تعلیم به موضوعاتی چون معارف اسلامی، معارف علوی، پویایی و تحرک نیز بپردازند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی همدانی در ادامه به معنی لغوی کلمه «جهاد» پرداخت و گفت: «جهاد» عبارت است از هر کاری که دشمن را به ستوه دربیاورد لذا ما باید با شناخت روش و سیره دشمن برای مقابله با آن برنامه‌ریزی کنیم.

وی بابیان اینکه دشمن می‌خواهد باورها و اعتقادات ما را تغییر دهد، گفت: نباید بگذاریم که جبهه شیطان در این کارزار پیروز شود و هیئات نیز باید وظیفه خود را به‌خوبی انجام دهند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز با تأکید بر اینکه امروز هیئت باید در عرصه تبیین و روشنگری وارد شود، گفت: یکی از اهداف اهل‌بیت علیهم‌السلام نیز همین موضوع بوده است که در تاریخ خطبه‌های روشنگرانه حضرت زینب سلام‌الله علیها و امام سجاد و باقر علیه‌السلام گویای این مطلب است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی همدانی بابیان اینکه دشمن خط تحریف و انحراف را درست کرده است، گفت: ما باید با این تحریف و انحراف مقابله کنیم و در مسائل اعتقادی، فکری و اندیشه‌ای روشنگری و تبیین کنیم.

وی در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به خطبه مهم غدیر، عنوان کرد: ما باید این خطبه را نسل به نسل به فرزندانمان انتقال دهیم.

امام‌جمعه کرج بابیان اینکه خطبه غدیر تنها حدیث و روایتی است که ۱۲۰ هزار نفر شاهد دارد، گفت: خطبه غدیر ولایت و امامت اهل‌بیت علیهم‌السلام را اثبات می‌کند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی همدانی بابیان اینکه پیامبر اکرم صلی‌الله علیه و آله در خطبه غدیر به ۵۰ آیه از آیات قرآن کریم استدلال کرده است، گفت: پیامبر در تمام خطبه به این موضوع تأکید دارد که غدیر دستور و حرف خدای تعالی است.

وی در ادامه به تشریح کلمه «ولایت» در عبارت «مَنْ کُنْتُ مَوْلَاهُ فَهَذَا عَلِیٌّ مَوْلَاهُ» در خطبه غدیر پرداخت و گفت: اهل سنت کلمه «ولایت» را به معنای نصرت و محبت معنا می‌کنند.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان البرز افزود: شیعه ولایت را اولی به تصرف دانسته و آن را به معنای زمامدار حاکمیت و حکومت بعد از پیامبر(ص) می‌داند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی همدانی بابیان اینکه برخی، کسانی که محب و بکاء اهل‌بیت هستند را «ولایی» عنوان می‌کنند، گفت: در معنای صحیح کلمه کسی که قائل به تشکیل حکومت اسلامی و برقراری احکام اسلام در جامعه است و برای آن تلاش می‌کند، «ولایی» است.

وی ادامه داد: یکی از وظایف هیئات گسترش اهداف اهل‌بیت علیهم‌السلام است.

رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان البرز در بخش دیگری بابیان اینکه خط تحریف در موضوعات روز جامعه همچون عفاف و حجاب فعال است، گفت: اخیر این خط تحریف پویشی تحت عنوان «من محجبه و مخالف گشت ارشادم» راه انداخته است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی همدانی در ادامه به مقایسه این جریان با دوران صدر اسلام پرداخت و گفت: دشمن چون در برنامه‌هایی که برای ۲۱ تیرماه، روز عفاف و حجاب داشت، پیروز نشد امروز این پویش راه انداخته که مشابه قرآن بر سرنیزه کردن سپاه معاویه در جنگ صفین است.

وی با تأکید بر اینکه امروز دشمن طراحی و برنامه جدی برای ورود در مسئله عفاف و حجاب دارد، گفت: فرماندهان و افسران جنگ در این جبهه خود بانوان هستند و باید با این مسئله مقابله کنند.

امام‌جمعه کرج در ادامه با تأکید بر اینکه احیای امربه‌معروف و نهی از منکر هدف اصلی قیام امام حسین علیه‌السلام است، گفت: بسیار مهم است که این امر در هیئات رواج پیدا کند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.asriran.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب