کد نوبت گیری تامین اجتماعی

کد نوبت گیری تامین اجتماعیبچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

کد نوبت گیری تامین اجتماعی را از این سایت دریافت کنید.

نگاهی به خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی با کد دستوری #142* و #1420*4*

نگاهی به خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی با کد دستوری #142* و #1420*4*

موبایل

نگاهی به خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی با کد دستوری #۱۴۲* و #۱۴۲۰*۴*

نویسنده: مینا حاجی در تاریخ ۲۰ مرداد, ۱۳۹۷ 29

از طریق کد دستوری #۱۴۲* برای همراه اول و کد دستوری #۱۴۲۰*۴* برای ایرانسل و رایتل می‌توانید به خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی دسترسی داشته باشید. در حال حاضر نیز سرویس‌های «استعلام»، «خدمات»، «نوبت‌دهی شعب»، «نوبت‌دهی مراکز درمانی»، «قوانین»، «پرسش و پاسخ» و «معرفی سازمان» از طریق این کد، در دسترس هستند. هر یک از این سرویس‌ها شامل منوهایی هستند که در ادامه به آن‌ها پرداخته‌ایم.

برای دریافت خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی ابتدا با توجه به اپراتور تلفن همراه خود هر یک از کدهای دستوری #۱۴۲*  (همراه اول) یا  #۱۴۲۰*۴* (ایرانسل و رایتل) را از طریق موبایل خود شماره‌گیری کنید.

بعد از شماره‌گیری کد:۱. برای اپراتور همراه اول بلافاصله سرویس‌های غیرحضوری تامین اجتماعی نشان داده می‌شود که با توجه به نیازتان باید یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.

۲. برای اپراتورهای ایرانسل و رایتل، ابتدا کادر زیر نمایش داده می‌شود که با انتخاب گزینه ۳ (تأمین اجتماعی) به مراحل بعدی هدایت می‌شوید و باقی مراحل هر سه اپراتور دقیقا مانند هم است.

سرویس‌های کد دستوری #۱۴۲* و #۱۴۲۰*۴*

استعلام:

۱. آخرین سابقه: از طریق این بخش با واردکردن کد ملی مشاهده آخرین سابقه و نمایش روز کارکرد، ماه و سال کارکرد و آخرین دستمزد دریافتی به مخاطب قابل‌مشاهده است.

توجه داشته باشید برای استفاده از گزینه «آخرین سابقه»، ابتدا باید در سامانه مشاهده سوابق به آدرس Sabeghe.tamin.ir ثبت‌نام کنید.

۲. آخرین مستمری: در این بخش می‌توانید با واردکردن کد مستمری و کد ملی خود، آخرین مبلغ مستمری را مشاهده کنید.۳. استحقاق درمان: در این بخش با واردکردن کد ملی، استعلام استحقاق درمان قابل‌مشاهده است.

۴. رابطه بیمه‌ای: با واردکردن کد ملی خود، می‌توانید نوع رابطه بیمه‌ای را استعلام کنید.

۵. بدهی کارفرمایان: نمایش کارگاه‌های کارفرما و نمایش سر جمع بدهی قطعی و برآوردی برای هر کارگاه، با واردکردن کد ملی امکان‌پذیر است.

خدمات:

۱. نمونه فرم‌ها: از طریق این بخش نمونه فرم‌ها به تفکیک امور فنی بیمه‌شدگان، مستمری‌ها و نام‌نویسی و ارسال لینک ارائه می‌شود.۲. خدمات دفترچه: با انتخاب این گزینه، پیامکی حاوی یک لینک برای شما ارسال می‌شود که از طریق آن می‌توانید خدمات غیرحضوری دفترچه بیمه سازمان تامین اجتماعی را دریافت کنید.۳. دریافت اپلیکیشن: با انتخاب این گزینه نیز لینک دریافت اپلیکیشن تامین اجتماعی برایتان پیامک می‌شود.

نوبت‌دهی شعب:

با انتخاب این گزینه ابتدا باید کد تلفن استان خود را بدون صفر وارد کنید. سپس با توجه به استانی که مستقر هستید، شعب بیمه‌ای نشان داده می‌شود که با انتخاب شعبه موردنظر، خدمتی که می‌خواهید انجام دهید، تاریخ و ساعت موردنظر و در آخر واردکردن کد ملی خود می‌توانید نوبت دریافت کنید.

نوبت‌دهی مراکز درمانی:

در این بخش می‌توانید با واردکردن کد استان، انتخاب نوع مرکز (بیمارستان، پلی کلینیک، درمانگاه) و واردکردن کد ملی بیمار در مراکز درمانی، نوبت دریافت کنید.

قوانین:

آیین‌نامه بیمه‌ای: با انتخاب این گزینه، لینکی برایتان پیامک می‌شود که در آن فهرستی از آیین‌نامه‌های بیمه‌ای مانند: آیین‌نامه نحوه حمایت از فعالیت‌های پژوهشی سازمان تامین اجتماعی، نحوه اجرای «ماده ۹۰ قانون تامین اجتماعی» و… وجود دارد.آیین‌نامه درمانی: با انتخاب این گزینه، لیست آیین‌نامه‌های بیمه‌ای مانند: آیین‌نامه اجرایی ماده ۷ قانون بیمه همگانی خدمات درمانی کشور مصوب ۱۷/۳/۱۳۷۴، آیین‌نامه تعیین میزان حق درمان مشمولین ماده ۱ قانون تامین خدمات درمانی مصوب ۱۹/۷/۱۳۶۶ و … برایتان ارسال می‌شود.بخشنامه: با انتخاب این گزینه، لینک جستجو در بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها برایتان پیامک می‌شود.قوانین و مقررات: با انتخاب این گزینه، لیست قوانین و مقررات مانند: قانون برنامه پنجم توسعه، مقررات مربوط به ادامه بیمه پردازی به‌صورت اختیاری و… برایتان پیامک می‌شود.

پرسش و پاسخ:

طرح سوال: از طریق این بخش، لینک سامانه مرکز ارتباطات مردمی سازمان (CRM) جهت طرح سوال پیامک می‌شود.سوالات رایج: با انتخاب این گزینه یکسری سوالات رایج که ممکن است برای شما نیز این سوالات را داشته باشید، برایتان پیامک می‌شود.

معرفی سازمان:

اساسنامه: با انتخاب این گزینه، لینک اساسنامه سازمان از طریق پیام کوتاه برایتان ارسال می‌شود.درباره سازمان: با انتخاب این گزینه، لینکی برایتان ارسال می‌شود که توضیحی درباره سازمان در آن است.خدمات بیمه‌ای و درمانی: با انتخاب این گزینه، خدمات متنوع بیمه‌ای و درمانی برایتان پیامک می‌شود.

بیمه بیمه تامین اجتماعی تلفن همراه

دفترچه بیمه تأمین اجتماعی

صنعت بیمه

29به اشتراک‌گذاری

پرینت Telegram Twitter

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : way2pay.ir

سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir

در این مقاله در رابطه با اخذ کد نوبت گیری اینترنتی در سامانه nobat.tamin.ir برای مراکز خدمات درمانی و اخذ نوبت جهت مراجعه به شعب تامین اجتماعی آورده شده است.

سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir

امروزه با توجه به اقدام کاربردی سازمان تامین اجتماعی افراد برای مراجعه به مراکز درمانی و شعب تامین اجتماعی می توانند به صورت غیر حضوری در سایت کد نوبت گیری اینترنتی یا همان سامانه نوبت دهی nobat.tamin.ir جهت اخذ نوبت برای مراکز خدمات درمانی و سامانهreserve.tamin.ir برای مراجعات حضوری به شعب تامین اجتماعی و همچنین نوبت دهی با استفاده از کد دستوری بدون نیاز به اینترنت برای اخذ نوبت اقدام نمایند.

جهت مشاوره سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

جهت مشاوره سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی با توجه به حجم بالای افراد برای مراجعات به مراکز درمانی به منظور سهولت بیمه شدگان این سازمان و همچنین متقاضیان برای خدمات درمانی اقدام به راه اندازی سایت کد نوبت گیری اینترنتی نموده است. افراد به صورت اینترنتی و تلفنی در سراسر ایران برای خدمات درمانی می توانند به صورت غیر حضوری در سامانه نوبت دهی nobat.tamin.ir عضو شده و اقدام به دریافت نوبت نمایند.بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی با مراجعات به شعب تامین اجتماعی نیز می توانند از خدمات این شعب استفاده نمایند. معمولا مراجعه کنندگان برای انجام کارهای مختلف در این شعب حاضر می شوند و با گرفتن نوبت به صورت حضوری با اتلاف وقت زیادی مواجه می شوند.سازمان تامین اجتماعی در راستای جلوگیری از اتلاف وقت برای افراد سرویس نوبت دهی آنلاین فراهم نموده است. بیمه شدگان می توانند در سامانه reserve.tamin.ir ثبت نام نموده و برای استفاده از خدمات حضوری درشعب تامین اجتماعی از این سامانه نوبت دریافت نمایند. در ادامه مقاله مراحل نوبت دهی برای خدمات مراکز درمانی و تعیین نوبت برای مراجعه کنندگان به شعب تامین اجتماعی در تمامی استان ها به صورت کامل توضیح داده شده است.

برای ورود به سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir کلیک کنید .

متقاضیان برای ورود به سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی باید وارد سایت nobat.tamin.ir شوند.

معرفی سایت سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir

سازمان تامین اجتماعی سامانه نوبت دهی nobat.tamin.ir را برای اخذ نوبت توسط متقاضیان به صورت اینترنتی و تلفنی فراهم نموده که این سامانه قسمتی از سایت tamin.ir است. افراد با مشاهده لیست مراکز خدمات درمانی و انتخاب استان مورد نظر می توانند در سامانه nobat.tamin.ir بدون مراجعه حضوری به مراکز خدمات درمانی در این سایت کد نوبت گیری اینترنتی دریافت نمایند. ملیت های غیر ایرانی نیز می توانند برای دریافت نوبت از سامانه nobat.tamin.ir استفاده نمایند.

افراد می توانند همانند تصویر زیر در مرورگر اینترنتی با جستجو صحیح نشانی nobat.tamin.ir جهت اخذ نوبت برای خدمات درمانی اقدام نمایند.

با ورود به سایت سامانه نوبت دهی بیمه تامین اجتماعی متقاضیان می توانند به راحتی جهت اخذ نوبت اقدام نمایند.

حتما بخوانید: ثبت نام سوابق بیمه تامین اجتماعی

نحوه نوبت گیری در سایت سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی nobat.tamin.ir

برای نوبت گیری در سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی ابتدا افراد می بایست در این سامانه استان مورد نظر خود را انتخاب نمایند و با استفاده از اطلاعات هویتی عضو کاربران این سامانه شوند. در ادامه مطلب نحوه نوبت گیری در سایت کد نوبت گیری اینترنتی را مرحله به مرحله آورده ایم.

افراد می توانند در صورت نداشتن صفحه کاربری از قبل در این سایت برای عضویت در سامانه nobat.tamin.ir در سایت بالای صفحه سمت راست گزینه عضویت را انتخاب نمایند.

در این مرحله کاربران برای عضویت در سامانه نوبت دهی تامین اجتماعی با انتخاب گزینه عضویت صفحه زیر را مشاهده می نمایند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvalaw.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب