اعلام نتایج تیزهوشان 1400

اعلام نتایج تیزهوشان 1400مهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

اعلام نتایج تیزهوشان 1400 را از این سایت دریافت کنید.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱

در این مقاله به =جزئیات اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ به همراه راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه آزمون برای هر دو پایه هفتم و دهم پرداخته شده است .

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

داوطلبانی که در آزمون های تیزهوشان هفتم و دهم متوسطه سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ شرکت کرده اند، باید در مهلت مقرر به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج مدارس تیزهوشان مراجعه کرده و از نتایج کسب شده در آزمون مطلع شوند. معمولا نتایج آزمون تیزهوشان مدتی پس از برگزاری این آزمون اعلام می شود.

برای مشاوره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1401 - 1402

برای مشاوره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1401 - 1402

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان معمولا در زمان بندی تقریبا یکماهه پس از برگزاری آزمون ورودی این مدارس منتشر می گردد. در سال تحصیلی 1401 - 1402 نیز نتایج آزمون تیزهوشان به همین منوال" منتشر خواهد شد که دانش آموزان شرکت کننده در هر یک از آزمون های هفتم و دهم متوسطه در تاریخ تعیین شده می توانند به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مراجعه کرده و نتیجه آزمون خود را مشاهد نمایند.نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ برای دانش آموزانی که در این آزمون پذیرفته نشده اند به صورت کارنامه منتشر می گردد و در این کارنامه تعداد سوالات صحیح، غلط و نزده داوطلب به همراه رتبه دریافتی آخرین شخص قبول شده در مدارس تیزهوشان محل زندگی دانش آموز ارائه می گردد.

به منظور اطلاع رسانی هر چه دقیق تر به داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ در ادامه این مقاله جزئیات زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را ارائه داده ایم.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

داوطلبانی که مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان خود را با موفقیت طی نمودن و در زمان برگزاری آزمون سمپاد 1401 - 1402​ سر جلسه حضور داشته اند می توانند نتایج آزمون تیزهوشان را در زمان مشخص شده توسط مرکز ملی استعداد های درخشان مشاهده کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 هنوز اعلام نشده است اما با توجه به رویه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال گذشته پیش بینی می شود نتایج حدود 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ اعلام شود.زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

سال گذشته نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم حدود 6 هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام شد و لذا از این رو پیش بینی می شود اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 نیز به ترتیب سال گذشته باشد. داوطلبان پس از اعلام نتایج جهت مشاهده نتیجه آزمون مدارس سمپاد می توانند به سایت azmoon.medu.ir مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید: سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

همان طور که قبلا هم به آن اشاره شد کلیه مراحل آزمون تیزهوشان ( از ثبت نام تا اعلام نتایج ) صرفا به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت مرکز پرورش استعداد های درخشان و سامانه همگام انجام می شود. در ادامه به شرح نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس سمپاد ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ جهت ورود به پایه هفتم پرداخته شده است :

راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و برای ورود به صفحه دانش آموزی خود باید ابتدا کد ملی و رمز عبور همگام خود را وارد نمایند :

سپس باید نقش خود و عنوان سازمان را انتخاب کنید.

در صفحه جدید اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک " دریافت کارنامه " دانش آموز قابل مشاهده است :

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت کارنامه آزمون های ششم و نهم تیزهوشان 1401 - 1402 می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: دریافت کارنامه تیزهوشان

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

به منظور راهنمایی و کمک به انجام صحیح مراحل ورود به سامانه تیزهوشان و دریافت نتایج آزمون برا دانش آموزان پایه دهم ، در این بخش راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم  ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ را ارائه داده ایم.

راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم  1401 - 1402

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ صرفا از طریق سایت اعلام نتایج azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود که داوطلبان باید بعد از ورود به سایت مذکور ، در صفحه اول کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند :
برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ یک ماه پس از برگزاری ... جواب آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم تیزهوشان 1401 - 1402

تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دانتل ارسال ایمیل

22 خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان میبرد

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شماره تماس :91005066-021

دانتل بهترین پاسخ به سوالات تحصیلی شما ...

برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

آخرین اخبار تحصیلی

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ معمولا در مرداد ماه می باشد. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند در تاریخ مقرر می  توانند به سایت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان azmoon.medu.ir و یا سایت همگام مراجعه مرده و نتایج خود را مشاهده کنند. در ادامه این مقاله هبه بررسی تاریخ اعلام نتیجه و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیهوشان 1401 – 1402 خواهیم پرداخت.

اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از طریق سایت استعدادهای درخشان azmoon.medu.ir منتشر می شود. دانش آموزان شرکت کننده در آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم در مهلت مقرر با مراجعه به سایت می توانند کارنامه خود را مشاهده کنند.

دانش آموزان پذیرفته شده در تاریخ های مقرر باید به مدرسه پذیرفته شده مراجعه کرده و مدارک لازم را ارائه داده و ثبت نام خود را انجام دهند. عدم مراجعه دانش آموز به منزله انصراف بوده و امکان اعتراض نیز وجود نخواهد داشت. آدرس مدارس تیز هوشان نیز همزان با اعلام نتایج تیزهوشان 1401 – 1402 منتشر و در دسترس قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

با توجه به زمان برگزاری آزمون که در آخر خرداد ماه می باشد پیش بینی می شود نتایج آزمون تیزهوشان در مرداد ماه منتشر شود. تا کنون به اخباری مبنی زمان اعلام نتیجه منتشر نشده است.

تا کنون زمان اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان اعلام نشده است به محض اعلام در این بخش از مقاله بروزرسانی خواهد شد.

دانش آموزانی پایه نهمی که علاوه بر آزمون تیز هوشان در آزمون ورود مدارس نمونه دولتی نیز ثبت نام و شرکت کرده اند برای اطلاع از زمان و سایت اعلام نتیجه نمونه دولتی مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بخوانید: نتایج آزمون نمونه دولتی

نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

در این بخش، برای شما راهنمای اعلام نتیجه را قرار دادیم تا دانش آموزان بتوانند کارنامه خود را دریافت کنند. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir و نتیجه آزمون تیز هوشان نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده است. سال گذشته نتایج این آزمون مردادماه اعلام شد. هرسال زمان بندی برگزاری و اعلام نتایج آزمون توسط مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام می شود. برای اطلاع از آخرین زمان بندی های و تغییرات آزمون تیزهوشان با تیم دانتل همراه باشید.

نحوه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 

1️⃣ داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باید به سایت ” hoosh.medu.ir ” مراجعه نموده و برای ورود به صفحه دانش آموزی خود باید ابتدا “ کد ملی”  و ” رمز عبور همگام ” خود را وارد نمایند.

2️⃣ در این مرحله در یانف نتایج تیزهوشان باید “ نقش خود ” و ” عنوان سازمان ” را انتخاب کنید. نقش خود را دانش آموز و نام سازمان را نام مدرسه وارد نمایید.

3️⃣ در صفحه جدید اطلاعات هویتی دانش آموز و همینطور لینک ” دریافت کارنامه ” دانش آموز قابل مشاهده است:

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 

1️⃣ نتیجه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ صرفا از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود که داوطلبان باید بعد از ورود به سایت مذکور، در صفحه اول کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند:

2️⃣ در این قسمت می بایست ” نقش ” و ” نام سازمان خود ” را مشخص نمایید: (نقش خود را دانش آموز و سازمان خود را مدرسه تان وارد کنید.)

✅ چنانچه جزو اسامی پذیرفته شدگان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 101 – 1402 باشید، تصویر زیر را رویت خواهید کرد:

❌ چنانچه پذیرفته نشده باشید نیز تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد:

❓ لازم به ذکر است اگر که در زمان ثبت نام آزمون تیزه وشان و نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 در اولویت های خود مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده باشید، همانند تصویر زیر با عنوان ” عدم انتخاب ” مواجه خواهید شد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : duntelco.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب