اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشانمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

اسامی پذیرفته شدگان تیزهوشان را از این سایت دریافت کنید.

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱

در این مقاله هیوا اعلام اسامی لیست قبول شدگان آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ و زمان اعلام لیست اسامی ارائه شده است.

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان

دانش آموزانی که در آزمون پایه هفتم یا دهم مدارس تیزهوشان شرکت نموده با اعلام نتایج این آزمون در لیست اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان قرار می گیرند. متقاضیان می توانند در بازه زمانی مقرر با مراجعه به سامانه سازمان استعداد های درخشان هفتم و دهم، نتایج آزمون تیزهوشان را مشاهده نمایند.

برای مشاوره اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان هفتم و دهم 1401 - 1402

برای مشاوره اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان هفتم و دهم 1401 - 1402

بسیاری از دانش آموزان سراسر کشور هر ساله برای ورود و ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان در پایه های هفتم و دهم، به رقابت با یکدیگر در آزمون ورودی تیزهوشان می پردازند. این آزمون که معمولا در نیمه اول هر سال برگزار می شود، متقاضیان زیادی دارد اما دانش آموزان معدودی موفق به کسب تراز لازم و نمره قبولی برای ورود به این مدارس می شوند.

دانش آموزانی که در این آزمون پذیرفته شده اند در لیست قبول شدگان تیزهوشان قرار گرفته و اسامی آن ها در بازه زمانی اعلام شده توسط سازمان سمپاد در سایت قرار می گیرد و دانش آموزان پس از انتشار زمان اعلام نتایج، می توانند به سایت مراجعه کنند.

در این میان، اسامی قبول شدگان تیزهوشان 1401 - 1402 به صورت عمومی منتشر نمی شود و هر دانش آموز می بایست با ورود به سایت سازمان استعدادهای درخشان با رمز همگام شخصی، نتایج خود را مشاهده نماید. به همین دلیل در ادامه این مقاله به بررسی زمان اعلام و نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ می پردازیم.

زمان اعلام اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

آزمون تیزهوشان هر سال در خرداد ماه برگزار و حدودا یک الی دو ماه بعد از برگزاری آزمون، نتایج آن منتشر می شود. با توجه به عدم تغییر در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 1401 - 1402 به دلیل بهبود شرایط ویروس کرونا، اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 1401 - 1402 پیش بینی می کنیم که احتمالا اواسط مرداد ماه اعلام خواهد شد.

نتایج آزمون ورودی تیزهوشان 1401 - 1402 تا نیمه اول شهریور ماه منتشر خواهد شد

لازم به ذکر است که همزمان با اعلام نتایج آزمون، نشانی دقیق دبیرستان های استعداد های درخشان جهت ثبت نام پذیرفته شدگان اطلاع رسانی خواهد شد. عدم مراجعه به موقع جهت ثبت نام به دبیرستان های محل قبولی خود تا زمان بازگشایی مدارس، به منزله اعلام انصراف قطعی بوده و ثبت نام بعد از آن امکان پذبر نخواهد بود.

در همین راستا داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان شرکت کردند، می توانند در مقاله زیر از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مطلع گردند.

بیشتر بخوانید: زمان اعلام نتایج تیزهوشان

نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

شرکت کنندگان در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم یا نهم به دهم، می توانند در بازه زمانی مقرر به سایت سازمان استعداد های درخشان مراجعه کرده و با استفاده از رمز عبور همگام ، نتایج تیزهوشان خود را مشاهده نمایند. در ادامه مقاله به بررسی مشاهده نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ پرداخته ایم.

نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان تیزهوشان پایه هفتم 1401 - 1402

۱

بعد از ورود به سایت hoosh.medu.ir در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید. این سایت با آدرس azmoon.medu.ir نیز قابل باز شدن است.

در صورت فراموشی رمز عبور همگام خود می توانید این مقاله را مطالعه نمایید.

حتما بخوانید: رمز عبور همگام را فراموش کردم

۲

در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید.

۳

در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک دانلود "دریافت کارنامه" مشخص شده است.

نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان تیزهوشان پایه دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

۱

بعد از ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید.

۲

در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید.

۳

در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده، می توانید در زیر ستون "وضعیت قبولی" (در تصویر با فلش قرمز نمایش داده شده است) مشاهده کنید که فرزندتان در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده یا خیر. همچنین در زیر ستون "محل پذیرش" (در تصویر با فلش بنفش نمایش داده شده است) نشانی مدارس تیزهوشان پذیرفته شده ذکر شده است.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان | کسانی که در آزمون تیزهوشان قبول شده اند | اسامی قبول شدگان تیزهوشان هفتم | اسامی قبول شدگان تیزهوشان دهم

اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان | اعلام اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان | ایران تحصیل

دسته بندی

نتایج آزمون تیزهوشان

دیدگاه ها ۱

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان برای پایه های هفتم و دهم و اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان از طریق درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش در بازه زمانی مقرر اعلام خواهد شد.

حدود دو ماه پس از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان دانش آموزان می توانند جهت دریافت نتایج آزمون خود به صورت اینترنتی به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان مراجعه و اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان را مشاهده نمایند.

یک هفته پس از اعلام نتایج برای داوطلبانی که در آزمون پذیرفته نشده اند، کارنامه ای صادر خواهد شد که شامل تعداد پاسخ های درست و نادرست داوطلب و همچنین امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده در مدارس مورد تقاضای او می باشد. برای اطلاع از نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان تا انتهای مقاله با ایران تحصیل همراه باشید.

اسامی قبول شدگان تیزهوشان 1401 – 1402 به صورت عمومی منتشر نمی شود و هر دانش آموز می بایست با ورود به سایت سازمان استعدادهای درخشان با رمز همگام شخصی، نتایج خود را مشاهده نماید.

اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان و لیست قبول شدگان استعدادهای درخشان بر روی سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان قرار گرفت.

همان طور که ثبت نام آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان از سامانه سمپاد انجام گرفت اعلام نتایج آزمون و اسامی دانش آموزان پذیرفته شده در آزمون تیزهوشان نیز از همین سامانه ها انجام خواهد پذیرفت.

شایان ذکر است لیست قبول شدگان استعدادهای درخشان در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم از سامانه hoosh.medu.ir و در پایه نهم به دهم در سامانه hamgam.medu.ir انجام خواهد گرفت.

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان و بخش نامه آزمون تیزهوشان بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

فهرست محتوا [نمایش]

اعلام اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان

اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان بر روی سامانه azmoon.medu.ir قرار گرفته است. کلیه دانش آموزان می‌توانند با مراجعه به این سامانه و وارد نمودن اطلاعات خود، نسبت به مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان اقدام نمایند.

سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان در اختیار تمامی دانش آموزان می باشد اما قبولی در این آزمون مختص به دانش آموزانی است که موفق به کسب تراز مناسب شده اند.

اگر می‌خواهید اسم شما نیز جزو اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان قرار بگیرید، باید ابتدا از بهترین منابع آزمون تیزهوشان استفاده نمایید و برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشید.

پس از انتشار کارنامه آزمون تیزهوشان داوطلبان مدارس تیزهوشان، داوطلبانی که موفق به اخذ تراز کافی جهت قبولی شده‌اند، می‌توانند در مدرسه پذیرفته شده با در دست داشتن مدارک خود، ثبت نام نمایند.

برخی از دانش آموزان ممکن است در لیست اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان قرار نگرفته باشند. این دسته از داوطلبان می‌توانند با استفاده از ذخیره مدرسه تیزهوشان، نسبت به ثبت نام جهت قبولی در این ظرفیت اقدام نمایند و شانس دوباره خود را برای ورود به این مدارس امتحان نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند که لیست اسامی دانش آموزان در پایه‌های مختلف متفاوت می باشد.

جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان و اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان، دریافت رمز عبور همگام دانش آموزان بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

زمان اعلام اسامی قبول شدگان تیزهوشان

هر سال در خرداد ماه آزمون تیزهوشان برگزار و حدودا یک الی دو ماه بعد از برگزاری آزمون، نتایج آن منتشر می شود. زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان هفتم و دهم به ترتیب در روزهای 26 و 27 خرداد ماه 1401 می باشد و احتمال دارد اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 1401 – 1402 نیز در اواسط مرداد ماه اعلام شود.

اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان 

اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان پس از ثبت نام دانش آموزان برای ذخیره تیزهوشان صورت می‌پذیرد. اعلام ذخیره تیزهوشان زمانی صورت می‌پذیرد که ظرفیت مورد نظر مدارس تکمیل نگردد. بنابراین این مدارس به تکمیل ظرفیت خود با استفاده از ثبت نام ذخیره مبادرت می‌نمایند. داوطلبان پذیرفته شده در این مرحله، می‌توانند وارد مدرسه تیزهوشان شوند.

اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان همانند سال‌های گذشته به صورت اینترنتی انجام می‌پذیرد بنابراین برای دریافت نتایج ذخیره می‌توانید با مراجعه به وب سایت استان محل سکونت خود، در رابطه با قبولی و یا عدم قبولی خود اطمینان یابید.

چنانچه نام شما در لیست پذیرفته شدگان این آزمون قرار گیرد، می‌توانید پس از آن نسبت به ثبت نام حضوری اقدام نمایید.

با توجه به اینکه مشاهده اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان و یافتن آدرس برای دانش آموزان ممکن است کمی دشوار باشد به همین دلیل مشاورین ایران تحصیل، سامانه جامعی را راه‌اندازی نموده‌اند که با توجه به آن، می‌توانید از اعلام اسامی ذخیره آزمون تیزهوشان آگاه شوید. با استفاده از این سامانه نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت.

اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان در هر سایت استان محل سکونت دانش آموز منتشر می گردد.

اسامی قبول شدگان تیزهوشان

متأسفانه برخی از والدین نگرانی‌هایی دارند که شدت این نگرانی‌ها در حد مطلوب و طبیعی نمی‌باشد. بنابراین برای اینکه نام فرزندشان را در اسامی قبول شدگان مدارس تیزهوشان ملاحظه نمایند استرس فراوانی را به فرزندان تزریق می‌نمایند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : irantahsil.org

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

علت تلخی دهان چیست، درمان های خانگی تلخی دهان
پخش زنده کربلا از ماهواره ۱۴۰۱ | پخش زنده کربلا با کیفیت بالا | زیارت آنلاین کربلا
آیا روی ماه یاحسین نوشته ۱۴۰۱ | عکس ماه امشب | عکس ماه که روش نوشته یا حسین
آلف مانگا | alef manga | الف مانگا پرسپولیس کیست | الف مانگا بازیکن فوتبال
نقش ابراهیم اشتر در مختارنامه | مالک اشتر کیست
دلنوشته شام غریبان ۱۴۰۱ | متن شام غریبان عاشقانه | متن برای شمع شام غریبان
ادارات خوزستان فردا تعطیل است ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | اهواز فردا تعطیل است
امار فوتی های کرونا امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | آمار کرونا امروز ایران ۱۴۰۱
متن شام غریبان مرده ۱۴۰۱ | متن شام غریبان پدر | متن شام غریبان مادر فوت شده
بیو شام غریبان ۱۴۰۱ | کپشن شام غریبان | جمله برای شام غریبان
متن شام غریبان برای استوری ۱۴۰۱ | فیلم شمع شام غریبان امام حسین
استوری شام غریبان ۱۴۰۱ | متن کوتاه برای شام غریبان | دعا برای شام غریبان
دلیل مرگ مهران غفوریان ۱۴۰۱ | پیج اصلی مهران غفوریان | مهران غفوریان الان کجاست
ایا فردا سه شنبه 18 مرداد 1401 تعطیل است + بانک ها و ادارات
تعطیلی خوزستان اهواز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بانکها و ادارات