intamedia.ir مشاهده اطلاعیه

intamedia.ir مشاهده اطلاعیهمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

intamedia.ir مشاهده اطلاعیه را از این سایت دریافت کنید.

سایت سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir

در این مقاله، سایت سازمان امور مالیاتی پرداخته، نحوه ورود به سامانه سازمان امور مالیاتی کشور و امکانات سایت سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir توضیح داده شده است.

سایت سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir

سایت سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir، یک سایت کاملا جامع در ارتباط با امور مالیاتی کشور می باشد. پرداخت بدهی مالیاتی، پیش ثبت نام الکترونیکی، ارائه صورت معاملات فصلی الکترونیکی و ارائه انواع اظهارنامه، از امکانات سامانه سازمان امور مالیاتی کشور بوده که پس از ورود به آن امکان پذیر می باشد.

برای مشاوره سایت سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir

برای مشاوره سایت سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir

در سال 1381 سازمان امور مالیاتی کشور به عنوان یکی از بازوهای اجرایی وزارت اقتصاد و دارایی و با هدف ایجاد یک نهاد تخصصی مالیاتی و افزایش کارآیی نظام مالیاتی کشور، تاسیس و به جامعه اقتصادی کشورمان معرفی گردید.

وب سایت سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir، به عنوان سایت اصلی این سازمان، کارکرد یک مرکز اصلی را ایفا نموده که از طریق آن، مودیان مالیاتی می توانند به تمامی سامانه های مالیاتی کشور و خدمات این سامانه ها دسترسی داشته و به این ترتیب، مراجعه های حضوری خود را به ادارات مالیاتی به حداقل ممکن برسانند.

از آنجا که استفاده از امکانات سامانه سازمان امور مالیاتی کشور intamedia.ir، مستلزم آشنایی با این امکانات می باشد، در این مقاله به معرفی سایت سازمان امور مالیاتی پرداخته، پس از توضیح نحوه ورود به سامانه سازمان امور مالیاتی کشور، در مورد امکانات سایت سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir صحبت خواهیم نمود.

برای ورود به سایت سازمان امور مالیاتی کشور کلیک کنید .

کاربران برای ورود به سایت سازمان امور مالیاتی کشور باید به سایت www.intamedia.ir مراجعه کنند.

معرفی سایت سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir

سازمان امور مالیاتی کشور در سال 1381 و به عنوان یکی از زیر مجموعه های وزارت اقتصاد و دارایی، با هدف ارتقاء نظام مالیاتی و افزایش کارایی آن،  حذف موانع نظام مالیاتی کشور و همچنین متمرکز ساختن امور مالیاتی کشور در یک سازمان واحد، ایجاد گردید. اصلاح ساختار مالیاتی کشور و مکانیزه نمودن آن و همچنین، عملی ساختن قانون مالیات بر ارزش افزوده از مهم ترین وظایف سازمان امور مالیاتی کشور می باشد.

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش هر چه بیشتر اینترنت در کشورمان، سازمان امور مالیاتی کشور نیز همچون سایر نهادهای دولتی، در سال 1395 اقدام به راه اندازی و معرفی سایت جدید خود به نشانی www.intamedia.ir نمود.

سایت سازمان امور مالیاتی کشور intamedia.ir، یک سایت کاملا جامع در ارتباط با امور مالیاتی کشور بوده که ورود به تمامی سامانه های مالیاتی کشور و خدمات مربوط به آن ها ر ا برای کاربران خود فراهم کرده است.

دسترسی به درگاه خدمات مالیاتی کشور tax.gov.ir ، سامانه عملیات الکترونیک مالیات بر ارزش افزوده، پرداخت قبوض مالیاتی به شکل اینترنتی، سامانه مالیاتی وکلای دادگستری tax.pgpal.ir ، پیش ثبت نام الکترونیکی، ارائه صورت معاملات فصلی الکترونیکی از طریق سامانه ارسال معاملات فصلی، مطالعه خلاصه پرونده الکترونیکی، ارائه اظهارنامه عملکرد اشخاص حقیقی، ثبت نام اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و در نهایت، اعتراض به مالیات، مهم ترین امکانات مالیاتی بوده که توسط سامانه سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir به شهروندان ارائه می گردد.

حتما بخوانید: سامانه عملیات الکترونیکی امور مالیاتی tax.gov.ir

نحوه ورود به سایت سازمان امور مالیاتی کشور intamedia.ir

سایت سازمان امور مالیاتی کشور www.intamedia.ir همانند بسیاری از سایت های دولتی، امکانات متنوعی نظیر استعلام پرونده مالیاتی را به کاربران خود ارائه می نماید. برای استفاده ار امکانات مرتبط با مالیات سامانه سازمان امور مالیاتی کشور، قدم اول، ورود به این سایت می باشد. در ادامه مقاله، نحوه ورود به سایت سازمان امور مالیاتی کشور intamedia.ir ضمن راهنمای تصویری، توضیح داده شده است:

۱

در مرحله اول برای ورود به سامانه سازمان امور مالیاتی کشور intamedia.ir، عبارت ( سازمان امور مالیاتی ) را در مرورگر دستگاه خود جست و جو نمایید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvalaw.com

پورتال رسمی سازمان امور مالیاتی کشور

در اجرای ماده 59 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی ،اجتماعی ، و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ، به منظور افزایش کارایی نظام مالیاتی و رفع موانع سازمانی موجود و همچنین تمرکز کلیه امور مربوط به اخذ مالیات دریک سازمان واحد ، سازمان امور مالیاتی کشور در سال 1381 به صورت یک موسسه دولتی و زیر نظر وزیر امور اقتصادی و دارایی ایجاد گردید. این سایت پورتال رسمی اطلاع رسانی سازمان امور مالیاتی کشور می باشد.

Menu صفحه نخست 2 معرفی سازمان 3 اطلاع رسانی 7 آموزش 4 قوانین و مقررات 3 استان‌ها 2 ارتباط با ما 4 ویژه همکاران

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.intamedia.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب