جواب امتحان تیزهوشان 1401

جواب امتحان تیزهوشان 1401بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

جواب امتحان تیزهوشان 1401 را از این سایت دریافت کنید.

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سایت تیزهوشان ۱۴۰۱، زمان، سایت، نحوه مشاهده نتایج تیزهوشان هفتم و دهم، کارنامه قبولی و اعتراض به نتایج داده شده است.

نتایج آزمون تیزهوشان

برای مشاوره نتایج آزمون تیزهوشان

برای مشاوره نتایج آزمون تیزهوشان

برای ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج تیزهوشان کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه اعلام نتایج تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir ارائه شده است .

عناوین اصلی این مقاله

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱

سایت اعلام نتایج تیزهوشان

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

کارنامه قبولی مدارس تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

سوالات متداول

نتایج آزمون تیزهوشان 1401 موضوعی تعیین کننده برای علاقه مندان به تحصیل در مدارس سمپاد می باشد. سالانه دانش آموزان زیادی به علت سطح بالاتر مدارس تیزهوشان تمایل دارند که در این مدارس درس بخوانند. اولین لازمه امکان تحصیل در مدارس استعدهای درخشان، کسب نمره قبولی در آزمون های ورودی این مدارس است.آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان هر سال برای دانش آموزانی که پایه ششم و نهم خود را به اتمام رسانده اند برگزار می شود تا در نهایت برگزیدگان این آزمون که بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مشخص می گردد، از پایه هفتم و دهم شروع به تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان نمایند. به همین منظور در ادامه این مقاله به توضیحات کاملی درباره زمان و سایت اعلام نتایج تیزهوشان، نحوه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ۱۴۰۱ ، کارنامه قبولی تیزهوشان، اعتراض به نتایج آزمون آن خواهیم پرداخت.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱

علاقه مندان به تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان مدت زیادی را صرف مطالعه و بالا بردن سطح علمی خود به منظور کسب آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نموده اند. این آزمون ورودی برای دانش آموزانی که از پایه ششم به هفتم، و نهم به دهم می روند، در نظر گرفته شده که برای هر دو گروه به صورت مجزا برگزار می شود.

سوال مهمی که برای دانش آموزان و مخصوصا خانواده های آن ها بعد از برگزاری آزمون بوجود می آِید، این است که نتایج آزمون تیزهوشان کی اعلام میشود. زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1401 تا کنون به طور دقیق اعلام نشده اما در سال های گذشته بین 4 تا 6 هفته بعد از برگزاری آزمون، اعلام می شد. در ادامه به طور مجزا به توضیح زمان اعلام جواب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم خواهیم پرداخت.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱

دانش آموزانی که از پایه ششم برای رقابت و قبولی در مدارس سمپاد مطالعه و تلاش می نمایند، در صورت کسب نمره و تراز قبولی می توانند از ابتدا پایه تحصیلی محکمی را به واسطه قرار گرفتن در جمع رقابتی شدید مدارس تیزهوشان برای خود بسازند. نتیجه این کار، کسب آمادگی مناسب جهت کسب موفقیت در کنکور سراسری خواهد بود. لازم به ذکر است که تا کنون زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم مشخص نشده است اما پیش بینی می شود حداکثر تا 15 شهریور ماه ۱۴۰۱ این نتایج مشخص شود.

به محض اینکه زمان اعلام نتایج تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ مشخص شود، در این مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱

قبولی در آزمون تیزهوشان ورودی به پایه دهم را می توان به مراتب سخت تر و حساس تر از آزمون ورودی ششم به هفتم دانست. چرا که در پایان پایه نهم تحصیلی دانش آموزان رشته خود را مشخص کرده و وارد رقابتی مهم برای رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری ویژه رشته خود می شوند. اگر مایل به دانستن این هستید که جواب تیزهوشان کی میاد، باید بدانید که تا الان هنوز زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ برای هیچ یک از رشته ها مشخص نشده است. در صورت اعلام نتایج و یا اطلاعیه ای در این باره، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

به محض اینکه زمان اعلام نتایج تیزهوشان نهم به دهم  ۱۴۰۱ مشخص شود، در این مقاله اطلاع رسانی خواهیم کرد.

سایت تیزهوشان، سامانه ای است که اقدام به ارائه خدمات غیر حضوری به دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان را دارند، می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این سایت مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: سایت تیزهوشان

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

سایت اعلام نتایج تیزهوشان

نتایج آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی اعلام می شود و داوطلبان لازم است که بعد از اطلاع از زمان اعلام نتایج با مراجعه به سایت اینترنتی مخصوص به آزمون خودشان، نسبت به مشاهده و آگاهی از نتایج قبولی و عملکرد خود در آزمون مدارس استعدادهای درخشان اقدام نمایند.سایت اعلام نتایج تیزهوشان برای هر کدام از گروه های دانش آموزی ششم به هفتم و نهم به دهم متفاوت بوده و هر دسته از دانش آموزان می بایست برای مشاهده نتایج تیزهوشان 1401 به سایت اعلام نتایج مربوط به خود مراجعه فرمایند. در همین راستا لازم به ذکر است که نشانی سایت اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم hoosh.medu.ir می باشد. همچنین آدرس سایت اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس سمپاد پایه نهم به دهم نیز azmoon.medu.ir است.

سامانه تیزهوشان ششم به هفتم، سامانه ای است که در جهت ثبت نام دانش آموزان در مقطع تحصیلی هفتم در این مدارس تیزهوشان راه اندازی شده است. این سامانه امکانات زیادی را به دانش آموزان پایه ششم دبستان ارائه می کند. برای اطلاع از این امکانات مقاله زیر را مطالعه کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samanehha.com

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ یک ماه پس از برگزاری ... جواب آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم تیزهوشان 1401 - 1402

تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دانتل ارسال ایمیل

22 خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان میبرد

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شماره تماس :91005066-021

دانتل بهترین پاسخ به سوالات تحصیلی شما ...

برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

آخرین اخبار تحصیلی

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ معمولا در مرداد ماه می باشد. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند در تاریخ مقرر می  توانند به سایت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان azmoon.medu.ir و یا سایت همگام مراجعه مرده و نتایج خود را مشاهده کنند. در ادامه این مقاله هبه بررسی تاریخ اعلام نتیجه و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیهوشان 1401 – 1402 خواهیم پرداخت.

اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از طریق سایت استعدادهای درخشان azmoon.medu.ir منتشر می شود. دانش آموزان شرکت کننده در آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم در مهلت مقرر با مراجعه به سایت می توانند کارنامه خود را مشاهده کنند.

دانش آموزان پذیرفته شده در تاریخ های مقرر باید به مدرسه پذیرفته شده مراجعه کرده و مدارک لازم را ارائه داده و ثبت نام خود را انجام دهند. عدم مراجعه دانش آموز به منزله انصراف بوده و امکان اعتراض نیز وجود نخواهد داشت. آدرس مدارس تیز هوشان نیز همزان با اعلام نتایج تیزهوشان 1401 – 1402 منتشر و در دسترس قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

با توجه به زمان برگزاری آزمون که در آخر خرداد ماه می باشد پیش بینی می شود نتایج آزمون تیزهوشان در مرداد ماه منتشر شود. تا کنون به اخباری مبنی زمان اعلام نتیجه منتشر نشده است.

تا کنون زمان اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان اعلام نشده است به محض اعلام در این بخش از مقاله بروزرسانی خواهد شد.

دانش آموزانی پایه نهمی که علاوه بر آزمون تیز هوشان در آزمون ورود مدارس نمونه دولتی نیز ثبت نام و شرکت کرده اند برای اطلاع از زمان و سایت اعلام نتیجه نمونه دولتی مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بخوانید: نتایج آزمون نمونه دولتی

نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

در این بخش، برای شما راهنمای اعلام نتیجه را قرار دادیم تا دانش آموزان بتوانند کارنامه خود را دریافت کنند. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir و نتیجه آزمون تیز هوشان نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده است. سال گذشته نتایج این آزمون مردادماه اعلام شد. هرسال زمان بندی برگزاری و اعلام نتایج آزمون توسط مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام می شود. برای اطلاع از آخرین زمان بندی های و تغییرات آزمون تیزهوشان با تیم دانتل همراه باشید.

نحوه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 

1️⃣ داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باید به سایت ” hoosh.medu.ir ” مراجعه نموده و برای ورود به صفحه دانش آموزی خود باید ابتدا “ کد ملی”  و ” رمز عبور همگام ” خود را وارد نمایند.

2️⃣ در این مرحله در یانف نتایج تیزهوشان باید “ نقش خود ” و ” عنوان سازمان ” را انتخاب کنید. نقش خود را دانش آموز و نام سازمان را نام مدرسه وارد نمایید.

3️⃣ در صفحه جدید اطلاعات هویتی دانش آموز و همینطور لینک ” دریافت کارنامه ” دانش آموز قابل مشاهده است:

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 

1️⃣ نتیجه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ صرفا از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود که داوطلبان باید بعد از ورود به سایت مذکور، در صفحه اول کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند:

2️⃣ در این قسمت می بایست ” نقش ” و ” نام سازمان خود ” را مشخص نمایید: (نقش خود را دانش آموز و سازمان خود را مدرسه تان وارد کنید.)

✅ چنانچه جزو اسامی پذیرفته شدگان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 101 – 1402 باشید، تصویر زیر را رویت خواهید کرد:

❌ چنانچه پذیرفته نشده باشید نیز تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد:

❓ لازم به ذکر است اگر که در زمان ثبت نام آزمون تیزه وشان و نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 در اولویت های خود مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده باشید، همانند تصویر زیر با عنوان ” عدم انتخاب ” مواجه خواهید شد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : duntelco.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

علت تلخی دهان چیست، درمان های خانگی تلخی دهان
پخش زنده کربلا از ماهواره ۱۴۰۱ | پخش زنده کربلا با کیفیت بالا | زیارت آنلاین کربلا
آیا روی ماه یاحسین نوشته ۱۴۰۱ | عکس ماه امشب | عکس ماه که روش نوشته یا حسین
آلف مانگا | alef manga | الف مانگا پرسپولیس کیست | الف مانگا بازیکن فوتبال
نقش ابراهیم اشتر در مختارنامه | مالک اشتر کیست
دلنوشته شام غریبان ۱۴۰۱ | متن شام غریبان عاشقانه | متن برای شمع شام غریبان
ادارات خوزستان فردا تعطیل است ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | اهواز فردا تعطیل است
امار فوتی های کرونا امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | آمار کرونا امروز ایران ۱۴۰۱
متن شام غریبان مرده ۱۴۰۱ | متن شام غریبان پدر | متن شام غریبان مادر فوت شده
بیو شام غریبان ۱۴۰۱ | کپشن شام غریبان | جمله برای شام غریبان
متن شام غریبان برای استوری ۱۴۰۱ | فیلم شمع شام غریبان امام حسین
استوری شام غریبان ۱۴۰۱ | متن کوتاه برای شام غریبان | دعا برای شام غریبان
دلیل مرگ مهران غفوریان ۱۴۰۱ | پیج اصلی مهران غفوریان | مهران غفوریان الان کجاست
ایا فردا سه شنبه 18 مرداد 1401 تعطیل است + بانک ها و ادارات
تعطیلی خوزستان اهواز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بانکها و ادارات