• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۲

          نتایج تیزهوشان هفتم 1401

نتایج تیزهوشان هفتم 1401مهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

نتایج تیزهوشان هفتم 1401 را از این سایت دریافت کنید.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1401

این مقاله درباره زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ برای پایه هفتم و نهم به صورت مختصر برای دریافت کارنامه و وضعیت قبولی دانش آموزان ارائه شده است.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان

دانش آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان نهم به دهم پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402 باید به سایت pada.medu.ir مراجعه کرده و نتایج خود را مشاهده می کنند. توجه کنید که برای داوطلبانی که در آزمون ورودی قبول نشده باشند کارنامه ای شامل کلیه اطلاعات آزمون آن ها در پورتال شخصی صادر خواهد شد.

برای مشاوره زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1401 - 1402

برای مشاوره زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1401 - 1402

دانش آموزان پس از شرکت در آزمون تیزهوشان مدارس تیزهوشان 1401 - 1402 در دو دوره متوسطه اول و دوم منتظر انتشار تاریخ اعلام نتایج هستند. این آزمون از جهاتی برای دانش آموزان متقاضی اهمیت بسیاری داشته و پیگیر اعلامیه های منتشر شده در سایت pada.medu.ir می باشند.

دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون باید با در دست داشتن اطلاعات شخصی خود برای پایه هفتم به سایت pada.medu.ir و برای پایه نهم به pada.medu.ir مراجعه کرده و کارنامه خود را و وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود را مشاهده کنند. دانش آموزان باید قبل از دریافت وضعیت قبولی خود حتما به یک سری نکات توجه نمایند که ما در این مقاله سعی داریم که این نکات را به طور مختصر برای دانش آموزان داوطلب این مدارس توضیح دهیم.

نتایج آزمون تیزهوشان ورودی پایه های هفتم و دهم روز دوم مرداد از طریق سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir اعلام خواهد شد . به محض فعال شدن لینک ثبت نام اطلاع رسانی می شود.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 حدودا یک ماه بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ خود اقدام می نمایند. زمان احتمالی برای اعلام نتایج توسط سازمان ملی استعداد های درخشان برای آزمون سمپاد در هر دو پایه تحصیلی اوایل مرداد ماه می باشد.

فهرست اسامی پذیرفته شدگان پایه هفتم مدارس استعداد های درخشان، در دوم مرداد ماه در سامانه pada.medu.ir منتشر خواهد شد . به محض اعلام نتایج در این قسمت اطلاع رسانی صورت می گیرد.

متقاضیان آزمون تیزهوشان پایه هفتم می توانند کارنامه پذیرش و یا عدم پذیرش خود در مدارس تیزهوشان را، به صورت اینترنتی در سایت pada.medu.ir مشاهده کنند. به محض اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402 در این مقاله اطلاع رسانی لازم را انجام خواهیم داد.

برای کسب اطلاعات درباره کارنامه تیزهوشان ششم به هفتم، می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: کارنامه تیزهوشان ششم به هفتم

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​

دانش آموزان متقاضی آزمون مدارس تیزهوشان می توانند در زمانی که توسط مرکز ملی استعدادهای درخشان در مورد اعلام نتایج آزمون تیزهوشان مشخص خواهد شد، نتیجه نهایی آزمون خود را در مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی مشاهده نمایند.

بدینوسیله پیش بینی می شود فهرست اسامی پذیرفته شدگان پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان، در اواسط مرداد ماه در سامانه azmoon.medu.ir منتشر شود به محض مشخص شدن تاریخ دقیق اطلاع رسانی های لازم در این قسمت صورت می گیرد.

لازم به ذکر است که همزمان با اعلام نتایج آزمون، نشانی دقیق دبیرستان های استعداد های درخشان مانند آدرس مدارس استعداد های درخشان استان فارس جهت ثبت نام پذیرفته شدگان اطلاع رسانی خواهد شد. عدم مراجعه به موقع جهت ثبت نام به دبیرستان های محل قبولی خود تا زمان بازگشایی مدارس، به منزله اعلام انصراف قطعی بوده و ثبت نام بعد از آن امکان پذیر نخواهد بود.

دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ شرکت نموده اند باید از طریق سایت azmoon.medu.ir نتیجه آزمون خود را دریافت نمایند. تاریخ اعلام نتایج هنوز منتشر نشده اما بلافاصله بعد از انتشار نتایج آزمون تیزهوشان دهم 1401 - 1402 در مقاله اطلاع رسانی های لازم انجام می پذیرد.

بیشتر بخوانید: کارنامه تیزهوشان نهم به دهم

صدور کارنامه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

کارنامه داوطلبان آزمون تیزهوشان شامل درصد های درس های آن ها در آزمون، تراز کل داوطلب در آزمون، تراز آخرین نفر پذیرفته شده در هر مدرسه ای که داوطلب در هنگام ثبت نام انتخاب نموده است، می باشد.

دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ شرکت نموده اند به دو دسته پذیرفته شدگان و پذیرفته نشدگان تقسیم می شوند که از نظر وضعیت دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان متفاوت هستند و در این بخش به بررسی این تفاوت می پردازیم :

برای دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان 1401 - 1402​ در پایه نهم به دهم و یا در پایه ششم به هفتم پذیرش گرفته اند، کارنامه ای در آزمون صادر نخواهد شد و فقط وضعیت قبولی آن ها در پنل شخصی داوطلب قابل مشاهده است. دانش آموزان پذیرفته شده باید در زمان تعیین شده اقدام به ثبت نام خود در مدرسه محل قبولی نمایند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ یک ماه پس از برگزاری ... جواب آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم تیزهوشان 1401 - 1402

تیزهوشان و نمونه دولتیمدارس

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دانتل ارسال ایمیل

22 خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان میبرد

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شماره تماس :91005066-021

دانتل بهترین پاسخ به سوالات تحصیلی شما ...

برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

آخرین اخبار تحصیلی

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ معمولا در مرداد ماه می باشد. داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند در تاریخ مقرر می  توانند به سایت مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان azmoon.medu.ir و یا سایت همگام مراجعه مرده و نتایج خود را مشاهده کنند. در ادامه این مقاله هبه بررسی تاریخ اعلام نتیجه و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیهوشان 1401 – 1402 خواهیم پرداخت.

اعلام نتایج تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از طریق سایت استعدادهای درخشان azmoon.medu.ir منتشر می شود. دانش آموزان شرکت کننده در آزمون ششم به هفتم و نهم به دهم در مهلت مقرر با مراجعه به سایت می توانند کارنامه خود را مشاهده کنند.

دانش آموزان پذیرفته شده در تاریخ های مقرر باید به مدرسه پذیرفته شده مراجعه کرده و مدارک لازم را ارائه داده و ثبت نام خود را انجام دهند. عدم مراجعه دانش آموز به منزله انصراف بوده و امکان اعتراض نیز وجود نخواهد داشت. آدرس مدارس تیز هوشان نیز همزان با اعلام نتایج تیزهوشان 1401 – 1402 منتشر و در دسترس قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

با توجه به زمان برگزاری آزمون که در آخر خرداد ماه می باشد پیش بینی می شود نتایج آزمون تیزهوشان در مرداد ماه منتشر شود. تا کنون به اخباری مبنی زمان اعلام نتیجه منتشر نشده است.

تا کنون زمان اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان اعلام نشده است به محض اعلام در این بخش از مقاله بروزرسانی خواهد شد.

دانش آموزانی پایه نهمی که علاوه بر آزمون تیز هوشان در آزمون ورود مدارس نمونه دولتی نیز ثبت نام و شرکت کرده اند برای اطلاع از زمان و سایت اعلام نتیجه نمونه دولتی مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بخوانید: نتایج آزمون نمونه دولتی

نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان 1401 – 1402

در این بخش، برای شما راهنمای اعلام نتیجه را قرار دادیم تا دانش آموزان بتوانند کارنامه خود را دریافت کنند. اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir و نتیجه آزمون تیز هوشان نهم به دهم از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده است. سال گذشته نتایج این آزمون مردادماه اعلام شد. هرسال زمان بندی برگزاری و اعلام نتایج آزمون توسط مرکز ملی استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اعلام می شود. برای اطلاع از آخرین زمان بندی های و تغییرات آزمون تیزهوشان با تیم دانتل همراه باشید.

نحوه مشاهده نتایج تیزهوشان ششم به هفتم 

1️⃣ داوطلبان جهت مشاهده نتیجه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم باید به سایت ” hoosh.medu.ir ” مراجعه نموده و برای ورود به صفحه دانش آموزی خود باید ابتدا “ کد ملی”  و ” رمز عبور همگام ” خود را وارد نمایند.

2️⃣ در این مرحله در یانف نتایج تیزهوشان باید “ نقش خود ” و ” عنوان سازمان ” را انتخاب کنید. نقش خود را دانش آموز و نام سازمان را نام مدرسه وارد نمایید.

3️⃣ در صفحه جدید اطلاعات هویتی دانش آموز و همینطور لینک ” دریافت کارنامه ” دانش آموز قابل مشاهده است:

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 

1️⃣ نتیجه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ صرفا از طریق سایت azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود که داوطلبان باید بعد از ورود به سایت مذکور، در صفحه اول کد ملی و رمز عبور همگام را وارد نمایند:

2️⃣ در این قسمت می بایست ” نقش ” و ” نام سازمان خود ” را مشخص نمایید: (نقش خود را دانش آموز و سازمان خود را مدرسه تان وارد کنید.)

✅ چنانچه جزو اسامی پذیرفته شدگان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 101 – 1402 باشید، تصویر زیر را رویت خواهید کرد:

❌ چنانچه پذیرفته نشده باشید نیز تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد:

❓ لازم به ذکر است اگر که در زمان ثبت نام آزمون تیزه وشان و نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 در اولویت های خود مدارس تیزهوشان را انتخاب نکرده باشید، همانند تصویر زیر با عنوان ” عدم انتخاب ” مواجه خواهید شد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : duntelco.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب