فال هفتگی ❤️ 1 تا 7 مرداد ماه + فال جدید هفته pmc شگفت انگیزفال هفتگی یا فال هفته در ابتدای هفته در سایت روزانه منتشر می شود و در مورد موضوعاتی مانند عشق، زندگی، برنامه ها و رخدادهای هفته پیش روی شما می باشد. فال شگفت انگیز و جدید pmc پی ام سی نیز طالع بینی و اتفاقات پیش روی شما در هفته جدید را پیش بینی می کند که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

فال هفتگی روزهای: شنبه ۱ مرداد • یکشنبه ۲ مرداد • دوشنبه ۳ مرداد • سه شنبه ۴ مرداد • چهارشنبه ۵ مرداد • پنجشنبه ۶ مرداد • جمعه ۷ مرداد

فال هفتگی روزانه و فال pmc

فال های هفتگی چنانچه از دید مثبت مورد توجه قرار بگیرند به شما انرژی و انگیزه برای آغاز هفته می دهند و باعث می شوند که با شوق و ذوق بیشتری به کارها و برنامه های روزانه خود بپردازید. فال هفتگی pmc نیز اطلاعات جالب و سرگرم کننده در مورد طالع بینی شما در هفته پیش رو می دهد و البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که این فال های هفتگی جنبه سرگرمی دارند و این خود شما و انرژی ذهن و جسم شما می باشد که باعث پیشرفت و رشد شما خواهد شد.

نکته: در ادامه دو فال مجزای هفتگی و فال هفته Pmc (در قالب فایل صوتی) را ارائه کرده ایم که ممکن است شبیه به هم نباشند.

در ادامه فال هفتگی از تاریخ 1 مرداد تا 7 مرداد  ماه و فال  هفته پی ام سی pmc جدید را ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.

فال هفتگی

فال این هفته متولدین فروردین

صاحبان کسب و کار متولد اسفند در این هفته طلایی مشغول مذاکره در مورد معاملات متعدد خواهند بود. کارمندان نیز ممکن است یک پیشنهاد شغلی سودآور دریافت کنند. البته دانشجویان ممکن است در امتحانات رقابتی که در این هفته شرکت می کنند، نمرات مورد انتظارشان را کسب نکنند. نگذارید این مشکل موقت شما را از هدف اصلی تان دور کند، دوباره تلاش کنید.

موقعیت کلی سیارات برای معاملات مالی خیلی مطلوب نیست. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آرام باشید و اجازه دهید این دوره بگذرد. ممکن است برخی از افراد مجرد در این بازه یک رابطه تازه را شروع کنند و این هفته درگیر احساسات و هیجانات عاطفی متعددی شوند.

برای بهتر پشت سر گذراندن این هفته و دوری از هر گونه آسیب، لازم است بیشتر مراقب خود باشید.

فال این هفته متولدین اردیبهشت

مشاغل مرتبط با واردات و صادرات کالا در این دوره یک هفته ای رونق می گیرند. این هفته به زور خاص برای دانشجویانی که مشغول تحقیق علمی هستند مطلوب است. خبر خوب دانشجویانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند، این هفته هفته خوبی برای اقدام به پذیرش در این زمینه است.

تا حد امکان در رفتارهایتان با نزدیکان و عزیزانتان مراقب باشید، هر مشکل کوچک ممکن است به یک فاجعه بزرگ تبدیل شود. به طور متوسط، جریان مالی شما در این نه خیلی زیاد خواهد بود و نه خیلی کم.

ممکن است فرصت های جدیدی برای کسب درآمد به شما ارائه شود.

چنین فرصتهایی به شما در ثبات مالی خود کمک خواهد کرد. اگر با چاقی و اضافه وزن سر و کار دارید، ورزش روزانه را در برنامه تان بگنجانید.

فال این هفته متولدین خرداد

هیچ موضوع مهمی برای صاحبان کسب و کار متولد دی ماه در این هفته پیش بینی نشده است. با این حال، شما باید با درک درست نیازهای مشتری، مراقبت کافی را در این زمینه انجام دهید. عدم انجام این کار باعث از بین رفتن سفارشات جدید خواهد شد.

دانشجویان دی ماهی از این هفته استفاده کنید! این هفته به معنای واقعی کلمه برای شما ساخته شده است! دانش عمیق شما در مورد موضوعات مرتبط قطعا می‌تواند به شما کمک کند تا آزمون‌های رقابتی خود را با موفقیت سپری کنید و پشت سر بگذارید. بر روی پس انداز کردن پول هایتان تمرکز کنید و از خرج های اضافه پرهیز کنید. خ

وردن غذاهای پرادویه و شام سنگین در اواخر شب مطمئناً دستگاه گوارش شما را با مشکل مواجه می کند و باعث مشکلات شدید معده می شود، لطفا به سلامت خود اهمیت بیشتری بدهید.

فال این هفته متولدین تیر

این هفته فرصت خوبی است تا کسب و کارهای مرتبط با تولید یا بازاریابی تجهیزات مختلف پزشکی بهتر است کار خود را در این دوره گسترش دهند. اگر احساسات منفی شما را دوره کرده اند باید بدانید که استرس روانی منفی علت اصلی بسیاری از بیماری های جسمی و روحی است.

سعی کنید به هر قیمتی از استرس دوری کنید. اگر احساس می کنید افزایش وزن دارید و تناسب اندام تان به هم ریخته فرصت خوبی است تا در سبک زندگی و چیزهایی که می خورید کمی تجدیدنظر کنید.

اگر در حال برنامه ریزی برای اجرای یک پروژه یا محصول جدید هستید، توصیه می کنم آن را به زمان مطلوب تری موکول کنید. در این هفته از سرمایه گذاری های جدید خودداری کنید. دانشجویان پزشکی برای به دست آوردن نمرات خوب، باید بسیار سخت کار کنند.

فال این هفته متولدین مرداد

این هفته، هفته مطلوبی برای مشاغل مرتبط با آهن، ماشین آلات، مواد شیمیایی و نفت نخواهد بود. حتی شرکت های مرتبط با صنعت کشاورزی ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند. دانشجویان نیز ممکن است در حین پاسخ به سوالات پرسیده شده در امتحان خود با مشکلاتی مواجه شوند.

خبر ناخوشایندی که برای متولدین فروردین وجود دارد این است که در این هفته جریان مالی پایین تر از حد متوسط خواهد بود. البته نگران نباشید، شما ممکن است مبلغ قابل توجهی به عنوان بازپرداخت از دولت دریافت کنید، که می تواند مشکلات مالی شما را تا حدی حل کند. در این هفته بین شما و پارتنرتان فاصله ای خواهد افتاد و تلاش شما برای ارتباط با شریک زندگی خود برای بیرون رفتن موفق نخواهد شد.

افراد مجرد متولد فروردین نیز نباید در این هفته ساده لوح باشند و به همه کورکورانه اعتماد کنند. در صورت وجود درد شدید در کمر ، فوراً با پزشک خود مشورت کنید. شاید مشکلات سلامتی جزئی نیز تجربه کنید. تنها کاری که باید برای جلوگیری از همه مشکلات انجام دهید، خوردن غذای مغذی است.

فال این هفته متولدین شهریور

این هفته، به دلیل برنامه های سنگین و فشار کاری هفته سخت و خسته کننده ای برای کارمندان شاغل خواهد بود. پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از هرگونه مشکل و یا جر و بحث، مخصوصا با سالمندان کمی به چیزهایی که می خواهید بگویید فکر کنید و بعد صحبت کنید.

افراد مبتلا به دیابت نیز باید در این هفته بسیار مراقب خودشان باشند. تمرینات سبک و مراقبه مطمئناً در جهت رفع خستگی های این هفته کمک کننده و موثر خواهد کرد. برای رشد مالی خود با روشی پایدار و تدریجی، باید عادت به پس انداز کردن کرده و از خرج های بیهوده بپرهیزید.سعی کنید تعادل بین جریان مالی و مخارج خارجی خود را حفظ کنید. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیلات در خارج از کشور را دارند می توانند مراحل اقدام به آن را در این هفته آغاز کنند. این هفته، هفته خوب و شادی برای شما و خانواده تان خواهد بود، چرا که پیوند شما بین دوستان و خانواده از همیشه قوی تر خواهد بود!

فال این هفته متولدین مهر

ممکن است یک سفر کاری در این هفته به شما محول شود. خبر خوب این که در این هفته مسائل مربوط به دولت، بانک یا دادگاه نیز حل می شود. برای رسیدن به نتایج مطلوب از دانشجویان خواسته خواهد شد تا با زحمت و تلاش بیشتری کار کنند.

اگر حقوق تان عقب افتاده، نگران نباشید این هفته هفته خوبی در این زمینه خواهد بود. احتمال مشخصی برای بهره‌مندی از تسهیلات مالی از بانک نیز وجود دارد. به لحاظ عاطفی نیز، این هفته هفته خوبی برای یک شهریوری است، چرا که می توانید به راحتی لحظات خوشی را با معشوق تان بگذرانید.

هر لحظه ای که با معشوق یا همسر خود بگذرانید کاملاً مسحور کننده خواهد بود. شما باید در آخرین روزهای هفته مراقب سلامتی خود باشید چرا که احتمال رنج از مسائل جزئی مربوط به کلیه ها، پاها یا گلوی شما وجود دارد.

فال این هفته متولدین آبان

کارمندان حقوق بگیر برای رفع اهداف خود دچار مشکل خواهند شد. البته خبر خوب اینکه در این هفته کارمندانی که منتظر انتقال به مکان مورد نظر خود هستند، به آرزوی دیرینه خود خواهند رسید! سعی کنید در این هفته درگیر بحث و گفتگوی بیهوده با والدین تان نشوید، چرا که هر چه بیشتر برای متقاعد کردن آن ها تلاش کنی کمتر نتیجه می گیرید، در نتیجه بهتر است کلا از این فاز خارج شوید.

به متولدین مردادماهی توصیه می کنم که در این هفته از قرض دادن پول به دیگران خودداری کنید. در این هفته به خصوص بیمارانی که از آسم رنج می برند، باید نسبت به سلامتی خود بسیار محتاط تر باشند. وقت خود را صرف نگرانی در مورد مسائل بی ارزش نکنید، چرا که این مسائل ارزش تحمل کردن استرس را ندارند.

فال این هفته متولدین آذر

در این هفته مشاغلی که به عنوان شرکت های مشارکتی فعالیت می کنند دارای مشکلات جزئی خواهند بود. ممکن است کمی اختلاف عقاید بین شرکا غالب باشد. امکان مشخصی برای استفاده از سفارشات تجاری جدید وجود دارد، گسترش کسب‌وکار نیز محتمل است.

دانشجویان تیرماهی مرتبط با معماری و طراحی مد در این هفته عملکرد بسیار خوبی خواهند داشت. آنها همه را با عملکرد کلی خود متحیر خواهند کرد! در این هفته لحظات عاشقانه ای در انتظار شما و کسی که دوستش دارید است.

اگر از هرگونه بیماری قدیمی رنج می برید، در طول این هفته بهبود می یابید. اعتماد به نفس شما در این مدت به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. ورزش منظم را در برنامه روزانه تان قرار دهید.

فال این هفته متولدین دی

در این هفته فرصت های رشد عالی و معاملات سودآور به صاحبان کسب و کار متولد خرداد ارائه می شود، اگر به فکر توسعه کسب و کار خود هستید، این فرصت را از دست ندهید. سبک زندگی تان سالم را دنبال کرده و خود را از استراحت کافی محروم نکنید.

از خوردن غذاهای ناسالم و بی ارزش خودداری کنید و غذاهای مغذی را در برنامه غذایی تان بگنجانید. تمرینات منظم کاردیو (هوازی) نیز می تواند به شما کمک کند که متناسب باشید. یادآوری چندین خاطره قدیمی ممکن است کمی شما را از لحاظ عاطفی تحت تاثیر قرار دهد. بخشیدن و فراموش کردن را تمرین کنید.

دانش آموزان متولد خرداد این هفته با کسب نمرات خوب خانواده را شگفت زده خواهند کرد. به نظر می رسد این هفته از نظر مالی سودآور باشد، خصوصاً برای معماران خردادی! از جریان مالی خوب در این هفته استفاده کنید و روی پس‌انداز پول برای آینده تمرکز کنید.

فال این هفته متولدین بهمن

متولدین اردیبهشت این هفته برای سمت خود در شرکت یا اداره بسیار مشتاق تر و علاقمندتر عمل خواهد کرد و خواهند درخشید. اگر متولد دومین ماه از سال هستید، این هفته قادر خواهید بود روی کارهایی که به شما اختصاص داده شود به خوبی تمرکز کنید.

شما در موقعیتی قدرتمند قرار خواهید گرفت. موضوع ناراحت کننده اینکه ممکن است در مورد همکاران تان مشکلاتی ایجاد شود. با این حال پیش بینی می شود که شما در یک موقعیت امن قرار داشته باشید.

این هفته برای افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند نیز شرایط هموار خواهد بود. اگر مدت هاست برای تحصیلات در خارج از کشور تلاش می کنید، این هفته هفته خوبی برایتان خواهد بود. در مواجهه با پول این هفته مراقب باشید، از تمام مخارج غیرضروری خودداری کنید و روی پس انداز پول تمرکز کنید.

برای متولدین اردیبهشت در این هفته شانس های زیادی برای گذراندن زمان با معشوق وجود خواهد داشت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراقب رفتارتان باشید. ممکن است در این هفته شاهد مشکلاتی در رابطه با سلامتی باشید. بهتر است درمان پزشکی را برای هر گونه ناراحتی که مشاهده می‌کنید دنبال کنید.

فال این هفته متولدین اسفند

این هفته زمان مناسبی برای سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار برای متولدین فروردین نیست و ممکن است شرایط کسب و کار و بازاریابی نیز آن طور که می خواهید مطابق میل شما پیش نرود، بهتر است اگر ممکن است گام مهمی در جهت روابط مربوط به کار در این هفته برندارید.

دانش آموزان متولد این ماه نیز در این هفته می توانند به همراه دوستان خود به مطالعه بپردازند و کمی از این فشار درسی را از روی دوش خود بردارند. ممکن است در این هفته مجبور باشید مشکلات قدیمی را نیز کمی تحمل کنید.

سالمندان فروردینی مبتلا به بیماری های قلبی باید این هفته بیش از پیش از خود مراقبت کنند، آنها باید مراقب هرگونه ناراحتی و اختلال در بدن شان باشند. بسیار مهم است که شما خریدهای عجیب و غریب انجام ندهید و این هفته بر روی پس‌انداز پول تمرکز کنید.

فال پی ام سی این هفته

در ادامه فایل صوتی فایل PMC این هفته از 1 مرداد تا 7  مرداد ماه را منتشر کرده ایم که به صورت هفتگی این فایل تغییر می کند و می توانید هر هفته فال جدید را از این بخش دانلود کنید.

https://roozaneh.net/wp-content/uploads/2022/07/fal-mordad.mp3

Download

♈ فال پی ام سی روزانه متولدین فروردین:

در مورد نیتتان محدودیت هایی سرراهتان به وجود می آید اما شما قادر به گذشتن از آن ها هستید. در گروه های جمعی، انجمن ها و یا کلوب های ورزشی می توانید علایق و مهارت های خود را وسعت ببخشید. وقت آن رسیده تا برای خودشناسی تان کاری بکنید. به یک پیام تلفنی جواب بدهید.

♉ فال متولدین اردیبهشت:

در مورد مسئله عاطفی پیش آمده مشکل را از دید طرف مقابل ببینید تا به اشتباهاتان پی ببرید. فرصتی پیش می آید که اگر از آن به موقع و درست استفاده کنید نتیجه بسیار خوبی خواهید گرفت. برای پیشرفتتان در کار باید دوره های جدید ببینید و دانش تان را به روز کنید، تنبلی را کنار بگذارید.

♊ فال امروز متولدین خرداد:

اگر شخصی با شما مشورت کرد توقع نداشته باشید که حتما همان کاری را بکند که شما به او پیشنهاد کرده اید. شخصی را ملاقات می کنید که توقعش را ندارید، برا این دیدار آماده باشید و دست و پای خود را گم نکنید. غصه گذشته را نخورید و نگران آینده نیامده هم نباشید، زندگی کنید.

♋ فال pmc امروز متولدین تیر:

یک ملاقات خیلی بهتر از آنکه توقع دارید پیش می رود و به شما در پیشرفت کارها و نزدیک شدن به هدفتان کمک می کند. شخصی را که قبلا از خود رانده اید می خواهد دوباره به شما نزدیک شود، حواستان را جمع کنید تا از یک سوراخ دوباره گزیده نشوید. با شخصی که دوستتان دارد صبور باشید تا مشکلش برطرف شود.

♌ فال پی ام سی متولدین مرداد:

به یک میهمانی دعوت می شوید دیدارها تازه خواهند شد و محبت و دوستی دلتان را مانند روزهای خوش قدیم سرشار از امنیت خاطر و آرامش خواهد کرد. لحظات زیبایی را با عزیزانتان سهیم می شوید. با فرصت هایی که در پیش هستند، خواسته ها و آرزوهایتان با کمترین تلاش به حقیقت می پیوندند.

♍ فال روزانه جدید متولدین شهریور:

باید همیشه زمان حال برایتان مهم باشد و مکانی که در آن هستید. یک مسئله کاری یا تحصیلی این روزها به شدت فکرتان را مشغول کرده، برای رسیدن به نیتتان باید اضطراب و نگرانی را از خودتان دور کنید تا بتوانید درست برنامه ریزی کنید. هدیه ای دریافت خواهید کرد که ارزش زیادی برایتان دارد.

♎ فال روزانه pmc متولدین مهر:

گذشته قابل برگشت نیست و دیگر تکرار نخواهد شد، آینده ای که نگرانش هستید شاید هیچ وقت اتفاق نیافتد. شما خوش شانس هستید، هدیه ای غیر منتظره که از دیرباز منتظر آن بوده اید به دستتان خواهد رسید. رابطه ای شیرین و دوستانه در محیط کار یا تحصیل برایتان پیش می آید. روزهای خوبی پیش رو دارید.

♏ فال متولدین آبان:

هم نشینی با سوادتر از خود پیدا کنید تا از او چیز یاد بگیرید نه اینکه شخصیت خودتان هم زیر سوال برود. ملاقات با شخصی شما را به یاد گذشته می اندازد. از حساسیت هایتان کم کنید تا بتوانید با دیگران ارتباط درست برقرار کنید. یک درگیری خانوادگی با میانجیگری بزرگتری برطرف خواهد شد.

♐ فال روزانه پی ام سی متولدین آذر:

به خودتان فرصت بدهید که تازه واردی که با او آشنا شده اید اول درست بشناسید، بعد می توانید سفره دلتان را پیشش باز کنید. برای یک مسئله کاری به مکانی اداری مراجعه خواهید کرد. امضای یک سند را بدون مشورت انجام ندهید. برای قولی که داده اید احترام قائل باشید، پیگیر کارتان باشید.

♑ فال پی ام سی امروز متولدین دى:

انسانی با محبت و مهربان ولی در عین حال بسیار شکننده هستید. به ظاهر دیگران بیشتر از باطن‌شان توجه نکنید. سالهاست که بارهای بزرگ زندگی را به دوش کشیده اید و خود را خسته کرده اید اما دیگر وقت استراحت و شکوفایی علاقه هایتان رسیده. برای انجام یک معامله به خودتان بسیار فشار می آورید.

♒ فال  پی ام سی متولدین بهمن:

هیچ چیز را به زور نخواهید، صبور باشید و بر اعصابتان تسلط پیدا کنید، به حقیقت فکر کنید و زیاده رویایی نباشید. نظم و ترتیب در کارها از دلهره تان کم می کندو تردید و دودلی را از دل بیرون کنید. قوی و پرتوان و استور گام بردارید. اجازه ندهید دیگران از نگرانی هایتان باخبر شوند.

♓ فال روزانه پی ام سی متولدین اسفند:

برای انجام کاری مجبور می شوید به شخصی اعتماد کنید. به شخصی که از لحاظ عاطفی برایتان مهم است حرفی زده اید که نباید میزدید، هرچه زودتر عذرخواهی کنید و از دلش درآورید. در یک بحث کاری مسئله را شخصی نکنید، شنونده باشید و نظراتان را بدون برداشت و غرض خالصانه بیان کنید.

 

امیدواریم فال هفته پی ام سی مورد توجه شما قرارگرفته باشد و روزهای خوبی در این هفته داشته باشید.

???? مطالب مشابه: فال روزانه – فال چای – فال قهوه

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب