جدول لیگ ملت های والیبال 2022 | جدول رده بندی والیبال جهان 2022 + برنامه والیبال لیگ ملتهاجدول لیگ ملت های والیبال 2022 | جدول رده بندی والیبال جهان 2022 + برنامه والیبال لیگ ملتها | ساعت بازی والیبال ایران | سایت فدراسیون والیبال | زمان بازی والیبال ایران | قد بازیکنان تیم ملی والیبال ایران | با سرویس ورزشی همراه باشید

 

 

در اولین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌ها دیشب دو تیم لهستان و آمریکا در بولونیا به مصاف یکدیگر رفتند که این جدال جذاب و تماشایی در سه ست پیاپی به سود تیم جان اسپرا خاتمه یافت تا آمریکا با یک برد تقریباً آسان اولین فینالیست مسابقات لقب بگیرد.

در ست اول دو تیم نبرد نزدیکی داشتند اما نهایتاً این آمریکا بود که موفق شد با نتیجه 25-22 به پیروزی دست پیدا کند. ست دوم با عملکرد بهتر لهستان همراه بود و حتی در مقطعی سه امتیاز هم از حریف خود پیش افتاد اما نهایتاً آمریکا به بازی برگشت و این ست را هم 25-23 پیروز شد.

در ست سوم اما شرایط به شکل کاملاً متفاوتی پیش رفت و آمریکا از همان ابتدا فاصله امتیازی زیادی را با حریف خود ایجاد کرد و در پایان با نتیجه 25-13 بازی را به سود خود تمام کرد و تا با یک برد تقریباً آسان راهی مرحله فینال لیگ ملت‌ها شود.

 

 

مصطفی كارخانه مربی والیبال در گفتگو با رادیو ورزش در خصوص بازی ایران و لهستان گفت: ما با بضاعت ۴۰ الی ۵۰ درصدی به مسابقات رفتیم و بعد از بازی سرمربی تیم لهستان بازی بازیکنان تیم ما را تحسین كرد. در حال ساختن تیم جدید هستیم و برخی از آنها هم آسیب دیده بودند، اما بازی به بازی بهتر شدیم.

كارخانه در ادامه گفت: به آقای عطایی و همكارانش بهترین نمره را می‌دهیم. كادر فنی هنر خود را نشان داد و با صبوری و تحمل در مورد انتقادات بعد از باخت در برابر ژاپن و هلند، باعث شد بازیكنان بعد از آن خودشان را پیدا كنند. برد برابر آمریكا و لهستان خودباوری ما را بیشتر كرد. هر چه جلوتر آمدیم تیم منسجم‌تر شد. ما این بازی‌ها را تیمی بردیم.

اشاره بعدی کارخانه به بازیهای ایران و لهستان است: ما چهار ست پا به پای لهستانی‌ها بازی كردیم. لهستان تیم اول دنیاست. كادر فنی و بازیكنان هر كاری كه لازم بود  انجام دادند. یادمان نرود ما با بضاعت ۴۰ الی ۵۰ درصدی بودیم. در بازی پنجم شروع خوبی نداشتیم و زمانی در ۱۵ تایی عقب باشیم كار سخت تر می‌شود.

 

 

اشتراک گذاری در واتساپ:

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب