سایت دانشگاه آزاد کرج

سایت دانشگاه آزاد کرجمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سایت دانشگاه آزاد کرج را از این سایت دریافت کنید.

kiau.ac.ir

ورود به سایت دانشگاه آزاد کرج لینک مستقیم ورود نحوه و راهنمای ورود به صفحه شخصی دانشجویان در سامانه kiau.ac.ir نشانی الکترونیکی سیستم ثبت نام آموزشیار دانشگاه آزاد

ورود به سایت دانشگاه آزاد کرج | kiau.ac.ir

تیم تحریریه نظری بدهید

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با مشاوران متخصص دانشگاه آزاد از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از سراسر کشور : 9099072938

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

به دنبال گسترده شدن دنیای اینترنتی و روند رو به رشد انجار امور به صورت الکترونیکی، تمامی دانشگاه های کشور اعم از سراسری و آزاد، خدماتی را به دانشجویان و کارکنان خود به صورت اینترنتی ارائه می دهند. دانشگاه آزاد کرج یکی از واحدهای دانشگاه آزاد واقع در این  شهر می باشد که جهت پیشرفت و تسریع در امور مختلف دانشگاهی از جمله آموزشی و مالی سامانه اینترنتی مختص به خود را طراحی و راه اندازی نموده است.

ناگفته نماند که این دانشگاه همانند واحدهای دیگر دانشگاه آزاد برای یکپارچه سازی تمامی واحدها در سراسر کشور به جای سامانه سیدا دانشگاه آزاد از سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد استفاده می کند. سایت دانشگاه آزاد واحد کرج از بدو ورود دانشجویان، اساتید و بقیه کارمندان با ایجاد یک حساب کاربری برای هر شخص، خدمات متنوعی را به آن ها عرضه می دارد که در واقع استفاده از این خدمات، مانع از مراجعه حضوری افراد به دانشگاه می شود. در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی این سایت و خدمات متنوع آن بپردازیم.

لینک مستقیم ورود به سایت دانشگاه آزاد کرج

دانشجویان دانشگاه آزاد کرج جهت مشاهده لیست دروس ارائه شده خود در نیمسال تحصیلی جاری می توانند به سایت این دانشگاه به نشانی kiau.ac.ir مراجعه نمایند.

معرفی سایت دانشگاه آزاد کرج

همان طور که گفته شد، سامانه الکترونیکی دانشگاه آزاد کرج به منظور تسریع در امور آموزشی و مالی تمامی دانشگاهیان این دانشگاه خدمات مختلفی را به آن ها ارائه می دهد. این خدمات شامل ثبت نام دانشجویان جدیدالورود، انتخاب واحد، ورود به پورتال دانشجویان و کارکنان دانشگاه، پرداخت شهریه و… می باشد.

سایت دانشگاه آزاد کرج علاوه بر پورتال دانشجویان، اساتید و کارمندان این دانشگاه دارای کاربردهای دیگری از جمله انتشار اطلاعیه ها و اخبار مربوط به دانشگاه، لینک مستقیم ورود به سامانه صندوق رفاه، اتوماسیون اداری، خدمات سیستم آموزش غیرحضوری که امکان شرکت در کلاس های مجازی و آموزش از راه دور را فراهم می کند و… می باشد که به واسطه آن ها، خدمات متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

دانشجویان و کادر پرسنلی این دانشگاه می توانند مطابق تصویر زیر با انتخاب هر یک از زبانه های “دانشجویان”، “اعضای هیات علمی” و “کارکنان” وارد بخش های مختلف آن شده و بدین ترتیب از خدمات مربوطه بهره مند شوند. در ادامه مقاله لیستی از خدمات کاربردی این سامانه را برای شما ذکر کرده ایم.

خدمات ویژه دانشجویان

سامانه کلاس های مجازی

ثبت نام و اطلاع رسانی سایت سیدا

لینک مستقیم ورود به سامانه آموزشیار

ثبت نام دانشجویان جدیدالورود و ورودی قبل

ورود به سامانه صندوق رفاه دانشجویی

 ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

صفحه رزرو غذا و…

خدمات ویژه اعضای هیات علمی

ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه های آزاد

ثبت نام و اطلاع رسانی سایت سیدا

لینک مستقیم ورود به سامانه آموزشیار

اتوماسیون اداری

صدور فیش حقوقی اعضای هیات علمی

سامانه تغذیه و رزرو غذا

ارائه بخشنامه های اداری و رفاهی

و…

خدمات ویژه کارکنان

لینک ورود به سامانه ثبت نام و اطلاع رسانی سیدا

بخش مربوط به مراجعه به سایت آموزشیار

اتوماسیون اداری

صدور فیش حقوقی کارکنان

سامانه حضور و غیاب کارکنان

اتوماسیون تغذیه

انتشار بخشنامه های اداری و رفاهی

و…

در واقع سایت دانشگاه آزاد کرج به نوعی رابط میان دانشجویان، اساتید و کارکنان با سایت های مختلف این دانشگاه از جمله آموزشیار است چرا که تمامی واحدها از سال 99 به بعد، زیر نظر سامانه آموزشیار فعالیت ها و امور آموزشی خود را به انجام می رسانند.

نحوه ورود به سایت دانشگاه آزاد کرج

دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد کرج برای ورود به پورتال خود در سایت این دانشگاه می بایست دارای حساب کاربری مختص به خود باشند تا با استفاده از آن بتوانند از ویژگی های این سامانه به صورت اینترنتی بهره لازم را ببرند. کاربران برای ورود به صفحه شخصی خود به نام کاربری و رمز عبور نیاز دارند که می توانند با استفاده از راهنمای درج شده در ادامه مقاله، اقدامات لازم را در این راستا به انجا برسانند.

نحوه ورود دانشجویان

ابتدا به سایت دانشگاه آزاد کرج به آدرس kiau.ac.ir مراجعه کرده و از منوی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “دانشجویان” را انتخاب کنید.

مطابق با تصویر زیر، بر روی عبارت “لینک سامانه مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی (آموزشیار)” کلیک نمایید.

در این مرحله شما به سایت آموزشیار دانشگاه آزاد کرج وارد شده اید که می بایست جهت ورود به پورتال خود دکمه “دانشجو” را بفشارید.

با استفاده از راهنمای درج شده در ادامه متن، شماره دانشجویی خود را در کادر مربوطه یادداشت کرده و در آخر گزینه “ورود” را انتخاب کنید.

در 3 صفحه پیش رو، متن مندرج را مطالعه کرده و تیک عبارت “موارد فوق را مطالعه کردم و پذیرفتم” را فعال نمایید. اکنون با فشردن دکمه “تایید مطالب و ورود به سیستم” به مرحله بعد هدایت می شوید.

نام کاربری که همان کد دانشجویی می باشد را به همراه کلمه عبور جدید خود با استفاده از راهنمای درج شده در جدول زیر، در کادرهای مورد نظر وارد نموده و گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب نمایید.

دانشجویان دانشگاه آزاد کرج می بایست طبق راهنمای درج شده در صفحه اول سایت آموزشیار، نام کاربری و کلمه عبور جدید خود را به دست آورند که در جدول زیر، نحوه ساخت آن ها را برای شما ذکر کرده ایم.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : iranmoshavere.com

دانشگاه آزاد کرج kiau (@kiau.ac.ir.university) • Instagram photos and videos

kiau.ac.ir.university

دانشگاه آزاد کرج kiau

College & university

صفحه مستقل دانشجویی و بدون وابستگی به دانشگاه آزاد کرج

تب*لیغا*ت ⬅️ دایرکت zil.ink/kiau

Related Accounts See All

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.instagram.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب