نتایج قرعه کشی ایران خودرو برای مادران با کد ملی مرداد ۱۴۰۱ + اسامی برندگاننتایج قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۰ + قیمت فروش نقدی، لیست اسامی، جدول و سایت (۱۱ دی)نتایج قرعه کشی ایران خودرو ۱۴۰۰ + قیمت فروش نقدی، لیست اسامی، جدول و سایت (۱۱ دی)

نتایج قرعه کشی ایران خودرو برای مادران با کد ملی مرداد ۱۴۰۱ + اسامی برندگان و نتایج قرعه کشی ایران خودرو برای مادران با کد ملی و سایت برندگان قرعه کشی ایران خودرو و اسامی برندگان با کد پیگیری و کد ملی در ادامه مطلب.

امروز 2 مرداد 1401 قرعه کشی فروش فوق العاد محصول ایران خودرو امروز و تخصیص یکپارچه خودرو با کد ملی و کد پیگیری با حضور نهاد‌های نظارتی انجام و نتایج آن به شرح زیر می‌باشد.

 

اسامی برندگان دومین مرحله قرعه کشی خودرو های عرضه شده در سامانه یکپارچه از جمله نتایج قرعه کشی فروش فوری خودرو های ایران خودرو  ساعت 17  امروز یک شنبه 2 مرداد اعلام می شود.

 

قرعه کشی دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه ساعت ۱۰ دیروز 1 مرداد برگزار شد که این قرعه‌کشی با نظارت سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان انجام شد و  نتایج قرعه کشی نیز امروز یکشنبه 2 مرداد 1401 اعلام خواهد شد.

 

آنگونه که گزارش‌ها اعلام می‌کند ۶ میلیون و ۵۷ هزار نفر در این مرحله از فروش خودرو شرکت کرده‌اند و قرار است ۱۰۴ هزار خودرو به این افراد تعلق بگیرد.

 

این مساله نشان می‌دهد که تقاضا برای خرید خودرو در بازار ایران بسیار زیاد است. این تقاضا از زمانی اوج گرفت که اختلاف قیمت کارخانه و بازار آزاد بسیاری از این خودروها به بالای ۱۰۰ میلیون تومان می‌رسد.

لیست برندگان

اشتراک گذاری در واتساپ:

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب