• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۲

          همسر امید روحانی کیست

همسر امید روحانی کیستمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

همسر امید روحانی کیست را از این سایت دریافت کنید.

بیوگرافی امید روحانی و همسرش + جزئیات زندگی شخصی

بیوگرافی امید روحانی و همسرش,فرزندان امید روحانی,سن امید روحانی,فیلم های امید روحانی,مریم موسوی همسر امید روحانی,عکس دکتر امید روحانی و همسرش,پسر امید روحانی

بیوگرافی امید روحانی و همسرش + جزئیات زندگی شخصی

مجموعه : بیوگرافی بازیگران و مشاهیر

بیوگرافی امید روحانی

امید روحانی یکی از بهترین بازیگران خوش مشرب ایرانی است که با بازی در سریال های اخیر همچنان پله های طرقی را طی می کند و اکنون به سن 59 سالگی رسیده است. امید روحانی هم اکنون وی دارای مدرک دکترا است و فرزند امیر روحانی و متولد 21 اردیبهشت سال 1340 و ساکن تهران می‌ باشد. او در ابتدا یکی از منتقدان سینما بود و سپس پا به عرصه بازیگری گذاشت که در نخستین کار بازیگری اش فقط ۳۴ سال سن داشت و از آن زمان به بعد تصمیم گرفت بازیگری را به صورت جدی دنبال کند.

تحصیلات

وی از دانشگاه علوم پزشکی تهران مدرک طبابت عمومی خود و از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مدرک تخصصی بی‌هوشی را گرفت. او یکی از بهترین متخصصان بیهوشی است که سابقه تعداد بسیار زیادی عمل جراحی را دارد. با اینکه درس پزشکی خوانده است اما یکی از مهمترین دغدغه هایش که با افزایش سن روز به روز بیشتر می شود رسیدن به سن پیری است که خوشبختانه با بازیگری بر این افسردگی اش غلبه کرده است.

همسر امید روحانی کیست

مریم موسوی همسر امید روحانی است که 55 سال سن دارد و از سن 22 سالگی به عقد آقای روحانی بازیگر در آمده است. مریم موسوی هنرمند نیست اما به هنر علاقه بسیاری دارد و اطلاعاتی از فرزندان این زوج در دسترس نیست.

از طبابت تا بازیگری

همانطور که در بخش بالا هم توضیح داده شد او یکی از پزشکان حاذق است که بازیگران بسیاری را تاکنون درمان کرده است و در جراحی عباس کیارستمی به عنوان دکتر بیهوشی در اتاق عمل حضور داشت. تومور مغزی عباس کیارستمی در حدود بیست سال پیش توسط این بازیگر تشخیص داده شد که از همان موقع آوازه طبابت درجه یک ایشان در میان هنرمندان و مردم پیچید.

اوج شهرت

سریال مرد دو هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری در سال 87 روی آنتن رفت که یکی از بازیگران نقش اصلی این سریال را امید روحانی ایفاگر شده بود و بعد از آن توانست با سریال ساختمان پزشکان بیشتر دیده شود و سرانجام در دهه 90 به اوج شهرت رسید.

فیلم های امید روحانی

امید روحانی در ابتدا پزشک اتاق عمل بود و سپس در چند سریال و فیلم سینمایی به عنوان پزشک ایفای نقش کرد و با افزایش تجربه اش در بازیگری تصمیم گرفت در هر نقشی جلوی دوربین برود و دیگر ترسی از فیلنامه ها نداشت. در 10 سال گذشته تا به امروز در تعداد زیادی فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی بازی کرده است که جدیدترین آنها فیلم تگزاس 2 بوده است.

دایره زنگی»، «باد و شقایق»، «میکس»، «کارگران مشغول کارند»، «مینای شهر خاموش»، «دایره زنگی» و «سن پترزبورگ» از جمله آثار سینمایی این پزشک و بازیگر هستند که امسال گویا پر کارتر شده است. او در چند ماه گذشته در فیلم‌های «پل چوبی»، «نارنجی پوش» و «زندگی خصوصی آقا و خانم میم» جلوی دوربین رفته‌است. در ادامه شما را با لیست فیلم هایی که این بازیگر در آنها نقش آفرینی داشته است را قرار داده ایم:

تگزاس ۲(۱۳۹۷) حمال طلا(۱۳۹۷) هزارپا (فیلم)(۱۳۹۷) پاستاریونی(۱۳۹۷) آقای سانسور (۱۳۹۶) جشن دلتنگی (۱۳۹۶) هشتگ (۱۳۹۶)

من دیوانه نیستم (۱۳۹۵)

گشت ۲ (۱۳۹۵) خرگیوش (۱۳۹۵) اروند (۱۳۹۴) دراکولا ۱۳۹۴ مشکل گیتی (۱۳۹۴)

وقتی برگشتیم… (۱۳۹۴)

۵۰ کیلو آلبالو (۱۳۹۳)

پنج ستاره (۱۳۹۲) فصل انار (۱۳۹۲)

ساکن طبقه وسط (۱۳۹۲)

تراژدی (۱۳۹۲)

زنده به گور (فیلم کوتاه) (۱۳۹۱)

قاعده تصادف (۱۳۹۱)

ابرهای ارغوانی (۱۳۹۰)

پل چوبی (۱۳۹۰)

زندگی خصوصی آقا و خانم میم (۱۳۹۰)

گناهکاران (۱۳۹۰) نارنجی‌پوش (۱۳۹۰) سن پطرزبورگ (۱۳۸۸) تردید (۱۳۸۷) دایره زنگی (۱۳۸۶)

مینای شهر خاموش (۱۳۸۵)

کارگران مشغول کارند (۱۳۸۴)

میکس (۱۳۷۸) باد و شقایق (۱۳۷۶)

یک داستان واقعی (۱۳۷۴)

سریال های تلویزیونی

گرچه اکثر کارهای بازیگری امید روحانی در عرصه سینما بوده است اما تعدادی هم سریال تلویزیونی در کارنامه اش دارد که در اینجا مهمترین آنها را آورده ایم:

سال های دور از خانه ۱۳۹۸

نوار زرد ۱۳۹۶

بیمار استاندارد ۱۳۹۵

سیگنال موجود است ۱۳۹۴

بزم آخر ۱۳۹۳ زمانه ۱۳۹۱ دزد و پلیس ۱۳۹۱ راه طولانی ۱۳۹۰ ساختمان پزشکان ۱۳۸۹ تله‌فیلم حبیب ۱۳۸۹ زمین انسان‌ها ۱۳۸۸ مرد دوهزارچهره ۱۳۸۷

بسیار خرسندیم که تا این لحظه همراه شما بازدیدکننده گرامی بودیم و امیدواریم بیوگرافی امید روحانی و همسرش مورد توجه شما سروران قرار گرفته باشد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samatak.com

زندگی خصوصی امید روحانی و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

امید روحانی (زاده ۲۱ اردیبهشت ۱۳۴۰ در تهران) پزشک، منتقد فیلم و بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر ایران است.

مجله خانواده فرهنگ و هنر چهره ها

زندگی خصوصی امید روحانی و همسرش + عکس های جذاب و دیدنی

یکشنبه، 12 بهمن 1399

زمان مطالعه 3 دقیقه

امید روحانی (زاده ۲۱ اردیبهشت ۱۳۴۰ در تهران) پزشک، منتقد فیلم و بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر ایران است.

بیوگرافی امید روحانی

امید روحانی فرزند امیر روحانی و متولد ۱۳۴۰ تهران می باشد. وی از دانشگاه علوم پزشکی تهران مدرک طبابت عمومی خود و از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مدرک تخصصی بی هوشی را گرفت.

شروع فعالیت

فعالیت خود را قبل انقلاب بعنوان منتقد سینما در روزنامه شروع کرد، بعد از شهرت نسبی سال 1370 اولین بار مشاوره پزشکی فیلم بانو داریوش مهرجویی بود.نهایتا سال 1374 در 34 سالگی با فیلم یک داستان واقعی وارد بازیگری شد.

اوج شهرت

سریال مرد دو هزار چهره به کارگردانی مهران مدیری در سال 87 روی آنتن رفت که یکی از بازیگران نقش اصلی این سریال را امید روحانی ایفاگر شده بود و بعد از آن توانست با سریال ساختمان پزشکان بیشتر دیده شود و سرانجام در دهه 90 به اوج شهرت رسید.

ازدواج

مریم موسوی همسر امید روحانی است که 55 سال سن دارد و از سن 22 سالگی به عقد آقای روحانی بازیگر در آمده است. مریم موسوی هنرمند نیست اما به هنر علاقه بسیاری دارد و اطلاعاتی از فرزندان این زوج در دسترس نیست.

عمل جراحی کیارستمی

او یکی از پزشکان حاذق است که بازیگران بسیاری را تاکنون درمان کرده است و در جراحی عباس کیارستمی به عنوان دکتر بیهوشی در اتاق عمل حضور داشت. تومور مغزی عباس کیارستمی در حدود بیست سال پیش توسط این بازیگر تشخیص داده شد که از همان موقع آوازه طبابت درجه یک ایشان در میان هنرمندان و مردم پیچید.

بازیگری برای افسردگی

یکی از مهمترین دغدغه های امید روحانی که با افزایش سن روز به روز بیشتر می شود افسردگی هست کهبه گفته خودشان خوشبختانه با بازیگری و در صحنه بودن بر این افسردگی اش غلبه کرده است.

زندگی بدون موبایل

امید روحانی: موبایل ندارم. چون می خواهم آرامش داشته باشم. موبایل تنها فایده ای که دارد این است که خیلی زود می توانند شما را پیدا کنند و من نمی خواهم مرا راحت پیدا کنند، آرامشم را به هم زده و به من استرس بدهند. تلفن همراه با فواید و محاسنی که قطعا دارد، مهم ترین مشکلی که دارد این است که استرس می دهد.

فضای مجازی

با کامپیوتر به اینترنت وصل هستم. این ها فوایدی دارند و از فوایدشان استفاده می کنیم، اما دچار مضراتش نمی شویم. مطلقا در فضای اجتماعی نمی روم و مخالف فعالیت در اینستاگرام هستم؛ به من چه ارتباطی دارد که بخواهم وارد مسائل خصوصی مردم در فضای مجازی شوم؟ که بخواهم فحاشی کنم یا نظر بدهم؟ مطلقا با اینستاگرام کاری ندارم و در کل در هیچ فضای اجتماعی نیستم.

پزشکی یا بازیگری

هیچ کدام؛ کاش هیچ کدام از این ها نبود و در خانه می نشستم قهوه ام را می خوردم و به موسیقی مورد علاقه ام گوش می دادم. سفر می رفتم و از دیدنی های دنیا لذت می بردم. هویت هر آدمی مجموعه ای است از کار هایی که می کند؛ من مجموعه ای از همه این ها هستم. البته به تازگی ۲فعالیت دیگر را هم انجام داده ام که بعدا از آن ها خواهم گفت؛ بنابراین هویت من مجموعه ای است از نوشتن من درباره فیلم های سینمایی، حضور و بازی در سینما و پزشکی در چند رشته. این هویت من است با همه شلوغ بازی هایم. از درون تلاش می کنم که از این کار ها لذت ببرم.

زندگی شکیب شجره و همسرش +عکس های جذاب و دیدنی

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برچسب ها:

بازیگر بیوگرافی امید روحانی #  از سراسر وب

پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کن !

میخوای تموم دنیا نوشته هاتو بخونن؟ چرا معطلی همین الان کلیک کن!

با ویرایش در اشراق مقالاتتان را تضمینی چاپ کنید

Share Copy Link Twitter Facebook WhatsApp Telegram Email دیدگاه ها

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : saednews.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب