• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۲

          طلسم زبان بند شوهر

طلسم زبان بند شوهرمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

طلسم زبان بند شوهر را از این سایت دریافت کنید.

دعای زبان‌بند شوهر (بستن زبان مرد با دعای قوی و فوری)

چطور زبان شوهرمو ببندم تا هرچیزی میگم قبول کنه؟ دعای مجرب زبانبند قوی برای شوهر- بستن زبان شوهر(صم بکم عمی) با دعای قوی و فوری

دعای زبان‌بند شوهر (بستن زبان مرد با دعای قوی و فوری)

تاریخ آخرین بروزرسانی :

13 دی 1400 اشتراک گذاری Share on facebook فیسبوک Share on telegram تلگرام Share on twitter توییتر Share on whatsapp واتساپ

در کدام زمینه می‌تونیم کمکتون کنیم؟

میخوام فراموشش کنم

میخوام یک نفر رو جذب کنم

میخوام برگرده به زندگی/ رابطه

باید تمومش کنم اما قدرتشو ندارم

رزرو نوبت مشاوره 09035714046 09035714046 02122024728

مشاوره روانشناسی برای

ایرانیان خارج از کشور

مشاوره

02122024728 رزرو نوبت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Instagram Telegram Twitter Linkedin Whatsapp Headphones-alt عضویت در خبرنامه

دعای زبان‌بند شوهر (بستن زبان مرد با دعای قوی و فوری)

بسیاری از خانم‌ها دنبال یک راه موثر برای این هستند که شوهرشان بدون هیچ مقاومتی تمام خواسته‌هایشان را قبول کند و رفتن سراغ دعانویس و فالگیر‌ را راحت‌ترین و بی دردسرترین راه برای رسیدن به این هدف می‌دانند. وعده‌ها و تبلیغات وسوسه‌انگیز دعانویس‌ها و رمال‌ها جوری اغفال‌شان می‌کند که فکر می‌کنند با گرفتن ‌دعا شوهرشان در مقابل تمام حرف‌ها و خواسته‌هایشان سکوت می‌کند و مطیع می‌شود. دعای‌ زبان‌بند شوهر یکی از معروف‌ترین این دعا‌ها است. “با این دعا بهش بگی بمیر هم میمیره برات” این یکی از جملات معروف دعا نویس‌ها، رمال‌ها و فالگیرهاست که متاسفانه بسیاری از خانم‌ها گول آن را می‌خورند و هزینه‌های زیادی بابت این خرافات پرداخت می‌کنند، فقط به امید اینکه بتوانند با شوهرشان بهتر ارتباط برقرار کنند و زودتر به خواسته‌هایشان برسند. اما اگر خانم‌ها بدانند راه حل دست خودشان است مطمئنا دیگر فریب این افراد را نمی‌خورند.

فهرست مطالب

1 دعای زبان‌بند شوهر

1.1 واتساپ(09035714068) تلفن(02122024728) تلگرام (09035714068) اینترنتی (از طریق بقراط)

2 راهکار روانشناسی برای بستن زبان شوهر

2.1 با ظرافت به خواسته‌تان اشاره کنید

2.2 بگذارید همه چیز روی هم تلنبار شود تا او تسلیم شود

2.3 وقتی شوهرتان کاری انجام می‌دهد، از او تشکر کنید

2.4 اجازه بدهید شوهرتان با عواقب بی‌توجهی و تنبلی‌اش روبرو شود

2.5 اگر مجبور به تکرار درخواستتان شدید، شوهرتان را متهم نکنید

2.6 صبر کنید تا کارش تمام شود، بعد با او صحبت کنید

2.7 دلیل مهم بودن این درخواست را به شوهرتان توضیح بدهید

2.8 درخواست‌تان را بدون طعنه و کنایه با لحنی آرام مطرح کنید

2.9 رک باشید

2.10 حرفتان را مفید و مختصر بزنید

2.11 فهرست وظایف برای شوهرتان بنویسید

2.12 سعی کنید قدری منعطف باشید

2.13 راهی را برای سازش پیشنهاد بدهید

2.14 از کارهای شوهرتان ایراد نگیرید

2.15 خودتان کارها را به عهده بگیرید و بهتر از او انجام بدهید

دعای زبان‌بند شوهر

شاید خواندن این داستان خالی از لطف نباشد روزی زنی به سراغ دعانویس رفت و از او دعایی خواست تا شوهرش را رام و مطیع خود کند. مرد دعانویس گفت برای دعایی که میخواهی لازم است از یال شیر چند تار مو با دستان خود بکنی و برای من بیاوری تا من بتوانم این دعا را برایت بنویسم. زن به جنگل رفت و شیری را پیدا کرد اما از شدت غرش او ترسید و نتوانست نزدیک شود. روز بعد تکه گوشتی با خود برد این بار چند قدم به شیر نزدیک‌ شد اما باز هم شیر اجازه نداد به او دست بزند و زن دست خالی برگشت. چندین روز به این کار ادامه داد و هر روز چند قدم به شیر نزدیک‌تر شد تا بلاخره توانست شیر را رام کند و چند تار مو از یال او بکند. زن شاد و خوشحال به سراغ نویس رفت و تار‌های یال شیر را به او داد تا دعا را برای او بنویسد مرد دعانویس به جای دعا به زن این جمله را گفت “ تو توانسته‌ای درنده‌ترین حیوان جنگل را با صبر و محبت رام کنی طوری که از یال او چند تار مو بکنی چطور نمیتوانی همسر خودت که یک انسان است را رام کنی ”

خیلی از اوقات مشکل نوع برقراری ارتباط است اگر خانم‌ها بلد باشند به شیوه درست خواسته‌های خود را مطرح کنند مطمئنا همسرشان خواسته‌های معقول و موجه آنها را با کمال میل می‌پذیرند. در ادامه همیار عشق چهار مهارت روانشناسی را به شما آموزش می‌دهد درصورتی که این آموزش‌ها را با تمرین، صبر و پشتکار در رابطه با همسرتان پیاده کنید صد درصد موفق می‌شوید و دیگر به فکر رفتن به سراغ رمال، فالگیر و دعانویس حتی به ذهنتان هم خطور نمی‌کند.

شوهرم جلوی دیگران بی احترامی، پرخاشگری و توهین میکنه (بی احترامی در جمع)

توجه داشته باشید توکل و توسل به خدای متعال قدرت و انرژی شما را در این مسیر مضاعف می‌کند زیرا خداوند همواره به افرادی که صادقانه برای هدفی درست تلاش و ممارست می‌کنند کمک می‌کند.

راهکار روانشناسی برای بستن زبان شوهر

راهکارهای روانشناسی مختلفی برای جلب توجه شوهر و بستن زبان او وجود دارد که بسیار تاثیرگذارتر و کارآمدتر از رفتن سراغ دعانویس و فالگیر است. خواسته‌تان از شوهرتان هر چه که باشد، از کمک در انجام دادن کارهای خانه گرفته تا خریدن هدیه‌ی مخصوصی که دوست دارید برای تولدتان بگیرید، مجبور نیستید برای رسیدن به خواسته‌تان مدام به جان شوهرتان نق بزنید. البته باید خودتان را آماده کنید، چون دست برداشتن از نق زدن و غرغر کردن به خویشتن‌داری بالایی نیاز دارد. اگر توصیه‌های ما را به درستی اجراء کنید، شوهرتان با کمال میل هر کاری که از او بخواهید همان بار اول برایتان انجام می‌دهد و لازم نیست یک خواسته را بیست بار تکرار کنید.

با ظرافت به خواسته‌تان اشاره کنید

مثلاً با ملایمت اشاره کنید که آن‌قدر خسته‌اید که امشب نمی‌توانید ظرف‌ها را بشویید یا صفحه‌ای از مجله را که عکس پیراهن دلخواه تان در آن چاپ شده است، روبروی همسرتان بگذارید. حتی می‌توانید جارو را وسط راه‌پله بگذارید تا شوهر فرموش کارتان یادش بیاید که حیاط خلوت نیاز به نظافت دارد.

بگذارید همه چیز روی هم تلنبار شود تا او تسلیم شود

این حجم از کثیفی و به‌هم‌ریختگی دیوانه‌تان می‌کند، اما صبر داشته باشید. آستانه‌ی تحمل مردان برای شلوغی و آشفتگی بالاتر است، اما مطمئن باشید که این بی‌نظمی برای او هم ناخوشایند است و او هم از کثیف بودن شلوار جین مورد علاقه‌اش یا تمیز نبودن حتی یک لیوان ناراحت می‌شود. شوهرتان در نهایت متوجه می‌شود که از خواهش مداوم برای کمک کردن در کارهای خانه به تنگ آمده‌اید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : lovesradio.com

دعای زبان بند شدید برای شوهر – دعاجو

دعای زبان بند شدید برای شوهر که در این مطلب دعاجو به آن می پردازد خوراکی است. دعای مذکور موجب صلح و

بستن زباندعا

دعای زبان بند شدید برای شوهر

دعاجو 2020-04-15 0

67,115 خواندن این مطلب در 3 دقیقه

دعای زبان بند شدید برای شوهر

دعای زبان بند شدید برای شوهر که در این مطلب دعاجو به آن می پردازد خوراکی است. دعای مذکور موجب صلح و آشتی در میان فرزندان نیز می شود .اگر در دستورالعمل دعای زبان بند قوی برای شوهر نمک را در آب زمزم که از حاجی گرفته اید حل کنید و به خورد شوهر بدهید در شکل گیری فرزند پسر در آینده تأثیر گذار خواهد بود. اگر ازدواج نکرده اید و به دنیال زیباد شدن خاستگار هستید . بعد از اجرای دستورالعمل دعای زبان بند شدید برای شوهر به جای خوراندن نمک به شوهر آن را د باغچه خانه دفن کنید تا موجب گشایش بخت و زیاد شدن خواستگار شود این امر در بازگشت معشوق نیز شدیدن مجرب است. دعای زبان بند در قرآن ، دعای زبان بند خوراکی و دعای زبان بند تضمینی را در مطلبی تحت عنوان دعای زبان بند در قرآن دنبال کنید.

اطلاعاتی که در این مطلب مطالعه خواهید کرد عبارتند از :

دعای زبان بند شدید برای شوهر

طلسمی برای بستن زبان همگان

دعای زبان بند شدید

دعای زبان بند قوی برای کار

دعای زبان بند شدید برای شوهر

خواندن دعا بر نمک و به خورد شوهر دادن از جمله دعاهای بسیار پر کاربرد در زمینه دعای زبان بند قوی وفوری برای شوهر بوده و هست . هزار صلوات و صد الله اکبر بعد از نماز صبح خوانده و بر مقداری نمک بدمید.طلسم زبان بند همگان از دعای زبان بند قوی برای شوهر قدرتمند تر است اما دعای زبان بند قوی برای شوهر مخصوص شوهر بوده ( نگاه کنید به دعا برای حرف شنوی شوهر + طلسم شوهر )و در این زمینه تخصصی تر عمل می کند. قبل از دمیدن به نمک باید هفت .مرتبه نیز ایت الکرسی را قرائت کنیم

طلسمی برای بستن زبان همگانی

دعای زبان بند همگانی که در زیر آمده است را باید بعد از فرستاندن 1000 صلوات بعد از نماز صبح در روز چهارشنبه بر کاغذی سفید و بدون خط بنویسید و همراه داشت باشید تا همه مخاطبین شما چه سره کار چه خانه و چه پشت تلفن در مقابل فرامین شما تسلیم شوند . توجه داشته باشید مانند دعای زبان بند قوی سکاکی کسی باید دعا را برای شما بنویسید که شرط ها را رعایت کند و حداقل از یک هفته قبل بر شروط مسلط شده باشد. اگر خودتان هم این کار را بتوانید انجام دهید که چه بهتر. طلسم بستن زبان همگان در دراز مدت از دعای زبان بند شدید برای شوهر پایدار تر است.( نگاه کنید به ذکر یا ودود برای بازگشت معشوق ) ( نگاه کنید به طلسم عشق از راه دور  )

« اللَّهُمَّ إِنِّي أَطَعْتُكَ فِي أَحَبِّ الْأَشْيَاءِ إِلَيْكَ وَ هُوَ التَّوْحِيدُ وَ لَمْ أَعْصِكَ فِي أَبْغَضِ الْأَشْيَاءِ إِلَيْكَ وَ هُوَ الْكُفْرُ فَاغْفِرْ لِي مَا بَيْنَهُمَا يَا مَنْ إِلَيْهِ مَفَرِّي آمِنِّي مِمَّا فَزِعْتُ مِنْهُ إِلَيْكَ اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِيَ الْكَثِيرَ مِنْ مَعَاصِيكَ وَ اقْبَلْ مِنِّي الْيَسِيرَ مِنْ طَاعَتِكَ يَا عُدَّتِي دُونَ الْعُدَدِ وَ يَا رَجَائِي وَ الْمُعْتَمَدَ وَ يَا كَهْفِي وَ السَّنَدَ وَ يَا وَاحِدُ يَا أَحَدُ يَا قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ اللَّهُ الصَّمَدُ لَمْ يَلِدْ وَ لَمْ يُوْلَدْ وَ لَمْ يَكُنْ لَهُ كُفُوا أَحَدٌ، »

دعای زبان بند شدید

یکی دیگر از دعاهای زبان بند شدید دعای است که در این مطلب به توضیح آن پرداخته ایم.این دستورالعمل به شدت معجزه می کند به شرط آنکه شما مظلوم واقع شده باشید یا با خلوص نیت بخواهید دیگر آن اشتباه را که موجب نیش و کنایه دیگران شده است تکرار نکنید . برای این امر باید آیت الکرسی را حفظ کنید . زمانی که شما احساس کردید مورد حمله لسانی دشمنان یا حتی همسرتان قرار گرفتید باید یک صلوات فرستاده بعد از حفظ آیت الکرسی را خوانید و بر روبرو بدمید. کسی این عمل شما را نباید ببیند پس در دل و بدون تکان خوردن زبان قرائت کنید. دعای زبان بند شدید مانند دستوالعمل دعای زبان بند در قرآن که گفته شد نیست و هر روزی که مایل بودید می توانید از آن استفاده کنید.( نگاه کنید به مجموعه دعای زبان بند قوی و فوری )

« اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ »

دعای زبان بند قوی برای کار

طلسم زبان بند همگان از هر نظر بسیار قدرتمند تر و پایدار تر است از دعای زبان بند قوی برای کار ولی دعای زبان بند قوی برای کار 24 ساعت بسیار مناسبی برای شما فراهم می کند. دعای زبان بند قوی برای کار اگر در مصاحبه یا معامله ای نیاز به تایید شدن دارید به کمک شما می آید و بسیار مجرب است. هفت روز روزه بگیرید و روزی 170 صلوات بعد از قرائت نماز صبح بخوانید و بعد از خواندن صلوات ها هفت مرتبه بگوید برای بستن زبان کسی که در آینده قرار است مرا استخدام نکند و ایرادی از من بگیرد از تو کمک می خواهم ای پروردگار عالم بعد بر کوزه ای سفالی بدمید. در روز مصاحبه یا پرکردن فورم استخدام کوزه را بشکنید .دعای زبان بند قوی برای کار را مانند دعای زبان بند شدید برای شوهر می توانید هر روزی که مایل بودید استفاده کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.doajoo.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب