رنگ عنصر ماه تولد

رنگ عنصر ماه تولدبچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

رنگ عنصر ماه تولد را از این سایت دریافت کنید.

رنگ ماه تولد شما چیست؟

هر رنگی انرژی خاص خودش را دارد و به قدری قوی است که می‌تواند به انرژی‌های اطرافمان نفوذ کند.

۰۸:۴۹ - ۱۸ دی ۱۳۹۷ ۶۷۸۹۴۸۱ نظر دادن اشتراک گذاری دانلود PDF

رنگ ماه تولد شما چیست؟

هر رنگی انرژی خاص خودش را دارد و به قدری قوی است که می‌تواند به انرژی‌های اطرافمان نفوذ کند.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر می‌خواهید بدانید رنگ شانس ماه تولدتان چیست ادامه مطلب را بخوانید.

رنگ متولد فروردین

سیاره متولد فروردین مریخ است، اما عناصر زمینی تاثیر بیشتری در طالع متولد فروردین دارند؛ بنابراین بهتر است تا جایی که می‌توانید از رنگ‌های قرمز اجتناب کنید و به جای آن از رنگ هایی، چون سفید، سبز لیمویی و یا سبز زمردی که رنگ‌های  ماهتان هستند استفاده کنید.

بشیتربخوانید :تئوری ذهن یا توانایی ذهن خوانی چیست؟

رنگ متولد اردیبهشت

سیاره متولد اردیبهشت ونوس است و رنگ‌های سبز و قرمز رنگ‌های ماه تولد شماست. این رنگ‌ها را در مناسبت‌های مهم بپوشید و تاثیر آن را با چشم‌های خودتان ببینید.

رنگ متولد خرداد

سیاره متولد ماه خرداد عطارد است و رنگ‌های سفید و خاکستری روشن و گاهی اوقات هم رنگ سبز رنگ‌های ماه شماست.

رنگ شانس متولد تیر

سیاره متولدین تیر کره ماه است. متولد تیر تحت تاثیر رنگ هایی، چون آبی فیروزه‌ای و قرمز قرار می‌گیرند. به علاوه رنگ هایی، چون سفید و سبز و آبی روشن نیز رنگ‌های متناسب با متولدین تیر است.

رنگ متولد مرداد

شخصیت شما توسط خدای خورشید حکمرانی می‌شود و رنگ‌هایی قوی مثل سفید و طلایی بهترین اتفاقات را به زندگی شما در سال جدید خواهند آورد. به علاوه رنگ‌های سبز روشن و مسی نیز می‌توانند برای شما رنگ‌های ماه تان باشند.

رنگ  متولد شهریور

متولد ماه شهریور شدیدا تحت تاثیر سیاره عطارد است و رنگ‌های او رنگ‌های سبز فیروزه‌ای و سبزآبی است. اگر می‌خواهید با اتفاقات مطلوبی در زندگی تان برسید چهارشنبه‌ها انواع طیف‌های سبز بپوشید.

رنگ متولد مهر

سیاره متولد ماه مهر ونوس است و تحت تاثیر رنگ‌های سفید، سبز و آبی قرار دارد. برای رسیدن به روز‌های مطلوب‌تر جمعه‌ها سراغ رنگ کرمی بروید.

رنگ متولد آبان

رنگ متولد ماه آبان یا سفید است یا سیاه، اما رنگ ثابت شده برای متولدین این ماه رنگ‌های سفید و آبی است.

رنگ  متولد آذر

سیاره حاکم بر متولد ماه آذر سیاره مشتری است و برای امسال رنگ‌های خاکی، سبز، نارنجی مایل به قرمز رنگ‌های شانس یک آذری است. استفاده از رنگ زرد در روز‌های سه شنبه نتایج مثبتی در زندگی متولد آذر خواهد داشت.

رنگ متولد دی

سیاره متولد دی زحل است و رنگ‌های سبز، آبی و رنگ چوب رنگ‌های شانس اوست. با پوشیدن رنگ مشکی در روز‌های شنبه  حال بهتری را به زندگی تان دعوت خواهید کرد.

رنگ  متولد بهمن

رنگ‌های قرمز، سبز و آبی آسمانی رنگ‌های شانس متولدین بهمن هستند و با پوشیدن رنگ‌های بنفش و آبی در روز‌های شنبه  حال بهتری را به زندگی خود دعوت خواهید کرد.

رنگ متولد اسفند

یک متولد اسفند باید تا جایی که می‌تواند رنگ سبز و طیف‌های مختلف آن را از خودش دور نکند. یا دور و بر خود رنگ سبز داشته باشید یا لباس‌های رنگ سبز بپوشید. پنجشنبه‌ها رنگ زرد ملایم بپوشید.

این مطلب صرفا جنبه سرگرمی دارد.

منبع: بدونیم انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران جوان وب‌گردی مجله سرگرمی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.yjc.news

عنصر ماه تولد چیست و چه رابطه‌ای با شخصیت افراد دارد؟

عنصر ماه تولد چیست و چه رابطه‌ای با شخصیت افراد دارد؟ این سوالی است که قصد داریم در این مطلب از بلاگ گالری پرسته به آن پاسخ دهیم.

دانستنی‌های طلا و جواهر

عنصر ماه تولد چیست و چه رابطه‌ای با شخصیت افراد دارد؟

بوسیله فروغ بیداری به روز رسانی شده در خرداد ۲۲, ۱۴۰۱

0به اشتراک گذاری

عنصر ماه تولد چیست و چه رابطه‌ای با شخصیت افراد دارد؟ این سوالی است که قصد داریم در این مطلب از بلاگ گالری پرسته به آن پاسخ دهیم.

به باور بسیاری از ادیان و مذاهب، آدمی از ترکیب چهار عنصر آتش، خاک، هوا و آب ساخته شده است. تمامی انسان‌ها این چهار عنصر را در وجود خود دارند اما میزان آن در هر فردی با دیگری متفاوت است. همین تفاوت باعث می‌شود تا عنصر هر شخص با شخصی دیگر فرق داشته باشد و مشخصه‌های رفتاری آنها را از هم تفکیک کند.

به زبان دیگر این‌طور گفته می‌شود که تمامی انسان‌های روی کره خاکی از ترکیب چهار فاکتور گرما، سرما، خشکی و رطوبت تشکیل شده‌اند. ترکیب این موارد با هم، یکی از عناصر وجودی انسان را تشکیل می‌دهد که به «عناصر چهارگانه» یا «عناصر اربعه» شهرت دارند.

معرفی عناصر چهارگانه

گرما + خشکی = عنصر آتش

گرما + رطوبت = عنصر هوا

سرما + خشکی – عنصر خاک

سرما + رطوبت = عنصر آب

گفتیم که این چهار عنصر بعلاوه‌ی روح انسان، عناصر اصلی تشکیل‌دهنده نوع بشر هستند. البته به گفته‌ی ابو علی سینا در کتاب قانون، دو عنصر سنگین، یعنی خاک و آب، اعضای بدن انسان را می‌سازند و دو عنصر سبک، یعنی آتش و هوا، روح آدمی را شکل می‌دهند. این دیدگاه کاملا علمی است و درک صحیحی از عالم هستی را به انسان نشان می‌دهد. به این صورت که خاک، نماینده‌ی حالت جامد، آب نمادی از حالت مایع و هوا یادآور حالت گازی است که این سه در کنار هم «ماده» را تشکیل می‌دهند. آتش هم نماینده‌ی انرژی است و تغییراتی که در ماده و حالات آن به وجود می‌آید را توصیف می‌کند.

اگر با این مقدمه، کنجکاو شده‌اید تا بیشتر در مورد عناصر چهارگانه و نقش آنها در زندگی و شخصیت افراد بدانید، از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مطلب با بلاگ گالری پرسته همراه باشید.

عنصر آتش: فروردین، مرداد و آذر

گفته می‌شود آتش نخستین عنصری است که هنگام شکل‌گیری جهان متولد شد. آن را فعال‌ترین عنصر اربعه می‌دانند. رنگ‌های آن هم قرمز، نارنجی پررنگ و ارغوانی است. آتش را همچنین به‌عنوان نمادی برای شعله یا خورشید هم استفاده می‌کنند.

آتش توانایی ایجاد تغییر و پاکسازی دارد. این عنصر در عین حال که گرمابخش و زندگی‌بخش است، قابلیت سوزاندن و ویرانگری نیز دارد.

آتش گرما و نور تولید می‌کند اما به‌تنهایی نمی‌تواند زنده باشد. یعنی در واقع آتش برای زنده ماندن به عناصر دیگر نیاز دارد و بدون اطرافیان نمی‌تواند شاد و سرزنده باشد و اگر تنها بماند خاموش می‌شود. در حالی‌که عنصر هوا سبب بزرگ شدن آتش می‌شود. خاک نیز می‌تواند به شعله‌ور بودن پیوسته و بی‌نقص آن کمک کند.

این ویژگی‌ها در مورد متولدین عنصر آتش نیز مصداق دارد. یعنی فردی که عنصر وجودی‌اش آتش است، بسیار پرحرارت، گرم و صمیمی است و موجب روشنایی هر فضایی می‌شود. چنین فردی ذاتا مدیر، خونگرم، خلاق و سرشار از زندگی است. آتش با ویژگی تغییردهندگی خود می‌توانند شرایط منفی را به موقعیت‌های مثبت تبدیل کنند.

البته همین ویژگی برعکس هم عمل می‌کند. یعنی آتش می‌تواند به‌راحتی همه چیز را خراب کند. خیلی سریع از کوره در برود و نه تنها خود، بلکه اطرافیانش را بسوزاند.

کسانی که عنصر ماه تولد آنها آتش است اغلب وفاداری کمی دارند و همیشه در مسیر خواسته‌ها و تمایلات خود گام بر می‌دارند.

همچنین، به لحاظ نمادین، عنصر آتش سمبل ویژگی‌های زیر است:

نقاط قوت عنصر آتش

انرژی زیاد فعالیت خلاقیت اشتیاق آزادی قدرت عشق بصیرت شجاعت تکاپو پشتکار

نقاط ضعف عنصر آتش

مستعد خشم و قهر بی‌وفا حسود زودرنج کینه‌توز دارای وسواس فکری @[email protected]#=img=# دستبند طلا عنصر آتش

عنصر آب: تیر، آبان و اسفند

دومین مورد از عناصر چهارگانه آب است. آب همیشه در جریان است و در زیر پوسته خود فعالیت می‌کند. وقتی که آب در یک مسیر باریک جریان دارد، شاید بی‌اثر به‌نظر برسد. اما امان از روزی که در یک جا جمع و متمرکز شود، آن وقت است که می‌تواند کوه را هم جابه‌جا کند.

آب خاصیت پاک‌کنندگی دارد. نماد زایش و تولد است و در عین حال مرگ و ویرانی نیز می‌تواند به‌دنبال داشته باشد. آب پاکیزه موجب سلامتی است، در حالی‌که آب آلوده تهدیدکننده سلامتی به‌شمار می‌رود.

کسانی که عنصرشان آب است شاید در ظاهر خونسرد و آرام به نظر برسند اما درون آنها احساسات شدیدی در حال قلیان است.

انسان‌هایی که با عنصر آب متولد شده‌اند زندگی را یک سفر می‌بینند که هر حرکتی در آن بخشی از یک مسیر مشخص است. این افراد بسیار دلسوز و مهربان هستند و بسیار سریع با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. متولدین عنصر آب با تمام وجود خود به دیگران اعتماد می‌کنند که بعضا ممکن است به ضررشان تمام شود.

از آنجا که آب رابطه بسیار عمیقی با دیگران برقرار می‌کند، غم دیگران را به همان اندازه حس می‌کند. همین امر سبب می‌شود تا خواسته‌ها و نیازهای خودش را به دست فراموشی بسپارد. گاهی سنگینی غم دیگران به قدری روی شانه‌های عنصر آب زیاد می‌شود که از او انسانی افسرده می‌سازد که حتی ممکن است به اعتیاد کشیده شود.

احساسات آب فراز و فرود دارد و همین سبب می‌شود گاهی شکننده و بعضی مواقع بی‌رحم به نظر برسد. به همین خاطر، این افراد باید در زندگی خود تعادل ایجاد کنند و بدانند چه زمانی لازم است به دیگران کمک کنند و چه زمانی به خودشان.

@[email protected]#=img=#

به لحاظ نمادین، عنصر آب سمبل ویژگی‌های زیر است:

نقاط قوت عنصر آب

فداکاری درک بسیار بالا قابل اعتماد بودن رویا پردازی بخشش انعطاف‌پذیر بودن عشق بی‌قید و شرط

نقاط ضعف عنصر آب

ناپایدار مستعد افسردگی غیرمنطقی زودباور و زودفریب نادیده گرفتن خود

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : parasteh.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب