عوارض کرم معجزه گیاهی دست سازمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

عوارض کرم معجزه گیاهی دست ساز را از این سایت دریافت کنید.

درمان عوارض کرم دست ساز

عوارض کرم اگوستا گلدن پریل معجزه پاکستانی کرم های ضدلک و سفید کننده پوست که بصورت دست ساز، ترکیبی و پاکستانی و حتی کرم های ضدلک که بدون مجوز عرضه می شوند بسیار خطرناک هستند و در صورت استفاده طولانی مدت باعث تیرگی شدید پوست و احتمالا سرطان پوست می شود. این نوع کرم ها

مشاوره رایگان تلفنی و تلگرامی

درمان عوارض کرم دست ساز

عوارض کرم اگوستا گلدن پریل معجزه پاکستانی

کرم های ضدلک و سفید کننده پوست که بصورت دست ساز، ترکیبی و پاکستانی و حتی کرم های ضدلک که بدون مجوز عرضه می شوند بسیار خطرناک هستند و در صورت استفاده طولانی مدت باعث تیرگی شدید پوست و احتمالا سرطان پوست می شود.

این نوع کرم ها حاوی هیدروکینون و کورتون هستند که در صورت استفاده معمولا در طول مدت خیلی کوتاه پوست بدون لک و کاملا شفاف می شود و با این احساس رضایت بخش کاذب باعث می شود که حداقل دو ماهی استفاده کنید. در این مدت کورتون و هیدروکینون پشت پرده کار خودش رو کرده و باعث آسیب شدید به پوست می شود.

اگر بخواهید لک را درمان کنید حتما کرم فاقد هیدروکینون باشه و حتما حتما دارای مجوزبهداشتی ایران باشه. اگر محصول ضدلکی بدون مجوزبهداشتی باشد به هیچ عنوان استفاده نکنید. در زیر یک نمونه کرم که بدون هیدروکینون و دارای مجوزبهداشتی وزارت بهداشت هست معرفی می شود. این کرم از سال ۹۳ در ایران توسط پزشکان تجویز می شود و بمرور زمان و بدون اسیب پوستی و بدون بازگشت باعث درمان لک پوستی می شود.

برخی از خواص کرم ضدلک و روشن کننده خیلی قوی پوست آربوتین:

– عصاره غلیظ از آربوتین، بری بری، شیرین بیان و AHA گیاهی

– حاوی کمپلکس روشن کننده پوست

– برطرف کننده لک ناشی از ملاسما، حاملگی، آفتاب، افزایش سن، جای جوش و کک ومک

– درمان لک و تیرگی ناشی از پلکسر، لیزر، میکرو، لایه برداری و…

– روشن کننده قوی پوست های تیره، گندمی و سبزه بدون بهم زدن ملانین پوست

– فاقد هیدروکینون

– بدون عوارض و بهم ریختگی ملانین پوست

– یکنواخت کننده و شفاف کننده رنگ چهره

– مرطوب کننده

– محافظت پوست در برابر رادیکالهای آزاد

– مدت استفاده حداقل ۲ ماه

– ساخت فرانسه

– شرکت سازنده Paris Dome S.A.D

– دارای مجوز بهداشتی ۱۰۱۵۲۶۴۴۴۸۹۴۹۷۲۴

نحوه استفاده: هر روز صبح و شب برروی لک یا کل صورت بمالید و حداقل ۵ ساعت برروی پوست نگه دارید.

» برای مشاهده توضیحات کرم ضدلک و روشن کننده اربوتین اینجا کلیک نمایید

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : bazaak.ir

از عوارض کرم معجزه خبر داری ؟ میدونی چقد این کرم خطرناکه ؟ حتما بخون

کرم معجزه شب یا قاتل پوست و زیبایی شما ؟ آیا از عوارض وحشتناک کرم معجزه اطلاع دارید ؟ آیا می دانید که این محصول تا به حال چند نفر را از ...

از عوارض کرم معجزه خبر داری ؟ میدونی چقد این کرم خطرناکه ؟

از عوارض کرم معجزه خبر داری ؟ میدونی چقد این کرم خطرناکه ؟

این روزها در بازارهای ایران کرمی در حال خرید و فروش است که قطعا همه از آن به عنوان یک معجزه واقعی درمانی برای پوست یاد می کنند . امروز میخواهیم درباره عوارض کرم معجزه شب صحبت کنیم که این روزها خیلی ها را درگیر خود کرده است .

اما هیچ کس واقعیت را درباره این محصول به مصرف کنندگان نگفته و نمی گوید ، روزهای سختی را مشتری های فروشگاه آبان تحت درمان بوده اند تا از شر عوارض وحشتناک این محصول رهایی یابند .

فروشگاه آبان برخلاف باور افراد کلاهبردار ، هدفش فقط و فقط ارائه مدارک کامل درباره محصولات درمانی پوستی است که خیلی از افراد فقط و فقط برای سود بیشتر آن ها را می فروشند .

ما طبق تعهدات خود به شما هموطنان عزیز هر چیزی که در واقعیت کرم معجزه وجود دارد را بیان می کنیم و هدفمان تخریب فرد یا فروشگاهی یا تشویش ذهن های مصرف کنندگان این محصول نیست .

تمام موارد ارائه شده در این صفحه طبق تجربه چندین ساله و مشاوره های متعدد و طولانی مدت در رابطه با رفع عوارض ناشی از کرم معجزه بر روی پوست مشتریان فروشگاه است .

شاید بخواهید بدانید که خواص کرم معجزه چیست ، پس اگر شما هم از جمله مصرف کنندگان یا جویندگان این کرم هستید ، حتما با ما همراه باشید .

کرم معجزه چیست ؟

کرم معجزه شب یا همان کرم معجزه ، یک کرم دست ساز با انواع مختلف بسته بندی های بی کیفیت و بی در و پیکر است که در تمام کشور در حال خرید و فروش است .

کرم معجزه سبز رنگ سبز ، قوطی زرد ، قوطی قرمز ، قوطی صورتی و … از جمله بقیه قوطی هایی که هیچ رد و نشانه از تولید کنندگان آن بر روی هیچ کدام درج نشده است .

موادی بسیار قوی در آن به کار رفته است که پوست شما را در کمتر از سه مرتبه استفاده بسیار دگرگون می کند . آنقدر این تغییرات زیاد و قوی است که شما را شدیدا ترقیب می کند تا مجدد از آن استفاده کنید .

تاثیرات و خواص کرم معجزه شب

از جمله موارد در تاثیر کرم معجزه گزینه هایی است که اینجا برایتان ذکر می کنیم :

از بین برنده تمامی لک و جوش ها

درمان تیرگی و افتادگی پوست

از بین برنده جوش های زیر پوستی و سر سیاه و سطحی

درمان اسکارها و منافذ باز پوست

تقویت شادابی و سرزندگی پوست

و …

اما این ها قطعا عوارضی است که فقط مشاهده می شوند اما ماندگار نیستند . عوارض کرم شب معجزه آنقدر زیاد است که به این راحتی ها نمی توان در یک مطلب کوتاه به آن ها اشاره کرد .

مثلا شما سرماخورده اید ، حالا می خواهید شربت سرماخوردگی استفاده کنید . به جای اینکه هر ۸ ساعت یک قاش شربت میل کنید ، ۲ قاشق یا بیشتر میل کنید و فکر کنید که چون بیشتر شربت میل کرده اید زودتر خوب می شوید .

شاید هم وقعا زودتر خوب شوید ، اما می دانید که بعدا این مقدار مصرف چه بلایی سر معده شما خواهد آورد ؟ کرم شب معجزه اصلی و تقلبی هم فرقی ندارد ، هر دو همین کار را با پوست شما می کنند .

تاثیر ناگهانی و عالی اما تخریبی پنهان و خطرناک ، حتما الان با خودتان می گویید که خب من درست استفاده می کنم و فلان ، اگر چنین طرز فکری دارید حتما تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا بفهمید که این کرم هیچ وقت نمیتواند برای شما مفید باشد .

حتی خیلی ها به دنبال عوارض صابون معجزه هستند که خب ما واقعا صابون این محصول را ندیده ایم اما چه باشد و چه نباشد ، به نظر ما هیچ تفاوتی با هم ندارند .

کرم معجزه برای جوش خوب است ؟

بله قطعا این کرم دست ساز برای از بین بردن جوش های صورت شما خوب است اگر خوب نبود که این همه معروف نمیشد .

اما هر معروفیتی دلیل عالی بودن نیست ، در واقع کرم معجزه فقط خوب است اما عالی نیست چون همانطور که در تمام بخش های این مقاله عرض کرده ایم کرم معجزه فقط برای چند روز اول خوب است .

تاثیر خود را می گذارد و بعد با نازک کردن پوست و رفتن به عمق پوست از زیر شروع به خراب کردن پوست و از بین بردن بخش عمده ای از سلول های پوستی شما می کند .

چه یکبار چه صدبار و چه هزاربار شما از این کرم استفاده کنید ، مهم تعداد دفعات استفاده نیست مهم عوارضی است که به محض استفاده یا قطع کرم معجزه به سراغ پوست شما می آید .

پس اگر فقط رفع سریع جوش ها برایتان مهم است و هیچ اهمیتی به عوارض خطرناک این کار نمی دهید ، کاملا در استفاده از کرم دست ساز معجزه صاحب اختیار هستید .

کرم شیشه و صابون شیشه اصلی + روش استفاده صحیح و خواص و عوراض

کرم شیشه و صابون شیشه اصل یک محصول فوق العاده دیگر از کشور پاکستان است […]

بیشتر بخوانید …

پس چرا می گوییم این کرم مضر است ؟

بگذارید راحت و واضح به شما بگوییم ، اگر شما خدایی نکرده سرما بخورید ، برای خوب شدنتان هر ۸ ساعت به جای یک قاشق شربت سرما خوردگی حاضرید ۴ قاشق شربت بخورید ؟ به نظرتان تاثیرش چطور است ؟

ما می گوییم که قطعا روند خوب شدن شما در بعضی موارد ممکن است سریعتر شود ، اما آیا این رفتار عوارضی ندارد ؟

قطعا که دارد ، کرم معجزه هم همینطور تاثیر گذاری دارد . مشکلات پوست شما را با دوز قوی تر در سریعترین زمان ممکن درمان می کند ولی امان از عوارضی که بعدا برای شما خواهد داشت .

تفاوت تاثیر کرم معجزه با بقیه کرم های ضد لک در این است که مثلا شما بخواهید بعد از چند روز به حمام بروید و کثیفی های پوست خود را از بین ببرید .

حالا شما با لیف و سفیدآب کثیفی های پوستتان را از بین می برید یا با چاقو یا تیغ یک لایه از پوست خود را برش میزنید و بر می دارید ؟

دقیقا سفیدآب و لیف در اینجا نقش بقیه کرم ها را دارند و کرم معجزه نقش تیغ و چاقو را دارد ، دیگر قضاوتش با خودتان است .

ترکیبات کرم معجزه چیست ؟

یکی می گوید ترکیبات این محصول : روغن آرگان روغن گل بنفشه کرم پاستور ویتامین E امگا ۳ و ۶, ویتامین C + است .

یکی دیگر می گوید : سفیدآب نقره هم در حد نصف قاشق مربا خوری ، کرم ارچ اصل تایلند ۲ عدد ، پاستور اصل زاهدان ۱عدد ، مرهم سبز نصف ، خاک شیر مقدار کمتر از نصف قاشق مربا خوری و…  است .

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : shopaban.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب