• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۳

          آزمون مشاوران رسمی مالیاتی

آزمون مشاوران رسمی مالیاتیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

آزمون مشاوران رسمی مالیاتی را از این سایت دریافت کنید.

ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

در این مقاله هیوا به جزئیات و نکات مهمی در رابطه با ثبت نام آزمون ۱۴۰۱ انتخاب اعضای مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1401 به همراه نحوه و شرایط آن پرداخته شده است.

ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران

پنجمین دوره آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سال 1401 برگزار خواهد شد. داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در این آزمون که شرایط عمومی و اختصاصی لازم را دارند، می توانند در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

برای مشاوره ثبت نام آزمون انتخاب اعضای مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

برای مشاوره ثبت نام آزمون انتخاب اعضای مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با هدف تصحیح و نظارت بر اجرای قوانین مالیاتی در سازمان ها و سطوح مختلف جامعه تاسیس شده است. این مجموعه با استخدام و جذب نیروهای متخصص و با سابقه در زمینه امور مالیاتی سعی در بهبود عملکرد و افزایش بازدهی جامعه مشاوران مالیاتی را دارد.

داوطلبانی که سابقه فعالیت در حوزه های مرتبط با امور مالی و مالیاتی را داشته و علاقه مند به ورود و عضویت در جامعه مشاورین مالیاتی ایران هستند، می توانند در آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1401 شرکت کرده و با طی مراحل پذیرش، حق عضویت این سازمان را کسب کنند.

از این رو در ادامه این مقاله به منظور آگاه سازی متقاضیان شرکت در آزمون سال ۱۴۰۱، علاوه بر زمان، نحوه و شرایط ثبت نام، منابع آزمونی و حدنصاب قبولی آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401 را نیز ارائه داده ایم.

زمان ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

ثبت نام و برگزاری آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال ۱۴۰۱ زیر نظر سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می شود. هیات تشخیص صلاحیت مشاوران رسمی مالیاتی کشور پس از تدوین قوانین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران، دستورالعمل پذیرش مشاوران را برای سازمان سنجش ارسال می کند.سازمان سنجش نیز به عنوان مجری برگزاری آزمون زمان و نحوه ثبت نام و زمان و نحوه برگزاری آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران را تعیین کرده و با انتشار اطلاعیه ای، جزئیات ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی 1401 را به داوطلبان متقاضی اطلاع رسانی می کند.

طبق تقویم زمان ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سال گذشته، ثبت نام این آزمون از اوایل شهریور آغاز شده و تا نیمه های شهریور ماه ادامه داشته است. با توجه به این موضوع احتمالا زمان ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401 نیز از شهریور ماه آغاز می شود.

ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401 هنوز آغاز نشده است.

همچنین به محض تمدید شدن مهلت ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران ۱۴۰۱ در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد. علاوه بر این، داوطلبان می توانند با شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، شانس خود را برای فعالیت در حیطه رشته خود امتحان کنند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

نحوه ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود. داوطلبان متقاضی می توانند در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان اطلاعیه راهنمای ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران ۱۴۰۱ را مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند.

مراحل ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org

انتخاب گزینه " سایر آزمون های استخدامی از منوی سمت راست صفحه "

انتخاب گزینه " ثبت نام پنجمین آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالياتی ايران 1401"

پرداخت هزینه ثبت نام به میزان تعیین شده و تهیه کارت اعتباری در سال گذشته

ورود به سامانه ثبت نام با استفاده از سریال خریداری شده

تکمیل فرم ثبت نام و بارگذاری مدارک

تایید نهایی اطلاعات و دریافت شماره پرونده

داوطلبان می توانند با شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۱، در یکی از سازمان ها و یا ارگان های متقاضی جذب نیرو، استخدام شوند. برای اطلاع از جزئیات برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی می توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

راهنمای تصویری ثبت نام آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1401

جست و جوی عبارت "سازمان سنجش" و یا "sanjesh.org" در کادر بالا و یا میانی مرورگر

انتخاب اولین گزینه نمایش داده شده تحت عنوان " سازمان سنجش و آموزش کشور "

ورود به سایت سازمان سنجش و انتخاب گزینه سایر آزمون های استخدامی از کادر سمت راست صفحه

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

اطلاعیه برگزاری چهارمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

اطلاعیه مهم   بدین وسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام شرکت در چهارمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سال 1400 می رساند: برای آگاهی از شرایط و نحوه ی ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور…

اطلاعیه برگزاری چهارمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

اطلاعیه مهم 

بدین وسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام شرکت در چهارمین آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در سال 1400 می رساند:

برای آگاهی از شرایط و نحوه ی ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.iactc.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب