شاخص آلودگی هوا تهران فردا سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱ + تعطیلی♦️پیش‌بینی تداوم آلودگی هوای تهران تا بامداد فردا

معاون اداره کل هواشناسی استان تهران:
????️شدت آلودگی هوای امروز همچون روز گذشته پیش‌بینی می‌شود. هرچند که به‌طور دقیق همان شاخص و همان میزان نیست اما تقریبا مشابه روز گذشته خواهد بود و غلظت آلودگی هوا ناشی از خیزش گرد و خاک تا فردا صبح (۴ مردادماه) در سطح تهران باقی خواهد ماند.
????️این آلودگی هوا منشا داخلی دارد و از اطراف تهران و البرز نشات می‌گیرد./ ایسنا

تداوم آلودگی هوای پایتخت برای گروه‌های حساس

میانگین کیفیت هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

♨️ پایتخت در وضعیت آماده‌باش

????معاون عمرانی استاندار تهران از آماده‌باش تمام بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به خاطر افزایش آلودگی هوا برای روز دوشنبه ۳ مرداد خبر داد.

????در حال حاضر شاخص آلودگی هوای استان تهران عدد ۱۴۷ یعنی در وضعیت ناسالم است.

تهران بار دیگر به عنوان آلوده‌ترین شهر جهان اعلام شد

‌ ايران: وبسایت آی‌کیو ایر که آلودگی شهرهای جهان را رصد می‌کند، در ساعاتی از شامگاه یکشنبه و بامداد دوشنبه تهران را به عنوان آلوده‌ترین شهر جهان معرفی کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، آلودگی تهران در روز دوشنبه در وضعیت بنفش است و مراکز درمانی آماده‌باش هستند

هشدار وزش باد شدید و آلودگی هوا در استان تهران

????مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از هشدار سطح نارنجی در استان به دلیل وقوع وزش باد شدید و افزایش گرد و غبار خبر داد.

????زمان شروع این مخاطره از امشب یکشنبه د‌وم مرداد ماه تا دوشنبه سوم مرداد ماه ادامه خواهد داشت، منطقه اثر وزش باد در مناطق غربی و جنوبی استان تهران پیش‌بینی شده است.

????مردم از تردد غیرضروری در هوای باز بویژه بیماران تنفسی، افراد سالخورده، کودکان و آتش زدن بقایای کشاورزی خودداری کنند.

????شکستن درختان فرسوده و سازه‌های سست و نیمه کاره، سقوط اجسام از ارتفاع از مخاطرات وزش باد شدید خواهد بود به همه شهروندان توصیه می‌شود در این خصوص احتیاط لازم را داشته با‌شند.

 

اشتراک گذاری در واتساپ:

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب