توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

افزایش شهریه سرویس های مدارس اعلام شد


. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، نورعلی عباسپور گفت: نرخ هزینه سرویس‌های مدارس در شهر‌ها و مناطق مختلف مشخص شده است و برای ثبت نام اولیه حداقل 20 درصد از کل هزینه سرویس سالانه دریافت خواهد شد.

وی اضافه کرد: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، رانندگان سرویس مدارس امسال باید هر دو دُز واکسن خود را دریافت کرده و کارت واکسیناسیون کرونا داشته باشند. همچنین استفاده دانش‌آموزان از سرویس‌های مدارس باید با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و به تعداد نصف ظرفیت خودرو باشد.

عباسپور تاکید کرد: در صورت بازگشایی هر مدرسه دانش‌آموزان می‌توانند از لباس فرم سال گذشته استفاده کنند و ملزم به تغییر آن و یا خرید لباس جدید نخواهند بود.

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: شورای هر مدرسه باید بر اجرای این موضوع نظارت کامل داشته باشد.

عباسپور تصریح کرد: شورا و انجمن اولیا و مربیان سال گذشته هر مدرسه ، تا تشکیل شورا و انجمن جدید معتبر است.

وی افزود: دریافت هرگونه کمک نقدی و غیرنقدی الزامی مدرسه از اولیا تخلف محسوب می شود و شرکت دانش آموزان در فعالیت‌های فوق برنامه مدرسه نیز کاملا اختیاری خواهد بود.

عباسپور گفت: خانواده ها، سال تحصیلی گذشته 400 میلیارد تومان کمک نقدی به مدرسه‌ها داشته‌اند که معادل این مبلغ نیز کمک‌های غیرنقدی بوده است.

وی افزود: سال تحصیلی گذشته بیش از 70 هزار تلفن همراه و تبلت توسط اولیا خریداری شد و دراختیار دانش‌آموزان کم بضاعت قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب