• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۴

          دریافت ریز نمرات دیپلم

دریافت ریز نمرات دیپلممهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

دریافت ریز نمرات دیپلم را از این سایت دریافت کنید.

چگونه ریز نمرات دبیرستان را بگیریم؟ (اخذ ریز نمرات دیپلم)

شما جهت مشاهده ریز نمرات مدرک تحصیلی دبپلم، باید مدارکی را به ما ارائه دهید تا بتوانیم از طریق آمورش و پرورش برای شما اطلاعات لازم را دریافت کنیم.

چگونه ریز نمرات دیپلم بگیریم؟

چگونه ریز نمرات دیپلم بگیریم؟ نحوه استفاده از سامانه دریافت ریز نمرات

شاید برایتان سوال پیش بیاید که چگونه ریز نمرات دبیرستان را بگیریم بگیریم؟ آیا دریافت ریز نمرات دیپلم کاری دشوار است؟ باید در پاسخ به این سوالات به شما بگوییم که انجام این کار بسیار راحت و آسان می باشد. فقط کافیست که به دبیرستان دوران مدرک دیپلم خود مراجعه نمایید و با ارائه مدارک کافی از خود تمام ریز نمرات مدرک دیپلمتان را دریافت کنید.

اما اگر به محل تحصیلی خود و یا دبیرستان خود دسترسی ندارید، می توانید به یک سایت معتبر جهت استعلام مدرک تحصیلی آموزش و پرورش خود مراجعه نمایید. مجموعه ما همان جایی است که شما به دنبال آن هستید. شما عزیزان می توانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان ما و ارائه مدارک خود، تمامی ریز نمرات مقاطع تحصیلی دبیرستان خود را دریافت کنیدو با ما همراه باشید تا از روش استعلام گیری ما بیشتر مطلع شوید.

آیا امکان دریافت ریز نمرات دیپلم وجود دارد؟

اکثر مراجغ تحصیلی در پاسخ به این سوال که چگونه ریز نمرات دبیرستان را بگیریم، می گویند که باید امضا مدیر و ناظم دبیرستان خود را داشته باشید. اما شاید شما به دبیرستان که مدرک دیپلم خود را دریافت کردید دسترسی نداشته باشید و یا به مدیر و ناظم آن مقطع تحصیلی دسترسی نداشته باشید، باید چکار کرد؟ همانطور که گفته شد مجموعه ما این امکان را به شما می دهد تا بدون مراجعه به هیچگونه مراجع تحصیلی، ریز نمرات درسی خود را دریافت کنید. شما می توانید با خیال راحت مدارک خود را به ما ارئه دهید.

چطور به ما اعتماد کنید؟!

شما جهت دریافت استعلام از مدرک خود و مشاهده ریز نمرات دیپلم، باید مدارکی را به ما ارائه دهید تا بتوانیم از طریق آمورش و پرورش برای شما اطلاعات لازم را دریافت کنیم. برای اعتماد کردن به ما فقط کافیست نمونه استعلام هایی که ما به تعداد زیادی از دانشجو ها ارائه دادیم را مشاهده کنید. در این صورت می توانید با عتماد کامل مدرک های لازم را برای دریافت ریز نمرات برای ما ارسال کنید.

ویژگی های استعلام گرفتن از مدرک دیپلم به صورت اینترنتی:

صرفه جویی در زمان صرفه جویی در هزینه

دریافت ریز نمرات دیپلم کامل و دقیق

دریافت اطلاعات کافی تحصیلی

معتبر و قابل استفاده در انواع اداره های دولتی

آیا سامانه دریافت ریز نمرات ما معتبر است؟

در ادامه مقاله “چگونه ریز نمرات دبیرستان را بگیریم” در پاسخ به این سوال باید گفت که تمامی استعلام های ما از ریز نمرات دیپلم شما و مدراک دانشگاهی شما کاملا معتبر است و شما می توانید با استفاده از در مراکز دولتی و یا دیگر مشاغل دیگر مشغول به کار شوید. همانطور که می دانید امروزه برای استخدام در تمامی شرکت ها از شما مدرک تحصیلی می خواهند و شما نیز برای اثبات معتبر بودن مدرک خود نیاز به یک استعلام کامل و معتبر دارید. پس همین الان برای استعلام گرفتن مدرک  تحصیلی خود اقدام نمایید تا راهی به سوی پیشرفت خود باز کنید.

نحوه گرفتن ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی

همانطور که گفته شد شما برای استعلام مدرک دیپلم خود نیاز دارید که به دبیرستان و یا مراجع تحصیلی خود دارید و باید برای دریافت ریز نمرات دیپلم خود امضا از مدیر و ناظم دبیرستان داشته باشید. اما ما به اینجا امده ایم تا کار را برای افرادی که دسترسی به دبیرستان و محل تحصیل خود ندارند آسان کنیم.

شما می توانید در کمترین زمان و کمترین هزینه ریز نمرات دیپلم خود را از ما دریافت کنید. امیدوارم که با خواندن این مطالب به پاسخ سوال خود که چگونه ریز نمرات دبیرستان را بگیریم؟ رسیده باشید. شما می توایند با نظرات خود ما را نقد و یا حمایت کنید. همچنین می توانید برای اطلاعات بیشتر از نحوه استعلام مدرک تحصیلی آموزش و پرورش با کارشناسان سامانه دریافت ریز نمرات ما در تماس باشید. از صبوری و شکیبایی شما برای خواندن این مطالب متشکریم.

منابع: wikipedia
برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : alumni-iau.info

دریافت معدل کتبی دیپلم

امکان دریافت معدل کتبی دیپلم فراهم شد. سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم به صورت الکترونیک امکان مشاهده و دریافت را فراهم می آورد.

دریافت معدل کتبی دیپلم

دسته بندی کنکور دیدگاه ها ۳۳

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دریافت معدل کتبی دیپلم برای تمامی آن دسته از داوطلبانی که مشمول اعمال سوابق تحصیلی می شوند ضروری است. پس از ورود به سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم لازم است اطلاعات دانش آموزی و هویتی خود را وارد نمایید. سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم امکان مشاهده سوابق تحصیلی را به صورت آنلاین فراهم می آورد. به هنگام مراجعه به dipcode.medu.ir یا همان سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم، کدی به شما تعلق خواهد گرفت که این کد در واقع منحصر به شما خواهد بود.

برای آشنایی با سامانه pada.medu.ir جهت ثبت نام و دریافت کارنامه کلیک کنید.

با توجه به اینکه معدل کتبی سهم مهمی برای پذیرش شما خواهد داشت، لذا توصیه ما به شما دانش آموزان عزیز این است که اگر از معدل پایینی برخوردار هستید، برای ترمیم معدل دیپلم اقدام نمایید. دریافت معدل کتبی دیپلم تنها برای آن دسته از داوطلبانی که مدارک خود را از سال 84 به بعد دریافت نموده اند و همچنین آن دسته از داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را بعد از سال 91 دریافت نموده اند، لازم و ضروری است که برای دریافت این کد اقدام نمایند.

برای مشاهده و دریافت معدل کتبی دیپلم توسط کارشناسان ما و همچنین اطلاع از زمان تعیین شده برای ورود به سامانه کنکوری های جدید با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

دریافت معدل کتبی دیپلم به صورت الکترونیکی می باشد و نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از ادارات نخواهد بود.

فهرست محتوا [نمایش]

داوطلبان مشمول دریافت معدل کتبی دیپلم چه کسانی هستند؟

شرط معدل و نوع مشمولیت در نظر گرفته برای آن تنها برای داوطلبان خاصی اعمال می شود و همه داوطلبان را شامل نخواهد شد. تمامی آن دسته از داوطلبانی که سوابق تحصیلی آنان از تاریخ 98/04/20 بر روی سامانه قرار می گیرد، چنانچه تغییری در سوابق تحصیلی مشاهده نمایند، می توانند جهت پیگیری آن تا تاریخ 98/04/23 جهت پیگیری و اصلاح موارد اقدام نمایند. جهت رفع ایرادات و نواقص موجود در آن برگه می توانند با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران ) تماس حاصل نمایید.

تمامی آن دسته از داوطلبانی که تحصیل آنان به صورت سالی واحدی و ترمی واحدی بوده و فارغ التحصیل دیپلم سال های 1384 به بعد می باشند و یا مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال 1391 به بعد دریافت نموده اند.

تمامی آن دسته از داوطلبان نظام جدید که بر اساس نظام آموزشی 3-3-6 دیپلم خود را در خرداد ماه دریافت نموده اند نیز مشمول این مورد می باشند.

در سال های گذشته با توجه به اینکه کنکور سراسری به دو صورت نظام قدیم و نظام جدید می باشد، لذا هر یک از داوطلبانی که دیپلم آنان نظام قدیم می باشد و حال باید برای آزمون نظام جدید ثبت نام کنند، با توجه به اینکه سطح سوالات برای هر یک از نظام ها متفاوت می باشد، برای محاسبه سنوات اخیر دانش آموزان محاسبات خاصی به علاوه تراز و نمره منظور می گردد که با توجه به فرمول مورد نظر این شرایط قابل محاسبه است.

برای دریافت مشاوره کنکور انسانی بر روی لینک کلیک کنید

داوطلبان مشمول زیر اطلاعاتی در سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم نخواهند داشت

همانطور که ذکر شد، با توجه به تاثیر مثبت معدل برای پذیرش در دانشگاه های سراسر کشور، تمامی آن دسته از داوطلبانی که دارای شرایط باشند، مدرک آنان مورد تائید قرار بگیرد، می توانند از این سهمیه استفاده نمایند. اما داوطلبان غیر مشمول که اطلاعاتی برای آن ها به هنگام چاپ وجود ندارد داوطلبان زیر می باشند.

تمامی فارغ التحصیلانی که قبل از سال 84 مدرک خود را دریافت نموده باشند.

تمامی فراغ التحصیلان شاخه نظری ، فنی و و حرفه ای و کاردانش  که قبل از شهریور ماه 1395 فارغ التحصیل شده اند  و رشته های غیر نظری  همانند دانشسرا ها تحصیل نموده اند.

تمامی فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی نظام قدیم که آموزش متوسطه خود را گذرانده اند.

فارغ التحصیلانی که دیپلم خود را در رشته های تطبیقی مدارس غیر ایرانی خارج از کشور گذارنده اند.

برای دریافت پاسخ سوال اینکه مباحث آسان زیست کنکور کدامند؟ بر روی لینک کلیک کنید.

راهنمای دریافت معدل کتبی دیپلم

پس از اینکه موفق به ورود به سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم شدید، می توانید برای مشاهده کد سوابق تحصیلی خود به سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها وارد شوید. در صورتی که آدرس را به درستی وارد نموده باشید، با صفحه ای همانند تصویر زیر روبه رو خواهید شد. که برای دریافت این کد لازم است تا بر روی لینک “برای مشاهده سوابق و دریافت کد سوابق تحصیلی اینجا را کلیک کنید” کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : irantahsil.org

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب