ورزش تی آر ایکس بانوان

ورزش تی آر ایکس بانوانبچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

ورزش تی آر ایکس بانوان را از این سایت دریافت کنید.

ورزش تی آر ایکس برای خانم ها

تی آر ایکس چیست،ورزش تی آر ایکس برای خانم ها،آیا تی آر ایکس برای بانوان بهتر است،مزایای تی آر ایکس برای بانوان،ورزش تی آر ایکس،دستگاه تی آر ایکس برای خانم‌ها،مزایای TRX برای زنان،مزایای تی آر ایکس برای زنان چیست،عوارض ورزش تی آر ایکس

ورزش تی آر ایکس برای خانم ها

مجموعه: زیبایی اندام

تی آر ایکس چیست

فواید و عوارض ورزش تی آر ایکس

با توجه به این که بانوان عزیز تصمیم پرحجم کردن عضلات را ندارند و صرفا به دنبال تناسب اندام هستند ورزش تی آر ایکس نسبت به ورزش بدنسازی بسیار موثر تر است. زیرا در ورزش بدنسازی و کار با دستگاه مقصود پرحجم و درشت کردن عضلات می باشد در صورتی که رشته تی آر ایکس متمرکز بر فرم دهی و چربی سوزی میباشد.

چنانچه به دنبال لاغری و فرم دهی به بدن هستید رشته تی آر ایکس مناسب شماست. اگر به دنبال افزایش تعادل و انعطاف هستید ورزش یا تی آر ایکس مناسب شماست.

تی آر ایکس چیست؟

ورزش تی آر ایکس کوتاه شده Total Resistance Exercise میباشد و به معنی مجموعه تمرین های مقاومتی است که نخستین بار توسط نیروی دریایی ارتش آمریکا ابداع گردید، این تمرینات بر پایه وزن بدن میباشد که با طناب مخصوص آن انجام می شود.

ورزش تی آر ایکس ورزشی است که با وزن بدن و ایجاد تعادل استقامت و تناسب اندام را بهمراه می آورد. تی آر ایکس ورزش رو به رشدی است که در سال های گذشته با استقبال بسياري روبرو شده است. این ورزش که از محبوبیت چشم گیری برخوردار است، برای چربی سوزی، رسیدن به اندام مطلوب و حتی اماده سازی نیروهای نظامی و آتش نشانی هم استفاده می شود.

ورزش تی آر ایکس

به چه دلیل دستگاه تی آر ایکس برای خانم‌ها عالی است؟

هنگامی که ورزش trx را با دیگر ورزش ها و تمرین های لاغری مقایسه می کنیم، به این نتیجه می رسیم که ورزش trx و لاغری فواید بسياري برای خانم‌ها دارد. مقصود خانم‌ها از ورزش بطور کلی لاغری و تناسب اندام است.

این ورزش تمام بدن را درگیر می کند و سبب چربی سوزی و سوزاندن کالری می شود و به این ترتیب به شما کمک می کند تا علاوه بر این که راحت تر به بدن ایده‌ال خویش برسید، بدنی قدرتمند تر و سالم تر هم داشته باشید. فراموش نکنید که ورزش trx مقاومت بدن شما را بسیار بالا برده و به شما قدرت کنترل این مقاومت را خواهد داد. تمرین های تی آر ایکس به شما اجازه می دهد تا قدرت بدنی خویش را به چالش بکشید و مرکز قدرت بدن خود را نسبت نوع چالش تغيير دهید.

ورزش تی آر ایکس، ورزشی کاملاً اقتصادی است. شما نیازی به تهیه ماشین های گران قیمت بدنسازی نخواهید داشت. قيمت سازه این ورزش گران نیست و چنانچه امکان نصب آنرا در منزل ندارید، میتوانید تنها با تهیه کش آن و نصب آن به سقف یا در اتاق آغاز به انجام این ورزش بکنید. برای انجام این ورزش شما حتی نیازی به تهیه دستکش یا کفش مناسب با این ورزش ندارید. شما میتوانید هر نوع کفش و لباس ورزشی برای انجام تمرین های trx بپوشید.

ورزش تی آر ایکس برای خانم ها

مزایای TRX برای زنان چیست؟

TRX برای بانوان فواید و مزایای مخصوصى دارد که باعث برتری آن در مقایسه با دیگر ورزش ها می شود:

- تمرین های TRX تمام بدن را درگیر می کند، کالری و چربی های اضافی را می سوزاند، به این ترتیب شما را به اندام ایده‌ال تان نزدیک می کند. این تمرینات نه تنها چربی های بدن را کاهش می دهد، بلکه به حفظ سلامتی و استقامت بدن هم کمک می کند.

- انجام تمرین های TRX از نظر اقتصادی به صرفه است، زیرا نیازی به تجهيزات و دستگاه های ورزشی ندارد. تنها چیزی که بدان احتیاج دارید، کش یا باند TRX است. به این ترتیب با هزینه کمی میتوانید فعالیت ورزشی کارامد و مؤثری داشته باشید.

- تمرین های TRX به شما توانایی کنترل قدرت و مقاومت بدنی را می دهد. در این تمرینات میتوانید به سادگی، وضعیت بدن تان را تغيير دهید یا شدت فعالیت را کم یا زیاد کنید. به همین علت تمرین های TRX برای هر شخصی در سطحی از امادگی جسمانی مناسب است.

- تمرین های TRX را میتوانید بدون استفاده از دستکش یا کفش ورزشی انجام دهید. نیازی به حضور در باشگاه یا سالن ورزشی ندارید. تنها کافی است کش را به درب اتاق آویزان کنید و تمرین های خویش را شروع کنید.

پیشنهاد ویژه

میخوای بدونی پرسودترین ارز دیجیتال کدومه؟

بلیط آنلاین اتوبوس،متناسب با بودجه ای که میخوای!

تو این گرانی ها هم میشه باهزینه کم سفر بری

- TRX وزرشی مؤثر و کارآمد است که باعث هماهنگ سازی عصب و عضله، بالا بردن تعادل ذهنی و فیزیکی، استقامت و انعطاف پذیری می شود.

- برنامه های تخصصی برای ورزشکاران حرفه ای و رشته های ورزشی تخصصی

مزایای TRX برای زنان

عوارض ورزش تی آر ایکس

در قبال فایده های ویژه ای که هر ورزش میتواند داشته باشد مضراتی هم باتوجه به توانایی های اشخاص در انجام تمرین های آن ورزش ممکن است بوجود آید. تمرین های تی آر ایکس چون با بندهای مخصوص انجام می شود در صورت نداشتن اطلاعات کافی در خصوص کار با آن ها و این که این طناب ها بدن را درحالت تعلیق قرار میدهند ممکن است سبب ایجاد آسیب دیدگی در اشخاص شود.

افردی که سابقه ورزش کردن ندارند برای آغاز تی آر ایکس از ورزش های سبک تر بهتر است اقدام کنند و بعد با ایجاد امادگی لازم برای بالا بردن مقاومت بدن این ورزش را انجام دهند. افردی که از نظر قدرت بدنی بسیار ضعیفند و یا سابقه آسیب دیدگی های مفصلی دارند در انجام تمرین های تعلیقی با لوازم trx باید دقت لازم را نموده و زیر نظر مربی حرفه ای باشند

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.beytoote.com

آیا تی آر ایکس برای بانوان بهتر است؟

چه ورزشی برای بانوان بهتر است؟ آیا تی آر ایکس برای بانوان بهتر است؟ این سوال بسیاری از ورزشکاران بانو میباشد که با آشنایی با ورزش های مختل

مقاله

آیا تی آر ایکس برای بانوان بهتر است؟

تیر 26, 1400 ارسال توسط مدیر سایت

01 شهریور

آیا تی آر ایکس برای بانوان بهتر است؟

این سوال بسیاری از ورزشکاران بانو است که برای بانوان چه ورزشی مناسب است؟

ذات ورزش بسیار نیکو و خوب است اما اهمیت انتخاب ورزش برای بانوان بسیار مهم است. البته هر فرد بسته به نیاز بدنی خود و علاقه ورزشی خود میتواند یک رشته ورزشی را انتخاب کند. در این بین سوال های متعددی وجود دارد که کدام ورزش برای بانوان مفید تر است.

کدام ورزش مناسب است؟

با توجه به اینکه بانوان عزیز قصد حجیم کردن عضلات را ندارند و صرفا به دنبال تناسب اندام هستند ورزش تی آر ایکس نسبت به ورزش بدنسازی بسیار مفید تر است. زیرا در ورزش بدنسازی و کار با دستگاه هدف حجیم و درشت کردن عضلات میباشد در صورتی که رشته تی آر ایکس متمرکز بر فرم دهی و چربی سوزی میباشد.

به علت اینکه ورزش بدنسازی برای بانوان ضایعاتی را نیز بوجود می آورد شدیدا توصیه میکنیم که ورزش بدنسازی را انتخاب نکنند. در صورتی که ورزش تی ار ایکس به هر دلیلی مورد علاقه یکی از بانوان عزیز نباشد میتوانند ورزش هایی همچون پیلاتس ، ایروبیک ، آمادگی جسمانی ، والیبال ، یوگا ، لاغری ، ایزی لاین و …. را بسته به نیاز بدنی خود انتخاب کنند. توجه داشته باشید که ابتدا هدف از ورزش کردن خود را در نظر بگیرید سپس ورزش خود را اغاز کنید.

چند مثال ساده

به عنوان مثال اگر به دنبال لاغری و فرم دهی به بدن هستید رشته تی آر ایکس مناسب شماست. اگر به دنبال افزایش تعادل و انعطاف هستید ورزش پیلاتس و یا تی آر ایکس مناسب شماست. اگر به دنبال ورزشی شاد و در کنار آن لاغری هستید ورزش ایروبیک توصیه میشود. برای افزایش ارامش و بهره وری ذهنی یوگا …. و دیگر ورزش ها نیز به همین ترتیب.

تی آر ایکس و مزایای آن 

چربی‌سوزی تا 1600 کالری در زمان 50 تا 70 دقیقه

هماهنگ‌سازی عصب و عضله که باعث بالا بردن تعادل ذهنی و فیزیکی می شود.

مورد تایید سازمان‌های استاندارد پزشکی و FDA ایالات متحده.

مفید برای افراد مسن طراحی سبک و کم حجم

نصب آسان و راحت در هر مکان و زمان

هر گونه تمرینات و حرکات لازم برای آمادگی جسمانی بدون نیاز به سایر وسایل

همزمانی تمرینات و حرکات بطوری که در هر حرکت کل بدن درگیر است

بهبود، تعادل، انعطاف پذیری، چابکی، مقاومت و استقامت بدن با یک وسیله در یک زمان

به حرکت درآوردن عضلات اصلی و عضله های جانبی و کوچک

استفاده از وزن بدن در تمرینات و کاهش خطرات گرفتگی عضلات و مفاصل

امکان استفاده برای هر گروه سنی و جنسی، در صورت سلامتی بدن و هر میزان آمادگی جسمانی افراد عادی، ورزشکاران حرفه ای و حتی معلولین جسمی و اصلاح یکسری از عضلاتی که فقر حرکتی دارند.

برنامه های تخصصی برای ورزشکاران حرفه ای و رشته های ورزشی تخصصی

منبع : باشگاه تناسب اندام کهکشان

نویسنده : سید محسن طاهری

TRX , آموزش باله شیراز , ایروبیک , ایروبیک شیراز , ایزی لاین , باشگاه Trx ,

باشگاه اختصاصی بانوان شیراز

,

باشگاه بانوان TRX شیراز

, باشگاه بانوان شیراز ,

باشگاه بانوان شیفت عصر شیراز

, باشگاه تی آر ایکس , باشگاه شیراز , باشگاه کهکشان , باله شیراز ,

بهترین ورزش برای بانوان

, تی آر ایکس بانوان جدیدتر بازگشت به لیست قدیمی تر

نوشته های مشابه

09 دی مقاله

تی آر ایکس و دوچرخه سواری

تیر 17, 1397 مدیر سایت

0

تی آر ایکس و دوچرخه سواری تمرینات TRX برای دوچرخه سواران تورد فرانسه، مسلما یکی از پرطرفدارترین مسابقات در جهان است که بیش از 3500 کی...

ادامه مطلب

19 مرداد مقاله

مزایای تی آر ایکس چیست؟

تیر 27, 1400 مدیر سایت

7

مزایای تی آر ایکس چیست؟ *مزایای تمرینات ورزش TRX چربي‌سوزي تا 1600 كالري در زمان 50 تا 70 دقيقه هماهنگ‌سازي عصب و عضله كه باعث بالا برد...

ادامه مطلب

31 تیر مقاله

موفقیت در ورزش

تیر 27, 1400 مدیر سایت

0

به نظر شما، یک برنامه تمرینی یا یک مربی خوب و تمرینات سخت باعث موفقیت در ورزش می شود؟ یا عوامل دیگری نیز نقش دارند؟ برا...

ادامه مطلب

09 تیر مقاله

چرا ورزش و رژیم غذایی با هم؟

اردیبهشت 19, 1400 مدیر سایت

0

در هنگام شروع یک رژیم کاهش وزن، متخصصین تغذیه به شما توصیه اکید به داشتن فعالیت بدنی به همراه رژیم غذایی می نمایند. چرا رژیم غذا...

ادامه مطلب

16 خرداد مقاله

تی آر ایکس بهتر است یا بدنسازی؟

تیر 27, 1400 مدیر سایت

1

تی آر ایکس بهتر است یا بدنسازی؟شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا ورزش تی آر ایکس بهتر است یا بدنسازی؟ برای رسیدن به جواب ا...

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : kahkeshan-gym.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب