نتیجه ی آزمون تیزهوشان

نتیجه ی آزمون تیزهوشانبچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

نتیجه ی آزمون تیزهوشان را از این سایت دریافت کنید.

نتایج آزمون تیزهوشان 1401 + لینک مشاهده اسامی قبولی ها

نتایج آزمون تیزهوشان 1401 اعلام شد جهت مشاهده نتایج و اسامی قبول شدگان آزمون سمپاد می توانید از طریق لینک زیر با ورود کد ملی و رمز همگام

نتایج آزمون تیزهوشان 1401 + لینک سامانه اصلی

دسته بندی

نتایج آزمون تیزهوشان

دیدگاه ها ۱۲

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برخی از دانش آموزان بنا به دلایل مختلفی می خواهند که در دوره های اول و یا دوم متوسطه در مدارس تیزهوشان درس بخوانند. این افراد باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت کرده و در آن آزمون قبول شوند. دانش آموزانی که در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شرکت کرده می کنند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هستند. آن ها می توانند نتایج تلاش های خود را در زمان مقرر و به صورت اینترنتی مشاهده نمایند. در واقع، نتایج این آزمون، در یک مرحله مشخص اعلام می شود و این بدین معنی است که هر دانش آموز یا به طور قطعی قبول شده است و یا نتوانسته که تراز قبولی را کسب نماید.

اگر شما هم جز دانش آموزانی هستید که در این آزمون شرکت کرده اید و منتظر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هستید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چه که باید در رابطه با زمان مشاهده، نحو مشاهده نتایج و … بدانید را برای شما عزیزان به طور مفصل و کامل بیان خواهیم کرد.

اطلاعیه:

نتایج آزمون مدارس تیزهوشان برای پایه های هفتم و دهم از طریق درگاه ورود به آزمون های وزارت آموزش و پرورش در بازه زمانی مقرر اعلام خواهد شد.

فهرست محتوا [نمایش]

زمان اعلام نتایج تیزهوشان 1401-1402

اولین سوالی که ممکن است در رابطه با اعلام نتایج تیزهوشان پرسیده شود، زمان اعلام نتایج این آزمون است. زمان اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان، توسط سازمان سنجش کشور عزیزمان مقرر می شود. افراد می توانند در این بازه زمانی به سایت های مربوطه مراجعه کرده و نتیجه تلاش های مکرر خود را مشاهده نمایند. زمان اعلام نتیجه این آزمون در سال تحصیلی 1401-1402 هنوز مشخص نشده است. اما، پیش بینی می شود که امسال هم همانند سال گذشته نتایج این آزمون، 4 الی 6 هفته پس از برگزاری این آزمون اعلام شود. در صورتی که این زمان توسط سازمان سنجش اعلام شود، این مقاله به روز رسانی خواهد شد. علاوه بر این، می توانید از طریق مراجعه به سایت ایران تحصیل و برقراری ارتباط با مشاوران ما، از زمان اعلام نتیجه آزمون تیزهوشان در پایه های هفتم و دهم، اطلاع یابید.

نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، افرادی که در آزمون تیزهوشان شرکت کرده اید، می توانید به صورت اینترنتی برای مشاهده نتیجه این آزمون، اقدام نمایید. لازم به ذکر است تا بدانید که هر یک از شما دانش آموزان باید مطابق با پایه تحصیلی خود به سایت مربوطه مراجعه کرده و کارنامه خود را مشاهده کنید. برای مشاهده کارنامه خود، باید مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهید که تمامی این مراحل را برای پایه های هفتم و دهم در ادامه بیان خواهیم کرد.

راهنمای تصویری مشاهده نتایج تیزهوشان در پایه ششم به هفتم

شما دانش آموزان عزیز اگر که در پایه تحصیلی ششم هستید و می خواهید که در دوره اول متوسطه در مدارس تیزهوشان درس بخوانید، پس از شرکت در آزمون های ورودی این مدارس، باید در زمان مقرر نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایید. برای مشاهده نتیجه آزمون تیزهوشان خود، ابتدا باید وارد سامانه hoosh.medu.ir شوید. سپس، کد ملی و رز عبور خود را به  درستی وارد کرده و پس از آن، باید بر روی گزینه « ورود » کلیک کنید.

راهنمای تصویری مشاهده نتایج در پایه ششم به هفتم

در مرحله دوم، شما دانش آموزان عزیز باید در صفحه ای که در مقابلتان نمایش داده می شود، عنوان خود ( دانش آموز ) و نام سازمان ( نام مدرسه ای که هم اکنون در آن درس می خوانید ) را انتخاب کنید. سپس، بر روی گزینه تایید کلیک کرده و وارد پنل شخصی خود شوید.

نحوه مشاهده نتایج تیزهوشان در پایه هفتم

در این مرحله بعد اطلاعات دانش آموز به صورت کامل برای شما نشان داده می شود که می توانید کارنامه مربوط به نتیجه آزمون را در این بخش مشاهده کرده و آن را مطابق تصویر زیر دانلود کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : irantahsil.org

نتایج تیزهوشان

در این مقاله زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 1401 - 1402 و نحوه مشاهده جواب ازمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲از سایت تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم ارائه شده است .

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان 1401 - 1402 در پایه های تحصیلی ششم به هفتم و نهم به دهم شرکت نموده اند می توانند در تاریخ دوم مرداد به سامانه های آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و آزمون نهم به دهم به نشانی pada.medu.ir مراجعه کرده و نتیجه خود را دریافت نمایند. تایج آزمون تیزهوشان اعلام شد.

برای مشاوره نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402

برای مشاوره نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 1401 - 1402

نتایج آزمون تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲پایه های تحصیلی هفتم و دهم متوسطه در تاریخی معین توسط سازمان سمپاد اعلام شد. دانش آموزان در تاریخ مقرر شده با مراجعه به سامانه مدارس تیزهوشان تیزهوشان با توجه به پایه تحصیلی خود می توانند نتایج را مشاهده کرده و در صورت عدم قبولی کارنامه خود را دریافت نمایند.

نتایج آزمون تیزهوشان ورودی پایه های هفتم و دهم روز دوم مرداد از طریق سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir اعلام شد.

در بعضی مواقع دانش آموزان و والدین آن ها در جمع آوری نکاتی که به نحوه مشاهده نتایج آزمون ورودی تیزهوشان 1401 - 1402 مربوط است، بی دقتی کرده و همین باعث می شود که نتوانند سریع تر به نتایج آزمون ورودی خود دست پیدا کنند.

برای مشاهده نتایخ خود آگاهی از نکات مهم ورود به سایت و نحوه دریافت نتایج بسیار حائز اهمیت است که در این مقاله سعی داریم نحوه دریافت اعلام نتایج به صورت اینترنتی از این سایت ها را برای داوطلبان ششم به هفتم و نهم به دهم به طور کامل و تصویری توضیح دهیم تا از این نظر مشکلی برای دریافت نتیجه خود نداشته باشند.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان هفتم و دهم 1401 - 1402 هر ساله به صورت اینترنتی و از طریق سامانه های azmoon.medu.ir برای داوطلبان پایه دهم و hoosh.medu.ir برای دانش آموزان پایه هفتم منتشر می گردد همواره زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان توسط سازمان ملی استعدادهای درخشان ( سمپاد ) مشخص می گردد.

مطابق آخرین اطلاعیه های منتشر شده توسط سازمان ملی استعدادهای درخشان، نتایج آزمون تیزهوشان 140 - 1402 از روز یکشنبه دوم مرداد ماه از طریق سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir در دسترس دانش آموزان قرار گرفت. هر دانش آموز برای مشاهده جواب این آزمون باید در موعد مقرر به سایت پادا مراجعه و با استفاده از کدملی و رمز پادای خویش از نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ مطلع گردد.

نتایج آزمون تیزهوشان دوم مرداد ماه اعلام شد.

عدم مراجعه به موقع جهت ثبت نام  به دبیرستان های محل قبولی خود تا زمان بازگشایی مدارس، به منزله اعلام انصراف قطعی بوده و ثبت نام بعد از آن امکان پذیر نخواهد بود. برای اطلاع از جزئیات و اخبار دقیق از زمان بندی اعلام نتایج آزون های تیزهوشان 1401 - 1402 می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

بیشتر بخوانید: زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​

دانش آموزان پایه ششمی که در آزمون ششم به هفتم مدارس سمپاد ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ شرکت نموده اند برای مشاهده نتایج خود می توانند به سامانه pada.medu.ir مراجعه نمایند که در این بخش نحوه ورود به این سامانه به صورت راهنمای تصویری برای داوطلبان شرح داده شده است.

راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1401 - 1402

در ابتدا و پس از وارد کردن آدرس اینترنتی سامانه به نشانی pada.medu.ir در قسمت آدرس مرورگر وارد سامانه شده و در صفحه ابتدایی از منوی سمت راست گزینه «اعلام نتایج تیزهوشان» را مانند تصویر زیر انتخاب کنید.

در مرحله بعدی باید باید نام کاربری و کلمه عبور را مانند تصویر در کادرهای مشخص شده وارد نمایید. نام کاربری همان کدملی دانش آموز و رمز پادا نیز برای هر فرد متفاوت می باشد.

برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایت pada.medu.ir کلیک کنید.

در صورتی که در رابطه با نحوه دریافت نتایج آزمون ششم به هفتم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ و یا نحوه دریافت آن و سایر موارد مربوط به آن پرسشی دارید می توانید با مطالعه مقاله زیر اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورید.

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​

داوطلبان آزمون تیزهوشان نهم به دهم که در جلسه آزمون ورودی این مدارس شرکت نموده اند می توانند در زمان تعیین شده به سایت پرونده الکترونیکی دانش آموزان (پادا) به نشانی pada.medu.ir مراجعه کرده و نتایج منتشر شده را دریافت نمایند.

دانش آموزانی که در برای راهنمایی بیشتر در این قسمت راهنمای تصویری تمام مراحل مربوط به آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ برای دانش آموزان و والدین آن ها ارائه شده است.

راهنمای تصویری مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1401 - 1402

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب