فیلم سینمایی مار کوچکی که بزرگ می شودمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

فیلم سینمایی مار کوچکی که بزرگ می شود را از این سایت دریافت کنید.

۱۵ فیلم درباره مارها

در دنیای سینما از ژانرها و ساب‌ژانر‌های گوناگون می‌توان آثار مختلف پیدا کرد. در این مطلب به سراغ ۱۵ فیلم درباره مارها می‌رویم.

۱۵ فیلم با محوریت مارها

به مناسبت روز جهانی مار

محمدرضا صفری ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ۵ ذخیره

مارها از اوایل دوران همیشه بخشی از فرهنگ بشریت بوده‌اند. اگر متون مذهبی بخوانید یا صفحات تاریخ را ورق زنید، متوجه می‌شوید که هیچ موجود دیگری به اندازه این خزنده‌های فلس‌دار روی جامعه انسانی تأثیرگذار نبوده. این خزنده در دوران مدرن نیز اهمیت خود را از دست نداده و هنوز هم به عنوان بخشی از فرهنگ هنری مدرن در نظر گرفته می‌شود. هالیوود چندین فیلم بر اساس مارهای غول‌پیکر قاتل ساخته که قصد دارن هر چیزی که در برابرشان قرار می‌گیرد را از بین ببرند.

دو روز پیش روز جهانی مار بود و حالا در این مطلب به سراغ ۱۵ فیلم درباره مارها می‌رویم که پتانسیل کابوس کردن خواب‌های شیرین شبانه‌تان را دارند!

۱۵. Snake Island

یک گروه از توریست‌ها، در مسیرشان به جزیره‌ای با نام اسنیک آیلند پای می‌گذارند که پر است از مارها. در حالی که کشتی‌شان در کنار ساحل پارک شده است، یک مار به آن راه پیدا می‌کند و با نابود کردنش، باعث هرج و مرج می‌شود. اتفاقات بعدی کاملاً واضح به نظر می‌رسد: توریست‌های داستان سعی در زنده ماندن در جزیره مارها دارند.

۱۴. Python

یک هواپیمای باری در طی یک طوفان سخت در حال جا به جا کردن تجهیزاتی است. خدمه هواپیما یک محفظه را باز می‌کنند و خورده می‌شوند. هواپیما سقوط می کند و چیزی که درون محفظه بود جان سالم به در می‌برد. این چیز وارد جمعیت شده و انسان‌های بیش‌تری را می‌کشد. یک دانشمند برای این که بفهمد این چیز چیست فراخوانده می‌شود؛ تا این که متوجه می‌شود یک مار پیتون ۱۲۰ فوتی با دید در شب و قدرت بهبود یافته است که می‌تواند با سرعت ۵۰ مایل در ساعت حرکت کند!

۱۳. Curse II: The Bite

کلارک و لیسا یک زوج معمولی جوان، بی‌دغدغه و خوشحال هستند. وقتی این دو بدون متوجه وارد منطقه آزمایش اتمی می‌شوند اوضاع برایشان زیر و رو می‌شود. در این منطقه یک مار جهش‌یافته زندگی می‌کند. ماشین این زوج در جاده پنچر می‌شود و آن‌ها از صاحب یک ایستگاه سوخت رسانی محلی درخواست کمک می‌کند. کلارک متوجه یک نیمه سگ نیمه مار در نزدیکی این ایستگاه می‌شود اما وقتی مار او را نیش می‌زند، خودش باید با چنین چیزی رو به رو شود.

۱۲. Rattled

داستان Rattled تقریباً این طور است که ده‌ها مار زنگی سر از دره عدن پیدا می‌کنند، باعث وحشت می‌شوند و مردم را می‌کشند. با توجه به این که Rattled یک فیلم تلویزیونی است، تعداد کشته شده‌ها آن قدری نیست که انتظارش را دارید. اما هنوز هم یکی از آثار خوب درباره مارها است.

۱۱. Stanley

تیم سرباز جنگ ویتنام است که از خدمتش بازمی‌گردد اما جنگ باعث دیوانگی او شده است. حالا او در یک باتلاق با تنها دوستانش، مارهای زنگی، زندگی می‌کند. یک مار برای او خیلی خاص است که نامش را استنلی گذاشته است. سر و کله یک تاجر محلی، که از پوست مارها برای محصولاتش استفاده می‌کند، در جنگل پیدا می‌شود و تیم تصمیم می‌گیرد نگذارد تا او جان سالم به در ببرد. اما این تاجر نقشه خودش را دارد و یک سرباز جنگ ویتنام دیگر را استخدام می‌کند تا تیم را از سر راه بردارد. در ادامه این روایت شاهد این موش و گربه بازی هستیم که سعی در سرگرم کردن شما در ادامه فیلم دارد.

۱۰. Rattlers

یک یگان ارتش به منطقه‌ای کویری فرستاده می‌شوند که در آن جا مردم به سرعت در حال مرگ هستند. یک جانورشناس و یک فتوژورنالیست نیز برای تحقیق درباره این موضوع انتخاب می‌شوند. خیلی زود آن‌ها کشف می‌کنند که دلیل مرگ‌ها نیش مارها است. اما چیزی که بیش از همه باعث شگفتی می‌شود این است که این خزندگان بدون تحریک شدن به مردم حمله می‌کنند. یک چیزی درست نیست، چه چیزی می‌تواند باعث چنین رفتاری در مارها شود؟

۹. Copperhead

هاوارد رندال یک گنج را در تپه‌های پرو پیدا و آن را در باتلاق‌ها به همراه خانواده‌اش مخفی کرده. رندال وقتش را با کشتن مارهایی که سر و کله‌شان در ملکش پیدا می‌شود می‌گذارند؛ تنها سرگرمی‌ای که دارد. همه چیز خوب پیش می‌رود تا این که یک روز مارها تصمیم می گیرند اوضاع را زیر و رو کنند. آن‌ها به دنبال انتقام هستند و اوضاع برای این خانواده قرار نیست خوب پیش برود.

۸. Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid

ارکیده خونی یک نژاد نادر از این گیاهان است که فقط هر هفت سال یک بار شکوفه می‌کند. گل‌هایش عنصری نادر دارد که اجازه می‌دهد سلول‌های انسان‌ها خودشان را احیا کنند و احتمالاً باعث حیات ابدی شود. رئیس یک شرکت دارویی در این مورد خیلی جدی می‌شود. یک تیم به جنگل‌های بورنئو فرستاده می‌شود تا دنبال این گیاه بگردند اما همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود. این جنگل محل زندگی آناکونداهای غول‌آساست. حالا این گروه باید جان سالم از جنگل به در ببرد؛ چه با ارکیده چه بدون آن.

۷. Jennifer

داستان این فیلم درباره یک دختر درونگرا به نام جنیفر است که پس از قبول شدن برای بورس تحصیلی یک مدرسه خصوصی از خانه‌اش نقل مکان می‌کند. خیلی طول نمی‌کشد که او قربانی زورگوهای مدرسه می‌شود. متأسفانه، جنیفر قابلیت خاصی دارد که به او اجازه ارتباط برقرار کردن با مارها را می‌دهد. وقتی به کسی تا این حد فشار می‌آورید، هیچ اتفاق خوبی نخواهد افتاد.

۶. Cobra Woman

رامو به کمک دوستش کاتو پس از این که متوجه می‌شود نامزدش دزدیده شده، یک سفر را به سمت پاسیفیک آیل آغاز می‌کند؛ جایی که هیچ غریبه‌ای اجازه ورود ندارد و به محض پا گذاشتن به آن، کشته می‌شود. ساکنان این جزیره یک کبری را می‌پرستند و حکمرانی این جزیره به عهده ناجا، قل شیطانی نامزد رامو است که می‌خواهد رقابت به وجود آمده توسط خواهرش را از بین ببرد.

۵. Venom

مجرمانی قصد دزدیدن یک پسر بچه از خانواده‌ای ثروتمند برای باج‌گیری دارند. شبی که تصمیم می‌گیرند نقشه‌شان را عملی کند، مار خانگی که جدیداً برای این بچه خریداری شده فرار می‌کند. در حالت وحشت، آن‌ها یک افسر پلیس را به قتل می‌رسانند. حالا باید یک انتخاب کنند: یا تسلیم پلیس شوند یا از این پسر بچه به عنوان اهرمی برای خروج از این مکان که یک مار مرگبار در آن حضور دارد، استفاده کنند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : vigiato.net

فیلم سینمایی مارهای پیتون Python

خلاصه داستان فیلم پیتون 2 Pythons II مانور نظامی مشترکی بین آمریکا و روسها برای آزمایش تجهیزات نظامی پیشرفته در حال برنامه ریزی است

فیلم سینمایی مارهای پیتون Python - دوبله فارسی سانسور شده

خلاصه داستان فیلم پیتون 2 Pythons II : مانور نظامی مشترکی بین آمریکا و روسها برای آزمایش تجهیزات نظامی پیشرفته در حال برنامه ریزی است

❖ فرهنگ و هنر ویدیوهای مرتبط

04:02

شکار و خوردن گوزن توسط مار پیتون غول پیکر - Fully Grown Python eating a Deer

08:40

همه چیز درمورد مار پیتون (Python family)

00:25

نبرد کفتار با مار پیتون Hyena battle with python

01:00

مارهای سمی مارهای وحشتناک

08:40

مارهای خطرناک:حقایق عجیب مارها از خطرناکترین مار جهان تا مارهای پرنده

28:06

این مارپسر دیوانس - علاقه عجیب شاه مارهای کبرا به خوردن مارهای زنگی فول HD

10:00

دنیای مار ها | چرا مارهای کبرا از مارهای دیگر متنفرند و آن‌ها را می‌خورند؟

05:38

مارهای غول پیکر :: شکار مارهای کبری توسط حیوانات مار خور شکارچی

05:12

فرار ایگوانا از مارهای پیتون گرسنه

00:30

چه عشقی میکنه با این مارهای غول پیکر پیتون

05:12

فرار ایگونا از دسته ی مارهای پیتون گرسنه

02:01

خارج شدن مار پیتون بزرگ از داخل شکم یک مار پیتون دیگر

01:33

مار پیتون و تمساح | مبارزه واقعی | پیتون به تمساح حمله میکند

00:41

حیوان خانگی مار پیتون / مستند مار پیتون

10:15

مستند حیات وحش، از شکار مار پیتون توسط کروکودیل تا حمله پلنگ به مار پیتون

03:25

بلعیدن طعمه بزرگ توسط مار پیتون غول پیکر/مار پیتون/دنبال=دنبال

04:51

حیات وحش، حمله شیرها به مار پیتون غول پیکر/شکست پیتون در مقابل شیرها

1:26:17

فیلم سینمایی ترسناک مارهای آناکوندا ۲ با دوبله فارسی.۲۰۰۹

1:44:01

فیلم :: فیلم سینمایی :: فیلم سینمایی جنگی :: فیلم سینمایی اکشن :: فیلم سینمایی ا

1:24:11

فیلم سینمایی ربوده شده Taken - دوبله فارسی سانسور شده

ویدیوهای جدید

00:26

پیام موز خشمگین به دوستان گل آپارات

04:27

همایش بین المللی «محور مقاومت علیه تروریسم» در دانشگاه رازی برگزار شد

01:15

دسته بازی مخصوص پابجی و کالاف مدل k21

01:16

نصب کروز کنترل پرادو

01:35

عباس متقی سیس.ورزشکار و قهرمان مچ انداز کشوری .

00:58

نابرده رنج گنج موی اسر نمیشود

05:29

سرویس فن و تعویض خمیر سیلیکون

01:01

نحوه فعال سازی فیچر به روایت تصویر در آیدی شو کسب و کار الکترونیک

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.namavid.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب