کد باقیمانده شارژ همراه اول اعتباریمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

کد باقیمانده شارژ همراه اول اعتباری را از این سایت دریافت کنید.

استعلام شارژ باقیمانده همراه اول: روش‌های اطلاع از باقیمانده‌ شارژ اپراتور همراه اول

استعلام شارژ باقیمانده همراه اول - کدهای دستوری برای اطلاع از شارژ باقی‌مانده - شماره‌گیری 444 برای خطوط اعتباری برای استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

استعلام شارژ باقیمانده همراه اول: اطلاع از باقیمانده شارژ اپراتور همراه اول

۲۶ آبان ۱۴۰۰تیم محتوای ایساجبدون نظر3 دقیقه94,274 بازدید

صفحه اصلی  »  دسته‌بندی نشده   »   استعلام شارژ باقیمانده همراه اول: اطلاع از باقیمانده شارژ اپراتور همراه اول

کد باقی مانده شارژ همراه اول، و به طور کلی موضوع استعلامِ باقیمانده شارژ همراه اول و استعلام شارژ باقیمانده همراه اول از کدهای دستوری همراه او است که حسابی متقاضی دارد. در جدیدترین مطلب وبلاگ ایساج به آموزش نحوه اطلاع از باقیمانده شارژ همراه اول پرداخته‌ایم.

استعلام شارژ باقیمانده همراه اول: یکی از کدهای دستوری پرکاربرد!

تا حالا پیش آمده با کسی تماس بگیرید و وسط مکالمه، دقیقا در یک جای حساس، تماس شما قطع شود؟ اگر شما هم خط اعتباری دارید ممکن است حداقل یک بار در این شرایط قرار گرفته باشید. اگر جزو مشترکین خطوط اعتباری همراه اول هستید خوشبختانه راه‌هایی وجود دارد تا با استعلام شارژ باقیمانده خطوط اعتباری همراه اول از میزان موجودی حساب سیمکارت خود مطلع شوید. (این عبارت در فضای وب گاهی استعلامِ شارژ باقیمانده همراه اول مورد جستجو قرار می‌گیرد.)

به این ترتیب همیشه می‌توانید با یک حساب پر به سراغ تماس‌های خود بروید و در شرایط اضطراری هم نگران شارژ سیمکارت نباشید. در ادامه‌ی این مطلب روش‌های اطلاع یافتن از میزان شارژ باقیمانده‌ی همراه اول را به شما معرفی خواهیم کرد. (به مطلبی که درباره شارژ اضطراری همراه اول نوشته ایم مراجعه کنید.)

روش‌های استعلام شارژ باقیمانده همراه اول

برای اطلاع از میزان شارژ باقی‌مانده‌ی خطوط اعتباری سه روش مختلف وجود دارد که در ادامه هر کدام را به اختصار برای استعلامِ شارژ باقیمانده همراه اول توضیح خواهیم داد؛ (به مطلبی که درباره فعالسازی سرویس پیامگیر صوتی همراه اول نوشته ایم مراجعه کنید.)

1. استفاده از کد دستوری برای استعلام شارژ باقیمانده همراه اول

یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای اطلاع از شارژ باقی‌مانده‌ی خطوط اعتباری استفاده از کدهای دستوری است. برای این منظور دو کد دستوری وجود دارد.

کد دستوری #11*140*کد دستوری #121*10*

به طور معمول کد دستوری اول (#11*140*) بسیار پرکاربردتر است و افراد زیادی از این کد دستوری برای استعلام میزان شارژ باقی‌مانده همراه اول خود استفاده می‌کنند. در هر دوی این روش‌ها با شماره‌گیری کدهای دستوری، میزان شارژ باقی‌مانده نمایش داده شده و میزان شارژ فوق‌العاده و دیتا نیز به صورت پیامک ارسال می‌شود. (به مطلبی که درباره انتقال تماس همراه اول نوشته‌ایم مراجعه شود.)

2. تماس با شماره 444 برای استعلام مانده شارژ همراهِ اول

اگر از آن دسته افرادی هستید که کدهای دستوری را نمی‌توانید به خاطر بسپارید و آنها را فراموش می‌کنید راه آسان‌تر شماره‌گیری شماره تلفن 444 است. با تماس با شماره‌ی 444 شما به اپراتور متصل شده و پس از وارد کردن شماره‌ی 2 میزان اعتبار باقی‌مانده‌ی سیمکارت اعتباری شما اعلام خواهد شد.

3. استعلام شارژ باقیمانده همراه اول در اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن همراه من علاوه بر ارائه‌ی خدمات گسترده برای خطوط همراه اول، راهی ساده برای اطلاع از میزان شارژ باقی‌مانده و استعلام شارژِ باقیمانده همراه اول نیز هست. شما می‌توانید این برنامه را از طریق پلی استور (Play store) یا بازار دانلود کنید. پس از نصب این اپلیکیشن باید مراحل ثبت نام و عضویت را به طور کامل انجام دهید. با وارد کردن شماره تلفن و رمز عبور، پیام احراز هویت برای شما ارسال می‌شود که باید آن را وارد کنید تا بتوانید وارد بخش کاربری این اپلیکیشن شوید. در صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن همراه من میزان اعتبار شارژ و دیتا نمایش داده می‌شود.

4. مراجعه به سایت mci.ir برای اطلاع از باقیمانده شارژِ همراه اول

اگرچه اطلاع از میزان شارژ باقی‌مانده از طریق سایت همراه اول همیشه بهترین روش نیست اما اگر به اینترنت دسترسی دارید و اپلیکیشن همراه اول نیز ندارید می‌توانید از طریق سایت My.MCI.ir برای استعلام شارژ باقیمانده همراه اول برای خطوط اعتباری اقدام کنید. در این سایت نیز همانند اپلیکیشن همراه من، نیاز است ابتدا ثبت نام کرده و پس از دریافت کد احراز هویت و تعیین رمز می‌توانید وارد صفحه‌ی مربوط به خودتان شوید. با کلیک روی بخش صفحه‌ی اصلی میزان اعتبار فعلی و بسته‌ی اینترنت نمایش داده می‌شود.

مطالب آموزشی وبلاگ ایساج را دنبال کنید!

امیدواریم که سری مطالب وبلاگ ایساج برای شما حسابی کارآمد بوده باشد. همواره در تلاش هستیم که احتیاجات و درخواست‌ کاربران پرشمار وبلاگ ایساج را با نگارش مطالب کاربردی رفع کنیم. برای ما از تجربیات خودتان در هنگام استفاده از روش‌های اطلاع از باقی مانده شارژ اپراتور همراه اول بنویسید. بزودی با مطالب جدیدتر به سراغ مخاطبان عزیزمان خواهیم آمد.

اشتراک گذاری...

تیم محتوای ایساج دسته‌بندی نشده

غیر فعالسازی مصرف آزاد اینترنت همراه اول: روش‌های قطع مصرف آزاد اینترنت همراه اول + عکس

دسته‌بندی نشده

رومینگ رایتل: روش‌های فعالسازی و غیرفعالسازی رومینگ اپراتور رایتل

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : esaj.ir

آموزش نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

در این مطلب انواع روشها به منظور استعلام باقیمانده شارژ همراه اول آموزش داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر این مطلب را مطالعه نمایید

مدیریت سیم کارت

آموزش نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

عیسی نورانی2019-01-30 خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

نحوه استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

با روشهای متعددی می توان اقدام به استعلام باقیمانده شارژ همراه اول نمود. در این مطلب تمامی روشهای موجود برای استعلام باقیمانده شارژ همراه اول به شما آموزش داده می شود. لطفا با ما همراه باشید.

انواع روشهای استعلام باقیمانده شارژ همراه اول

مشاهده میزان شارژ با کد دستوری USSD استعلام شارژ  #11*140*

مشاهده میزان شارژ با اپلیکیشن همراه من (آموزش اپلیکیشن همراه من)

مشاهده میزان شارژ در سایت همراه اول به آدرس https://www.mci.ir

مشاهده باقیمانده شارژ همراه اول با کد دستوری

برای اینکار می توانید از دو کد دستوری برای مطلع شدن از میزان شارژ باقیمانده سیم کارت همراه اول استفاده نمایید.

کد دستوری ستاره 140 ستاره 11 مربع

کد دستوری ستاره 10 ستاره 121 مربع

در هر دوی آنها میزان شارژ در ابتدا نمایش داده شده و مقادیر شارژ فوق العاده و میزان دیتا بصورت پیامک ارسال می شود. در کد دستوری ستاره 140 ستاره 11 مربع میزان شارژ و دیتا به کاربر اطلاع داده می شود. همچنین این روش متدال تر از کد دستوری ستاره 10 ستاره 121 مربع می باشد. مقدار دستوری هر دو مدل در زیر قرار داده شده است.

#11*140*

دانستن میزان باقیمانده شارژ همراه اول با سامانه 444

برای اینکار کافیست با شماره 444 تماس گرفته و پس از حصول تماس، از منوی موجود شماره 2 را انتخاب نمایید. پس از انجام اینکار بلافاصله میزان اعتبار سیمکارت همراه اول شما اعلام خواهد شد.

مشاهده میزان شارژ با اپلیکیشن همراه من

برای اینکار می بایست اقدام به نصب اپلیکیشن همراه من نمایید. برای دریافت این اپلیکیشن برای گوشی های اندرویدی کافیست در Play Store گوگل عبارت My MCI را وارد جستجو نمایید. همچنین برای گوشی های با سیستم عامل iOS همین کار را در App Store و برای گوشی های با سیستم عامل ویندوز در Microsoft Store انجام دهید. پس از نصب این اپلیکیشن، اگر چنانچه قبلا عضو شده ایده می بایست وارد شده و در صورتی که قبلا عضو نشده اید باید مرحله ثبت نام را انجام دهید. پس از وارد کردن شماره و رمز عبور، پیامک احراز برای شما ارسال می شود که می بایست آنرا وارد کنید تا بتوانید وارد ناحیه کاربری خود شوید. پس از ورود در صفحه اصلی میزان اعتبار شارژ و دیتا برای شما نمایش داه می شود.

مشاهده میزان شارژ در سایت همراه اول

برای ورود به ناحیه کاربری مربوط به همراه من در سایت همراه اول روی این لینک کلیک کنید. در این صفحه می بایست یا اقدام به ورود به مشخصات قبلی نموده و یا اقدام به ثبت نام نمایید. پس از ورود به بخش کاربری همراه من همانند اپلیکیشن همراه من مقدار باقیمانده شارژ همراه اول سیم کارت خود را مشاهده خواهید کرد.

پیشنهاد می کنیم مطالعه نمایید : شارژ کردن سیم کارت همراه اول / فعال سازی اینترنت همراه اول

اشتراک گذاری فیس بوک توییتر لینکدین واتس آپ تلگرام

اشتراک گذاری از طریق ایمیل

چاپ

عیسی نورانی

بیش از 10 سال است که بصورت تخصصی و حرفه ای در حوزه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت می کنم. همچنین حدود 4 سال است که سئو و بهینه سازی سایت میزبان فا را بر عهده دارم.

توییتر اینستاگرام

نوشته های مشابه

نحوه حذف کلمات پیشنهادی در کیبورد اندروید

2021-05-16

آموزش دسته بندی چت ها در واتساپ بیزینس

2021-06-13

چگونه می توانم برای پیج اینستاگرام بارکد بسازم؟

2020-03-29

چگونه یک اکانت را در اینستاگرام ریپورت کنیم؟

2020-04-06

‫37 دیدگاه ها

عالی بود تشکر از سایت خوبتون

پاسخ سلام و احترام؛

خوشحالیم که مفید واقع شده.

پاسخ

سلام آیا از سیم کارت اعتباری همراه اول میتوان مانده حساب را به شماره دیگری انتقال داد؟ ؟

پاسخ

سلام دوست عزیز شما میتونید از مقاله جدیدی که در رابطه با همراه اول نوشته شده و در اون روش انتقال اعتبار هست استفاده کنید.

آشنایی کامل با نرم افزار مدیریت سیم کارت همراه اول

پاسخ سلام

خیلی اطلاعات مفید و کاربردی بود ممنون

دست شما درد نکند پاسخ سلام و احترام؛

خوشحالیم که مقاله مفید واقع شده.

پاسخ

گویا کدهای دستوری و شماره 444. غیر فعال شده

روش جایگزین بغیر از نصب نرم افزار یا سایت همراه اول وجود دارد؟

پاسخ سلام و احترام؛

با کد دستوری #11*140* هم می تونید میزان شارژ باقی مانده سیم کارت همراه اول رو بررسی کنید.

پاسخ

سلام خیلی خوب بود ممنون نیاز داشتم بهش

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : mizbanfa.net

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب