• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۴

          lorestan.examtest.ir

lorestan.examtest.irمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

lorestan.examtest.ir را از این سایت دریافت کنید.

سامانه ثبت‌نام و اعلام نتایج آزمون‌های مدارس نمونه دولتی

مدارس نمونه دولتی سامانه طراحی، ثبت نام و برگزاری آزمون های استخدامی

آزمون تکمیل ظرفیت دبیرستان های دوره دوم متوسطه استان لرستان جهت پایه‌های یازدهم و دوازدهم

ورود به بخش آزمون

دانلود دفترچه راهنما

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه لرستان

ورود به بخش آزمون

دانلود دفترچه راهنما

راه ارتباطی

داوطلبین گرامی؛ در صورتی که در حین کار کردن با سامانه و یا پرداخت هزینه به مشکلی برخورد نمودید، می توانید مشخصات کامل خود را شامل استان ، نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل ثبت شده در سیستم به همراه مشکل پیش آمده به آدرس ایمیل [email protected] ارسال کنید تا کارشناسان ما بلافاصله پس از بررسی مشکل، پاسخ سوالات شما را ارسال نمایند.

پست الکترونیک پشتیبانی

[email protected]

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : lorestan.examtest.ir

lorestan.examtest.ir

در این مقاله هیوا سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان لرستان در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ معرفی شده و لینک ورود​​ به سامانه lorestan.examtest.ir قرار گرفته است.

سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی لرستان lorestan.examtest.ir

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی در سامانه آزمون نمونه دولتی انجام شده و برای هر استان متفاوت می باشد. متقاضیان آزمون مدارس نمونه دولتی استانلرستان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ می توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی لرستان به آدرسlorestan.examtest.ir اقدام به مشاهده نتایج خود نمایند.

برای مشاوره سایت ثبت نام نمونه دولتی لرستان 1401 - 1402

برای مشاوره سایت ثبت نام نمونه دولتی لرستان 1401 - 1402

مدارس نمونه دولتی استان لرستان هر ساله به منظور پذیرش دانش آموز در مقطع تحصیلی دهم اقدام به برگزاری آزمون ورودی به صورت هماهنگ می نمایند. روند ثبت نام و برگزاری آزمون نمونه دولتی استان لرستان 1401 - 1402 نسبت به سال تحصیلی گذشته دچار تغییرات زیادی شده است.

برای ورود مستقیم به سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی استان لرستان کلیک کنید

سایت ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی استان لرستان به نشانی lorestan.examtest.ir​ می باشد که ثبت نام و اعلام نتایج در آن اطلاع رسانی می شود. ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 از طریق سامانه ثبت نام استانی صورت می گیرد که در خصوص استان لرستان، سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی به آدرس lorestan.examtest.ir​ در نظر گرفته شده است که تمامی مدارس نمونه دولتی استان لرستان در شهرهای مختلف را پوشش می دهد.

جهت ارائه اطلاعات بیشتر به داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​ لرستان  در ادامه این مقاله به شرح مواردی چون زمان و نحوه ثبت نام در سایت lorestan.examtest.ir​ می پردازیم.

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی لرستان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​

داوطلبان می توانند در تاریخ ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 استان لرستان به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان لرستان به نشانی lorestan.examtest.ir​ مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند. زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی معمولا در فروردین ماه صورت می گیرد.

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ از 30 فروردین ماه تا 10 اردیبهشت ماه در نظر گرفته شده است.

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند، می توانند از طریق مقاله زیر راهنمایی های لازم را کسب نمایند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام مدارس نمونه دولتی

نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی لرستان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

انجام درست مراحل ثبت نام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​ استان لرستان از مواردی است که برای دواطلبان این آزمون دارای اهمیت بسیاری می باشد چرا که در صورت وجود نقص در ثبت نام مشکلات بسیاری برای داوطلب به وجود آمده و ممکن است باعث محرومیت از شرکت در آزمون شود.

به منظور راهنمایی بیشتر دانش آموزان علاقه مند شرکت در آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​ استان لرستان در این بخش مراحل ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 استان لرستان را به صورت ساده و خلاصه ارائه می کنیم.

نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی استان لرستان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​

ابتدا نشانی اینترنتی سامانه ثبت نام نمونه دولتی استان لرستان به آدرس lorestan.examtest.ir​ را در قسمت آدرس مرورگر خود وارد نمایید.

در مرحله بعد اطلاعات خواسته شده را در محل مخصوص خود وارد نمایید.

پس از ورود به سامانه ثبت نام فرم ثبت نام را با دقت مطالعه کرده و تکمیل نمایید.

در آخر هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی را پرداخت کرده و پس از تایید مراحل ثبت نام خود را نهایی سازید.

پس از اتمام مراحل ثبت نام دانش آموزان می بایست در انتظار توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی باشند. اطلاعات مندرج بر روی این کارت شامل شماره صندلی و زمان و محل برگزاری آزمون نمونه دولتی بوده است. نداشتن کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون به منزله غیبت بوده و دانش آموز اجازه شرکت در امتحان را نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: سامانه ثبت نام نمونه دولتی

سایت دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی لرستان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی استان لرستان 1401 - 1402، 4 الی 5 روز قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی می بایست منتظر انتشار کارت ورود به جلسه باشند.

متقاضیانی که در سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و یا سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir نام نویسی خود را انجام داده اند، می توانند با مراجعه به سایت مذکور کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب