سایت استعلام ممنوع الخروجی با کد ملیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سایت استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی را از این سایت دریافت کنید.

exitban.ssaa.ir

در این مقاله به توضیحاتی در خصوص تعریف ممنوع الخروجی ، سامانه استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی exitban.ssaa.ir و نحوه استعلام ممنوع الخروجی از این سایت می پردازیم .

برای سهولت اطلاع از وضعیت ممنوع الخروجی سایتی در این زمینه طراحی شده است که افراد می توانند به راحتی و با وارد کردن کد ملی و اطلاعات شخصی در سایت سامانه استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی exitban.ssaa.ir ، از وضعیت خروج خود مطلع شوند .

برای مشاوره سامانه استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی exitban.ssaa.ir

برای مشاوره سامانه استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی exitban.ssaa.ir

خروج از مرز های یک کشور و ورود به کشور دیگر نیازمند داشتن شرایط و مدارک به خصوصی است . یکی از این مدارک گذرنامه است . در برخی از موارد افراد به دلایلی من جمله داشتن محکومیت های کیفری یا مالی ، اجازه خروج از کشور را ندارند یا به اصطلاح ممنوع الخروج می شوند .

اما گاهی پیش می آید افراد از ممنوع الخروجی خود اطلاع نداشته ، و در هنگامی که از برای خروج از کشور به فرودگاه مراجعه می کنند ، متوجه این ممنوعیت خود می شوند لذا برای رفع این مشکلات یک سایت با عنوان سامانه استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی به آدرس exitban.ssaa.ir طراحی شد .

در همین راستا در این مقاله به توضیحات کاملی در خصوص ممنوع الخروجی ، سامانه استعلام ممنوع الخروجی ، نحوه استعلام ممنوع الخروجی ، سامانه استعلام ممنوع الخروجی ناجا، نحوه استعلام ممنوع الخروجی قوه قضاییه و استعلام ممنوع الخروجی کیفری می پردازیم .

ممنوع الخروجی چیست ؟

ممنوع الخروجی وضعیتی حقوقی است که فرد به دلایل مختلف نمی تواند از مزر های یک کشور خارج شود . در حقیقت ممنوع الخروجی تضمینی است که قانونگذار برای جلوگیری از فرار متهمان ، در موارد کیفری و بر اساس قانون آیین دادرسی کیفری و در موارد حقوقی ، برای الزام فرد به انجام تعهد خود بر اساس قوانین مدنیو ثبتی در نظر گرفته است و یا گاهی ممنوع الخروجی در اثر قرار ممنوعیت خروج از کشور  صادر می شود . به طور کلی در موارد زیر طبق قانون می توان مانع از خروج افراد از کشور شد :

1

اشخاصی که به موجب رای دادگاه و یا صدور اجرائیه از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بدهکار شناخته می شوند .

2

کسانی که به دلیل فرار مالیاتی بدهکار محسوب می شوند و مقررات ممنوع الخروجی مالیاتی در مورد آنها اعمال می شود.

3

کسانی که برای دریافت گذرنامه به اجازه همسر یا پدر خود وابسته اند .

4

کسانی که سفر آن ها به خارج مخالف مصالح جمهوری اسلامی ایران محسوب شده و یک ابلاغیه کتبی در این خصوص دریافت کرده اند .

5

کسانی که سابقه سرقت ، تکدی گری ، کلاهبرداری و مزاحمت در خارج از کشور را داشته اند .

برای اطلاع از این که چه افرادی ممنوع الخروج هستند و این که در چه صورت می توان به حکم ممنوع الخروجی اعتراض کرد ، خواندن مقاله زیر پیشنهاد می شود .

حتما بخوانید: افراد ممنوع الخروج و اعتراض به ممنوع الخروجی

سامانه اینترنتی استعلام ممنوع الخروجی چیست

در گذشته مسافرانی که قصد خروج از کشور را داشتند، علاوه بر پرداخت عوارض خروج از کشور، از طریق سامانه پرداخت عوارض خروج از کشور، برای اینکه بدانند ممنوع الخروج هستند یا نه تنها دو راه داشتند . یا به صورت حضوری باید به اداره گذرنامه می رفتند و یا با تلفن به این اداره ، وضعیت خود را استعلام می کردند . با پیشرفت تکنولوژی و به دنبال مشکلاتی که افراد برای اطلاع از ممنوع الخروجی خود داشتند ، سامانه هایی برای استعلام ممنوع الخروجی ایجاد شد که در زیر برای آورده ایم

سامانه ممنوع الخروجی دوایر ثبتی : سایت exitban.ssaa.ir​ صرفا راجع به ممنوع الخروجی ها و رفع ممنوع الخروجی های مربوط به پرونده های دوایر اجرای اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد .

اپلیکیشن پلیس من : امکان استعلام ممنوع الخروجی با استفاده از اپلیکیشن پلیس من برای شهروندان ایجاد شده است .

سامانه ممنوع الخروجی مالیاتی : با استفاده از سامانه مالیات من به نشانی my.tax.gov.ir می توانید از وضعیت ممنوع الخروجی خود در رابطه با بدهی های مالیاتی ، استعلام بگیرید .

استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی

با استفاده از سامانه استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی exitban.ssaa.ir می توانید تنها وارد کردن کد ملی خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری از وضعیت ممنوع الخروجی خود از کشور در رابطه با پرونده هایی که در دوایر اجرای ثبت در جریان است ، مطلع شوید .

برای استعلام ممنوع الخروجی خود ابتدا به سامانه مذکور مراجعه کرده ، سپس کد ملی و دیگر اطلاعات خود را وارد نموده و از این طریق می توانید به صورت رایگان و تنها با استفاده از کد ملی ، از وضعیت ممنوع الخروجی خود استعلام بگیرید .

برای استعلام ممنوع الخروجی در رابطه با بدهی های مالیاتی می توانید به سایت my.tax.gov.ir مراجعه کنید و در مورد ممنوع الخروجی در سایر موارد می توانید از طریق اپلیکیشن پلیس استعلام بگیرید .

بیشتر بخوانید : سامانه نوبت دهی قضایی

نحوه استعلام ممنوع الخروجی قوه قضاییه

از تیر ماه سال 97 ، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سامانه ای را برای اطلاع اشخاص از ممنوع الخروجی راه اندازی کرد . البته این سامانه صرفا در خصوص ممنوع الخروجی و رفع ممنوع الخروجی مربوط به پرونده های اجرایی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بوده و سایر موارد را شامل نمی شود . با توجه به راهنمای تصویری که در ادامه برای شما قرار داده شده است به راحتی می توانید ممنوع الخروجی خود را استعلام کنید :

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvalaw.com

سامانه استعلام ممنوع الخروجی exitban.ssaa.ir

در مقاله سامانه ها ورود به سامانه استعلام ممنوع الخروجی exitban.ssaa.ir، استعلام با کد ملی، اداره گذرنامه، تلفنی، کیفری، ناجا، فرودگاه و قوه قضاییه ارائه شده است.

سامانه استعلام ممنوع الخروجی exitban.ssaa.ir

برای مشاوره استعلام ممنوع الخروجی

برای مشاوره استعلام ممنوع الخروجی

برای ورود مستقیم به سامانه استعلام ممنوع الخروجی کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه استعلام ممنوع الخروجی به نشانی exitban.ssaa.ir ارائه شده است .

عناوین اصلی این مقاله

معرفی سامانه استعلام ممنوع الخروجی exitban.ssaa.ir

راهنمای ورود به سامانه استعلام ممنوع الخروجی exitban.ssaa.ir

استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی

استعلام ممنوع الخروجی از اداره گذرنامه

استعلام تلفنی ممنوع الخروجی

استعلام ممنوع الخروجی کیفری

سامانه استعلام ممنوع الخروجی ناجا

استعلام ممنوع الخروجی از فرودگاه امام

استعلام ممنوع الخروجی از قوه قضاییه

سوالات متداول

در سال ها اخیر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با همکاری قوه قضاییه اقدام به راه اندازی سامانه های مختلفی کرده است تا بتواند بسیاری از امور خود را بدون مراجعه حضوری و از طریق بسترهای الکترونیکی به مردم ارائه کند. سامانه استعلام ممنوع الخروجی یکی از سامانه هایی است که در حال حاضر زیر نظر این سازمان فعالیت می کند.

در این سامانه امکان استعلام ممنوع الخروجی بودن افراد با وارد کردن یک سری اطلاعات وجود دارد. با توجه به اهمیت این سامانه به نشانی exitban.ssaa.ir در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به این سایت، استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی، از اداره گذرنامه، تلفنی، کیفری، ناجا، فرودگاه امام و قوه قضاییه ارائه شده است.

معرفی سامانه استعلام ممنوع الخروجی exitban.ssaa.ir

با توجه به فراهم شدن امکان دسترسی به بسیاری از خدمات به صورت الکترونیکی، سازمان های مختلف کشور اقدام به راه اندازی سامانه ها و امکانات مختلفی به منظور تسهیل و تسریع در امور مردم کرده اند. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با همکاری قوه قضاییه، اقدام به راه اندازی سامانه ای به نام سامانه ثبت من نموده است. در سامانه ثبت من امکانات بسیار زیادی به مردم ارائه می شود که یکی از این امکانات دسترسی به سامانه استعلام ممنوع الخروجی می باشد.

آن دسته از افرادی که قصد استعلام ممنوع الخروجی خود و یا دیگران را دارند، می توانند از طریق سامانه ثبت من اقدام به استعلام نمایند. بدیهی  است که این سامانه برای دسترس عموم مردم آزاد نیست و کلیه مردم در سراسر کشور، می توانند با ورود به سایت exitban.ssaa.ir، از آخرین وضعیت ممنوع الخروجی خود و یا دیگران مطلع شوند.

این سامانه خدمات خود را کاملا رایگان به کاربران ارائه می کند و افراد نیازی به پرداخت هزینه برای استعلام ممنوع الخروجی نخواهند داشت.

بیشتر بخوانید : سامانه سازمان ثبت املاک و اسناد کشور

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

راهنمای ورود به سامانه استعلام ممنوع الخروجی exitban.ssaa.ir

با توجه به اینکه سامانه استعلام ممنوع الخروجی از جمله سامانه هایی می باشد که جدیدا روی کار آمده است، شاید بسیاری از افراد نحوه ورود به این سامانه و استفاده از خدمات مربوط به آن را بلد نیستند. به همین خاطر، قصد داریم در ادامه شما را با نحوه ورود به سایت exitban.ssaa.ir آشنا کنیم.

راهنمای ورود به سامانه استعلام ممنوع الخروجی exitban.ssaa.ir

ابتدا وارد «سامانه ثبت من» شده و به منظور ورود به سامانه ممنوع الخروجی، می بایست بر روی گزینه «اجرای اسناد رسمی» کلیک فرمایید.

حال بر روی گزینه مربوط به «استعلام ممنوع الخروجی» کلیک کنید تا به این سامانه وارد شوید.

بیشتر بخوانید : سامانه ثبت من

استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی

اگرچه روش های مختلفی برای این استعلام وجود دارد؛، اما به هر حال لازم است که اشخاص به منظور استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی، به سایت exitban.ssaa.ir وارد شوند و از طریق این سامانه اقدام به استعلام کنند. بدیهی است که این روش، جزو ساده ترین روش ها برای انجام این کار می باشد.

در صورتی که قصد استعلام ممنوع الخروجی خود و یا دیگران را دارید، می بایست که اطلاعات هویتی فرد مانند نام و نام خانوادگی و شماره ملی آن را به خاطر داشته باشید تا بتوانید از طریق سامانه اقدام به استعلام نمایید.

استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی

ابتدا به سایت ثبت من وارد شوید و سپس بر روی گزینه «اجرای اسناد رسمی» کلیک نمایید.

پس از ورود به بخش اجرای اسناد رسمی بر روی گزینه «استعلام ممنوع الخروجی کلیک نمایید.

حال شما به سامانه استعلام ممنوع الخروجی وارد شده اید. به منظور استعلام ممنوع الخروجی می بایست که تمامی فیلدها که شامل کد ملی، شماره شناسنامه، نام و نام خانوادگی، نام پدر و تاریخ تولد می باشند را تکمیل نموده و سپس بر روی گزینه «بررسی» کلیک کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samanehha.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب