• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۵

          کتاب صوتی زنان زیرک

کتاب صوتی زنان زیرکمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

کتاب صوتی زنان زیرک را از این سایت دریافت کنید.

معرفی و دانلود کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند اثری جذاب از شری آرگو، با زبانی جذاب و گیرا، به بحث درباره‌ی مسائلی می‌پردازد که در روابط مردان و زنان وجود دارد و آگاهی از آن‌ها برای ایجاد یک رابطه‌ی سالم ضروری‌ست. این...

خانه›کتاب صوتی›روانشناسی و موفقیت›کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

معرفی و دانلود کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

(۲۷۴ رای)

نویسنده: شری آرگو

مترجم: پوراندخت رمدانی

گوینده: سپیده فلاح

ناشر صوتی: انتشارات شمشاد

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند اثری جذاب از شری آرگو، با زبانی جذاب و گیرا، به بحث درباره‌ی مسائلی می‌پردازد که در روابط مردان و زنان وجود دارد و آگاهی از آن‌ها برای ایجاد یک رابطه‌ی سالم ضروری‌ست. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین‌های سایت آمازون و نیویورک‌تایمز بوده است.

درباره کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

این سوال که «چرا مردها مرا دوست ندارند؟»، یکی از تلخ‌ترین پرسش‌هایی‌ست که ممکن است در ذهن یک زن نقش ببندد. با این همه گریزی از چنین سوالاتی نیست.

برای تمام انسان‌ها فارغ از جنسیت‌شان، قطعا موقعیت‌هایی پیش آمده که در آن‌ها خود را مورد بی‌اعتنایی دیگران دیده‌اند. در کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند (Why men love bitches)، مری آرگو به بیان آن دسته از ویژگی‌های شخصیتی می‌پردازد که یک زن را در نظر مردان بی‌ارزش و منفور، و یا برعکس، جذاب و دوست‌داشتنی می‌کنند. او توضیح می‌دهد تا زمانی که زنان خود را دوست نداشته باشند و ارزش وجودی‌ِ خویش را به رسمیت نشناسند، مردان نیز احترام و عشقی را که آنان شایسته‌اش هستند نسبت به ایشان بروز نمی‌دهند.

قدم نخست برای دوست‌داشتنی به نظر رسیدن این است که به خود و توانایی‌هایتان ایمان داشته باشید. اما این امر مستلزم آموختن مطالبی بنیادین است؛ در کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند به طور مفصل با این مطالب آشنا خواهید شد.

شری آرگو (Sherry Argov) به شما می‌آموزد که چگونه استقلال شخصیتی خود را به دست آورید؛ به چه طریقی هویت خود را مستقل از مردان تعریف کنید و زمانی که لازم است، با خیالی آسوده به آن‌ها و خواسته‌هایشان ((نه)) بگویید.

زن زیرکی که آرگو توصیف می‌کند، به هیچ‌وجه بی‌رحم و مغرور نیست؛ اما بر احساسات خود تسلط دارد و در مواقع نیاز می‌تواند هراس و اضطرابش را مدیریت کند. چنین زنی در روابط خود هرگز نقش پایین‌دستی را ایفا نمی‌کند. او می‌تواند در وقت مناسب و به طریق درست و اصولی عشق بورزد و در مقابل عشق دریافت کند، اما به هیچ قیمتی محبت را گدایی نمی‌کند! این کتاب صوتی از شما چنین زنی خواهد ساخت.

نکوداشت‌های کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

- یک کتاب داغ! (Fox News Channel)

- شری آرگو به زنان می‌آموزد که چگونه یک رابطه‌‌ی عادی را به رابطه‌ای متعهد و محکم بدل کنند. (The Today Show)

- اثری کلاسیک در زمینه‌ی خود سازی. (Daily Mail)

- این کتاب برای من مثل انجیل است! (Her Campus)

- آگاهی از مطالب این اثر یک ضرورت است. (New York Daily News)

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند مناسب چه کسانی است؟

زنانی که به دنبال استوار ساختن شخصیت و عواطف خود هستند و قصد دارند شکل روابطشان با مردان را اصلاح کنند، از این کتاب مطالب سودمندِ فراوانی خواهند آموخت.

با شری آرگو بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده‌ی فرانسوی‌ست که در سال 1977 در کشور آمریکا متولد شده است. دو کتاب مشهور آرگو که به لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز نیز راه یافته‌اند، عبارتند از: چرا مردان با زنان زیرک ازدواج می‌کنند، و چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند.

آرگو در کتاب‌های خود زنان را به مستقل بودن دعوت می‌کند؛ او از آنان می‌خواهد که برای دوست داشتن خود، چشم‌انتظار تأیید مردان نباشند.

جملات برگزیده کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

- گاهی مردان عمداً تماس نمی‌گیرند، فقط برای اینکه بفهمند واکنشت چیست.

- پنجاه‌درصد جذابیت درون توست و پنجاه‌درصد آن در ظاهری که دیگران از تو می‌بینند.

- بیایید هرگز ترس را وارد مذاکرات نکنیم.

-عمل پرمحتوا بهتر از سخن پرمحتواست.

در بخشی از کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند می‌شنویم:

همه ما آن زن دل‌نازک را می‌شناسیم که در رابطه با هر مردی که تازه وارد زندگی‌اش شده، با تمام وجود از خودش مایه می‌گذارد، در حالی که طرف مقابل ازخودگذشتگی کمتری نشان می‌دهد. او زنی‌ست که کورکورانه عشق می‌ورزد، چرا که تشنه توجه متقابل است. او همان زنی‌ست که زیر بار تمام خواسته‌های مردش می‌رود، چراکه می‌خواهد رابطه‌اش را به هر قیمتی نگه دارد. همه ما کم‌وبیش درگیر چنین روابط نابه‌هنجاری بوده‌ایم.

به طور قطع متوسط مقاله‌هایی که در مجلات زنان به چاپ می‌رسند به زنان مشاوره‌های احمقانه‌ای در مورد روابط می‌دهند که با خواندن آن‌ها این مسئله که چرا زنان در روابط آنقدر تشنه توجه هستند ببیشتر قابل درک می‌شود. «دور از دسترس به نظر برسید، اما برای شریک شکم‌گنده خود چهار وعده غذای چرب بپزید... روز ولنتاین برایش کلوچه‌های قلبی‌شکل بپزید و رویش را با میوه‌های عجیب و غریبی که از مالزی وارد شده‌اند تزئین کنید ( درست مثل سرآشپز مارتا استوارت).

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه ۱۱ دقیقه معرفی ۵۳ دقیقه

فصل اول - از شخصیتی مطیع به زنی دست‌نیافتنی

۵۷ دقیقه

فصل دوم - چرا مردان جذب زنان زیرک می‌شوند؟

۳۷ دقیقه

فصل سوم - شکلات‌فروشی

۶۱ دقیقه

فصل چهارم - روباه زیرک

۵۴ دقیقه

فصل پنجم - حرکات نمایشی یک سگ سیرک

۵۸ دقیقه

فصل ششم: غر زدن ممنوع

۴۸ دقیقه

فصل هفتم - رازهای مردانه

۴۵ دقیقه

فصل هشتم - نگهداری از سند منگوله‌دار

۳۹ دقیقه

فصل نهم - بازسازی چالش ذهنی

۳۸ دقیقه

فصل دهم - شخصیت جدید زن خودساخته

مشخصات کتاب صوتی

نام کتاب کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

نویسنده شری آرگو

مترجم پوراندخت رمدانی

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.ketabrah.ir

دانلود کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند اثر شری آرگاوه

خرید و دانلود کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند اثر شری آرگاوه مترجم پوراندخت رمدانی از نشر شمشاد. اپلیکیشن فیدیبو، حس خوب کتاب خواندن :) دانلود انواع کتاب صوتی، الکترونیکی و پی دی اف (pdf) فارسی.

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

نویسنده : شری آرگاوه

مترجم : پوراندخت رمدانی

گوینده : سپیده فلاح

فیدی‌پلاس

قابل دسترس در مجموعه کتاب های اشتراکی در اپلیکیشن فیدیبو >

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

۱۴,۰۰۰ تومان

دانلود رایگان فیدیبو

شنیدن نسخه نمونه خرید کتاب صوتی اشتراک گذاری

نسخه نمونه کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند را رایگان بشنوید

نقد و بررسی کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

کتاب صوتی «چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند» اثری از «شری آرگاو» است. این کتاب یک راهنمای ایده‌آل برای زنانی‌ست که بیش از حد مطیع هستند. واقعیت این است که بیشتر زنان از این که جلوی مردان محتاج محبت به نظر برسند، خجالت‌زده می‌شوند. اما چرا مردان مجذوب زنان زیرک می‌شوند؟ برای رسیدن به پاسخ این پرسش می‌توانید به شری آرگاو اعتماد کنید و پای حرف‌هایش بنشینید. جالب اینجاست که مخاطب کتاب صرفا زنان نیستند؛ مردان هم با شنیدن این کتاب می‌توانند به درک کاملی‌تری از خواسته‌ها  و نیازهای زنان و خودشان برسند و روابط موفق‌تری داشته باشند. کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند با ترجمه‌ی «پوراندخت رمدانی» و صدای «سپیده فلاح» در نشر شمشاد منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

شری آرگاوه برای نوشتن این کتاب با صدها مرد مصاحبه کرده است؛ بنابراین می‌توانید به حرف‌های او اعتماد کنید و مطمئن باشید منابع موثقی پشت هر حرف و توصیه است. شری در ابتدای این کتاب می‌گوید که هنگام مصاحبه با مردان، بیش از نود درصد آن‌ها در سی صانیه‌ی اول با خنده موافقت خود را با عنوان کتاب اعلام کرده‌اند. برخی دیگر هم جا خورده‌اند؛ درست مثل این که رازی چندین ساله فاش شده باشد.

یک زن زیرک می‌داند چه می‌خواهد، ولی برای به دست آوردنش زیر بار سازش و حقارت نمی‌رود. این زن در عین حال، لطیف و زیباست، اما از جذابیت خود برای رسیدن به اهدافش استفاده نمی‌کند. این کتاب به شما می‌گوید که اگر اعتمادبه‌نفس کمی دارید، لازم است گاهی به دیگران بی‌حرمتی کند. این بی‌حرمتی به شخصیت افراد نیست، بلکه به نوع تفکر و نگرش آن‌هاست.

البته هیچ اشتباه نکنید؛ زنی که شری آرگاو در این کتاب از آن به عنوان زنی زیرک یاد می‌کند، به هیچ وجه بی‌ادب، نامحترم و خودنما نیست. او زنی‌ست قوی و مهربان که ثابت‌قدم است. دست از تلاش برنمی‌دارد و سرزنده است. دنباله روی مردان نیست و به هیچ مردی اجازه نمی‌دهد حتی فکر کند می‌تواند روی او سلطه داشته باشد.

زن آزاده‌ی این کتاب، زنی‌ست توانمند که با استقلال فکری، قدرت شگرف خود را از جامعه‌ای که هنوز منکر توانایی‌های وجودی زنان است، استخراج می‌کند. این زن زندگی‌اش را روی شالوده‌های رضایت و سنجش اشخاص دیگر بنا نمی‌کند و استانداردهای خودش را دارد.

آرگاو در این کتاب سعی کرده اطلاعات پیچیده و دشوار را به زبانی ساده بیان کند، تا درک مفاهیم کتاب برای تمام مخاطبان آسان باشد. مسلما روابط بین زن و مرد، بسیار پیچیده‌تر از چیزی‌ست که بتوان به طور قطع در مورد آن نظریه‌پردازی کرد، اما اگر می‌خواهید رفتارهای هوشمندانه و درستی داشته باشید، این کتاب را حتما بشنوید.

نظر دیگران درباره کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

طنز سوزاننده‌ی این کتاب سرشار از سناریوها و اندرزهایی‌ست که به‌طور زیرکانه خودسازی و قدرتمندی زنان را نشانه گرفته است. این کتاب موجی از دیدگاه‌های متناقض در مورد روابط به راه انداخته است.

- مجله‌ی پابلیشرز ویکلی

تا به حال هیچ کتاب روان‌شناختی روابطی مانند این کتاب نوشته نشده است. این کتاب با طنز بی‌سابقه‌اش، به موضوعی جدی می‌پردازد. کتاب سرشار است از لقمه‌های کوچک طنزآلود و هجوآمیز در مورد تمام چیزهایی که مردان انجام می‌دهند تا زنان را ناامید کنند.

- بلیندا فاستر، تهیه‌کننده‌ی دختران فروشگاه خنده

به شدت خنده‌دار، قوی و بسیار سوزان!

- نویسنده‌ی لورین روخه

اطلاعات مهم بسیاری در این کتاب به زبان ساده برای زنان شرح داده شده است. از سوی دیگر گویش طنز نویسنده، کتاب را مطبوع‌تر می‌کند؛ مانند یک بادام شیرین بعد از بادامی تلخ.

- پگی جی میلر، روان‌درمان‌گر

هوشمندانه، شوخ‌طبع و دقیق. یک کتاب مناسب برای تمام خانم‌هایی که می‌خواهند توجه مرد خود را به دست بیاورند.

- نویسنده‌ی جودی میسل

فهرست مطالب کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

فصل اول: از شخصیتی مطیع به زنی دست‌نیافتنیفصل دوم: چرا مردان جذب زنان زیرک می‌شوند؟فصل سوم: شکلات‌فروشیفصل چهارم: روباه زیرکفصل پنجم: حرکات نمایشی یک سگ سیرکفصل ششم: غر زدن ممنوعفصل هفتم: رازهای مردانهفصل هشتم: نگهداری از سند منگوله‌دارفصل نهم: بازسازی چالش ذهنیفصل دهم: شخصیت جدید زن خودساخته

در بخشی از کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند می‌شنویم

گاهی مردان عمدا تماس نمی‌گيرند، فقط برای این که بفهمند واکنشت چیست. این در ذات مردان است که علاقه دارند طرف مقابل را امتحان کنند. حتی بچه‌ها گاهی رفتاری نشان می‌دهند که آستانه‌ی تحمل دیگران را بسنجند. رفتار این چنینی در حیوانات خانگی هم مشاهده شده. این بخشی از قانون طبیعت است.

گاهی اوقات هم مردان عقب‌نشینی می‌کنند تا به اطمینان دست پیدا کنند. هیچ مردی نمی‌گوید «عسلم من باید مطمئن بشم چقدر به من علاقه داری و من کجای زندگی تو هستم». در مقابل، او کمی خودش را عقب می‌کشد تا ببیند واکنش تو چیست. اگر احساساتی برخورد کنی او هم احساس خواهد کرد می‌تواند عواطف تو را کنترل کند. و اگر این رفتار احساساتی و آسیب‌پذیری ادامه‌دار شود، پس از مدتی کردار و منش تو او را به چالش نخواهد کشید. چرا که قابل پیش‌بینی خواهی بود. این عقب‌نشینی‌ها کم‌کم به یک عادت تبدیل خواهد شد؛ به یک سرگرمی برای استراحت و دوری از مسئولیت‌های رابطه. اگر هر بار مدت بیشتری تو را بی‌خبر می‌گذارد، به او نشان بده که حساسیتی روی این مساله نداری. این رفتار تو باعث می‌شود کمی شک کند که وقتی نیست دلت برایش تنگ نشده و دیگر نیازمند او نیستی. و این دلیلی می‌شود که دوباره به سمت تو بیاید چون فکر می‌کند دیگر محتاج او نیستی.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : fidibo.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب