لاغر ترین دختر دنیا

لاغر ترین دختر دنیابچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

لاغر ترین دختر دنیا را از این سایت دریافت کنید.

لاغرترین زن جهان به وزن 18 کیلوگرم + تصاویر

لاغرترین زن جهان به وزن 18 کیلوگرم و با 37 سال سن از یک بیماری نادر و وحشتناک رنج می برد این زن به دلیل بیماری نامعلوم اشتها به غذا خوردن ندارد

لاغرترین زن جهان به وزن 18 کیلوگرم + تصاویر

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی

لاغرترین زن جهان به وزن 18 کیلوگرم و با 37 سال سن از یک بیماری نادر و وحشتناک رنج می برد. این زن به دلیل بیماری نامعلوم اشتها به غذا خوردن ندارد و اندام او شبیه اسکلت انسان است.

اندام جنجالی زن 37 ساله 18 کیلویی با بیماری عجیبش این زن با این اندام وحشتناک فقط بدلیل یک بیماری بی اشتهایی عصبی به این روز افتاده است.

سماتک: بسیاری از این نوع بیماری های عجیب و غریب وجود دارد که باور آن برای انسان دشوار است. در اینجا عکس های اندام ترسناک زنی با بیماری بی اشتهایی عصبی را مشاهده خواهید کرد.

بی‌اشتهایی عصبی (Anorexia nervosa) نوعی اختلال در غذا خوردن است که در آن بیمار از خوردن غذا به میزان کافی امتناع می‌کند، در حالی که احساس گرسنگی نیز می‌کند. بی‌اشتهایی عصبی یک اختلال روانی جدی است که خارج از کنترل فرد است.

یک دختر یا زن جوان که شروع به گرفتن رژیم غذایی می‌کند تا وزنش را کم کند، اگر این وزن کم کردن تحت کنترل نباشد فرد در ادامه چرخه بی‌پایان کم غذا خوردن و ترس از غذا خوردن به نقطه‌ای می‌رسد که نمی‌تواند غذا بخورد. این بیماری یکی از تهدیدکننده‌ترین بیماری های زنان است.

در این بیماری فرد از وزن فعلی خود راضی نیست، از چاق شدن وحشت می‌کند و تصور بسیار بدی از اندام خود دارد. فردی که به این بیماری دچار است با وجود لاغر بودن رژیم می‌گیرد، بعد از خوردن غذا تمام تلاش خود را می‌کنند تا استفراغ کنند، همواره وزن خود را بیشتر از آن‌چه هست می‌گوید. لذا این بیماری یک بیماری روانی زنانه محسوب می‌شود.

اگر چنین نشانه‌هایی را در فردی دیدید، بدانید که او به یک بیماری فوق‌العاده سخت دچار است و سریعا باید معالجه شود در غیر این‌صورت با خطر مرگ روبرو خواهد شد. در حالی که خودش قبول نمی‌کند که بیمار است!! راشل فرخ بیش از ۱۰ سال است که به بی‌اشتهایی عصبی دچار شده است.

راشل فرخ ۳۷ ساله که حدود ۱۸ کیلوگرم وزن دارد بیش از ۱۰ سال است که به بیماری بی‌اشتهایی عصبی حاد دچار است. راشل و همسرش فیلم خود را (که در ادامه می‌بینید) در یوتیوب پخش کردند و تاکنون ۱۲۰۰۰۰ دلار کمک مالی دریافت کرده‌اند تا بتوانند فرآیند درمان را طی کنند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samatak.com

لاغرترین دختر دنیا در بدن خود چربی ندارد

لاغرترین دختر دنیا در بدن خود چربی ندارد این یک نوع بیماری است که در بدن به هیچ عنوان چربی وجود ندارد و فرد لاغر می ماند و به طرز فجیعی وزنش کم

لاغرترین دختر دنیا در بدن خود چربی ندارد

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی

لاغرترین دختر دنیا در بدن خود چربی ندارد 

این یک نوع بیماری است که در بدن به هیچ عنوان چربی وجود ندارد و فرد لاغر می ماند و به طرز فجیعی وزنش کم می شود. “لیزی ولاسکز” نویسنده و سخنران انگیزشی اهل تگزاس آمریکا است. او مبتلا به یک بیماری نادر است که مانع از ذخیرسازی چربی بدن می‌شود.

وضعیت جسمانی او، انگیزه‌ای شد تا به یک سخنران انگیزشی تبدیل شود. وضعیت جسمانی او بسیار نادر است، به طوری که تا به حال، تنها دو نفر دیگر با این وضعیت شناسایی شده‌اند. درصد چربی بدن وی صفر بوده و هرگز وزنی بیش از 29 کیلوگرم نداشته است. او که به پیری زودرس نیز مبتلاست چند کتاب نوشته و فیلم مستندی نیز با عنوان یک قلب شجاع درباره داستان لیزی ساخته شده است.

بیماری نادر لیزی ولاسکز نویسنده

دختری با استثنایی‌ترین چهره دنیا

بیماری نادر لیزی ولاسکز نویسنده

بیماری نادر لیزی ولاسکز نویسنده

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.parsnaz.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب