چرا اینستام باز نمیشه

چرا اینستام باز نمیشهبچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

چرا اینستام باز نمیشه را از این سایت دریافت کنید.

حل مشکل باز نشدن اینستاگرام؛ چرا اینستا باز نمیشه؟ (آپدیت 2021)

چرا اینستا باز نمیشه؟ باز نشدن اینستاگرام از مشکلات رایج اینستا می‌باشد. برای رفع این مسئله می‌توانید روش های معرفی شده در مقاله را...

چرا اینستا باز نمیشه؟ علت باز نشدن اینستاگرام چیست؟ چرا اینستام بالا نمیاد؟ برای حل مسئله‌ی باز نشدن اینستاگرام چیکار باید کرد؟

مشکل باز نشدن اینستاگرام از جمله مشکلات اینستاگرامی است که امروزه کاربران با آن سر و کله می‌زنند. علت باز نشدن اینستاگرام به عوامل مختلفی بستگی دارد که قصد داریم در این مقاله آنها را بررسی کنیم. البته علاوه بر مشکل باز نشدن اینستاگرام، مسئله دیگری نیز وجود دارد که در مورد مشکلات مربوط به Log in یا ورود به اینستاگرام است. در صورتی که شما در حال جستجوی مطالبی در مورد مشکل ورود به اینستاگرام هستید، می‌توانید به مقاله حل مشکل ورود به اینستاگرام مراجعه کنید. در غیر این صورت با ما در ادامه ی این مطلب همراه باشید تا با تمامی راه حل‌های باز نشدن اینستاگرام آشنا شوید!

ویدیوی آموزش حل مشکل باز نشدن اینستاگرام

چرا اینستاگرام باز نمیشه؟ آموزش ویدیویی حل مشکل ورود به اینستاگرام

در این ویدیو مشاهده می‌نمایید که:

باز نشدن برنامه‌ی اینستاگرام به چه عواملی بستگی دارد؟

ذکر چند روش برای حل مشکل باز نشدن اینستاگرام

چرا اینستا باز نمیشه؟

اگر بخواهیم به دنبال پاسخ برای سوال های “چرا اینستا باز نمیشه” باشیم، بی شک به دلایل گوناگونی خواهیم رسید. از جمله این علت ها که معمولا درصد زیادی از کاربران به این مسئله برمی‌خورند، قدیمی بودن ورژن اینستاگرام است. دومین دلیل باز نشدن اینستاگرام که این مورد نیز از علت های اصلی مشکل باز نشدن اینستاگرام می‌باشد، انباشته شدن کش اینستا و پاک نکردن آن در دراز مدت است. معمولا با رفع دو مسئله فوق مشکل اینستاگرامتان حل خواهد شد. در ادامه با ارائه راه حل برای مسائل ذکر شده با شما هستیم. با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی:

لایک استوری اینستاگرام چیست و چگونه باعث پیشرفت در اینستا می‌شود؟

چرا اینستا باز نمیشه؟ #قدیمی بودن ورژن اپلیکیشن اینستاگرام

برای حل مشکل باز نشدن اینستاگرام، اولین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که اینستاگرام فعلی خود را حذف و نسخه‌ی جدید را نصب کنید. بهترین و راحت ترین مکانی که می‌توانید آخرین ورژن اینستاگرام را از آنجا دانلود کنید، مراجعه به google play store یا App Atore می‌باشد. با دانلود و نصب مجدد برنامه اینستاگرام به احتمال فراوان مشکل شما حل شود.

نکته: اینستاگرام پس از هر بروزرسانی تقریبا نسخه های قدیمی را دچار مشکل می کند. برای پیشگیری از این مشکلات، بهتر است که آن را بر روی آپدیت خودکار قرار دهید.

چرا اینستا باز نمیشه؟ #انباشته شدن داده ها و حافظه پنهان اینستاگرام

عامل دیگری که می‌تواند دلیل باز نشدن اینستاگرام شما محسوب شود، حجم انباشته شده‌ی داده ها و حافظه کش اینستاگرام است. حافظه پنهان همان اطلاعات غیرضروری است که شامل پست ها و استوری های لود شده و موارد دیگر می‌باشد. وجود حافظه کش به خودی خود مشکلی برای اینستاگرام شما ایجاد نخواهد کرد. ولی جمع شدن این اطلاعات غیرضروری روی همدیگر ممکن است باعث کندی یا ایجاد مشکل در اکانت اینستاگرامی شما شود.

نکته: اگر فکر می‌کنید ممکن است مشکل اینستاگرام شما با این علت مرتبط باشد، برای رفع مشکل بالا آمدن حساب اینستاگرام می‌توانید به مقاله پاک کردن کش اینستاگرام مراجعه کنید.

چند راه حل دیگر برای حل مشکل باز نشدن اینستاگرام!!!

اگر روش های فوق را انجام دادید و همچنان مسئله خرابی اینستاگرام رفع نشد، می‌توانید برای ورود به اینستاگرام خود از روش های زیر بهره بگیرید.

از مرورگر سیستم‌تان استفاده کنید

اگر به هر روشی هنوز نتوانسته‌اید مشکل خرابی اینستاگرام را رفع کنید، توصیه می‌کنیم از سایت اینستاگرام برای ورود به اکانت خود اقدام کنید.

برای این کار ابتدا وارد مرورگر سیستم خود شده و آدرس سایت اینستاگرام را وارد کنید. سپس از بخش log in که درتصویر زیر هم مشاهده می‌کنید وارد پیج خودتان بشوید.

مقاله پیشنهادی: دیلیت اکانت اینستاگرام

بهره گرفتن از برنامه های تغییر آی پی

گاها علت بالا نیامدن اینستا به سبب مشکل در آی پی اینترنت می‌باشد. استفاده از ابزارهای تغییر آی پی می‌تواند برخی از مشکلات، از جمله مسئله باز نشدن برخی از عکس ها را در اینستاگرام رفع کند. برای اینکه آی پی را تغییر دهید چندین راه وجود دارد. یکی از این راه حل ها، ابزار تغییر آی ‌پی (قندشکن) است. زمانی که به ابزار تغییر آی‌ پی وصل می‌شوید، آدرس شما تغییر می کند. و سرور های اینستاگرام شما را با آدرس جدیدی شناسایی می‌کنند. در این صورت اگر مشکل باز نشدن اینستاگرام از آی‌پی باشد، به احتمال زیاد مسئله پیش آمده حل خواهد شد.

اکانت خود را دی اکتیو کنید

معمولا اقدام به راه حل های بالا، مشکل شما را در مورد باز نشدن اینستا حل خواهند کرد. اما اگر روش های فوق تاثیر چندانی روی بهبود عملکر حساب اینستاگرامی شما نداشت، دی اکتیو کردن اکانت می‌تواند در حل مسئله موجود کمک کننده باشد. برای دو ساعت اکانت اینستاگرامتان را غیر فعال کنید. دقت داشته باشید که دلیل دی اکتیو کردن پیج خود را چه چیزی انتخاب می کنید. در اینگونه مواقع معمولا بهتر است که حتما از گزینه Just need a break استفاده کنید تا امکان بازگشت مجدد بعد از دو ساعت، برایتان مقدور باشد. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما در همان روز اکانت خودتان را دوباره فعال کنید. فعالسازی اکانت اینستاگرام اصلا کاری ندارد. با مراجعه به مقاله زیر می‌توانید به سادگی این کار را انجام دهید.

مقاله پیشنهادی: فعال کردن اینستاگرام دی اکتیو شده

بازگشت به تنظیمات کارخانه

اگر روش های بالا مشکل باز نشدن اینستاگرام و یا کندی آن را رفع نکرده باشند آخرین راه حل، بازگشت به تنظیمات کارخانه گوشیتان می‌باشد. توجه داشته باشید که عملی کردن این روش می‌تواند تمامی برنامه ها و حتی عکس و تصویر و هر سند دیگری را از سیستم تان پاک کند. پس اگر با این موارد مشکلی ندارید، همین حالا گوشیتان را به تنظیمات کارخانه برگردانید تا علت متوقف شدن اینستاگرام و یا مشکل باز نشدن اینستاگرام تان رفع شود.

مشکلات موقتی اینستاگرام

اینستاگرام برنامه نویسی خیلی دقیقی دارد و شرکت فیسبوک به بهترین نحو از اینستاگرام پشتیبانی می‌کند تا این اپلیکیشن کاربردی دچار مشکل نشود. البته بعضی وقت‌ها باگ‌ها و اشکالاتی برای اینستاگرام پیش می‌آید و این مشکلات موقتی هستند و بعد از مدتی رفع می‌شوند. اگر قرار باشد که شما نتوانید در هنگام مواجه شدن با این مشکلات وارد اینستاگرام شوید اتفاق خیلی خوبی نیست و شما باید ترفندهایی را یاد بگیرید که بتوانید این باگ‌ها را رفع کنید. در ادامه این ترفندها را مشاهده خواهید کرد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : inbo.ir

رفع ۱۰۰% مشکل باز نشدن اینستاگرام (آپدیت ۲۰۲۱)

چرا اینستا باز نمیشه؟ راه حل مشکل اینستاگرام و Crash شدن آن در اندروید و آیفون؛ مشکل جدید اینستاگرام امروز، قطعی اینستاگرام

آموزش اینستاگرام آموزش برنامه

مشکل باز نشدن اینستاگرام و راه‌حل آن

برای هرگونه سوال در رابطه با این مطلب یا هر مشکل دیگری در زمینه نرم افزارهای موبایل، با شماره پشتیبانی ۹۰۹۹۰۷۱۰۱۵ از خط تلفن ثابت تماس بگیرید.

حتما شما هم خیلی وقت‌ها این سوال را از خودتان پرسیده باشید که “چرا اینستا باز نمیشه؟” این مشکل خیلی از کاربران این شبکه اجتماعی است. مشکل باز نشدن اینستاگرام یا Crash شدن آن به چند دلیل رخ می‌دهد که خوشبختانه همه آنها راه چاره دارد! در این مطلب می‌خواهیم دلایل وصل نشدن اینستاگرام در اندروید و آیفون را بررسی کنیم و به آموزش رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام و کرش شدن آن بپردازیم.

علت باز نشدن اینستاگرام و Crash  شدن آن چیست؟

جدای از محبوبیت فراوان اینستاگرام، این برنامه با مشکلاتی نیز روبرو است. از هنگ کردن اینستاگرام گرفته تا باز نشدن و وصل نشدن اینستاگرام. دلیل برخی از این مشکلات اینستاگرام، فنی است و دلیل برخی از آنها صرفا بروز نبودن برنامه یا سیستم عامل و قطعی اینترنت است! بیشتر مشکلاتی که کاربران در اینستاگرام با آنها مواجه می‌شوند، یکی از 3 حالت زیر است:

باز نشدن اینستاگرام یا وصل نشدن اینستاگرام

کرش یا Crash شدن ناگهانی اینستاگرام و بسته شدن خودکار برنامه

کاهش چشمگیر سرعت برنامه و ایجاد تاخیر در عملکرد آن

بیشتر بخوانید: برنامه کلاب هاوس؛ باشگاه شگفت‌انگیز صداها!

در اکثر موارد مشکل اصلی اینستاگرام ناشی از برورزسانی خود برنامه است. البته مشکل قطعی اینترنت هم مثل همیشه یکی از بازیگران اصلی این نمایش است! مشکل هرچه که باشد، ما راه‌حا آن را برای شما آورده‌ایم. در ادامه می‌خواهیم مرحله به مرحله روش‌های رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام و crash شدن آن را توضیح دهیم.

آموزش رفع مشکل اینستاگرام و Crash شدن آن

برای رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام و کرش‌های ناگهانی آن در اندروید و iOS باید چند راه مخلف را امتحان کنید. ما این راه‌ها را به ترتیب اثربخشی مرتب کرده‌ایم. پس برای حل مشکل اینستاگرام این راه‌حل‌ها را به‌‌ترتیب انجام دهید. در بسیاری از موارد یکی از این روش‌ها به‌تنهایی مشکل شما را حل می‌کند؛ هرچند در بعضی موارد لازم است مراحل را یکی پس از دیگری انجام دهید!

اگر در حال حاضر اینستاگرام شما باز نمی‌شود، قبل از هر کار ابتدا از وصل بودن اینترنت خودتان مطمئن شوید. در ادامه از وصل بودن خود اینستاگرام مطمئن شوید! زیرا در برخی موارد دلیل باز نشدن اینستاگرام، مشکل سرورهای خود اینستاگرام است. برای این کار می‌توانید به صفحه بررسی وصل بودن اینستاگرام بروید.

اگر در 2 مورد بالا مشکلی نداشتید، راه‌حل‌های ما را در ادامه دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش حذف اکانت اینستاگرام

راه حل اول: حذف حافظه کش و دیتای اینستاگرام در اندروید و iOS

در قدم اول توصیه می‌کنیم که حافظه کش (Cache) و دیتای (Data) برنامه اینستاگرام را از روی گوشی خودتان پاک کنید. برای این کار در گوشی‌های اندرویدی اندرویدی. به بخش Settings بروید و گزینه Apps یا Applications را انتخاب کنید.

حالا برنامه Instagram را از لیست انتخاب کنید.

به قسمت Storage بروید.

گزینه Clear Cache را بزنید. کار تمام است!

البته توصیه ما این است که علاوه بر کش، Clear Data را هم بزنید. البته در این حالت اطلاعات حساب شما نیز از اینستاگرام پاک می‌شود و باید برای ورود به اینستاگرام دوباره نام کاربری و رمز عبور خودتان را وارد کنید.

اگر رمز عبورتان را فراموش کردید، مقاله بازیابی رمز اینستاگرام را بخوانید.

برای آیفون مسئله کمی متفاوت است زیرا شما به صورت مستقیم نمی‌توانید حافظه کش یک برنامه را پاک کنید. اما جای نگرانی نیست! شما می‌توانید اینستاگرام را پاک کنید و دوباره نصب کنید! درنتیجه حافظه کش اینستاگرام در آیفون نیز پاک می‌شود. پس مراحل زیر را انجام دهید. ابتدا به Setting بروید و وارد بخش General شوید.

حالا iPhone Storage را انتخاب کنید.

حالا اینستاگرام را انتخاب کنید.

Delete App را بزنید و کار تمام است!

حالا به اپ استور بروید و اینستاگرام را دوباره نصب کنید. اگر این راه‌حل را امتحان کردید و بازهم اینستاگرام باز نشد، به مرحله بعد و راه‌حل دوم سر بزنید. این راه به تنهایی می‌تواند گزینه بعدی ما باشد!

راه حل دوم (مشکل اینستاگرام): حذف اینستاگرام و نصب جدیدترین نسخه!

اگر روش قبل راهگشای شما نبود از این راه استفاده کنید؛ یعنی حذف اینستاگرام نصب دوباره جدیدترین نسخه برنامه اینستاگرام روی گوشی. این یکی از بهترین راه‌های رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام و Crash شدن آن است. توصیه ما این است که برای نصب جدیدترین نسخه اینستاگرام از گوگل پلی استور و اپ استور استفاده کنید:

دانلود و نصب اینستاگرام برای اندروید

دانلود و نصب اینستاگرام برای آیفون

راه حل سوم برای مشکل اینستاگرام: استفاده از ابزارهای تغییر IP

یکی دیگر از روش هایی که ممکن است منجر به رفع مشکل باز نشدن اینستاگرام و Crash شدن آن شود، مربوط به تغییر IP است. شاید برایتان عجیب به نظر برسد اما در بسیاری موارد تغییر IP از طریق ابزارهای خاص منجر به رفع مشکلات و باگ‌های متعددی در برنامه اینستاگرام می‌شود. پس شما هم حداقل یک بار این روش را امتحان کنید!

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : mobilekomak.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

علت تلخی دهان چیست، درمان های خانگی تلخی دهان
پخش زنده کربلا از ماهواره ۱۴۰۱ | پخش زنده کربلا با کیفیت بالا | زیارت آنلاین کربلا
آیا روی ماه یاحسین نوشته ۱۴۰۱ | عکس ماه امشب | عکس ماه که روش نوشته یا حسین
آلف مانگا | alef manga | الف مانگا پرسپولیس کیست | الف مانگا بازیکن فوتبال
نقش ابراهیم اشتر در مختارنامه | مالک اشتر کیست
دلنوشته شام غریبان ۱۴۰۱ | متن شام غریبان عاشقانه | متن برای شمع شام غریبان
ادارات خوزستان فردا تعطیل است ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | اهواز فردا تعطیل است
امار فوتی های کرونا امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | آمار کرونا امروز ایران ۱۴۰۱
متن شام غریبان مرده ۱۴۰۱ | متن شام غریبان پدر | متن شام غریبان مادر فوت شده
بیو شام غریبان ۱۴۰۱ | کپشن شام غریبان | جمله برای شام غریبان
متن شام غریبان برای استوری ۱۴۰۱ | فیلم شمع شام غریبان امام حسین
استوری شام غریبان ۱۴۰۱ | متن کوتاه برای شام غریبان | دعا برای شام غریبان
دلیل مرگ مهران غفوریان ۱۴۰۱ | پیج اصلی مهران غفوریان | مهران غفوریان الان کجاست
ایا فردا سه شنبه 18 مرداد 1401 تعطیل است + بانک ها و ادارات
تعطیلی خوزستان اهواز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بانکها و ادارات