• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۵

          دریافت کد بورسی آگاه

دریافت کد بورسی آگاهمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

دریافت کد بورسی آگاه را از این سایت دریافت کنید.

دریافت کد بورسی کارگزاری آگاه

در این مقاله به ارائه مطالبی در رابطه با آموزش نحوه دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه به صورت تصویری پرداخته شده است.

دریافت کد بورسی کارگزاری آگاه

برای دریافت کد بورسی از طریق کارگزاری آگاه لازم است تا پس از ایجاد حساب کاربری در این کارگزاری به سایت اگاه اکسپرس با نشانی ex.agah.com مراجعه کرده و به طی کردن تمامی مراحل مربوط به ثبت نام در باشگاه مشتریان آن اقدام به دریافت کد بورسی رایگان در این سایت کرد.

برای مشاوره دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه

برای مشاوره دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه

یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین کارگزاری های فعال در بازار سرمایه متشکل از بورس و فرابورس در بین سرمایه گذاران این بازار ، کارگزاری آگاه بوده که به دلیل خدمات دهی مناسب به کاربران خود همواره مورد تایید فعالین بازار بوده است . از ویژگی های بارز این کارگزاری ارائه خدمات متنوع بورسی بوده که از جمله مهمترین آن ها امکان دریافت کد بورسی بدون نیاز به مراجعه حضوری در دفاتر پیشخوان می باشد.

با وجود امکان دریافت کد بورسی بدون نیاز به مراجعه حضوری افراد در دفاتر پیشخوان و یا دفاتر کارگزاری مربوطه از میزان ازدحام در این دفاتر به شدت کاسته شده که در نتیجه آن از اتلاف وقت و هزینه متقاضیان نیز جلوگیری می شود، همچنین روند رسیدگی به تقاضا و ارسال کد بورسی افراد نیز سریع تر می شود.

با توجه به اهمیت ارائه کد بورسی به صورت رایگان و بدون نیاز به مراجعه حضوری افراد لذا ارائه این خدمات توسط کارگزاری اگاه سبب استقبال چشمگیر سرمایه گذاران در رابطه با دریافت کد بورسی از طریق این کارگزاری شده است، لذا در ادامه به ارائه مطالبی در رابطه با دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه پرداخته شده است.

نحوه ثبت نام برای دریافت کد بورسی آگاه

برای دریافت کد بورسی از طریق حساب کاربری خود در کارگزاری آگاه لازم است تا با وارد شدن به سایت آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com که متعلق به کارگزاری اگاه می باشد و طی کردن مراحل تعریف شده اقدام به دریافت کد بورسی از این کارگزاری کنید . این مراحل عبارتند از :

ابتدا وارد سایت اگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com شده و بر روی گزینه " ثبت نام دریافت کد بورسی رایگان " از قسمت کد بورسی رایگان که با کادر قرمز رنگ مشخص شده است کلیک کنید ، مانند تصویر:

چنانچه قبلا عضو باشگاه مشتریان اگاه شده اید گزینه ادامه را انتخاب کنید اما در صورتی که تاکنون عضو این سامانه نشده اید باید گزینه ثبت نام جدید را که با فلش قرمز رنگ مشخص شده انتخاب کنید. مانند تصویر :

در صفحه باز شده باید کد ملی خود را در کادر مشخص شده وارد کنید . مطابق با تصویر زیر :

پس از وارد کردن کد ملی وارد صفحه ثبت نام باشگاه مشتریان آگاه می شوید که برای انجام آن لازم است تا تمامی مراحل مشخص شده را طی کنید. در مرحله اول اطلاعات فردی خود را باید ارائه دهید، مطابق با تصویر زیر :

پس از وارد کردن اطلاعات فردی و انتخاب گزینه بعدی که با کادر آبی رنگ در تصویر بالا مشخص شده است از سوی سامانه پیامکی حاوی یک کد فعالسازی برای شماره تلفن ثبت شده در سایت توسط شما ارسال می گردد که باید در کادر مربوط به آن وارد کنید . مانند تصویر :

در ادامه صفحه ای باز می شود که در آن اطلاعات هویتی شما خواسته شده و باید به طور دقیق آن ها را وارد کنید. همانند تصویر :

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvalaw.com

کد گیری اوراق بهادار کارگزاری آگاه

آگاه اکسپرس - دریافت کد بورسی و کد معاملات آنلاین در محل مشتریان - کارگزاری آگاه

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : ex.agah.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب