طریقه گرفتن اینترنت همراه اولمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

طریقه گرفتن اینترنت همراه اول را از این سایت دریافت کنید.

کد خرید اینترنت همراه اول

اگر با نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول آشنا نیستید این مطلب را ردر خصوص کد خرید بسته اینترنت همراه اول برای خود و دیگران بخوانید.

خرید بسته اینترنت همراه اول

اگر در مورد خرید بسته اینترنت همراه اول سوالی دارید

اگر در مورد خرید بسته اینترنت همراه اول سوالی دارید

عناوین اصلی این مقاله:

مقدمه

ویژگی های بسته اینترنت همراه اول

روش های خرید بسته اینترنت همراه اول

پیگیری بسته اینترنت همراه اول

خرید بسته اینترنت همراه اول برای دیگران

نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

با گسترش روز افزون اینترنت و پیشرفت تکنولوژی، تقریبا تمامی افراد جامعه ایران نیازمند اینترنت می باشند. اپراتورهای مختلفی وجود دارند که افراد می توانند با استفاده از آن ها بسته های اینترنتی بخرند که یکی از مهم ترین و بهترین این اپراتورها، همراه اول می باشد. حتما همه افراد با این نام آشنا هستند و شاید هم بعضی از افراد دارای یک سیم کارت همراه اول باشند. تنوع بسته های اینترنت همراه اول، بسیار زیاد می باشد. ممکن است افراد از روش خرید بسته اینترنت همراه اول آگاهی کافی نداشته باشند؛ به همین خاطر قصد داریم در این مقاله کد خرید بسته اینترنت همراه اول و تمامی روش هایی که می توان با کمک آن ها یک بسته اینترنت همراه اول مناسب خرید را ذکر کنیم. بنابراین، اگر یک سیم کارت همراه اول دارید توصیه می کنیم که این مقاله را تا انتها بخوانید. همچنین اگر از اینترنت مخابرات استفاده می کنید مطلب شارژ اینترنت مخابرات را نیز بخوانید.

بیشتر بخوانید: ورود به حساب کاربری اینترنت مخابرات

ویژگی های بسته اینترنت همراه اول

به طور کلی بسته های اینترنت همراه اول بسیار متنوع هستند و می توانند با روش های مختلفی خریداری شوند؛ اما شاید افراد کمی با ویژگی های فوق العاده اینترنت های همراه اول آشنا باشند.

به طور کلی سرعت اینترنت همراه اول، به سه دسته سرعت ۳، سرعت ۴ و سرعت ۴.۵ تقسیم بندی می شود که البته قدیمی ترین اینترنت مربوط به سرعت نسل ۳ می باشد که در حال حاضر کمتر کسی از این سرعت استفاده می کند و بیشتر افراد با سیم کارت های جدید و گوشی های هوشمند از اینترنت نسل ۴.۵ با سرعت فوق العاده استفاده می نمایند. بسته های نوترینو آلفا + یکی از بهترین بسته های اینترنت همراه اول می باشد که می تواند دو نسل سرعت ۴ و ۴.۵ را پشتیبانی کند.

اینترنت هایی که با سرعت ۴ و ۴.۵ می باشند، جزء پرسرعت ترین اینترنت های داخل کشور هستند که می توانند برای مودم ها یا آن دسته از افرادی که هر روزه فایل های حجیمی را رد و بدل می کنند، مورد استفاده قرار بگیرند. خواندن مطلب به نام زدن سیم کارت همراه اول را نیز به شما توصیه می کنیم.

بیشتر بخوانید: حجم باقیمانده اینترنت مخابرات

به کانال تلگرام ما بپیوندید

به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

روش های خرید بسته اینترنت همراه اول

روش های خرید بسته اینترنت همراه اول بسیار متنوع است و شاید نتوان آن ها را شمرد. به خاطر همین گاهی اوقات افراد نمی دانند که بهتر است از چه روشی اینترنت خریداری کنند که هم به صرفه و اقتصادی باشد، هم به راحتی انجام شود. در ادامه این مقاله بسیاری از روش هایی که شما می توانید با کمک آن ها یک بسته اینترنت همراه اول خریداری کنید را ذکر کرده ایم؛ شما می توانید بر حسب علاقه خود از یکی از روش های زیر استفاده کنید.

روش اول؛ استفاده از کد خرید بسته اینترنت همراه اول

اولین و ساده ترین روش برای خرید بسته اینترنت همراه اول این است که افراد با کمک کد دستوری های که اپراتور همراه اول در اختیار آن ها قرار می دهد استفاده کنند و یک اینترنت مناسب خودشان را خریداری کنند. اصلی ترین کد خرید بسته اینترنت همراه اول شماره #100* می باشد. تمامی افراد می توانند با کمک شماره گیری این کد دستوری یک بسته اینترنت همراه اول با بازه زمانی مشخص (هفتگی، ماهانه و ...) را خریداری نمایند.

روش دوم؛ استفاده از سایت همراه اول برای خرید بسته اینترنت همراه اول

دومین روش برای خرید بسته اینترنت همراه اول این است که شما به سایت اصلی این اپراتور وارد شوید و بسته به نیاز خود یک بسته اینترنت مناسب خودتان را خریداری کنید.

مزیت این روش این است که شما تمامی بسته های اینترنت را از طریق یک درگاه به صورت یک جا مشاهده می کنید و امکان مقایسه نیز برای شما وجود خواهد داشت. برای دریافت تمامی اطلاعات مربوط به اینترنت همراه اول و خرید بسته اینترنت همراه اول کافیست به سایت همراه اول مراجعه کنید و مراحل خرید خود را انجام دهید. برای راحتی شما عزیزان لینک مستقیم خرید بسته اینترنت همراه اول را برای شما آورده ایم.

برای خرید بسته اینترنت همراه اول از طریق سایت همراه اول کلیک کنید

روش سوم؛ استفاده از اپلیکیشن همراه من

سومین روش برای خرید بسته اینترنت همراه اول این است که افراد اپلیکیشن همراه من را بر روی گوشی های هوشمند خود نصب کنند. این اپلیکیشن یکی از اپلیکیشن های پرکاربردی است که توصیه می کنیم همه افرادی که دارای سیم کارت همراه اول هستند، آن را بر روی گوشی خود نصب کنند.

شما می توانید با دانلود اپلیکیشن همراه من و ورود به قسمت خرید بسته اینترنت نوترینو ، یک بسته مناسب خودتان را خریداری کنید.

روش چهارم؛ استفاده از سایت های خرید شارژ برای خرید بسته اینترنت همراه اول

یکی دیگر از روش هایی که می توان با استفاده از آن ها یک بسته اینترنت مناسب را خریداری کرد این است که افراد به سایت های اینترنتی خرید شارژ مراجعه کنند و با انتخاب بسته اینترنت مورد نظر خودشان و پرداخت مبلغ مربوط به بسته، اقدام به فعال سازی یک بسته اینترنت کنند.

سایت های مختلفی برای خرید بسته اینترنت همراه اول وجود دارند؛ اما ما با دو نمونه از این سایت ها اشاره کرده ایم، می توانید برای ورود به این سایت ها، روی لینک های زیر کلیک کنید:

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول

ساعد نیوز: تعرفه ها و نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول

آموزش عمومی

نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول

شنبه، 19 آبان 1397

زمان مطالعه 10 دقیقه

ساعد نیوز: تعرفه ها و نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول

خرید بسته های اینترنت همراه اول برای خود و دیگران از ستاره یک مربع(#۱*)

معرفی سرویس

همراه اول به منظور تسهیل خرید بسته های نوترینو، این امکان را فراهم نموده است تا مشترک تنها با یک بار مراجعه به سرشماره*۱# و واریز مبلغ بسته از طریق حساب بانکی خود بتواند به صورت مستقیم بسته نوترینو را فعال نماید. بدین ترتیب دیگر مشترکین دیگر نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی نخواهند داشت و می توانند تنها با یکبار مراجعه به سرشماره *۱#، بسته های نوترینو را به سرعت و براحتی خریداری و فعال نمایند.

قوانین کلی

امکان خرید بسته از طریق این درگاه برای کلیه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول امکان پذیر است.

کلیه مشترکین می توانند برای خود و یا مشترک دیگری اقدام به خرید بسته نمایند.

خط مشترک دائمی می بایست خط نرمال باشد.

دسترسی مستقیم به این سرویس از طریق شماره گیری *۱*۵# ممکن می باشد.

برای مشاهده و یا فعالسازی بسته ها کد *۱# را شماره گیری کرده و یا به صفحه بسته های اینترنت نوترینو مراجعه کنید.

چنانچه مشترک دریافت کننده بسته، بسته فعال دیگری داشته باشد نمی توان بسته مورد نظر را برای وی خریداری کرد.

قیمت بسته های نوترینویی که از طریق این درگاه فعال می شود، با قیمت فعلی بسته ها در سایر درگاه های ارتباطی همراه اول مانند *۱۰۰# برابر است و تغییری نمی کند، اما مبلغ قابل پرداخت در حالتی که طی عملیات بانکی بسته فعال می گردد، با قیمت بسته متفاوت است. مبلغ قابل پرداخت وی بابت خرید بسته برابر با قیمت بسته نوترینو + عوارض و مالیات بر ارزش افزوده (۹ درصد قیمت بسته) می باشد.

قوانین خرید و پرداخت هزینه بسته های به شرح جدول ذیل می باشد:

قوانین خرید و پرداخت هزینه بسته ها

نوع مشترک خریداردریافت کننده بستهنحوه کسر مبلغ بسته از مشترک خریدارمبلغ بستهدائمی/ اعتباریدائمی/ اعتباریطی عملیات بانکی: کسر از حساب بانکی (نیازمند به رمز دوم کارت)قیمت بسته نوترینو

+

عوارض و مالیات بر ارزش افزوده (۹ درصد قیمت بسته)

در حالتی که پرداخت طی عملیات بانکی انجام می گردد، پیش از خرید بسته، مشخصات بسته و نیز هزینه آن (با احتساب مالیات و عوارض) جهت گرفتن تاییدیه به مشترک نمایش داده می شود و در صورت تأیید وی هزینه پرداخت و بسته فعال می گردد.

کلیه قوانین مربوط به استعلام وضعیت، تمدید و لغو تمدید بسته های نوترینوی فعال شده از طریق *۱# عینا با قوانین بسته های نوترینویی که از طریق سایر درگاه ها فعال می گردند، یکسان است.

پس از اتمام بسته فعال شده از طریق این سرویس، قوانین جاری تمدید حجمی و زمانی بسته های نوترینو برای بسته مشترک حاکم خواهد بود.

بسته های روزانه و هفتگی، تمدید خودکار حجمی و زمانی ندارند. بنابراین در صورتیکه مشترک، خود اقدام به رزرو بسته دیتا نکند، پس از اتمام حجم یا زمان بسته روزانه یا هفتگی، مصرف دیتا وی با تعرفه عادی محاسبه می شود.

اگر بسته مشترک ماهانه بوده باشد پس از اتمام حجم تمدید حجمی می گردد و یا در صورت اتمام اعتبار زمانی، بسته تمدید زمانی می گردد و هزینه بسته جدیدی که تمدید شده است به حساب دریافت کننده منظور و یا از اعتبار وی کسر می گردد.

در صورتی که مشترک مایل به تمدید شدن بسته نباشد می تواند با شماره *۱۰۰*۸# تمدید خودکار زمانی یا حجمی بسته را لغو نماید.

راهنمای فعال سازی و خرید بسته نوترینو از طریق سامانه *۱#

ابتدا مشترکین می بایست با شماره گیری *۱# و انتخاب گزینه ۵ و یا شماره گیری مستقیم *۱*۵# وارد سامانه خرید بسته نوترینو شوند.

پس از ورود به منوی ۵، منوی بسته های نوترینو دیده می شود و مشترک نوع بسته نوترینو مورد نظر خود را انتخاب می نماید:

خرید بسته الفا+

سپس در منو، بسته های نوترینو نمایش داده می شود و مشترک می تواند بسته مورد نظر را انتخاب نماید.

در مرحله بعدی شماره دریافت کننده بسته توسط مشترک انتخاب می گردد. این شماره می تواند شماره خود مشترک و یا شماره دیگری باشد که وی وارد می کند. در این رابطه منوی ذیل نمایش داده می شود:

خودم

شماره دیگری را وارد کنید.

پس از انتخاب شماره، خرید و فعال سازی مطابق با جدول فوق انجام می گردد (بطور مستقیم از طریق عملیات بانکی و یا لحاظ شدن در قبض مشترک)

در صورتی که مشترک دریافت کننده، بسته فعال دیگری داشته باشد، این موضوع به خریدار اطلاع رسانی می شود که وی نمی تواند بسته­ای هدیه بدهد و فرآیند در این مرحله قبل از ارسال به درگاه بانک به پایان می­رسد.

در صورت امکان هدیه دادن به دریافت کننده، مشترک خریدار (مشترک دائمی که برای اعتباری خرید می کند و یا مشترک اعتباری که برای خود یا دیگران خرید می کند) به درگاه بانک هدایت شده و پس از وارد کردن اطلاعات بانکی مبلغ بسته از حساب بانکی مشترک کسر و بسته مورد نظر برای دریافت کننده فعال می شود.

بسته های آلفا+(سرعت بدون مرز)

بسته های آلفا+ بسته های پرسرعت نوترینو هستند. این بسته ها با سرعتی بالا امکان استفاده تخصصی و حرفه ای را از اینترنت نسل سوم، چهارم و نسل چهارونیم ممکن می سازند. افرادی که فایل های حجیم ارسال و یا دریافت می کنند، مکالمه های صوتی و یا ویدیویی در بستر اینترنت انجام می دهند، از برنامه های صوتی و تصویری اینترنتی استفاده می کنند و یا تمایل به داشتن اینترنت با سرعت بالا را دارند می توانند از بسته­ های آلفا+ استفاده کنند. بسته های آلفا+ تنوع بسیاری جهت پاسخگویی به مصارف مختلف دارند. جزئیات بسته های آلفا+ در جدول ۱ ارائه شده است.

جدول ۱- بسته های آلفا+ (سرعت بدون مرز)

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : saednews.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

علت تلخی دهان چیست، درمان های خانگی تلخی دهان
پخش زنده کربلا از ماهواره ۱۴۰۱ | پخش زنده کربلا با کیفیت بالا | زیارت آنلاین کربلا
آیا روی ماه یاحسین نوشته ۱۴۰۱ | عکس ماه امشب | عکس ماه که روش نوشته یا حسین
آلف مانگا | alef manga | الف مانگا پرسپولیس کیست | الف مانگا بازیکن فوتبال
نقش ابراهیم اشتر در مختارنامه | مالک اشتر کیست
دلنوشته شام غریبان ۱۴۰۱ | متن شام غریبان عاشقانه | متن برای شمع شام غریبان
ادارات خوزستان فردا تعطیل است ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | اهواز فردا تعطیل است
امار فوتی های کرونا امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | آمار کرونا امروز ایران ۱۴۰۱
متن شام غریبان مرده ۱۴۰۱ | متن شام غریبان پدر | متن شام غریبان مادر فوت شده
بیو شام غریبان ۱۴۰۱ | کپشن شام غریبان | جمله برای شام غریبان
متن شام غریبان برای استوری ۱۴۰۱ | فیلم شمع شام غریبان امام حسین
استوری شام غریبان ۱۴۰۱ | متن کوتاه برای شام غریبان | دعا برای شام غریبان
دلیل مرگ مهران غفوریان ۱۴۰۱ | پیج اصلی مهران غفوریان | مهران غفوریان الان کجاست
ایا فردا سه شنبه 18 مرداد 1401 تعطیل است + بانک ها و ادارات
تعطیلی خوزستان اهواز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بانکها و ادارات