• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۶

          انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام

انتخاب اسم برای پیج اینستاگراممهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام را از این سایت دریافت کنید.

10 راهکار جذاب در انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام

انتخاب یک نام کاربری (username) مناسب در اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید و صفحه محبوب‌تری داشته باشید. این روزها

10 راهکار جذاب در انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام

انتخاب یک نام کاربری (username) مناسب در اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید و صفحه محبوب‌تری داشته باشید.

این روزها با رونق گرفتن استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای دنبال کردن اهداف مختلف، پیدا کردن اسم جدیدی که توجه کاربران را به خود جلب کند، کمی سخت‌تر از گذشته شده. درواقع برای انتخاب اسم در اینستاگرام با مشکلاتی مثل موارد زیر رو به رو هستید:

اسمی که انتخاب می‌کنید در گذشته توسط کاربر دیگری مورد استفاده قرار گرفته است.

گاهی وقت‌ها ممکن است مجبور شوید از علائم یا اعداد استفاده کنید که یادآوری اسم اکانت شما را سخت می‌کند.

اسم‌های مشابه بسیار زیادی وجود دارند که ممکن است کاربران آن‌ها را با اکانت شما اشتباه بگیرند.

بنابراین انتخاب یک اسم مناسب برای جذب کاربران در اینستاگرام بسیار حیاتی است. در واقع اولین چیزی که در این شبکه اجتماعی کاربران در پروفایل شما می‌بینند، همین نام کاربری است.

در این مقاله قصد داریم تا با بررسی نکات مختلف، راهکارهای انتخاب اسم برای اینستاگرام را مرور کنیم و به شما یادآوری کنیم با چه ترفندهای می توان در انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام موفق بود. با ما همراه باشید.

بایدها و نبایدهای انتخاب اسم در اینستاگرام

قبل از آنکه به سراغ راهکارها و ایده‌های مختلف برای انتخاب اسم مناسب در اینستاگرام برویم، لازم است با بایدها و نباید‌هایی که درباره این موضوع وجود دارند، کمی بیشتر آشنا شویم:

نکاتی که باید در انتخاب اسم مناسب در نظر بگیرید

به طور کلی برای انتخاب یک اسم مناسب ویژگی‌های زیر را درنظر بگیرید:

خاص و منحصر به فرد– تلاش کنید اسمی منحصر به فرد و تازه را برای صفحه خود انتخاب کنید. به هیچ عنوان سعی نکنید از افراد موفق یا از صفحاتی که درباره موضوع مشترک با شما محتوا تولید می‌کنند، کپی برداری کنید. کاربران باید بتوانند متوجه تمایز شما با دیگران شوند.سادگی در عین زیبایی– اسم سخت و عجیب و غریب انتخاب نکنید! نام کاربری شما در ذهن کاربران به راحتی باقی بماند. روزانه چند اسم در فضای ایسنتاگرام می‌بینید؟ اسمی را انتخاب کنید که تا حد ممکن کوتاه و با معنی باشد تا توجه کاربران را به خود جلب کند. نام کاربری در اینستاگرام هرچه کوتاه‌تر باشد، بهتر است.اشتراک با دیگر شبکه‌های اجتماعی– احتمالا در شبکه‌های اجتماعی دیگری نیز حضور دارید. سعی کنید نام کاربری اکانت‌های مختلف خود را یکپارچه کنید تا کاربران دیگر راحت‌تر صفحه شما را پیدا کنند.نبایدهایی که در انتخاب اسم مناسب برای پیج اینستاگرام باید رعایت کنید

توصیه ما این است که برای انتخاب نام کاربری مناسب، از انجام کارهای زیر خودداری کنید:

استفاده از نقطه و اعداد– تا حد ممکن سعی کنید از نقطه یا اعداد استفاده نکنید. استفاده از چنین نمادهایی پیدا کردن صفحه شما را برای کاربران با مشکل مواجه می‌کند.به کارگیری اسامی بی‌ربط– گاها پیش می‌آید که برای سریع‌تر دیده شدن کاربران تصمیم می‌گیرند از نام برندها یا اشخاصی در صفحه خود استفاده کنند که به آن‌ها تعلق ندارد، واضح است که این کار به نفع آن‌ها نخواهد بود.استفاده از حروف تکراری– سعی کنید یک حرف تکراری را چندین بار پشت سر هم استفاده نکنید. این کار پیدا کردن شما برای کاربران مشکل می‌کند.

10 ایده برای انتخاب اسم مناسب در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید، پیشنهاد ما این است که گشتی در اینستاگرام بزنید و به نام کاربری دیگران دقت کنید تا از آن‌ها ایده بگیرید. اما به طور کلی در نظر گرفتن ایده‌های زیر می‌تواند به انتخاب اسم در اینستاگرام به شما یاری برساند:

از اسم و فامیل خودتان استفاده کنید

حالت ایده‌آل این است که بتوانید بدون اضافه کردن پسوند یا پیشوند، از اسم و فامیل خودتان به عنوان نام کاربری استفاده کنید. بنابراین حتما شانس خود را امتحان کنید تا ببینید که چنین اسمی در دسترس است یا قبلا استفاده شده.

بسیاری از صفحات معروف اینستاگرام نیز از همین نوع اسم برای صفحات خود استفاده می‌کنند.

از دامنه سایت یا حروف مربوط به منطقه خود استفاده کنید

اگر وب‌سایت اختصاصی خود را دارید یا کسب و کاری هستید که دامنه مشخصی در اینترنت دارد، می‌توانید آن را به عنوان اسم خود در اینستاگرام استفاده کنید. علاوه بر آن با توجه به اینکه ما در کشور ایران زندگی می‌کنیم می‌توانید در انتهای نام کاربری خود از حروف ir نیز استفاده کنید.

این پیشنهاد به طور مشخص برای کسب و کارهایی که ممکن است شعبه‌های دیگری نیز در کشورهای مختلف داشته باشند می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. برای مثال نتفلکیس نیز برای مدیریت اسامی اکانت‌های مختلف خود از همین روش استفاده می‌کند.

از کلمه official استفاده کنید

اگر در حوزه کاریتان یا به طور کلی فردی شناخته شده هستید، مثل بسیاری دیگر ار افراد شناخته شده در اینستاگرام می‌توانید از کلمه official که به معنای «رسمی» است در پایان اسم خود استفاده کنید.

در ادامه اگر قصد دارید تا صفحه خود را از طرف اینستاگرام نیز رسمی کنید، می‌توانید درخواست خود را ثبت کرده و احتمال دارد در صورت برخوداری از شرایط لازم، تیک آبی نیز به شما تعلق بگیرد.

اسمی متناسب با مخاطبان و محتوای خود را در نظر بگیرید

یکی دیگر از روش‌های مناسب برای انتخاب نام کاربری مناسب در اینستاگرام توجه به استراتژی محتوا و مخاطب هدف صفحتان است. به طور مثال اگر صفحه شما درباره حیوانات خانگی بامزه تولید محتوا می‌کند، نام کاربری شما می‌تواند این موضوع را به خوبی بازتاب بدهد. با انتخاب چنین اسمی کسانی که به دنبال چنین صفحاتی می‌گردند نیز ممکن است به صورت اتفاقی به صفحه شما برسند و اینگونه به تعداد مخاطبانتان اضافه شود.

برای مثال درباره همین موضوع می‌توان به صفحه  @Cutecatonline اشاره کرد. cute  به معنای بامزه، در کنار کلمه cat به معنای گربه. چنین اسامی به راحتی در ذهن مخاطبان می‌نشینند و پیدا کردن شما و معرفیتان به دیگران نیز بسیار راحت‌تر خواهد شد.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : virgool.io

نحوه انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام: چگونه بهترین نام کاربری را برای پروفایل اینستاگرام خود انتخاب کنیم؟

یکی از مهم‌ ترین عوامل برای ساخت برند از طریق پروفایل اینستاگرام، انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام است. در واقع این اسم، نام کاربری شما محسوب می‏شود.

نحوه انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام: چگونه بهترین نام کاربری را برای پروفایل اینستاگرام خود انتخاب کنیم؟

یکی از مهم‌ ترین عوامل برای ساخت برند از طریق پروفایل اینستاگرام، انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام است. در واقع این اسم، نام کاربری شما محسوب می‏شود.

نویسنده: الهام رستمی ۱۴۰۱/۳/۶

انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام اسم پیج اینستاگرام بهترین اسم پیج اینستاگرام نام کاربری پیج اینستاگرام نام کاربری برای پیج اینستاگرام

برای سفارش آنلاین سئوی پیشرفته کافیست در سایت ثبت نام نموده و سفارش آنلاین سئوی پیشرفته ثبت نمائید تا بلافاصله فاکتور دریافت نمائید و سپس تصمیم گیری فرمائید.

ثبت سفارش سئوی پیشرفته

اولین قدم برای ایجاد یک برند در فضای آنلاین، ایجاد یک پروفایل عالی برای پیج اینستاگرام است. زیرا در حال حاضر این شبکه اجتماعی بیشترین کاربر و محبوبیت را دارد. یکی از مهم‌ترین عوامل برای ساخت برند از طریق پروفایل اینستاگرام، انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام است. در واقع این اسم، نام کاربری پیج شما در این شبکه اجتماعی محسوب می‏شود.  تعداد زیادی پیج تجاری و  شخصی در اینستاگرام وجود دارد که قبلاً یک اسم یا نام کاربری عالی را برای خود انتخاب کرده اند.

اگر شما می‌خواهید در بین سایر کاربران متمایز باشید، در فعالیت‌های بازاریابی اینستاگرام موفق شوید، تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید و رشد کنید، باید با کمک شیوه های مناسب، فرآیند انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام خود را انجام دهید تا بهترین نام کاربری را انتخاب کنید و در بین رقبای خود متمایز باشید. در این مقاله ما بهترین نکات و ایده ها را به منظور انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام  جمع آوری کرده ایم که به شما کمک می‌کنند تا بهترین اسم را برای پروفایل اینستاگرام خود انتخاب کنید.

 مهم‌ترین اصول انتخاب نام کاربری برای پیج اینستاگرام

شما باید هنگام انتخاب اسم برای پیج Instagram خود به اصول اساسی زیر توجه کنید:

هنگام انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام خود نباید نگران استفاده کاربران از حروف کوچک و بزرگ باشید. به عنوان مثال کاربران با تایپ STATUSBREW @ و statusbrew @ به یک صفحه هدایت می‌شوند.​

سعی کنید از خط کوچک (_) و اعداد زیاد و پشت سرهم استفاده نکنید (به جز در مواردی که آن‌ها بخشی از برند شما هستند).

همیشه در انتخاب نام کاربری برای پیج اینستاگرام خود دقت کنید تا اسم انتخاب شده، مشابه نام کاربری سایر شبکه های اجتماعی شما باشد. یعنی نام کاربری شما باید از نظر نگارش و فاصله بین حروف، مشابه نام سایر شبکه های اجتماعی شما باشد.

در هنگام انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام، کوتاه بودن و یادآوری آسان آن، اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال، با اینکه شرکت استارباکس دوست دارد نام کاربری @ YourNumber1CoffeePlace را برای پیج اینستاگرام خود انتخاب کند، اما با در نظر گرفتن دو اصل کوتاه بودن و یادآوری آسان، [email protected] را برای پیج خود انتخاب کرده است.

 چگونه بهترین نام کاربری را برای پیج اینستاگرام خود انتخاب کنیم؟

همیشه انتخاب اسم مناسب برای پیج اینستاگرام چالش برانگیز است. برخی از افراد به انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام خود اهمیت نمی‌دهند. درحالی‌که برخی دیگر خلاقیت زیادی دارند. هنگام یافتن یک نام کاربری عالی برای پروفایل اینستاگرام خود باید دقت کنید که نام انتخاب شده، هم خلاقانه و هم ساده باشد. بنابراین ما در این بخش به چند نکته مهم برای انتخاب یک نام کاربری خلاقانه و ساده پرداخته ایم که شما می‌توانید از آن‌ها برای انتخاب بهترین اسم پیج اینستاگرام استفاده کنید.

 اسم پیج اینستاگرام شما باید مرتبط با حوزه فعالیت شما باشد

اگر پیج اینستاگرام شما مرتبط با عکاسی، تناسب اندام یا هنر است، کلمات موجود در نام کاربری شما هم باید مرتبط با حوزه فعالیت شما در اینستاگرام باشد. با رعایت این نکته افراد راحت‌تر می‌توانند بین اسم پیج اینستاگرام شما و برند شما ارتباط برقرار کنند. به عنوان مثال، اگر نام کاربری اینستاگرام شما " "fitness است و فید شما پر از پست‌هایی است که ارتباطی با تناسب اندام ندارد، کاربران، پیج شما را فالو نخواهند کرد.

نام کاربری پیج اینستاگرام شما باید به گونه ای باشد که کاربران فقط با نگاه کردن به آن، ارتباط آن را با صفحه شما تشخیص دهند.  همچنین، در هنگام انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام خود باید تلاش کنید، اسم موردنظر شما حرفه ای به نظر برسد و در آن از کلمات با معنی و قابل درک استفاده شده باشد. هرگز از کلمات بی ارتباط با اسم پیج خود استفاده نکنید.

زیرا چنین اسم‌هایی غیرحرفه ای به نظر می‌رسند و ممکن است فالوورهای شما ریزش پیدا کند. علاوه بر این، استفاده از کلمات بی معنی در نام کاربری اینستاگرام نشان دهنده آن است که شما به صفحه اینستاگرام خود اهمیت نمی‌دهید. از طرف دیگر، اگر از کلمات معنی دار و مرتبط با فعالیت برند  خود در اسم پیج اینستاگرام خود استفاده کنید، مخاطبان هدف فقط با خواندن نام کاربری پیج شما ترغیب می‌شوند شما را فالو کنند.

در هنگام انتخاب اسم برای پیج اینستاگرام نباید بیش از حد از کاراکترها استفاده کنید

شما باید تا حد امکان تلاش کنید تا اسم پیج اینستاگرام خود را ساده نگه دارید. بنابراین بهتر است از نقطه، خط کوتاه (-) یا اعداد استفاده نکنید، مگر اینکه واقعاً مجبور باشید آن را در نام کاربری اینستاگرام خود بگنجانید. یک اسم اینستاگرام عالی، یک کلمه بدون هیچ نوع کاراکتری است. هنگامی‌که مجبور هستید کاراکترهای خاصی مانند خط کوتاه یا نقطه را در اسم پیج اینستاگرام خود اضافه کنید، سعی کنید تعداد آن‌ها را به حداقل برسانید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : rayamarketing.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب