• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۶

          عکسهای آناشید حسینی

عکسهای آناشید حسینیمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

عکسهای آناشید حسینی را از این سایت دریافت کنید.

بیوگرافی سیده آناشید حسینی زیباترین مدل باحجاب ایرانی +عکس همسرش

بیوگرافی سیده آناشید حسینی زیباترین مدل باحجاب ایرانی +عکس همسرش ،آناشید حسینی ،حجاب استایل لاکچری به سبک ایرانی ،حجاب استایل،استایل های اسلامی،استایل پوشیده،آناشید حسینی،عکس های آناشید حسینی،سیده آناشید حسینی،عکس های مدلینگ سیده آناشید حسینی،حجاب استایل آناشید حسینی

بیوگرافی سیده آناشید حسینی زیباترین مدل باحجاب ایرانی +عکس همسرش

مجموعه : مطالب جالب و خواندنی

آناشید حسینی زیباترین مدل ایرانی اسلامی

پدیده اي به نام حجاب استایل، تیپ و استایل پوشیده و زیبا، قطعا از مد هاي غربی زیباتر اند و به دختران ارج و احترام میدهند، نه آنچنان پوشیده که انگار بسته بندی ات کرده اند و نه آنچنان باز و لخت، در همین بین خانم آناشید حسینی فردی که تعداد زیادی از دختر خانم هاي ایرانی رابه داشتن حجاب زیبا و استایل حجاب علاقمند کرده و خودش دراین زمينه به بهترین و شیک ترین نحو ممکن لباسش را ست مي کند.

مدلینگ و حجاب و استایل اسلامی به سبک سیده آناشید حسینی

شما با دیدن استایل این مدل ایرانی مي توانید زیبایی حجاب را در مد و پوشاک کاملا درک کنید. امروز همراه مي شویم با این مدل ایرانی همراه با گفتگو، بیوگرافی و عکسهای اینستاگرامش.

عکس سیده آناشید حسینی و همسرش

آناشید حسینی زادۀ 4 بهمن ماه ، سال 1370 در شهر اهواز است،او طراح و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است اما به خاطر علاقه اش وارد حوزه طراحی لباس شد، بر خلاف تصور او مدل نیست و صرفا مدلهای لباس طراحی مي کند. بعد از پایان تحصیلاتم به دنبال علایق کودکی ام رفتم، از کودکی بکار طراحی لباس علاقه داشتم و حتی برای عروسک هایم خودم لباس مي دوختم.

با توجه به نوع حجابم دوست داشتم لباسهای خوب و مد روزی بپوشم اما طرح هایي که در بازار و مزون ها بود با معیار های من هم خوانی نداشت. به همين خاطر ابتدا برای خودم لباس طراحی مي کردم و مي دادم بیرون مي دوختند، بعد ها به کلاس خیاطی رفتم سپس بطور آزاد در کلاس هاي طراحی شرکت کردم.

آناشید حسینی من مدل نیستم

خیلی سعی مي کنم عنوان مدل روی من نگذارند ، در صفحات مجازی از عکسهای من سوء استفاده مي کنند و با عنوان مدل محجبه پر سرو صدای ایران نام مي برند که واقعا ناراحت کننده است.

آناشید حسینی مبلغ حجاب نیستم

از ابتدا قصدم تبلیغ نبوده و به هیچ وجه خودم را مبلغ حجاب نمي دانم من فقط پوششم به این شکل است و حتی شاید خیلی خودم هم نتوانتم خیلی چیزها را رعایت کنم ، بدون اغراق از هر 50 پیامي که دارم، 30 پیام از زنان و دخترانی است کــه مي گویند ما با دیدن عکسهای شما به حجاب علاقمند شدیم

در آبان سال 1396 بود که بعد از ثبت برند خود بنام حجاب استایل با آنا وارد اینستاگرام شد، استقبال از نوع پوشش او باعث شدن در مــدت کوتاهی به بیش از صدها هزار فالور برسد.

آناشید حسینی و ازدواج با پسر سفیر

سیده آناشید حسینی با امير محسن مراديان ازدواج کرده است، آقای اميرمحسن مراديان فرزند مرتضی مرادیان سفیر فعلی ایران در کشور دانمارک مي باشد.

آناشید حسینی لباس خارجی مي پوشم

لباس هایي کــه مي پوشم بیشتر شاید خارجی است ! چون ما تو ایران نه واقعا برند دارم، نه نمایندگی داریم نه حتی برندهای خود ایرانی فکر مي کنم اونقدر قوی کار نمي کنند کــه ما بتونیم ازشون انتخابی داشته باشیم

جلوگیري از حضور در تلویزیون

خانوم سیده آناشید حسینی و پسر آقای سفیر در اسفند سال 1396 بعنوان مهمان در برنامه وقتشه با اجرای کامران تفتی دعوت شدند اما این برنامه هیچوقت پخش نشد

آمار افراد بی نام و نشان که با بدترین شکل ممکن از فرهنگ زندگی برخوردار هستند و اثرات مخربی روی فرهنگ و نوع رفتار خانوادگی و اجتماعی جوانان و نوجوانانی کــه بطور ناخود آگاه هر روزه در صفحات مجازی با آنها رو به رو مي شوند، مي گذارند بسیار بالاست اما دراین ميان افرادی هم هستند کــه توانستند موج اینستاگرام را تا حدی به سمت مثبت تری هدایت کنند.

یکی از این افراد آناشید حسینی، طراح لباس 25 ساله اي، است کــه نوع حجاب و پوشش شیک و به روز او تعداد زیای از افرادی که به حجاب علاقه و تمایل چندانی نداشته اند رابه این مقوله علاقه مند کرده است.

در ابتدا بگویید چند سال دارید ودر چه رشته اي تحصیل کردید؟

من 27 سال دارم ودر رشته معماری تحصیل کرده ام. شاید این حرف کلیشه اي باشد اما از ابتدا به رشته تحصیلی ام علاقه نداشتم و زمانی که درسم به پایان رسید به دنبال علایق کودکی ام رفتم. در مورد من این مساله واقعا کلیشه نبود و من از کودکی بکار طراحی لباس علاقه داشتم و حتی برای عروسک‌ هایم لباس مي‌دوختم.

چطور بعد از معماری سر از طراحی لباس در آوردید؟

پس از پایان دوره تحصیلم یک خلاء در خودم احساس کردم. شاید یک روزی معماری را ادامه دهم اما به این خاطر که شاید بخواهم ارشد بخوانم یا شاخه تحصیلی ام رابه پژوهش هنر تغییر دهم. انتخاب طراحی لباس در ابتدا دغدغه‌ ام بودو چون محجبه بودم هميشه دوست داشتم لباس‌هاي خوب و روی مد بپوشم ولی لباس‌هایي کــه در بازار و مزون‌ها وجود مي دیدم با معیار های من هم خوانی نداشت و نمي‌توانستم آن‌ها را برای خودم انتخاب کنم.

دراین ميان دو، سه خیاط شخصی داشتم که لباس‌ها و مانتوهای روز مره‌‌ام راکه خودم طراحی مي‌کردم آن‌ها مي‌دوختند.به گزارش پارس ناز بعد ها به این رشته بیشتر علاقه مند شدم و کلاس خیاطی رفتم، سپس بطور آزاد در کلاس‌هاي طراحی شرکت کردم و به این فکر افتادم حتماً خیلی از خانم‌ها مانند من چنین دغدغه‌اي دارند و دوست دارند شیک پوش و به روز باشند در عین حال حجاب شان هم حفظ شود برای همين تصميم گرفتم اینکار را انجام دهم.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.parsnaz.com

عکس های داغ آناشید حسینی مدلینگ عروس سفیر ایران

در اینبخش نگاهی داریم به تازه ترین تصاویر مدلینگ معروف آناشیده حسینی عروس سفیر ایران استایل و مدل لباس های جذاب و لاکچری وی جهت ایده   آ

عکس های داغ آناشید حسینی مدلینگ عروس سفیر ایران

مجموعه : عکس های گوناگون

در اینبخش نگاهی داریم به تازه ترین تصاویر مدلینگ معروف آناشیده حسینی عروس سفیر ایران. استایل و مدل لباس های جذاب و لاکچری وی جهت ایده.

In this section, we look at the latest pictures of the famous modeling of Anasheed Hosseini, the bride of Ambassador of Iran. Style and style of attractive clothes and lacquer for the idea

آناشید حسینی متولد سال 1370 در شهر اهواز است. طراح و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است اما به خاطر علاقه اش وارد حوزه طراحی لباس شد، بر خلاف تصور او مدل نیست و صرفا مدلهای لباس طراحی مي کند!

در ادامه نگاهی داریم به استایل مدل لباس های محجبه این مدلینگ جذاب و مشهور اسلامی.

حاشیه Weddings مراسم عروسی امیر محسن مرادیان پسر مرادیان سفیر ایران در دانمارک با آناشیده حسینی

عروسی امیرمحسن مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک و آناشید حسینی واکنش زیادی را در بر داشت آقای صدر ساداتی یادداشتی را در صفحه اینستاگرامش در مورد مراسم عروسی پسر یکی از ambassadors سفیران منتشر کرده است که بدین شرح است:

آقای مرتضی مرادیان، سفیر محترم جمهوری اسلامی در دانمارک!ضمن تبریک دامادی آقا زاده تان و آرزوی خیر و عاقبت بخیری برای خانواده محترم…

یکی از دوستان عکس‌های عروسی دیشب را در اینستا دیده بود و از من سؤالی پرسید که نتوانستم خوب جواب دهم….. ایشان گفت:

آقای سفیر جمهوری اسلامی هم انسان مذهبی هستند و هم آشنا به مبانی انقلاب. از آنجا که امام فرمودند:

اگر مسئولین از کوخ نشینی به کاخ نشینی رفتند باید فاتحه جمهوری اسلامی را خواند … سؤال من این است که قطعا یک هزارم این ملت هم نمیتواند

در لاکچری‌ترین سالن‌های کشور (دانیال، شهرک غرب) و با ماشین بنز برای فرزندشان مراسم بگیرند، آیا شما خود را مسئول نمیدانید؟

یا اینکه قرار است فاتحه جمهوری اسلامی را بخوانیم؟ یا اینکه تحلیل و تفکر امام نسبت به زندگی خصوصی مسئولین غلط و سطحی بوده؟

واکنش شیلا خداداد به استایل های رنگارنگ آناشید حسینی!

بنده نتوانستم خوب جواب بدهم، از شما و دوستان دیگر تقاضا دارم یک جوابی بدهید ما فوروارد کنیم!!!؟

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.nazweb.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب