• سایر
  • تاریخ انتشار ۱۴۰۱-۰۵-۰۶

          سایت نمونه دولتی قم

سایت نمونه دولتی قممهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

سایت نمونه دولتی قم را از این سایت دریافت کنید.

asazmoon.qomedu.ir

در این مقاله هیوا سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی استان قم در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ معرفی شده و لینک ورود​​ به سامانه asazmoon.qomedu.ir قرار گرفته است.

سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی قم asazmoon.qomedu.ir

ثبت نام آزمون نمونه دولتی در سامانه ثبت نام استانی انجام شده و برای هر استان متفاوت می باشد. متقاضیان آزمون مدارس نمونه دولتی استانقم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام نمونه دولتی قم به آدرس asazmoon.qomedu.ir اقدام به تکمیل مراحل ثبت نام خود نمایند.

برای مشاوره سایت ثبت نام نمونه دولتی قم 1401 - 1402

برای مشاوره سایت ثبت نام نمونه دولتی قم 1401 - 1402

مدارس نمونه دولتی استان قم هر ساله به منظور پذیرش دانش آموز در مقطع تحصیلی دهم اقدام به برگزاری آزمون ورودی به صورت هماهنگ می نمایند. روند ثبت نام و برگزاری آزمون نمونه دولتی استان قم 1401 - 1402 نسبت به سال تحصیلی گذشته دچار تغییرات زیادی شده است.

برای ورود مستقیم به سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی استان قم کلیک کنید

سایت ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی قم به نشانی asazmoon.qomedu.ir می باشد که ثبت نام و اعلام نتایج در آن اطلاع رسانی می شود.

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 از طریق سامانه ثبت نام استانی صورت می گیرد که در خصوص استان قم، سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی به آدرس asazmoon.qomedu.ir در نظر گرفته شده است که تمامی مدارس نمونه دولتی استان قم در شهرهای مختلف را پوشش می دهد.

جهت ارائه اطلاعات بیشتر به داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​​ قم در ادامه این مقاله به شرح مواردی چون زمان و نحوه ثبت نام در سایت asazmoon.qomedu.ir می پردازیم.

زمان ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

داوطلبان می توانند در تاریخ ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 قم به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی قم به نشانی asazmoon.qomedu.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی در سال گذشته در فروردین ماه برگزار شد. با این حال هنوز هیچ زمان مشخصی برای زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ اعلام نشده است. پیش بینی می شود در صورت برگزاری آزمون نمونه دولتی، ثبت نام آن در همان ماه فروردین باشد.ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​ قم به محض مشخص شدن در این مقاله اطلاع رسانی می شود.

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند، می توانند از طریق مقاله زیر راهنمایی های لازم را کسب نمایند.

بیشتر بخوانید: ثبت نام مدارس نمونه دولتی

نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

انجام درست مراحل ثبت نام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​ قم از مواردی است که برای دواطلبان این آزمون دارای اهمیت بسیاری می باشد چرا که در صورت وجود نقص در ثبت نام مشکلات بسیاری برای داوطلب به وجود آمده و ممکن است باعث محرومیت از شرکت در آزمون شود .

به منظور راهنمایی بیشتر دانش آموزان علاقه مند شرکت در آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​ استان قم در این بخش مراحل ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 قم را به صورت ساده و خلاصه ارائه می کنیم.

نحوه ثبت نام در سایت مدارس نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​​

ابتدا نشانی اینترنتی سامانه ثبت نام نمونه دولتی استان قم به آدرس asazmoon.qomedu.ir را در قسمت آدرس مرورگر خود وارد نمایید.

در مرحله بعد اطلاعات خواسته شده را در محل مخصوص خود وارد نمایید.

پس از ورود به سامانه ثبت نام فرم ثبت نام را با دقت مطالعه کرده و تکمیل نمایید.

در آخر هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی را پرداخت کرده و پس از تایید مراحل ثبت نام خود را نهایی سازید.

پس از اتمام مراحل ثبت نام دانش آموزان می بایست در انتظار توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی باشند. اطلاعات مندرج بر روی این کارت شامل شماره صندلی و زمان و محل برگزاری آزمون نمونه دولتی بوده است. نداشتن کارت ورود به جلسه در روز برگزاری آزمون به منزله غیبت بوده و دانش آموز اجازه شرکت در امتحان را نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: سامانه ثبت نام نمونه دولتی

سایت دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی قم 1401 - 1402، 4 الی 5 روز قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی می بایست منتظر انتشار کارت ورود به جلسه باشند.

متقاضیانی که در سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و یا سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir نام نویسی خود را انجام داده اند، می توانند با مراجعه به سایت مذکور کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی قم ۱۴۰۱

سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ ... سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی قم 1401 - 1402 و سایت نتایج asazmoon.qomedu.ir ...

وبلاگ دانتل

سایت ثبت نام نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دانتل ارسال ایمیل

0 خواندن این مطلب 5 دقیقه زمان میبرد

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

شماره تماس :91005066-021

دانتل بهترین پاسخ به سوالات تحصیلی شما ...

برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

آخرین اخبار تحصیلی

سایت ثبت نام آزمون مدارس دولتی قم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ برای دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیل و ورود به مدارس نمونه دولتی در مقطع دهم می باشند، حائز اهمیت است. دانش آموزان برای شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 بایستی که در زمان هایی که از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام می گردد، به سایت مربوطه مراجعه کنند و مراحل نام نویسی خود را تکمیل نمایند. در ادامه این مطلب قصد داریم به سایت ثبت نام و سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی قم 1401 – 1402 بپردازیم.

سایت ثبت نام نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

سایت ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ نهم به دهم قم 1401 – 1402 با آدرس الکترونیکی “ asazmoon.qomedu.ir ” می باشد. با توجه به مصوبه آموزش و پرورش، آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت استانی انجام می گردد. به این معنی که هر کدام از استان های سراسر کشور، دارای سایت مجزایی می باشند که به منظور ثبت نام علاقه مندان به شرکت در این آزمون دانش آموزان همان استان طراحی شده است.

تمامی متقاضیان مدارس نمونه دولتی نهم به دهم می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام، فرم نام نویسی در این آزمون را تکمیل کنند.

لینک ورود به سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی قم

زمان ثبت نام نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

زمان ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ نهم به دهم قم به صورت هماهنگ کشوری از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام می شود. دانش آموزان در زمان نام نویسی با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی، اقدام به نام نویسی می کنند.

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم قم 1401 – 1402 اعلام نشده است.

پیش بینی می شود نام نویسی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم قم 1401 – 1402 مطابق رویه سال های گذشته در اوایل فصل بهار (فروردین یا اردیبهشت) باشد و متقاضیان بتوانند در این بازه زمانی نسبت به نام نویسی در این آزمون اقدام کنند. در صورت دریافت اخبار جدید پیرامون تاریخ ثبت نام زمان دقیق را در این قسمت از مقاله سایت دانتل اطلاع رسانی خواهیم کرد.

بخوانید: دفترچه آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

نحوه ثبت نام در سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دانش آموزان در مقاطع هفتم و دهم می توانند وارد این مدارس شوند که در ادامه نحوه ثبت نام را شرح داده ایم.

ششم به هفتم

آزمون نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم حذف گردیده است و این مدارس به مدارس هیئت امنایی تغییر یافته اند. دانش آموزان برای ورود به مدارس نیازی شرکت در آزمون ندارند. در زمان ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دانش آموزان همراه با والدین خود به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام خود را انجام می دهند.

نهم به دهم

نحوه ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ در سایت آزمون نمونه دولتی به شرح موارد زیر می باشد:

1️⃣ به سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی قم با آدرس الکترونیکی ” asazmoon.qomedu.ir ” مراجعه کنید.

2️⃣ هزینه ثبت نام در آزمون را پرداخت کنید و پس از دریافت ” رمز ورود به سامانه ” وارد پرتال خود شوید.

3️⃣ عکسی از داوطب با مشخصات زمینه سفید، ابعاد 3×4 ، فرمت jpg و حداکثر حجم 300kb را در سامانه بارگذاری نمایید.

4️⃣ پس از ورود به صفحه اصلی، فرم ثبت نام در آزمون نمونه دولتی قم 1401 – 1402 را تکمیل کنید. چندین بار اطلاعاتی را که وارد کرده اید را بررسی کنید و در صورتی که اشکالی در آن وجود نداشت، بر روی گزینه “ثبت نهایی” کلیک نمایید.

5️⃣ پس از تکمیل مراحل نام نویسی سامانه ” کد رهگیری ثبت نام ” را برایتان نمایش می دهد. دریافت این کد به منزله پایان انجام فرآیند ثبت نام می باشد.

بخوانید: راهنما کامل ثبت نام نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

به همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در جلسه آزمون الزامی است. دانش آموزانی که تمامی مراحل نام نویسی را در سایت ثبت نام نمونه دولتی قم 1401 – 1402 به نشانی ” asazmoon.qomedu.ir ” تکمیل می کنند، بایستی در یک بازه زمانی پنج روزه قبل از زمان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ هماهنگ کشوری، اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنند.

تاکنون اطلاعیه ای پیرامون زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 از طریق سایت همگام منتشر نشده است؛ به محض دریافت اخبار جدید زمان دقیق را در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

کارت ورود به جلسه آزمون برای تمامی شرکت کنندگان از طریق سایت همگام با آدرس الکترونیکی ” hamgam.medu.ir ” قابل دریافت می باشد. متقاضیان می توانند در بازه های زمانی اعلام شده با مراجعه به سامانه همگام کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی قم ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲

متقاضیانی که در سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی قم 1401 – 1402 نام نویسی کرده اند و پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود از سامانه همگام، در جلسه آزمون شرکت می نمایند، می توانند پس از گذشت یک بازه زمانی یک تا یک و نیم ماهه از برگزاری آزمون، نسبت به دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ خود اقدام نمایند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : duntelco.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

علت تلخی دهان چیست، درمان های خانگی تلخی دهان
پخش زنده کربلا از ماهواره ۱۴۰۱ | پخش زنده کربلا با کیفیت بالا | زیارت آنلاین کربلا
آیا روی ماه یاحسین نوشته ۱۴۰۱ | عکس ماه امشب | عکس ماه که روش نوشته یا حسین
آلف مانگا | alef manga | الف مانگا پرسپولیس کیست | الف مانگا بازیکن فوتبال
نقش ابراهیم اشتر در مختارنامه | مالک اشتر کیست
دلنوشته شام غریبان ۱۴۰۱ | متن شام غریبان عاشقانه | متن برای شمع شام غریبان
ادارات خوزستان فردا تعطیل است ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | اهواز فردا تعطیل است
امار فوتی های کرونا امروز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | آمار کرونا امروز ایران ۱۴۰۱
متن شام غریبان مرده ۱۴۰۱ | متن شام غریبان پدر | متن شام غریبان مادر فوت شده
بیو شام غریبان ۱۴۰۱ | کپشن شام غریبان | جمله برای شام غریبان
متن شام غریبان برای استوری ۱۴۰۱ | فیلم شمع شام غریبان امام حسین
استوری شام غریبان ۱۴۰۱ | متن کوتاه برای شام غریبان | دعا برای شام غریبان
دلیل مرگ مهران غفوریان ۱۴۰۱ | پیج اصلی مهران غفوریان | مهران غفوریان الان کجاست
ایا فردا سه شنبه 18 مرداد 1401 تعطیل است + بانک ها و ادارات
تعطیلی خوزستان اهواز ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ بانکها و ادارات