همراه بام ملی نسخه وب

همراه بام ملی نسخه وببچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

همراه بام ملی نسخه وب را از این سایت دریافت کنید.

ورود به سایت سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه بام بانک ملی ایران my.bmi.ir، ثبت نام در بام ملی، لینک دانلود همراه بام ملی و ورود به میز کار سایت بام ارائه شده است.

سامانه بام my.bmi.ir

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه بام بانک ملی

برای مشاوره استفاده از امکانات سامانه بام بانک ملی

برای ورود مستقیم به سامانه بام ملی کلیک کنید.

در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه بام ملی به نشانی my.bmi.ir ارائه شده است .

عناوین اصلی این مقاله

معرفی سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

راهنمای ورود به سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

ثبت نام در سامانه بام ملی my.bmi.ir

دانلود همراه بام ملی my.bmi.ir

امکانات سامانه بام بانک ملی

سوالات متداول

مفهوم بانکداری اینترنتی، ارائه خدمات به صورت غیر حضوری و آنلاین به مشتریان بانک ها و بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق بستر اینترنت می باشد. بانک ملی به منظور تسهیل و تسریع در فرآیند های بانکی، اقدام به راه اندازی بستری برای ارائه خدمات به صورت اینترنتی کرده است.

سامانه بام بانک ملی به نشانی اینترنتی my.bmi.ir، سامانه ای است که با توجه به مفهوم و در عین حال لزوم بانکداری اینترنتی راه اندازی شده است و در حال حاضر خدمات مختلفی از طریق این سامانه به مشتریان بانک ملی ارائه می شود. در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به بام ملی، ثبت نام و دانلود همراه بام داده شده است.

معرفی سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

بانکداری اینترنتی به معنای ارائه خدمات بدون مراجعه حضوری و از طریق بستر اینترنت می باشد. در بانکداری اینترنتی بسیاری از خدمات بانک ها به منظور تسهیل و تسریع در ارائه، به صورت آنلاین به مشتریان بانک ها ارائه می شوند. سامانه بام بانک ملی از جمله سامانه هایی است که به منظور ارائه خدمات در بستر اینترنت به مشتریان بانک ملی راه اندازی شده است. این سامانه امکانات مختلفی را بدون مراجعه حضوری به مشتریان بانک ملی ارائه می کند.

تمامی مشتریانی که سامانه پیام کوتاه بانک ملی خود را فعال نموده اند، می توانند به سامانه بام بانک ملی ایران دسترسی داشته باشند؛ اما دیگر افراد می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی در سراسر کشور اقدام به فعالسازی خدمات سامانه بام کنند.

بنابراین، بدیهی است که سایت بام بانک ملی به نشانی اینترنتی my.bmi.ir و اپلیکیشن بام بانک ملی برای عموم افراد قابل دسترس نمی باشد و فقط مشتریانی که دارای حساب در این بانک می باشند و سرویس پیامک بانک خود را فعال نموده اند، می توانند به این سامانه وارد شوند. سامانه بام بانک ملی به نشانی اینترنتی my.bmi.ir خدمات مختلفی مانند خلاصه حساب، صورتحساب، پرداخت قبض و ... را به مشتریان ارائه می کند.

بیشتر بخوانید : سایت بانک ملی

برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

راهنمای ورود به سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

آن دسته از افرادی که قصد ورود به سامانه بام بانک ملی را دارند، می بایست که ابتدا سامانه بام خود را از طریق شعب بانک ملی فعال نمایند و نام کاربری و رمز عبور خود را از طریق شعب بانک دریافت کنند. لازم به ذکر است که افرادی که قبلا در سامانه پیام کوتاه بانک ملی ثبت نام کرده اند و سرویس پیام کوتاه آن ها فعال است، دیگر نیازی به مراجعه به شعب بانک ها را ندارند. در صورتی که قصد ورود به سامانه بام بانک ملی به نشانی my.bmi.ir را دارید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

راهنمای ورود به سامانه بام بانک ملی my.bmi.ir

ابتدا وارد «سامانه بام بانک ملی» شده و نام کاربری و رمز عبوری که توسط بانک به شما داده شده است را وارد کنید و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

در صورتی که رمز عبور و نام کاربری خود را برای ورود به سامانه فراموش کرده اید، می توانید بر روی گزینه «رمز عبور / نام کاربری را فراموش کرده ام» کلیک کنید و رمز عبور و یا نام کاربری خود را بازیابی کنید.

بیشتر بخوانید : سامانه صیاد بانک ملی

ثبت نام در سامانه بام ملی my.bmi.ir

آن دسته از مشتریان بانک ملی که سرویس پیامک بانک ملی برای آن ها فعال شده است، می بایست که برای ورود به سامانه بام بانک ملی به نشانی my.bmi.ir حتما در این سامانه ثبت نام کنند. در غیر این صورت امکان ورود به این سامانه وجود نخواهد داشت.

اما آن دسته از افرادی که سرویس پیامک بانک ملی را فعال نکرده اند، می بایست که حتما ابتدا به یکی از شعب بانک مراجعه نمایند و سرویس پیامک خود را فعال نمایند. سپس با مراجعه به سامانه بام بانک ملی به نشانی my.bmi.ir مراحل ثبت نام خودشان را انجام دهند. در صورتی که سامانه پیامک بانک ملی شما فعال است، می توانید طبق مراحل زیر در این سامانه ثبت نام کنید.

نحوه ثبت نام در سامانه بام ملی my.bmi.ir

ابتدا به سایت بام بانک ملی به نشانی my.bmi.ir وارد شوید.

پس از ورود به سایت، می بایست که بر روی گزینه «ثبت نام در سامانه بام» کلیک کنید.

حال فرم مربوط به ثبت نام در سامانه بام برای شما باز می شود. در نظر داشته باشید که شما می بایست 5 مرحله را برای ثبت نام در سامانه بام انجام دهید که اولین مرحله آن وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه می باشد. پس از وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه بر روی گزینه «شروع ثبت نام» کلیک کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.samanehha.com

سامانه بام بانک ملی ایران

سامانه بام بستر ارائه خدمات بانکداری الکترونیک به مشتریان حقیقی و حقوقی بانک ملی ایران است که استراتژی تسهیل و تسریع ارائه انواع خدمات بانکی به مشتریان را دنبال می کند.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : my.bmi.ir

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب