توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

بدشانس‌ترین شخصیت‌های انیمه که تقاص اشتباه قهرمان را پس دادند


23 ثانیه پيش

بدشانس‌ترین شخصیت‌های انیمه که تقاص اشتباه قهرمان را پس دادند

بدشانس‌ترین شخصیت‌های انیمه که تقاص اشتباه قهرمان را پس دادند
لیست انیمه
خاطره باقری
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

در انیمه همیشه قهرمان درست تصمیم نمی‌گیرد، حتی در این شرایط هم تصمیمش می‌تواند عواقبی به همراه داشته باشد. گاهی اوقات قهرمان بین تصمیم درست و اشتباه گیر افتاده و بقیه تقاص اشتباه او را پس می‌دهند. چون قهرمان نمی‌تواند همیشه بهترین باشد. در این شرایط بد تصمیم گیری می‌کند و بقیه را به دردسر می‌اندازد. در این مقاله بدشانس‌ترین شخصیت‌های انیمه را که تقاص اشتباه قهرمان را پس دادند، به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.

هشدار اسپویل*

10. شوتو در “آکادمی قهرمان من” (My Hero Academia)

انجی پدر شوتو یک قهرمان واقعی است. قهرمان شماره یک که البته در زندگی شخصی‌اش چندان موفق نیست. چون همیشه با همسرش و پسرش شوتو بدرفتاری می‌کند. طوری که زنش از پا افتاد و پسرش به خاطر تمرین‌های سخت پدر آزار دید. بنابراین نه تنها شوتو بلکه کل خانواده تقاص اشتباهات پدر را پس می‌دهند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌های اسطوره ساز که داستان‌هایشان سر زبان‌ها افتاده است

9. نایتی در “آکادمی قهرمان من”

نایتی یک قهرمان بزرگ و همراه سابق آل مایت بود. وقتی میریو و دکو می‌خواستند فارغ التحصیل شوند کلی به آن‌ها کمک کرد. میریو و دکو به دختر جوانی برخوردند که اورهال اسیرش کرده بود. اما تصمیم گرفتند اورهال را به حال خودش رها کنند. وقتی دوباره گروه دوباره دور هم جمع شدند تا با اورهال مبارزه کنند، نایتی کشته شد. بنابراین یکی از بدشانس‌ترین شخصیت‌های انیمه است.

8. راک لی در “ناروتو” (Naruto)

مایت گای همیشه حسرت می‌خورد که چرا حین مبارزه با گارا راک لی را فرستاده. این کار آنقدر به راک لی آسیب زد که دیگر نمی‌توانست نینجا شود. راک لی جلوی مبارزی مثل گارا شانسی نداشت، اما مایت گای متوجه این موضوع نشد و راک لی را به مبارزه فرستاد. فقط وقتی استخوان‌های راک لی شکستند به او فرصت استراحت داد.

7. آیروه در “آواتار: آخرین بادافزار” (Avatar: The Last Airbender)

آیروه قبل از همه به پرنس زوکو ایمان داشت، و امیدوار بود او مسیر موفقیت را در پیش گرفته باشد. متاسفانه وقتی زوکو تصمیم گرفت به آزولا کمک کند امیدهایش نقش بر آب شد و به آنگ و دوستانش حمله کرد. زوکو به آیروه خیانت کرد تا به پدرش فایر لرد ملحق شود. با این وجود تصمیمش اشتباه بود.

6. دومکی در “روی‌ای یک شب نیمه تابستان” (xxxHolic)

کیمیهیرو وقتی دوستش دوکی مشغول تمیز کردن معبد است، وارد تار عنکبوت می‌شود و این بزرگ‌ترین اشتباه زندگی‌اش است. چون خانه عنکبوت را خراب می‌کند. دومکی به او کمک می‌کند تا بیرون بیاید، با این وجود به خاطر حمله عنکبوت بینایی یک چشمش را از دست می‌دهد. اگر کیمیهیرو بیشتر دقت می‌کرد و عنکبوت را از اذیت نمی‌کرد این اتفاق نمی‌افتاد. بنابراین می‌توان گفت دومکی یکی از بدشانس‌ترین شخصیت‌های انیمه است.

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های آنتولوژی انیمه که باید تماشا کنید و لذت ببرید

5. بارون زپلی در “ماجراجویی عجیب جوجو” (Phantom Blood)

جاناتان جواستار حین مبارزه با تارکوس چندان آماده نبود. بنابراین گذاشن قلاده دور گردنش برای او غیرمنتظره بود. خوشبختانه مربی‌اش بارون کمکش کرد. متاسفانه این کار به قیمت جانش تمام شد. چون آنقدر قدرت و انرژی برای جاناتان فرستاد که جاناتان می‌توانست همه جا را بهم بریزد. گرچه بارون این کار را از روی اختیار انجام داد، اما اگر جاناتان از پس خودش برمی آمد این اتفاق نمی‌افتاد.

4. پدر بیوا در “داستان هایکه” (Heike Monogatari)

وقتی پدر بیوا برای بیوا تعریف کرد که خانواده‌اش به خاطر مقاومت تنبیه شدند، بیوا به این اتفاق اعتراض کرد. بنابراین مقامات این بار بیوا را تهدید کردند. پدرش از بیوا محافظت کرد و از مقامات خواست او را تنبیه کنند. بنابراین جانش را از دست داد. از آن جایی که بیوا بچه است، نمی‌توان او را سرزنش کرد.

3. ستسوکو در “مدفن کرم‌های شب‌تاب” (Grave Of The Fireflies)

سیتا و ستسوکو هر دو بچه‌هایی بودند که در جنگ خانه و والدینشان را از دست دادند. بنابراین سعی می‌کردند پیش اقوام بروند، اما آن‌ها هم از شرایط آن‌ها سواستفاده کردند. غرور سیتا باعث شد از پیش اقوامش برود و دیگر برنگردد. همین موضوع به مرگ ستسوکو و بعداً خود سیتا منجر شد.

2. سوییچیرو در “دفتر مرگ” (Death Note)

تصمیم لایت برای کنار گذاشتن همه چیز و از بین بردن افراد شرور به مرگ پدرش منجر شد. پدرش به او مظنون شده بود، اما نمی‌دانست پسرش تا کجا پیش رفته. بزرگ‌ترین اشتباه لایت این بود که اجازه داد دفتر مرگ او را به یک هیولا تبدیل کند. این اشتباه او بهای بزرگی داشت که فقط یکی از آن‌ها مرگ پدرش بود.

همچنین بخوانید: اشتباهات رایج شخصیت‌های شرور انیمه که دائم تکرار می‌کنند

1. تمام مردم روستا در “آواتار: آخرین بادافزار” (Avatar: The Last Airbender)

کاتارا و آنگ با فریب جت کل روستا را نابود کردند. فقط سوکا بود که به حرف‌های جت باور نداشت. با این که او برای تخلیه کردن روستا تلاش کرد اما کار از کار گذشته بود. بنابراین اشتباه کاتارا و آنگ در کمک به جت مردم روستا را آواره کرد.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

بهترین انیمه‌های ورزشی جذاب که شاید اسم‌شان را هم نشنیده باشید

مظلوم‌ترین قهرمان‌های انیمه که قربانی اشتباه بقیه شدند و باید آن‌ها را بشناسید

بهترین سریال‌های آنتولوژی انیمه که باید تماشا کنید و لذت ببرید

بهترین انیمه‌های اسطوره ساز که داستان‌هایشان سر زبان‌ها افتاده است

بهترین انیمه‌های ساخته شده که به بقیه انیمه‌ها شباهت ندارند

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب