نتایج آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاریمهدی

بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

نتایج آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری را از این سایت دریافت کنید.

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری 1401

در این مقاله به اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان چهارمحال و بختیاری در سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ پرداخته و لینک سامانه ثبت نام نمونه دولتی نیز قرار داده شده است.

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲​ در بازه زمانی 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری از طریق سامانه ثبت نام استان چهارمحال و بختیاری انجام می شود. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج چهارمحال و بختیاری در بازه زمانی مشخص نتایج خود را مشاهده نمایند.

برای مشاوره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری 1401 - 1402

برای مشاوره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری 1401 - 1402

مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری از بهترین مدارس این استان می باشد که هر ساله متقاضیان بسیاری دارد. متقاضیان تحصیل در مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری 1401 - 1402 هر ساله در آزمون ورودی این مدارس شرکت نموده و در صورت دارا بودن شرایط و قبولی در آزمون ورودی می توانند در این مدارس تحصیل نمایند.

برای ورود مستقیم به سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری کلیک کنید.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه اعلام نتایج در بازه زمانی مشخص شده توسط وزارت آموزش و پرورش، نتایج خود را مشاهده نمایند. به منظور مشاهده نتایج، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست از زمان آن مطلع باشند که در ادامه مقاله به شرح کامل اعلام نتایج آزمون ورودی نمونه دولتی استان چهارمحال و بختیاری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ پرداخته شده است.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری 1401 - 1402 حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون که معمولا در شهریور ماه هر سال می باشد، در سامانه ثبت نامی این استان منتشر شده و در اختیار داوطلبان آزمون نمونه دولتی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که با وجود اینکه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در همه استان ها در یک تاریخ معین شده از قبل و به صورت هماهنگ برگزار می شود، اما زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی در هر استان متفاوت بوده و در سامانه های مختص به مدارس نمونه دولتی اعلام می گردد.

زمان نتایج آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402 به محض مشخص شدن در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

نکته حائز اهمیت دیگری که هر متقاضی تحصیل در مدارس نمونه دولتی باید در نظر داشته باشد، قوانین پذیرفته شدگان در این دسته از مدارس می باشد. از جمله این قوانین موارد زیر می باشد:

قبول شدگان جهت ثبت نام می توانند در تاریخ های اعلام شده از سوی سامانه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری پس از هماهنگی با دبیرستان محل قبولی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مراجعه نمایند.

در صورت داشتن اعتراض، متقاضی می تواند در زمان های مشخص شده نسبت به اعلام اعتراض خود به همین سامانه مراجعه نماید.

در صورت عدم تکمیل ظرفیت لیست ذخیره از طریق مدارس اطلاع رسانی خواهد شد.

قبولی در مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری بر اساس آنچه در دستوالعمل های مدارس نمونه دولتی آمده است، امکان پذیر می باشد.

قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی اختصاص به همان مدرسه قبولی داشته و جابجایی به سایر مدارس در سال اول پذیرش ممنوع می باشد.

برخی از دانش آموزان در زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری، در آزمون تیزهوشان نیز شرکت کرده که می توانند با مراجعه به مقاله زیر از نتایج این مدارس نیز مطلع گردند.

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲

به منظور مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست در بازه زمانی مقرر آدرس سامانه نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری را در مرورگر کامپیوتر و یا تلفن همراه خود جستجو کرده و سپس وارد سامانه شوند تا بتوانند در این مرکز، نتایج آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری 1401 - 1402 خود در پایه دهم را با مراجعه به سایت اعلام نتایج نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری استان مشاهده نمایند.

راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری

برای مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری 1401 - 1402 ابتدا وارد سایت sanjesh.chbedu.ir شده و بر روی "دریافت کارنامه" کلیک کنید.

سپس بر روی "دریافت نتایج" کلیک کنید.

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : www.heyvagroup.com

اعلام نتایج نمونه دولتی چهار محال و بختیاری

آیدانیتو فضای هوشمند مشاوره و آموزش است ، در این مقاله به اعلام نتایج نمونه دولتی چهار محال و بختیاری پرداخته شده است ، برای اطلاع از جزئیات اعلام نتایج نمونه دولتی چهار محال و بختیاری مانند زمان اعلام نتایج نمونه دولتی چهار محال و بختیاری و... با آیدانیتو همراه شوید.

اعلام نتایج نمونه دولتی چهار محال و بختیاری

نتایج نمونه دولتی | 0 |

اعلام نتایج نمونه دولتی چهار محال و بختیاری 

در این مقاله به موضوع اعلام نتایج نمونه دولتی چهار محال و بختیاری خواهیم پرداخت. دانش آموزان عزیز استان چهار محال و بختیاری می توانند در مقاله اعلام نتایج نمونه دولتی چهار محال و بختیاری از مباحثی مانند زمان اعلام نتایج نمونه دولتی چهار محال بختیاری ، شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی چهار محال و بختیاری، شهریه مدارس نمونه دولتی در چهار محال و بختیاری، اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی، تراز آزمون و نمرات خام و نحوه محاسبه هر یک در آزمون نمونه دولتی، ثبت نام حضوری مدارس بعد از مشخص شدن نتایج در مدارس نمونه دولتی و لیست ذخیره مدارس مطلع خواهند شد. مشاوره تلفنی مدارس نیز می تواند شما را در این راه راهنمایی کند.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی چهار محال و بختیاری

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی در حال حاضر مشخص شده است. لازم است بدانید نتایج آزمون به صورت استان به استان و به صورت مجزا در وب سایت hoosh.medu.ir برای پایه ششم به هفتم و سایت azmoon.medu.ir برای پایه نهم به دهم قرار می گیرد. دانش آموزان استان چهار محال و بختیاری می توانند نهایتاً تا 3 هفته بعد از برگزاری آزمون، نتایج را در وب سایت گفته شده مشاهده نمایند. دانش آموزان عزیز می توانند به زمان و لینک مشاهده نتایج استان خود (در زمان مشخص شده) در این مقاله دسترسی داشته باشند.

اگر سؤالی درباره زمان و یا نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی چهار محال و بختیاری ذهن شما را به خود مشغول کرده است می توانید با مشاوران تحصیلی آیداینتو تماس بگیرید.

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم چهار محال و بختیاری

طبق روال سال های گذشته، از آنجایی که آزمون های مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی چهار محال و بختیاری در سال جاری در یک روز و یک زمان برگزار شدند، اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم چهار محال و بختیاری نیز همزمان با اعلام نتایج تیزهوشان این استان خواهد بود.

از آنجایی که زمان دقیق اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم چهار محال و بختیاری هنوز مشخص نیست، می توان پیش بینی کرد که نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم چهار محال و بختیاری از هفته سوم تیرماه همزمان با زمان انتشار نتایج تیزهوشان از طریق سایت  hoosh.medu.ir اعلام شود.

در صورتی که پس از اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم چهار محال و بختیاری ، در یکی از مدارس نمونه دولتی انتخابی، پذیرفته شدید، بایستی گوش به زنگ باشید که در بازه ی زمانی معینی که توسط مدرسه اعلام می شود، نسبت به ثبت نام اقدام نمایید. به این نکته هم توجه داشته باشید که فرصتی نیز به داوطلبانی که به نتیجه آزمون اعتراض دارند، اختصاص داده خواهد شد تا پس از اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم چهار محال و بختیاری ، اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند.

آیدانیتو فضای هوشمند آموزش، مشاوره و برنامه ریزی درسی و تحصیلی می باشد و هیچ ارتباطی با آموزش و پرورش و آزمون تیزهوشان ندارد. آیدانیتو صرفاً به دانش آموزان علاقه مند خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند پس از اعلام نتایج از طرف آموزش و پرورش با در دست داشتن اطلاعات کاربری نتایج آزمون خود را به صورت تلفنی از مشاورین دریافت نمایند. بدیهی است این امر از طریق سایت آموزش و پرورش اتفاق افتاده و به هیچ عنوان دریافت نتایج زودتر از آموزش و پرورش امکان پذیر نیست.

اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم چهار محال و بختیاری

با توجه به اینکه نتایج نمونه دولتی تیزهوشان و نمونه دولتی در یک روز اعلام خواهد شد،  اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم چهار محال و بختیاری حدوداً یک ماه پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی و در سایت azmoon.medu.ir خواهد بود.

اعلام نتایج نمونه دولتی ششم به هفتم چهار محال و بختیاری به صورت اینترنتی بوده و شما می توانید با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از نتیجه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم چهار محال و بختیاری با خبر شوید.

با توجه به اینکه دانش آموزان در هنگام ثبت نام در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم ، اقدام به انتخاب مدارس نمونه دولتی می نمایند، پس از اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم چهار محال و بختیاری ، در صورتی که در یکی از مدارس انتخابی، قبول شده باشند، می توانند در بازه ی زمانی معینی که توسط مدرسه اعلام می شود، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در ضمن در صورتی که به نتایج اعلام شده اعتراض دارید ، نگران نباشید، زیرا  پس از اعلام نتایج نمونه دولتی نهم به دهم چهار محال و بختیاری ، فرصتی در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری

دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس نمونه دولتی را دارند، ابتدا می بایست از شرایط ثبت نام در شرکت در آزمون مطلع شوند.

دانش آموزان پایه ششم می بایست تمامی نمراتشان در نیمسال اول خیلی خوب یا 1 درس خوب و مابقی خیلی خوب باشد و برای شرکت در آزمون وجود همین نمرات در نیمسال دوم سال تحصیلی شرط است.

دانش آموزان پایه نهم می بایست معدل بالای 17 در نیمسال اول جهت ثبت نام و معدل بالای 17 در نیمسال دوم جهت شرکت در آزمون کسب نمایند.

شهریه مدارس نمونه دولتی چهار محال و بختیاری

طبق معمول یکی از مهم ترین دغدغه های والدین شهریه می باشد. از ویژگی هایی که موجب تمایز مدارس نمونه دولتی از سایر مدارس غیر دولتی می شود. شهریه پایین و مناسب در کنار برخورداری از سطح علمی و رفاهی مطلوب و کادر آموزشی مجرب می باشد. شهریه مدارس در سال 98، به طور دقیق مشخص نشده است. با در سال های گذشته شهریه مدارس از 2.5 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان اعلام شد که در سال 97، با رشد 15 تا 20 درصدی همراه بوده است.یکی از راه هایی که می توانید به کمک آن راه را برای خود هموار تر سازید، مشاوره تحصیلی می باشد.

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی چهار محال و بختیاری

برای دیدن کل مطلب کلیک کنید

منبع مطلب : idanito.com

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب