توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ ،❤️ فال و طالع بینی این ماه حافظ اصلی


در این نوشته از بخش فال ماگرتا، فال آبان ۱۴۰۰ ، طالع بینی آبان ماه امسال ، طالع ماه هشتم 1400 ، فال ماه ۸ سال جدید و فال ماهانه آبان 1400، فال این ماه و طالع این ماه من و فال ماهیانه برج 8 سال 2021 را برای متولدین همه ماه آماده کرده ایم در ادامه همراه ما باشید.

فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین فروردین

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ فروردین ماهفال متولد فروردین

در فال ماه آبان شما آمده است که در این ماه نمی توانید روی مسائل مالیاتی تمرکز کنید و ممکن است تصمیمات شما درست نباشد. از این به بعد دو هدف بلند مدت و کوتاه مدت برای خود تعیین کنید. زندگی را تا حد ممکن آسان کنید. اکنون تلاش کنید تا به آنچه می خواهید برسید، در غیر این صورت با تأخیر به آرزوهای خود خواهید رسید. اما مراقب باشید که بیش از حد به خودتان و سلامتی تان فشار وارد نکنید.

بر خلاف گذشته که همیشه پرانرژی و امیدوار بودید این ماه احساس بی ارادگی می کنید و در این فکر هستید که کنترل اوضاع از اختیار شما خارج شده است، به هر قیمتی که شده به این احساس خاتمه دهید و نبض زندگی را در دست بگیرید، شما خیلی قوی و با اراده هستید و باید به هدف های جاه طلبانه ای که برای خود تعیین کردید برسید.در آخر خوب است بدانید که روزگار برای همه پستی و بلندی دارد. با منفی فکر کردن و نگرانی دائمی داشتن مشکلاتتان حل نخواهد شد. بهتر است خودتان را ضعیف و ناتوان نشان ندهید تا دشمن شاد نشوید. با وضعیت کنونی بهتر است آرزوها و توقعات خودتان را پایین بیاورید، آرزوهای بلند بالای مالی شما را دچار دردسر خواهد کرد. فقط بگذارید زمان بگذرد و هوشمندانه عمل کنید آنوقت خواهید دید که چقدر شرایط تغییر می کند.

شما بسیار جاه‌ طلب هستید. بهتر است قبل از اینکه مشکلات و سختی‌های نامطلوب، سد راهتان شود و در نیمه‌ی راه متوقفتان کند، خودتان دست از جاه‌ طلبی بردارید. احساس می کنید که مانند گذشته قوی و تندرست نیستید و همیشه احساس ضعف و خستگی می‌کنید. دلیل این وضعیت در کم‌تحرکی و ورزش‌ نکردن نهفته است.

اگر قصد تغییر شغل یا گرایش دارید، حتماً سوالات زیادی را از افرادی که در زمینه جدیدی که می خواهید در آن گام بردارید بپرسید. با این کار می توانید مطمئن شوید که می خواهید تغییری در زندگی خود ایجاد کنید یا خیر. اگر مشورت نکنید، بعد از چند هفته پشیمان خواهید شد و ذهن خود را بیش از پیش گیج خواهید کرد.برخی تصمیم‌ها در آینده‌ی شما تأثیر بسزایی خواهند داشت. ممکن است تصمیمی‌ بگیرید که پشیمان شوید و زمان هرگز به عقب بر نخواهد گشت. پس قبل از اینكه هر تصمیمی ‌برای آینده‌ی خود بگیرید، تمام جوانب را خوب بررسی كنید.

طوری رفتار کنید که دیگر جسارت بی احترامی به شما را نداشته باشند. در فعالیت های کاری نیز مراقب باشید که ازچه کلماتی استفاده می کنید زیرا نباید شخصیت خود را کوچک کنید. اگر اخیراً علاقه زیادی به خوابیدن پیدا کرده اید یا به طور کلی خواب آلود هستید به خودتان یادآوری کنید که کار و مسئولیت زیادی دارید. ساعت خود را قبل از خواب تنظیم کنید و صبح ها تنبلی را فراموش کنید.☕️ فال قهوه : حلقه ↰ خواستگاری – ازدواج – خوشبخت شدن در دوران زندگی و زناشوئی – انجام یک معامله – خواستگاری و نامزدی.

فال حافظ فروردینی ها:

دعایتان فقط برای رسیدن به مال و ثروت است ولی بدانید شما ثروتی دارید که شاید دیگران حسرت آن را داشته باشند و آن نعمت سلامتی است.شما هم از کشی دور افتاده اید و تنها امیدتان وصال یار می باشد و تنها چیزی که زندگیتان را دوباره تضمین می کند همین است.

سطح انرژی کلی شما: 70 درصد
ستاره شما 65 درجه شمالی
بهترین روز: 10، 25، 16
بدترین روز: 4، 13

فال این ماه متولدین اردیبهشت

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اردیبهشت ماهفال متولد اردیبهشت

در فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما آمده است که در اواسط ماه ممکن است فکر کنید همسرتان به هیچ وجه حوصله شما را ندارد،کمی صبر کنید تا خستگی و بی حوصلگی او فروکش کند، دوباره خوش اخلاق خواهد شد. در این مدت کوتاه سریع عصبانی نشوید و اعصاب خود را کنترل کنید البته اجازه ندهید این دلخوری به یک آشفتگی عمیق تبدیل شود و در اولین فرصت به همسرتان اطلاع دهید که از هر فرصتی برای خوشحال کردن او استفاده می کنید.

در روزی های پایانی ماه تلفنی از یکی از دوستان قدیمی به شما می شود که خنده را بر لبانتان می نشاند. سعی کنید که رابطه تان را با او حفظ کنید. برای انجام کاری مجبور می شوید که با این دوست به مسافتی دور بروید، بهتر است گله نکنید و به جای آن به منافعی که عایدتان می شود فکر کنید، سود این کار بیشتر از ضررش است.فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. در کنار اینکه با رفقای دیرینه دیدار تازه می‌کنید، برای گسترش کاری که به آن مشغول هستید نیز با دوستان صمیمی خود مشورت کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان از صمیم‌قلب شما را دوست دارد. مراقب افرادی که تازه ملاقات کرده‌اید، باشید. ممکن است این افراد، آنگونه که به نظر می‌رسند، نباشند.

این ماه کمی دچار آشفتگی و افکار منفی و پوچ می شوید. گاهی فکر می کنید دیگران توقعات زیادی از شما دارند و این موضوع بر روی شما فشار زیادی وارد می کند پس بهتر است تعارف را کنار بگذارید و با اطرافیانتان در این مورد صادقانه صحبت کنید. در چنین مواقعی بهتر است با افراد با تجربه و دانای بیشتری صحبت کنید و از آن ها نظر خواهی کنید. کالای گران بهایی که مدت‌ها است به فکر خرید آن هستید را امروز سفارش دهید. مطمئن باشید خرید این کالا به لحاظ روحی زمینه دلخوشی تان را فراهم خواهد کرد.

اگر عشقتان را ناراحت کرده اید سعی کنید هر چه زودتر او را ملاقات کنید تا پشیمان نشوید. خیر و برکت زیادی از او به شما خواهد رسید. دنیای اطراف شما اخیراً به طرز چشمگیری تغییر کرده است. در این ماه فرصت دارید کمی آرام شوید، دست در دست بگیرید و چیزها را دوباره ارزیابی کنید. شما انسانی هستید که از لحاظ ظاهری و درونی در وضعیت یکسان قرار دارید و به همین دلیل در زندگی خود با مشکلات زیادی روبرو شده اید.

در هر پیش آمد بد زندگی حکمتی وجود دارد که به زودی خواهید فهمید و لبخند شیرینی به آن خواهید زد. مطمئن باشید که خدا بی دلیل کاری نمی کند، فقط به او ایمان داشته باشید. در روزهای آخر سال منتظر یک هدیه و یک سورپرایز از طرف همسرتان باشید، این اتفاق باعث می شود احساس خوشبختی کنید و خیلی بیشتر از قبل او را دوست داشته باشید.


☕️ فال قهوه : تخت ↰ به سفری بزرگ میروید و به جاه و مقام خواهد رسید و بر دشمنان غالب می شوید.

فال حافظ اردیبهشتی :

اضطراب زیادی داری. غصه نخور، عاشقی جز عذاب و درد چیز دیگری ندارد ولی به خاطر عشقت زندگی می کنی. خودتان همت داشته و از علم و دانایی خودتان استفاده کنید. پند پیران را گوش کن. کار ثواب انجام بده تا همیشه دعای خیر بدرقه ی راهت باشد.

سطح انرژی کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 100 درجه جنوبی
بهترین روز: 5، 26، 9
بدترین روز: 1، 17


فال ماهانه متولدین خرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ خرداد ماهفال متولد خرداد

در فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما آمده است که شما همیشه دیگران را مورد انتقاد قرار می دهید و انتظار دارید که کاری را برای شما انجام دهند ، بهتر است سریعا این اخلاق خود را تغییر داده و با یک چیز مثبت جایگزین کنید تا کسی اذیت نشود. گاهی اوقات کمی سردرگم می شوید در این مواقع فقط به غریزه خود اعتماد کنید و بدانید که این امر شما را در مسیر درست راهنمایی می کند.

مراقب اطرافیان خود به خصوص کسانی که نسبت به شما حسد می‌ورزند، باشید. حواستان به پس‌اندازتان نیز باشد، ممکن است از لحاظ مالی در مضیقه قرار بگیرید. بر اثر لجاجت و تندخویی شما جر و بحث شدیدی در زندگیتان رخ می‌دهد. خشم خود را فروخورید، آرامش خود را حفظ کنید سپس حرف‌های دلتان را بزنید.

ممکن است در اول ماه از شما درخواست اضافه کاری سخت داشته باشند که با مقاومت شما روبرو خواهد شد. البته این مقاومت تا زمانی ادامه پیدا میکند که شما مطمئن شوید که آن کار واقعی بوده و برای کمک باشد. شما چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا و عشق بسیار زیادی دارید ، اما ابتدا باید یاد بگیرید که خود را دوست داشته باشید. با کسی که خیلی دوست دارید جر و بحث کرده اید اما دلتون برای هم خیلی تنگ شده اما دلخوری نمیذاره برید سمت هم اما شما دوست دارید برگردید سمت هم و خود شما سمتش برمیگردید.

مدتی است به جای حل مشکلات تان به خیال پردازی روی آورده اید و این مسأله نه تنها مشکل شما را حل نخواهد کرد بلکه رنجیده خاطر تان می کند ، شما پتانسیل حل مشکلاتتان را دارید پس شجاعانه برای حل آن تلاش کنید و بدانی که موفق خواهید شد. گره های مالی شما ریشه در تصمیمات اشتباه گذشته ی شما دارد و در حال حاضر تنها کاری که از شما ساخته است این که فعلا به صورت مقطعی آن را حل کنید.

فرصت هایی برای دوستی با انسان های جدید پیدا خواهید کرد که نسبت به گذشته موفقیت های بیشتری برای شما به همراه خواهد داشت. در این ماه یادگیری مهارت های ارتباطی یک هدف عالی برای شما می باشد تا بسیاری از مشکلات را حل کنید. این را فراموش نکنید که شما می توانید در همه زمینه های جامعه موفق باشید.

از آنجا که شما فردی بسیار خونگرم هستید، با همه معاشرت می کنید و می گویید می خندید اما سعی کنید بعضی مواقع با بعضی افراد شوخی نکنید زیرا ناخواسته شخصیت خود را زیر سوال می برید. تنهایی برای شما سم است، نگذارید تنهایی شما باعث افسردگی شود. هیچ چیز به اندازه بودن در کنار اعضای خانواده و صحبت با آنها شما را آرام نمی کند.

☕️ فال قهوه : ماه ↰ عشق و نامزدی – ازدواج – با همسری خوش سیما و صاحب مقام, ازدواج می کنید – گاهی ناراحتی روحی و روانی.

فال حافظ خردادی:

برای کاری که نیت کرده اید اگر تلاش کنید خیلی زود به مرادتان می رسی. شانس به شما رو کرده، حیف است اگر آن را از خود دور کنید. وجود خود را به آنها نزدیک کن تا بلکه دلت آرامش بیشتری پیدا کند. به وصال یار می رسید.

سطح انرژی کلی شما: 38 درصد
ستاره شما 97 درجه شمالی
بهترین روز: 26، 14
بدترین روز: 19، 5

فال ماهانه آبان 1400 متولدین تیر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ تیر ماهفال متولد تیر

در فال ماهانه آبان 1400 شما آمده است که در روابط عاطفی گاهی احساس تنهایی می کنید اما مطمئن باشید که عشق شما متقابل است و این مهم است. انسانیت و افتخار خود را به برخی از مسائل کوچک و پیش پا افتاده محدود نکنید. بسیاری از چیزها کاملاً به شانس بستگی دارد و باید صبر کنید و ببینید چه بلایی سر شما می آید. ماه خوبی برای شما آرزو می کنم.

باید به صدای اهدافتان گوش کنید و به جای اینکه تا ظهر بخوابید هر چه زودتر بیدار شوید و از انرژی خود به بهترین شکل استفاده کنید. به اطرافیانتون و نصیحتاشون گوش کنید آنها خوشبختی شما رو میخوان. بین حرفی که میزنید با عمل کردنتون خیلی فاصله هستش بهتره که فاصله رو از بین ببرید و تلاش بیشتری کنید. ناراحت نباش مشکلات به زودی کمتر میشه .

باید برای کسی هدیه ای بخرید. این روزها احساس می کنید فاصله ای بین شما و کسی که او را دوست دارید افتاده است و به همین دلیل بسیار ناراحت هستید. مسبب اتفاقاتی که ناخواسته این مدت رخ داده به زودی مشخص خواهد شد. افرادی که دور و برتان هستند می خواهند بدانند در چه حالی هستید، نگران احوالتان هستند. شما احتیاج به استراحت و حضور در جمع هایی که دوستتان هستند دارید.

با فردی هم صحبت می شوید و از جانب او امیدواری های بسیاری ميابيد. زندگیتان متحول میشود و بزودی دوره ای جدید را تجربه خواهید کرد. شریک احساسی شما مشکل مالی داره رو اعصابش پا نزارید ،کمکش کنید خانمی که حکم مادر رو داره به شدت مخالف رابطه ی شما هست ،دلتنگ هستید و نگران ،اگر از هم دورهستید به سمتتون برمیگرده ناامیدی براتون افتاده ولی معجزه دارید.

اگر می خواهید فعالیتی را پنهانی و به تنهایی انجام دهید، نیازی نیست درمورد آن حتی با صمیمی ترین دوست تان صحبت کنید. شما نیت خوبی در قلب خود دارید، مطمئن باشید که پایان خوش این کار تغییرات زیادی را در زندگی شما ایجاد می کند. البته شما کمی عجلول هستید و دوست دارید همین فردا نتایج کارهایتان را ببینید.

دوست عزیزم فراموش نکن افرادی مانند شما که قلبی پاک دارند همیشه موفق و پیشتاز هستند. به خداوند متعال اعتماد کنید که اوقات خوب پیش رویتان است به شرط آنکه ایمان شما محکم بماند و هرگز خدا را فراموش نکنید. یکی از اطرافیان شدیدا به کمک شما نیاز دارد، این فرد را به حال خود رها نکنید و هر کاری که از دست تان بر می‌آید را برای کمک به ایشان انجام دهید.

☕️ فال قهوه : میمون ↰ زیرکی – موزیگری _ شیطنت _ جستن از خطر.

فال حافظ تیر ماهی ها:

آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. به ائمه توسل جویید از بازی ایام غافل نشوید. فرصت باز هم پیش می آید. دل از خدا جدا نکن و امیدوار باش که در آینده ای نزدیک به مراد خود خواهی رسید.

سطح انرژی کلی شما: 50 درصد
ستاره شما 65 درجه جنوبی
بهترین روز: 5، 6، 25
بدترین روز: 9، 11

فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین مرداد

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مرداد ماهفال متولد مرداد

در فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما تاکید شده که شما چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا و عشق زیادی دارید اما ابتدا باید یاد بگیرید که خودتان را دوست داشته باشید. احتمالاً تغییرات اساسی در روابط خود ایجاد خواهید کرد، خصوصاً روابط مربوط به مسائل عاطفی و پول. این ماه زمان خوبی برای پرداخت بدهی و مالیات است.

در اطراف شما شخصی وجود دارد که شما را بهتر از همه درک می کند اما شما نسبت به او بی تفاوت هستید زیرا سرتان نسبت به کارتان گرم است و احساس راحتی و شادی می کنید. بهتر است نگاه دقیق تری به اطراف خود داشته باشید. فرصت ها همیشه منتظر شما نیستند.

یک ماه اینده تعیین کننده است که قراره چه تصمیمی گرفته شود ، در عشق هر دو طرف دچار آشفتگی هستند و ممکنه اطرافیان هم متاسفانه مقصر باشند ،کمی باید روابط خود را سر و سامان دهید و اجازه دخالت به کسی تو رابطه احساسی ندهید.

شکست هایی که در گذشته در زمینه شغلی خورده اید باعث ترس شما شده است و نمی گذارد کار جدیدی را شروع کنید، باید افکار قدیمی خود را دور بریزید و قدرت ریسک داشته باشید. لذت زندگی در لحظه ای است که به وصال حاصل شود و شما به زودی این لحظه را تجربه می کنید. قدر داشته هایتان را بدانید حتی اگر به چشم تان کوچک و بی مقدار باشد، کافی است یکی از آن ها را از دست بدهید تا متوجه بشوید که چه گوهر گران بهایی را از دست داده اید.

طبق گفته فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما در زندگی گره هایی به وجود می آید که با دست باید آن ها را باز کرد. اگر از کسی بدی دیدی، سعی نکن آن را با بدی جواب بدهی. اگر احساسات ناخوشایندی به سراغت آمده است، حتما دلیلش را جویا شو. یادت باشد هنوز طبیعت، زیبایی های خود را دارد و تو می توانی با کسانی که دوستشان داری آخر هفته ها را به گشت و گذار بروی.

تنها چیزی که برای رسیدن به موفقیت به آن نیاز دارید کمی تلاش است. با عزم و تلاشی که خداوند در وجود شما قرار داده است می توانید بهترین زندگی را برای خود بسازید بنابراین در برابر غم و اندوه پایدار باشید. وقت آن رسیده است که در زندگی خود تغییری ایجاد کنید و واقع بین تر و راستگو باشید.

☕️ فال قهوه: عقرب ↰ جدائی – هرج و مرج – حسادت – رنج و زحمت و تحمل خسارت.

فال حافظ مردادی:

کسانی را دارید که حاضرند برای رسیدن به مقصود به شما کمک کنند. راه و روش تان آیین خوبان است اگر می واهید گمشده ی خودتان را پیدا کنید بیشتر جستجو کنید. صبر داشته باش و مقاومت کن تا روزی به کام دلت برسی.

سطح انرژی کلی شما: 106 درصد
ستاره شما 85 درجه جنوبی
بهترین روز: 9، 11، 30
بدترین روز: 5، 17

فال این ماه متولدین شهریور

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ شهریور ماهفال متولد شهریور

توانایی شما برای رها کردن احساسات پیچیده و صحبت در مورد خودتان هدیه ای واقعی است. اما این توانایی بعضی اوقات می تواند به ضرر شما باشد. زمان کافی برای پیگیری همه مسیرهای عاطفی وجود ندارد. شخصی منتظر شماست که بسیار نگران است اما شما از او بی خبر هستید.

در این ماه خیلی حواستان را جمع کنید چون روی خط شانس هستید، مواظب فرصت ها باشید تا آنها را از دست ندهید. اگر به فکر به دست آوردن گوی سبقت از دیگران هستید، تا به طرح‌ها و فکرهای خلاقانه برسید و آنها را عملی کنید، عجولانه عمل نکنید بلکه درست فکر کنید. کمک کردن حال شما را خوب می کند و باعث می شود بهتر فکر کنید پس به نیازمندی کمک کنید و مطمئن باشید، او که باید نیز همیشه و همه جا به شما کمک خواهد کرد.

طبق فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ در این ماه برای رفع نگرانی ها خود را سرگرم تفریح کنید. در روزهای ۲۰ یا ۲۴ ماه ، خبرهای خوبی دریافت خواهید کرد. اگر به دنبال تغییر هستید بهتر است خیلی سریع و رک و پوست کنده با اطرافیانتان صحبت کنید و هر مشکلی را که پیش آمده حل کنید. اگر این کار را نکنید افراد حسودی که در بین شما هستند از فرصت استفاده کرده و با دروغ های خود شما را خراب می کنند

در فال ماه آبان شما بیان شده است که حس می کنید دیگران آن طور که باید شما را حمایت نمی کنند اما خیالتان راحت باشد خیلی زود و ناگهانی به همه اهدافتان می رسید. به طور کلی این ماه از لحاظ مادی برای شما ماه خوبی خواهد بود. بین شما و یکی از صمیمی ترین دوستانتان بحث پیش آمده است ولی در روزهای آخر ماه آشتی می کنید و بیرون به صورت تصادفی دیدار می کنید.

☕️ فال قهوه : توپ ↰ با ورزش کردن می توانید از بیماری خلاصی یابید – به زندگی بدون ثبات اشاره می کند – به معنی تغییرات مداوم است.

فال حافظ شهریور ماهی ها:

حیف از توست که با حیله و ریا بخواهی زندگی کنی. ذات تو مثل یک سجاده پاک و بی ریاست. مراقب شیطان باش. روزی می رسد که قدرتان را بدانند هم اکنون نیز همراهی دارید که قدرتان را می داند. ریا و تزویر نکن. با حکم خداوند نجنگ تا راه های موفقیت در مقابل دیدگانت روشن شود.

سطح انرژی کلی شما: 78 درصد
ستاره شما 46 درجه شمالی
بهترین روز: 22، 10، 5
بدترین روز: 21، 27

فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ متولدین مهر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ مهر ماهفال متولد مهر

در فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ تان آمده است هر چه زودتر باید چشمتان را بر کوته بینی و سطحی نگری ببندید و بیش از گذشته به واقعیت ها توجه کنید. شما از سال گذشته نذر کرده اید که بهتر است هر چه سریعتر به آن عمل کنید. در مواجه با مشکلات سعی کنید آن ها را با ذهن باز و کمک دیگران حل کنید. عده ای سعی دارد شما را اذیت کنند در صورت خلاص شدن از دست این نقاط منفی زندگی بسیار بهتری خواهید داشت.

همسرتان شما را خیلی دوست دارد اما به این دلیل که زیاد او را تحت فشار قرار می دهید کمی از دست شما دلخور است، سعی کنید با یک هدیه این کدورت ها را از بین ببرید و بیشتر به او توجه ای داشته باشید که صحیح باشد و اذیتش نکند. بعضی مواقع انتظار دارید که دیگران در زندگیتان همان نقشی را داشته باشند که شما برایشان تعیین می کنید، متأسفانه این روش شما را به جایی نخواهد رساند و با واکنش های منفی روبرو خواهید شد.

در آخر این را بدانید که در جمع دوستان از احترام برخوردار هستید. حرفی نزنید که همه را مات و مبهوت کند. اندیشه و نیت تان بسیار خوب و نیک است اما باید توجه داشته باشید که با دوستان ناباب نشست و برخاست نکنید تا آن آرزوهای مهم تحقق بیابد. ظاهر چیزی نظرتان را جلب می کند. حتما در موردش بیشتر تحقیق کنید.

متأسفانه ماه قبل، ماه خوبی نداشتی و همین باعث شده که کمی از خودت دور شوی. به یاد داشته باشید که گاهی اوقات یک شکست آشکار موجب تغییرات مثبت و پایدار خوبی برای شما می شود. در این ماه نیز به دلیل شیوع ویروس جدید ممکن است از نظر سلامتی، وضعیت برای شما خیلی خوب پیش نرود پس بهتر است معاینات معمول را به موقع انجام دهید و به پزشک خود مراجعه کنید.

فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ می گوید که لازم نیست همه دوستان و آشنایان خود را راضی نگه دارید. اگر در شرایطی هستید که تحت کنترل شما نیست ، وحشت نکنید و سعی کنید با کمک منطق و عقل خود شرایط را کنترل کنید. این بهترین سلاح برای بهبود اوضاع است. اگر مدت زیادی است که از یک دوست صمیمی خبری ندارید ، سعی کنید امروز با او تماس بگیرید و حال او را جویا شوید.

☕️ فال قهوه : آفتابه ↰ راستی و استواری و پایداری و عمر طولانی کردن و یا خدمتگزاری گروهی را کردن.

فال حافظ مهر ماهی ها:

کمی هم صبر کنید به آنچه که اراده کرده اید می رسید. در این راه سختی و ضرر زیادی می کشید ولی می ارزد.خداوند را سپاسگزار باش تا نعمات خود را از تو دریغ نکند. برای کوچکترین نعمت خدا شکر به جا می آورید و در عین خشم و غضب چون آب سرد و زلالید.

سطح انرژی کلی شما: 100 درصد
ستاره شما 75 درجه شمالی
بهترین روز: 16، 11، 2
بدترین روز: 25، 30

فال ماهانه آبان 1400 متولدین آبان

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آبان ماهفال متولد آبان

بر اساس فال ماهانه آبان سال 1400 باید مسئولیت های بیشتری را به عهده بگیرید. فرصت خوبی دارید تا موفق شوید. تا می توانید دانش و مهارت های جدید فرا بگیرید. مطمئن باشید به هر اندازه که برای فراگیری مهارت های جدید تلاش می کنید،‌ به همان اندازه در زندگی از اطرفیان جلوتر قرار خواهید گرفت. اگر بتوانید حس تنبلی خود را کنار بزارید و با‌ آن بجنگید خیلی از گذشته خود جلو می افتید.

شما آدم قضاوتی هستید و سریعا همه را قضاوت می کنید، این اخلاق شما ممکن است در این ماه دردسرهای زیای برایت پیش بیاورد و مجبور دائما از دیگران معذرت خواهی کنی. در واقع فال این ماه شما سعی دارد بگوید که بدون فکر کار انجام ندهی و قبل از هر کار و تصمیمی اول به خوبی فکر کنی.

فال این ماه شما در زمینه عاطفی می گوید که در یک رابطه دو نفره هر دو طرف باید راضی و خوشحال باشند، شما این روزها خوشحال نیستید، موقعیت و خواسته هایتان را دوباره بررسی و نگاه کنید، ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. شادی حق شماست کوتاه نیایید. در مورد موضوعی احساسی حرفی به شما زده شده که بهتر است با آن جدی برخورد کنید، شوخی و سرسری گرفتن این موضوع عواقب خوبی برایتان ندارد.

ذهن شما با ورزش خیلی فعال می شود و ایده های جذابی به ذهنتان می رسد. هدف های خیلی بزرگ و پرارزشی داری که انشاء الله به یکی یکی آن ها جامه عمل می پوشانی و خوشحال می شوی. در بعضی از روزهای ماه همش درگیر خاطرات گذشته می شی حسرت آن را می خوری، بهتر است با انجام کارهای مختلف از جمله ثبت نام در کلاس های هنری یا کلاس های زبان خارجی دست از این کار بردارید.

غالباً سخنان دیگران تأثیر زیادی بر شما می گذارد ، این مشکل باعث شده است که نتوانید تصمیم درستی بگیرید و از این شاخه به آن شعبه بپرید. راه حل این مشکل این است که ذهن خود را در برابر سخنان دیگران قرنطینه کنید و به اعتقادات خود ایمان داشته باشید. اگر به مدت یک سال به این مسئله پایبند باشید ، نتیجه آن را مشاهده خواهید کرد.

☕️ فال قهوه : حوض ↰ علم و دانش, از علم و دانش زیاد بهره مند شدن – علم تان افزونی میابد.

فال حافظ آبانی:

در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است. گره از کارت باز می شود. تو کار خودت را بکن دشمن شکست می خورد و دست به هر چه بزنی طلا می شود.

سطح انرژی کلی شما: 95 درصد
ستاره شما 75 درجه جنوبی
بهترین روز: 25، 16، 10
بدترین روز: 30، 6

فال ماهانه متولدین آذر

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ آذر ماهفال متولد آذر

بر اساس فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ تان خوشبختانه یکی از افراد خانواده صاحب فرزند می شود حتما نام این فرزند را شما انتخاب کنید. مدتهاست که به هیچ وجه نمی توانید به خود برسید. اول ماه زمان مناسبی است تا خود را با چند لباس شیک و آراسته کنید. اگر منتظر هستید کسی بیاید و نیازهای شما را برآورده کند، سخت در اشتباهید و باید مدت ها منتظر بمانید.

از طریق دوستان خود با یک آدم مهم آشنا می شوی که می تواند برای شما بسیار سودمند باشد.  اگر به تازگی شخصی وارد زندگی تان شده است اما شما انتظار شخص گذشته تان را می کشید بهتر است آن را فراموش کنید، چون این شخص جدید برای شما و زندگی تان خیلی بهتر است و می توانید باهم رابطه محکم و خوبی داشته باشید.

روند وام درخواستی شما از بانک به زودی در هفته های اول ماه تکمیل می شود و پول را دریافت خواهید کرد. اگر می توانید مقداری از این پول را صرف تفریح کنید و بقیه را برای سرمایه گذاری در ذهن خود داشته باشید. بهتر است با خانواده خود سفر کنید زیرا مدت طولانی است که کار می کنید و توجه زیادی به زندگی شخصی خود ندارید.

در ادامه فال ماهانه مهر شما آمده است که بر سر دو راهی مانده‌اید. باید تصمیم مهمی را بگیرید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه ممکن است بر زندگی دیگران نیز تأثیر بگذارد. اگر فکر شده و با مشورت تصمیم بگیرید، موفق خواهید بود. برای سلامت ذهن و جسمت به آرامش، تفريح و خواب كافی به يك اندازه نيازمندی. از كارها يا افرادی كه تو را دچار استرس می‌كنند نیز دوری كن.

در بحث های کاری بحث های احساسی همیشه مانع تفکر منطقی شما می شود. عجله دارید و عجولانه تصمیم می گیرید. در پایان این ماه ، چیزی واقعاً شما را شگفت زده می کند. در این ماه امکان دارد شخصی که فکرش را هم نمی کردید از شما درخواست کمک کنند ، او را ناامید نکنید و سعی کنید در زندگی خیلی مغرور نشوید زیرا این غرور و تکبر شما را با دردسرهای زیادی روبرو خواهد کرد و به شما اجازه نمی دهد به بسیاری از موارد و خواسته های خود برسید. در یک کلام از شما درخواستی شده آن را بی جواب نگذارید، اگر سهل انگاری بکنید خودتان پشیمان خواهید شد.

☕️ فال قهوه : سنجاب ↰ جمع کردن مایحتاج برای روز مبادا _ زرنگی.

فال حافظ آذر ماهی:

بسیار مواظب باشید تا به دام شیطان نیافتید. فکر حکیمانه ی شما روزگار را سخت شکست داده است. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. از فرصتی که داری استفاده کن وگرنه کسی دیگر از این فرصت سود می برد.

سطح انرژی کلی شما: 65 درصد
ستاره شما 72 درجه شمالی
بهترین روز: 6، 15، 24
بدترین روز: 9، 30

فال ماهیانه متولدین دی

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹  دی ماهفال متولد دی

در فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما آمده است که اگر قصد خرید یک خانه جدید دارید این ماه فرصت خوبی برای این کار است اما شما نباید زیاد عجله کنید و باید کل ماه را صرف گشتن و انتخاب بهترین خانه برای خرید کنید. یک شخص با تجربه تمام اسرار کاریش را با شما درمیان می گذارد. این ملاقات به شما کمک می کند تا برنامه ریزی کنید.

اگر صاحب بچه هستید، این ماه خیلی مواظب آنها باشید. زیرا ممکن است با دوستی ناباب دوست شوند که آینده آن ها را به خطر بیندازد. جلوگیری از همین مسائل کوچک در آینده می تواند بسیار کمک کننده باشد. مهربانی زیاد را کنار بگذارید و افرادی را در زندگی خود نگه دارید که برای شما ارزش بیشتری قائل هستند. حتماً نسبت به کار خود تعهد داشته باشید.

طبق فال این ماه مهر ما شما به کسی عشق علاقه فراوانی دارید اما ممکن است این احساس یک طرفه باشد و این فرد فقط برای گذراندن وقت با شما باشد بهتر است هر چه سریع‌تر این رابطه را برای خود مشخص کنید و بیشتر از این وابسته این فرد نشوید. درست وقتی که فکر می کنید حساب همه چیز را کرده اید و مو لای درز نقشه هایتان نمی رود و همه کارها دارند طبق برنامه ریزی شما پیش می روند پای عشق به میان خواهد آمد و همه برنامه هایتان را به هم ریخته و نقشه هایتان را نقش بر آب خواهد کرد.

طبق گفته فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ تلاش کنید کمی رازدارتر باشید تا بتوانید مورد اعتماد اطرافیان قرار بگیرید. در درون شما یک رهبر وجود دارد که تا زمانی که به خود اعتبار دهید می توانید به آن برسید. مشاجرات احساسی همیشه تفکر منطقی شما را مسدود می کند و باعث می شود از این شاخه به آن شاخه بپرید. مدتی است به تغییر محیط زندگی خود فکر کرده اید، اگرچه دشوار است اما شما این کار را خواهید کرد.

اجازه ندهید کینه نسبت به برخی از افراد در شما ریشه بدواند زیرا چنین موضوعاتی چنان عمیق می شوند که بر زندگی، کار و روابط اجتماعی تأثیر منفی می گذارند. یک سو تفاهم وجود دارد که ممکن است باعث شود شما با شخصی قوی تر از خودتان بحث کنید، مراقب باشید. به طور کلی در طول این ماه به جای اینکه بخواهید به خود حق بدهید و مدام به دنبال تأیید خود باشید آرام باشید و از درگیر شدن در جنگ کلمات خودداری کنید.

☕️ فال قهوه :‌ صورت انسان ↰ فال خوب – ازدواج.

فال حافظ متولدین دی:

آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. با تلاش و اراده ی خویش شیطان را در وجودت کشته ای، حال وقت برپا خاستن است.

سطح انرژی کلی شما: 80 درصد
ستاره شما 100 درجه شرقی
بهترین روز: 5، 12، 17
بدترین روز: 10، 23

فال ماهانه بهمن ماهی ها

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ بهمن ماهفال متولد بهمن

طبق فال ماهانه آبان ۱۴۰۰ شما، درست است که کمی به دوستان خود حسادت می کنید اما این را بدانید که با حسادت جایی در قلب دیگران ندارید. اگر زیاد حوصله ندارید یک سفر کوتاه را امتحان کنید. سفر می تواند تغییر بزرگی در زندگی شما ایجاد کند. بدون اینکه متوجه شوید استرس زیادی به جسم و روح خود وارد کرده اید و به این سفر بسیار نیاز دارید. اگر موضوعی خاص در ذهنت داری که مربوط به کودکی شما می باشد، در این ماه دیگر وقتشه که به یک روانشناس مراجعه کنی زیرا این موضوع ممکن به یک وسواس فکری برای شما تبدیل شود.

اگر ولخرجی و خوشگذرانی بیش از حد را کنار نزاری در آینده نزدیک خیلی آسیب می بینی. دوستانی داری که باعث می شوند شما از هدفتان دور شوید، با آن ها قطع رابطه کنید و آدمی که در ذهنتان دوست دارید باشید را در مرور زمان بسازید. به شرط آن که به توانایی هایتان ایمان داشته باشید. خلاقیت چیزی است که در این ماه باید به آن اهمیت زیادی دهید.

در زمینه کاری فکر های جدیدی به سرتان راه می یابد، در یک پروژه کاری موفق تر عمل خواهید کرد. یکی از دوستان نزدیکتان با طمع رسیدن به چیزی به شما نزدیک شده بهتره خیلی زود او را بشناسید و ازش دوری کنید. ممکن است روابطتان با این شخص به هم بخورد اما نگران نباشید قهر تبدیل به آشتی می شود، اما باید یادتان باشد لازم است هر دو تغییر رویه بدهید تا بتوانید آرامش بیشتری داشته باشد.

خیلی زود یک موفقیت بزرگ مالی در زندگی شما اتفاق بیفتد ، اما تا آن زمان شما باید به همان اندازه پول خرج کنید. داشتن استرس و ناامیدی در این دوره فقط شرایط را برای شما پیچیده می کند و هیچ کمکی به شما نمی کند. اطمینان حاصل کنید که خیلی زود به آرزوهای خود می رسید.

یک پیشنهاد شغلی دریافت می کنید. ممکن است در ابتدا وسوسه انگیز باشد، اما بهتر است جنبه های دیگری را علاوه بر مالی در نظر بگیرید و سپس تصمیم بگیرید. اگر بخواهید در رابطه زناشویی خود همین مسیر را ادامه دهید هیچ فهم متقابل بین شما و همسرتان وجود نخواهد داشت و همین امر به زودی باعث دعوا بین شما خواهد شد و روابط تان را تیره تر از گذشته می کند. حتما سعی کنید در رفتار خود تجدید نظر کنید سپس خواهید دید که خیلی بیشتر از قبل احساس پر انرژی بودن و داشتن حس خوب می کنید.

☕️ فال قهوه : دست در دست بودن یک زن و مرد ↰ ازدواج – مشارکت.

فال حافظ متولدین بهمن:

در گذر عمر غافل مانده اید اگر می خواهید به قله های موفقیت صعود کنید از تجربه ی پیران استفاده کنید. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. خانه شما به زودی مجلس بزم و عروسی خواهد شد و همه به شوق این وصال کمر همت بسته اند.

سطح انرژی کلی شما: 85 درصد
ستاره شما 87 درجه شمالی
بهترین روز: 8،6، 20
بدترین روز: 15، 19

فال ماهانه آبان متولدین اسفند

فال ماهانه اردیبهشت ۹۹ اسفند ماهفال متولد اسفند

در فال این ماه شما آمده است که ماه گذشته به دلیل مشکلات مالی مجبور شدید از دوست خود پول قرض بگیرید اما تا به امروز قادر به بازپرداخت آن نبودید، نگران نباشید می توانید وام خود را در اواسط ماه بازپرداخت کنید. سعی کنید در ماه های آینده مقداری پس انداز کنید تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید. اگر به این موضوع شک دارید کافیست کمی صبر کنید و ببینید که چطور بخاطر یک موضوع کوچک یك اتفاق جدی پیش می آید و همه دور و بری هایتان غیبشان می زند.

اگر مجرد هستی در اواسط ماه فردی از نزدیکان شما به شما پیشنهاد ازدواج می دهد، در نگاه اول شما زیاد از این پیشنهاد خوشحال نمی شوید اما زیاد عجولانه تصمیم نگیرید و از پدر و مادرتان برای انتخاب درست کمک بخواهید. بهتر است زودتر تصمیم خود را بگیری چون در روزهای آخر ماه کمی تمرکز ذهنیت به هم می خوره.

در این ماه، کارهایی انجام دهید که به شما کمک می کند تا به ذات خود برسید ، مانند دعا ، قدم زدن در طبیعت یا گوش دادن به موسیقی الهام بخش. به زودی وضعیت مالی شما بهتر خواهد شد. افراد اطراف شما صداقت شما را تحسین خواهند کرد حتی اگر به آنها آسیب برساند. برای انتخاب مقصد بهتر است ساده ترین راه را انتخاب کنید. در زمینه های مختلف پیشرفت خواهید کرد ، پس نگران آینده خود نباشید.

از سوی یکی از دوستان نزدیک شما اشتباهی رخ می دهد که موجب آزار و رنجش تان می شود، بهتر است بر آنان خرده نگیرید چون همیشه گذشت و گشاده رویی تأثیری بیشتر و بهتری دارد. آنقدر به بعد معنوی و احساسی زندگی ارزش قائلید که از رفاه و آسایش دنیوی و ظواهر تمدن و پیشرفت اقتصادی در زندگی غافل شده اید. درست است که صداقت، وفاداری و نوعدوستی لازمه زندگی است ولی شرط کافی نیست. سعی کنید در کنار صفات عالی انسانی به رفاه و آسایش و آینده زندگیتان نیز اهمیت دهید.

مدت ها بود که قصد داشتید به یکی از عزیزانتان هدیه خوبی بدهید اما به دلیل مشغله زیاد آن را به تعویق انداختید، این ماه می توانید او را سوپرایز کنید. شما در حال حاضر نمی تونید به اندازه ای كه دوست دارید روی اطرافیانتان حساب کنید پس زیاد به آن دل نبندید. اگر تو زندگی خیلی فراز و نشیب‌ داری و فکر می کنی نسبت به بقیه مشکلات بیشتری داری باید بگویم که اصلا اینطور نیست، اینقدر به خودت سخت نگیر چون هر چقدر حساس تر باشی رسیدن به موفقیت دشوار تر می شود.

☕️ فال قهوه : مربع ↰ میراث و سود را توضیح می دهد – خانه تازه – سعادت _ بشارت و شادی _ شور عشق.

فال حافظ اسفندی ها:

اعتقاد داری که انسان بدشانسی هستی ولی اینطور نیست شما خودت فرصت ها را از دست داده ای. خودتان را لایق چیزهایی می دانید که باقی است نه از بین رفتنی. همیشه در این فکرید که چرا از بعضی کارها غافل مانده اید. برای کوچکترین نعمت خدا شکر به جا می آورید و در عین خشم و غضب چون آب سرد و زلالید.

سطح انرژی کلی شما: 76 درصد
ستاره شما 65 درجه جنوبی
بهترین روز: 8، 2، 4
بدترین روز: 9، 17

❓ فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سروکار داشته ایم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ نظرات خود را در مورد فال ماهانه مهر ۱۴۰۰ با ما به اشتراک بگذارید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب