توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

شایعه است؛ هیچ تماسی با زیدان نداشته‌ایم


لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی به شایعات مذاکره با زین الدین زیدان واکنش منفی نشان داد.

به گزارش “جالبز”، در حالی که شایعاتی در خصوص احتمال جدایی مائوریسیو پوچتینو از پاری‌سن‌ژرمن مطرح است، دیروز نشریه لو پاریزین با انتشار گزارشی مدعی شد که مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از چند هفته پیش مذاکرات خود را با زین‌الدین زیدان آغاز کرده‌اند و او را به عنوان جانشین سرمربی آرژانتینی‌شان در نظر دارند.

 

 

 

 

زیزو که گفته می‌شود پیشنهاد سرمربیگری منچستریونایتد را رد کرده است، حالا بحث حضورش روی نیمکت مربیگری پاری‌سن‌ژرمن مطرح است، این در حالی است که رسانه‌های انگلیسی خبر داده‌اند که پوچتینو گزینه اول منچستریونایتد برای جانشینی اوله‌گنار سولسشر است که اخیراً به دلیل تداوم نتایج ضعیف از سمت سرمربیگری شیاطین سرخ کنار گذاشته شد.

پاریزین مدعی شده است که ملاقات بین مدیران پاری‌سن‌ژرمن و زیدان اوایل ماه جاری میلادی(نوامبر) در هتل رویال مونسو واقع در شهر پاریس صورت گرفته است، هر چند باشگاه پاری‌سن‌ژرمن این ادعا را رد کرده است.

 

 

 

 

لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی در واکنش به این شایعات گفت:« نه تمایل برای اخراج پوچتینو داریم و نه خود او قصد جدایی دارد. از هیچ باشگاهی نیز برای پوچتینو با ما تماس گرفته نشده است.»

 

لئوناردو ادامه داد:« برای زیدان احترام بسیاری قائلیم. او در دوران فوتبالش و سپس مربیگری افتخارات زیادی کسب کرده ولی به شکل واضح تاکید می کنم که هیچ‌گونه تماسی با او نداشته ایم و در هیچ مکانی هم با او ملاقات نکرده ایم.»

 

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب