اتاق ماشین بخریم یا نخریم؟  چرا اتاق ماشین به صرفه است؟ اتاق ماشین چرا مهم است و چه اجزایی دارد؟

در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ میدهیم با ما همراه باشید .

بهتر است اول از هر چیزی بدانیم  که این اتاق های ماشین که خرید فروش می شوند از کجا آمده اند و آیا خرید آنها به صرفه است؟

سر شاسی پراید کجاست شاسی پراید کجاست شماره شاسی پراید کجاست لچکی پراید کجاست لچکی چیست سینی شاسی کجاست مهم ترین قسمت شاسی کجاست ریل شاسی پراید اندازه سرشاسی پراید آموزش شاسی کشی خودرو تعمیرکار

اتاق ماشین و اجزای آن :

اتاق خودرو پیچیده و گسترده است و همان  قسمت بیرونی خودرو می باشد. اتاق خودرو  بخشی است که تمامی قطعات و اجزای بزرگ و کوچک خودرو اعم شاسی و تمامی قطعاتی که بر روی شاسی نصب میشوند مانند سیستم تعلیق چرخ ها و اکسل؛ در نهایت بر روی بدنه یا همان اتاق خودرو نصب می گردند.

چرا اتاق ماشین به صرفه است؟

اتاق ماشین ها همان اتاق خودروهایی هستند که در تصادفات دچار صانحه شده اند و اتومبیل دیگر آن کارایی را نداشته و خسارت شدیدی به آن وارد شده  و اتاق ماشین آسیب دیده است. جوری که دیگر این خودرو برای صاحبش خودرو نمیشود . و اگر بخواهد آن را درست کند باید تمامی قطعات آن را تعویض نماید که خب این کار برایش به صرفه نبوده و به شدت هزینه بر است . از این رو صاحبان این خودرو ها  تصمصم میگیرند خودرو آسیب دیده خود راهمانجا به فروش بر سانند .

عده ای از افراد این اتومبیل ها خریداری می کنند و پس از انجام تعمیرات سخت و حرفه ای این اتاق هارا مثل روز اولشان می کنند و سپس به فروش می رسانند..

لازم به ذکر است که این اتاقک ها پس از تعمیر همان ایمنی و کارایی قبل و نمونه اصلی و کارخانه ای را دارد و می توان با خیال راحت این اتاقک ها را با قیمت های بسیار مناسبی تهیه کرد.

نکته ای که تمایل افراد را به خرید این اتاقک ها جلب می کند این است که این اتاق ها پس از اینکه آسیبب دیده اند به قیمت کمی خریداری می شوند  و پس ازاینکه دوباره تعمیر شوند نیز با قیمت  کمی به فروش می رسند و خب این صد در صد برای افرادی که می خواهند اتاقکی  با کیفتی بالا مانند کیفیت نمونه  ی کارخانه ای تهیه کنند.

پر بحث ترین اتفاق های دنیای خودور طبقه بندی خودرو هاست، ریشه ی اصلی در اختلاف فرهنگ هاست،امروزه انتخاب نوع بدنه بسیار سخت شده، وباید خودرو سازان بسته به نوع نیاز افراد، نوع متفاوتی از اتاق خودرو را عرضه کنند.

 

اتاق خودرو دارای دو مدل میباشد :

*اتاق فابریک

*اتاق فابریک با اسکلت وبدنه ی کوره ایی

*اتاق فابریک :شامل ۸تیکه پیچی  بدنه ،کاپوت جلو،درب صندوق، درب های اطراف و دو گلگیر  جلو که تماما فابریک کاراخانه ایست.اتاق های فابریک از ضمانت کارشناسی برخوردار میباشد.

قیمت اتاق پراید صبا قیمت اتاق پژو 405 قیمت اتاق خودرو قیمت اتاق کامل پراید قیمت اتاق کامل پژو 206 قیمت اتاق کامل سمند قیمت اتاق کامل تیبا قیمت اتاق کامل دنا قیمت اتاق پژو پارس قیمت اتاق پژو 207 قیمت اتاق سمند سورن قیمت اتاق وانت آریسان قیمت لوازم یدکی اتاق کامل خودرو چیست بدنه و شاسی خودرو انواع شاسی خودرو

*اتاق فابریک با اسکلت وبدنه ی کوره ایی :شامل ۸تیکه پیچی ،کاپوت جلو ،درب صندوق،دو گلگیر جلو ودرب های اطراف به صورت حرفه ایی در کوره رنگ شده اند .اسکلت خودرو دارای گارانتی کارشناسی است .این اسکلت دارای نام ایران خودرو یا سایپا میباشد.

کارستان