توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب تمرین صفحه ۳۷ ریاضی چهارم


جواب سوال های تمرین صفحه ۳۷ ریاضی چهارم دبستان که شامل شش سوال از صفحه 37 فصل دوم کسر می باشد را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

جواب تمرین صفحه ۳۷ ریاضی چهارم

۱- در جای خالی عدد مناسب بنویسید تا کسرها با هم برابر شوند.
۲- کسرها را با هم مقایسه کنید. مانند نمونه از کسرهای مساوی استفاده کنید.

حل تمرینات صفحه 37 ریاضی چهارم دبستانحل تمرینات صفحه 37 ریاضی چهارم دبستان

جهت مشاهده بهتر تصاویر پاسخ ها کافیست یک بار بر روی آن ها کلیک کنید سپس تصویر جدید باز شده را به اندازه دلخواه بزرگنمایی کنید.مطلب پیشنهادی: جواب صفحه ۳۶ ریاضی چهارم ؛ فعالیت و کاردرکلاس

۳- حاصل جمع و تفریق ها را به دست آورید.

راهنمای حل مسئله و تمرین های صفحه 37 ریاضی چهارم دبستانراهنمای حل مسئله و تمرین های صفحه 37 ریاضی چهارم دبستان

۴- جمع و تفریق ها را روی شکل نشان دهید.

۵- به طور تقریبی، ۱/۳ شکل سمت راست و ۲/۵ شکل سمت چپ را رنگ کنید. حالا شکل هایی رسم کنید که این دو کسر را به طور دقیق نشان دهند.۶- در یک کلاس ۳۰ نفره ۱/۳ دانش آموزان به رشته‌ی فوتبال علاقه مندند. در یک کلاس ۲۰ نفره ۱/۲ دانش آموزان به فوتبال علاقه دارند. تعداد علاقه مندان به فوتبال را در هر کلاس پیدا کنید. می دانیم ۱/۳ < ۱/۲ است. آیا می توانیم بگوییم تعداد علاقه مندان به فوتبال در کلاس ۲۰ نفره بیشتر است؟ چرا؟

گام به گام سوالات تمرین صفحه 37 ریاضی پایه چهارم ابتداییگام به گام سوالات تمرین صفحه 37 ریاضی پایه چهارم ابتدایی

حتما قبل از استفاده از مطالب این صفحه یک بار خودتان سوالات را یک بار حل کنید سپس اگر مشکلی بود از این گام به گام جهت رفع آن کمک بگیرید. موفق باشید.

همچنین بخوانید: جواب کاردرکلاس صفحه ۳۵ ریاضی چهارم با توضیح

???? به پایان جواب سوالات تمرین صفحه ۳۷ ریاضی چهارم دبستان رسیدیم، جهت مشاهده پاسخ سوالات سایر صفحات کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و کنید و یا از قسمت نظرات همین مطلب با ما در ارتباط باشید.نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب